|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
7.1.2017 17:32:49   
Skakljiva
Mir Božiji, Hristos se rodi, Vaistinu se rodi drage moje. Da nam je na zdravlje, sreća, ljubav i puno crtica!!! user posted image

Bajs, tako i meni u dva navrata, jednostavno se nekad od velike želje ne primi, zato nastavljamo da se trudimo, da želimo i primiće se nema greške user posted image

(odgovor članu bajs)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
7.1.2017 19:09:37   
bajs
Skakljiva, drzim nam fige :)

Mislim da ja sama sebe bojkotiram jer sam veliki hipohondar (al do sad sam uvijek i imala pravo). U zadnjih godinu dana sam operirala cistu s jajnika velicine narance i imala spontani prije 6mj. Sad imam strahove da mi je progresteron prenizak il da se nes poremetilo nakon spontanog.
. Od nas 5 prijateljica iz djetinjstva 3 ne mogu ostat trudne i onda i to igra na psihu.

Moram se smirit, znam. Nema druge.

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
8.1.2017 8:33:26   
nikiteki
Dobro jutro cekalice moje.

(odgovor članu bajs)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
9.1.2017 8:11:08   
vocicana
Bajs jako mi je zao d cujem da si imala tih problema. Nista brisevi koliko ti je vazno da uradis hsg, trebala bi proveriti prohodnost jajovoda. Mrzim ciste i kada cujem da su pravile problem.
Ostalim, drzim pesnice jakoooo, navijam iz petnih zila da sto pre ugledate user posted image . Ljubim vas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bajs)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
15.1.2017 13:06:23   
Skakljiva
Drage moje žene, O mi je bila ima dan-dva (pratim je trakicama) i bili smo vrijedni. Ali evo jutros sam malo virozna, a taman bi trebali i večeras da ovjerimo ovomjesecnu O. Znam da smijem samo paracetamol od lijekova. Ali hoću da prijavim da me baš briga za virozu, i večeras ću da budem vrijedna, možda baš upali. Ima li ko sličnih iskustava? user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
15.1.2017 14:33:40   
Skakljiva
Da pojasnim, u petak i subotu mi je trakica za O pokazivala crtu, ne jarko crvenu ali dovoljno, a danas evo tek se nazire crta. Pokrili smo četvrtak veče i petak ujutro. I večeras ću ovako šmrcava pa šta Bog da. Držite mi fige user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
15.1.2017 19:18:50   
krin 40
Skakljiva kada se crtica nazire ili je svetlija od kontrolne to draga nije O. Crtica se na testu za O skoro uvek pojavi ali mora da bude ista ili jača od kontrolne.Jel ovo imaju 2 otvorene teme iste za ovaj mesec ili sam ja poludela??

< Poruku je uredio krin 40 -- 15.1.2017 19:20:54 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
15.1.2017 20:43:26   
Skakljiva
Krin draga hvala ti za odgovor, znam i ja da mora biti jaka crvena ali obzirom da ja provjerim samo jednom u danu (poslije posla, oko 16:00) shvatam da ne ubodem jarko crvenu crticu koja realno traje 12-24 sata.. U dva navrata kod gin sam bila kad mi je bila O, odnosno žena rekla u oba puta rekla da sam u O, da imam školsku O i trčim kući ako hoću dijete user posted image to je bio 12 dan u oba puta.. U svakom slučaju znam da može biti da se O ne pojavi ali praticu trakicama, biti vrijedna, pa šta Bog da.. Već se evo 6-ti mjesec trudimo, sve mislim ići do gin ako uskoro ne bude user posted image ako šta treba od nalaza raditi, bilo ja ili moj dragi, ali se sve nadam da će se crtice pojaviti uskoro user posted image
Da, i ja mislim da se na dve teme piše o istim pitanjima..

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat]
15.1.2017 21:10:34   
IvanaSK RR
Drage, ovo je tema za prosli mesec. Evo je za januar KLIK

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 134
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here