|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 10:40:57   
Skakljiva
Bejbili, draga, nikad ne znaš, ko kaže da i doktorima ne može nešto promaketi pa da ne vide kako treba, mislim i oni su samo ljudi. Tako da ja mislim da treba da uživaš u ovim zimskim danima i za dan dva uradi testic ako ne dodje vještica. Želim ti od sveg srca da ugledaš user posted image SREĆNO!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 11:06:36   
Bejbili*
draga skakljiva ja bi najvise od svega volela da je doktor pogresno vidio i da sam user posted image .. iako se ne nadam previse odlucila sam za bozic da uradim testic ako do tad ne dobijem.

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 11:16:32   
Angelk
Bejbili, ja ti savjetujem da sacekas par dana da vidis hoce li ti kasniti. Prije toga nemas sto raditi...
Ja nemam ni PMS simptome, sto me najvise buni. Dva zadnja mjeseca sam pila femisan A i virak i oni su mi znatno olaksali menstrualne bolove i bolne grudi, tako da mora da je od toga. Jer grudi me bas neznatno boluckaju na dodir, nista strasno. A racunam, ako je trudnoca boljele bi me jako. Sto se tice stomaka, s vremena na vrijeme me prodje bol, kao menstrualni, ali bas bas blag. I tako vec 10 zadnjih dana i nista. Bas sam zbunjena i ne znam sta je... Sacekacu par dana da vidim hocu li dobiti...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 11:21:37   
Skakljiva
Odlična odluka! Do tada uživaj u pripremama za Božić, evo nam i snijega pa pokušaj ne razmišljati, i da Bog da crtice na testu user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 11:24:24   
Bejbili*
andjelk po mom nekom kontanju ja bi vec trebala dobiti prosli mj sam pila primolut nor jer nisam dobijala i dobila sam bila treceg. tako da po mom misljenju do sedmog bi trebala dobiti ako nisam trudna a ako ne dobijem do tad ujutru kad ustanem da pocnem sa pripremama prvo cu test uraditi e to bi nam bio najlepsi poklon user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 11:24:55   
Skakljiva
Angelk, draga nemoj da te bune simptomi ili njihov izostanak, moja drugarica nije imala ništa od simptoma, srećnica ni mucnine nije imala, i eno je ušla skoro u 6.mjesec. Sve je individualno naravno. Nego uživaj u zimskim januaru i testic ako Bog da pa da ugledaš user posted image Srećno draga!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 11:57:37   
Angelk
Hvala drage moje zene na podrsci! Ljubim vas sve i drzite mi palceve!user posted image user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 13:08:33   
Zemunka85
Bejbili naaaaajvijam samo tako user posted image .
Sto kaze Skakljiva i oni su ljudi i oni grese.
I ja sam na Bozic pre 5god saznala da sam user posted image .

Ovaj put se bllleeeeeda crtica videla vec 10ak dana posle O, a 13. dan vec sasvim lepa.
Tako da mislim da mozes probati i ranije, ako ti je Bozis daleko user posted image .

Angelk, sveee vazi i za tebe user posted image .
Svi drzimo palceve, mislimo na vas i navijamo user posted image .

Inace, obzirom da je ovo bilo planirano, pa sam osluskivala svoje telo, jedino sto sam primetila je bol u karlici par dana polse O.
To me nikada nije bolelo.
Ostalo - i dalje nemam ni jedan simptom. Imala sam bol u grudima, ali i to je proslo.
Jedva cekam taj UZ da se maaalo opustim. Iako sam trebala dobiti 1.1., nista od toga ... pa ni simptomi toga, ni trudnoce, kao da je sred meseca user posted image

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 3.1.2017 13:14:08 >

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 14:10:29   
bajs
Evo i mene k vama :)

Imala sam miss ab. u 4mjesecu. sad smo prije 2 mjeseca počeli ponovo.
Ovaj mjesec počela mjeriti i bazalnu i sad čekam :)

danas mi je 7 dan poslije ovulacije i nikak dočekat da prođe još par dana da vidimo :)
već sam se ko prava luđakinja opremila testovima :)

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
3.1.2017 22:13:34   
leptir 40
Oj Zemunkaaa na tvom postu se osjeti koliko si ushićena i veći nas taj osjećaj poznaje
Drago mi je zbog tebe, zbog svih čekalica koje taj osjećaj dožive u životu
Nema ništa ljepše od tih dviju crtica i drhtanja poput mog i pitanja" A šta sad" ? pa valjda je to normalno user posted image

Bejbi, Angelk
neka vas obraduju user posted image user posted image

Vocicana draga hvala što pitaš al nije ništa te prirode, puno sam bolje

Krin neka je Pišulinacuser posted image , neka je živo i zdravo akobogda biće sve dobro.

(odgovor članu bajs)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
4.1.2017 11:00:38   
Zemunka85
Zenske, a da vas pitam - da li ja treba da proveravam Betu?
Ja sam se javila odmah mojoj DR, sa kojom sam super i koja mi ej vodila prvu trudnocu.
Ona mi je napisala da bi srcanu radnju trebala da vidi posle 4 nedelje, te da dodjem jedan dan posle 11.1.
Betu nije ni pominjala, sem ako krenu ne dao Bog krvarenja ili bolovi ... tako mi je rekla ...
Pa sad nzm ....

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 4.1.2017 11:01:07 >

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
4.1.2017 11:07:45   
Sanjica26 RR
Zemunka ja sam prvo radila u obe trudnoce betu, pa sam se javila dr.
Ako nisi mirna do ultrazvuka ti je odradi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
4.1.2017 11:16:53   
Zemunka85
Iskreno, ne znam ...
Sad sam se nesto zapitala.
I ja sam prvi put uradila test, pa betu, pa DR.
Sada sam odmah nju kontaktirala, na Viber u 8 ujutru user posted image cim sam uradila test.
I rece mi tako.
Ja nemam bas nikakve simptome, ali msm da cu uraditi sutra. Cim sam se ja zapitala, to nece proci bez toga, znam se user posted image .
Na stranu to sto rezultate ne bih znala ni da protumacim, no imam vas user posted image
Hvala user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
4.1.2017 11:17:02   
IvanaSK RR
Zemunka, i ja bih odradila betu, cisto zbog sebe :)


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
4.1.2017 12:01:25   
Skakljiva
Bajs dobrodošla, ne brini sve se tako pripremamo testovima i drugim "pomagalima", želim ti da za koji dan ugledaš user posted image

Zemunka, ma jašta, uradi betu, radi sebe i svog mira, ali sve je to superiska user posted image

Trudilice, ajmo samo vrijedno, uživajmo ovaj mjesec u duhu praznika i budimo vrijednice prave user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
4.1.2017 12:56:25   
vocicana
Bravo moje entuzijastkinje! Zelim vam uvek mnogo user posted image !
Leptiricu, drago mi je da nije to, samo se drzi, za ostalo znas da smo uvek tu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
5.1.2017 10:02:17   
Bejbili*
e evo ja samo da javim da je moja vestica dosla jutros. a ja eto nisam nesto previse razocarana valjda se nisam ni nadala previse..evo posto znam da sutra i prekosutra necu imati kad da ulazim ovde zelim da svi cekalicama koje slave Badnji dan i Bozic pozelim sve najlepse da lepo proslavite sa svojim porodicama Hristos se rodiuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
5.1.2017 10:03:16   
vocicana
Bejbili user posted image user posted image ja vec pomislila da ce biti novihuser posted image ali poalko, bice sve ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
5.1.2017 11:27:54   
Skakljiva
Bejbili, bravo za stav i samo naprijed user posted image

Drage moje trudilice, idu hladni dani, zato ušuškajmo se u toplo porodično gnijezdo i vrijedno se trudimo user posted image

Čekalice drage Angelk, Bajs, držim fige za divne, slatke i prelijepe user posted image




(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
5.1.2017 15:19:09   
emicaa
Zemunka pa ja tek sad vidim divne vijesti,cestitamuser posted image bice to sve u redu.
Ostale cekalice brzo da se selite u trudnicke teme user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
6.1.2017 11:32:49   
Angelk
Nek vam je nazdravlje Badnji dan zene!
Ja jutros krenula da radim test, kad ono dobila. Srecom ne otvorih test, valjace za neki drugi put.
Lakse mi je to palo, nego da je bio negativan test. Samo ne znam zasto mi je kasnilo ovoliko prvi put u zivotu...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
6.1.2017 16:41:47   
Skakljiva
Razumijem te, i meni je lakše kad dodje vještica nego da gledam praznu crtu..a kako je zima pomjere se ciklusi, dovoljno je malo se nazimiti i eto kašnjenja..neka ti test posluži za user posted image što prije draga

Srećno badnje veče drage moje žene user posted image

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
7.1.2017 8:54:19   
krin 40
Mir Božiji,Hristos se rodi drage moje crtice.Želim Vam puno ljubavi i beba ove godine

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
7.1.2017 13:36:18   
Bebana17
Vaistinu se rodi. Neka nam je na zdravlje i na spasenje.
Angel, Bebili, neka bude ovaj ciklus dobitni! A grudi ne moraju uopste da bole, mene nisu ni u prvoj trydnoci sa blizancima bolele, a ni sada u ovoj trudnoci ne bole. Ja sam po bolovima u stomaku pre testa naslucivala trudnoce, ali sve je individualno, a ti dani od ovulacije do testa su ubedljivo najduzi, treba se necim zabaviti. Navijam od srca za sve cekalice da 2017. bude bericetna i da ugledate dve crtice sto pre!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
7.1.2017 14:20:46   
bajs
Meni je na zalost danas dosla.
Sinoc je bila sukrvica i vec san mislila da je mozda implementacijsko jer je bio 25dan ciklusa tj 10 od ovulacije. Al evo jutros u bolovima...

Imali smo odnos i na ovulaciju i 2 dana prije i malo me muci da se nije primilo.


Razmisljam da odem na napravit ona 4 brisa + provjerit progresteron.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here