|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
29.12.2016 8:04:30   
IvanaSK RR
Zemunka, sve ce biti super, sigurna sam :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
29.12.2016 8:09:39   
eca89
Zemunka, divno, čestitam ti, baš lijepa vijest za dobro jutro, kako mi je drago! Sve će biti okuser posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
29.12.2016 8:56:53   
vocicana
Zemunka zenskiceeeee cestitam!!!!!!user posted image user posted image Bravoooo!!!!!
Bejbili s obzirom na pcos koji t je dijagnostifikovan, moraces da uradis niz stvari od analiza. OGGT ...proverices i hormone hipofize zbog prolaktina, od mikrocisti ne nazire se uvek folikul vidljiv, tj tvoj ciklus moze biti ovulatoran ali sa nekvalitetnom jajnom celijom, gde je potrebno "poguravanje", da bi se kvalitet poboljsao, sta treba da uradis sve saznaces posle odradjenih analiza. Imas temu, procitaj sta su sve zenice pisale. Veoma je bzv, duze se malo tretira, ali dobar gin i endokrinolog prema potrebi i bices brzo u crticama ali ovakouser posted image . Ne sekiraj se, sve ce doci na svoje. ima tu mnogo stvari, ali naravno bice sve ok.
Zemunka, odusevila si me, rekla sam ti ja da je rano, ali vidis sta 24 h promeni, da li ces lepse cestitati muzu rodjendan!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
29.12.2016 10:23:46   
WhiteSnow
Zemunka cestitam, divnooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
29.12.2016 17:04:46   
Bebana17
Zemunka, divna vest!!! Svaka cast, cestitke, uzivaj u trudnoci, i da te prate ostale zenice na ovoj temi!

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
29.12.2016 19:16:08   
Tvitica
Zemunka cestitam na user posted image i muzu rodjendan user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
29.12.2016 20:26:38   
krin 40
Zemunka user posted image .Čestitke od srca.Svim ostalim crticama želim isto u novoj godini

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
29.12.2016 21:51:54   
Angelk
Zemunka kraljice!!! Cestitam od srce i povuci me za nos da ne dobijem za dva dana! user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
29.12.2016 21:53:31   
Angelk
Krin kako si ti? Kako bebica? Mrda li? :)))
Meni je virak produzio ciklus. Sad dobijam na 32-33 dan, ali bezbolne menstruacije sto mi je spas...

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
30.12.2016 11:11:34   
Skakljiva
Zemunka jeeeeeee pa to je super crta, kakav blijeda, ma super prava lijepa user posted image savršena vijest! Nisam se juče mogla uključiti, ali sam razmišljala o tebi user posted image čestitam čestitam čestitam ma bravo!! Sad je i rođendan potpun! Da si živa i zdrava i da ima lijepu trudnoću i sa nama dijeliš ovdje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
30.12.2016 19:19:51   
dejana007
Zemunka, sjajno!!! tako sam srecana zbog tebe!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
31.12.2016 8:34:42   
leptir 40
Dobro jutro crtice,
nije me dugo bilo ali i nisam se mogla javljati svakakvih nimalo lijepih stvari se izdešavalo ali na kraju sve je uredu
Ne želim ni pričati da vam kvarim dan , bilo pa prošlo.

Prvo da čestitatm Zemunki na ovom testu, eeee baš se sva razniježim kad vidim ovakve slike , divnoooo
Čestitam ti Zemunka, neka ti Bog da sve najbolje

Krin, Vociii i sve ostale vas pozdravljam

Želim vam u Novoj 2017 godini puno zdravlja , sreće i veselja. Neka ova godina bude puno ovakvih testića kao u Zemunke .
Tebi Krin želim da u ovoj Novoj godini rodiš svoju Krinku malu mirišljavu , da sve bude sa srećom

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
31.12.2016 8:53:04   
Zemunka85
Hvala vam puno zenskice svima, ovaj forum je neiscrpan izvor podrske i svega lepog user posted image .

Ja sam odmah to jutro kontaktirala DR koja mi je vodila prvu trudnocu, rekla mi je da dodjem posle 11.1.
Betu mi je rekla da radim odmah ako krenu ne dao Bog bolovi ili krvarenje.
Ja uopste ne mogu da verujem da je sve ovo istina i jedva cekam da cujem srculence. Javicu ;).
Rekla sam mm, kumi, sestri i tati. Za ostale je basbas rano. Cudo da i ja znam user posted image .

E sad, zaista ne postoje reci kojima bih uspela da docaram kooooliko svim zenama sveta ovo zelim.
Svim srcen, najiskrenije iz dubine svoje srce i duse iiiiii to, pored zdravlja je moja jedina zelja svima vama koje cekate.
Da budete zdrave i da se sto pre svima desi user posted image .

Srecna NG dRRugarice i neka vam 2017 bude bolja nego bilo koja pre! user posted image

user posted image

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
31.12.2016 9:36:28   
vocicana
Lutke moje, sve najleose vam zelim, najpre dobro zdravlje iz kog ce se roditi puno user posted image !!!!
Zemunka ljubimo te!
Leptiricu, nadam se da nije bilo nekog missed-auser posted image , podeli sa nama ako ti je lakse. Dusa moja mila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
31.12.2016 20:37:46   
krin 40
Leptiriću hvala dragaa.Samo što je uz pokazao da "Krinka" ima pišuuser posted image .Ma nije važno,samo da se rodi i da bude živ i zdrav.I vama svima želim istu sreću u 2017user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 31.12.2016 20:38:35 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
1.1.2017 11:29:28   
Bejbili*
sretna vam nova godina da ste zive i zdrave i da u 2017 sve ugledamo dve crtice user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
2.1.2017 13:40:44   
Bebana17
Bejbili, Škakljiva, Angel, Dejana i ostale čekalice, dao Bog da u 2017-oj ugledate II crtice i imate školsku trudnoću i da sve zajedno nunamo naše bebice user posted image Neka nam svima 2017. godina bude bolja i lepša od prethodnih, puna zdravlja, sreće i osvojenih vrhova!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Cekamo II crtice 12/16 [chat]
2.1.2017 18:33:18   
Skakljiva
Hvala Bebana hvala svima što kaže Zemunka neiscrpan ste izvor podrške i svega user posted image
Bebana, Bajbili, Krin, Tvitica, Vocicana, Zemunka, Leptir, Dejana, Angelk i svim drugim jakim damama želim ono najljepše što čekaju user posted image dvije crtice, lijepe trudnoće, lake porodjaje, uživanje u odrastanju bebica i djece, i da svi uživamo u ljubavi koju osjećamo i koja nas okružuje i želje će se ostvariti user posted image

SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
2.1.2017 18:40:43   
Bejbili*
skakljiva,bebana hvala na lepim zeljama i ja vama zelim da ugledate sto pre svoje crticeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.1.2017 18:41:50 >

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
2.1.2017 18:46:51   
Ana RR
Zemunka, pa divne vesti user posted image Čestitam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
2.1.2017 18:57:02   
Skakljiva
Hvala Bejbili user posted image daće Bog user posted image jedva čekam user posted image

user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
2.1.2017 22:23:52   
Angelk
Hvala zene moje drage, takodje sve najljepse vam zelim! Pa da ugledamo brzo user posted image ! Inace, jos nisam dobila, nema naznaka uopste, kao ni simptoma trudnoce. Grudi me bas malo boluckaju, ne znam sta da mislim. Iskreno, bojim se da uradim test, ako bude negativan onda sam haos napravila organizmu sa vrkutom i femisanom A. Prosli ciklus mi je dosao 33.dan, a inace mi je redovna bila. Uvijek na 28-30. dan. Danas mi je 35.dan ciklusa. Sacekacu jos par dana, pa cu uraditi test... Sta vi mislite? user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
2.1.2017 23:37:12   
Skakljiva
Angelk, ja nisam ništa od tih čajeva pila, pa ti ne mogu baš pomoći. Jedino što pms i simptomi trudnoće mogu biti isti, tako da vidi po sebi. Sačekaj dan-dva da vidiš šta će da bude, nadam se da ćeš uskoro vidjeti user posted image navijam za crtice user posted image
Srećno!!

Meni je vještica uredno došla 30.12., ali misija za crticama se nastavlja user posted image

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 9:11:27   
vocicana
Angelk sacekaj dan dva pa uradi test, navijamooooouser posted image .
Ljubim vas crtice!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 10:31:46   
Bejbili*
e drage moje. evo bas sam ovih dana u razmisljanju sta se to samnom desava. zadnjih 10 tak dana mi je temp oko 36,9 pa do 37,2. i jutros cim sam se probudila toplomjer ispod pazduha i 36,9. cudi me sve to mnogooo jer mi je dokt rekao nema ovulacije.stvarno cu da se smetnem. prosli mj sam dobila 3-ceg. evo danas je treci i nemam nikakve znakove da cu dobiti osim sto me vec daaanima uzasnoo sise bole i natekle su. a meni se neda kupovati test i dzaba se nadati kad mi dokt rekao da nema nista od ovog mj. sta vi mislite?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here