|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
18.12.2016 21:31:20   
degu
Joj Dunjci user posted image
Moralo je, jer vas je bas cekao mali savrseni Sava user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
18.12.2016 21:38:59   
Sanjica26 RR
Dunjci rasplaka me.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
18.12.2016 21:44:39   
Mala Elena
Dunja...user posted image dobila si to sto si dugo zelela, sad osmeh na lice !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
19.12.2016 8:13:19   
vocicana
Dunjci, pa ovo je prelepooooouser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
21.12.2016 1:41:34   
Bibilib
Uspavanka

Spavaj,spavaj zlato moje mama voli oci tvoje,
tvoje oci malene sto su mamu trazile,
i za mamu plakale user posted image tvoje oci malene...

Spavaj,spavaj duso moja voliuser posted image tebe mama tvoja
najvise na svetu i celu planetu,
nemoj mi se plasiti,ja cu tebe cuvati...

Cuvace te mama da ne budes sama
bebo moja malena ti si mami najlepsa,
ti si mami najbolja,spavaj bebo najdraza...

Kad naspavas se bebo, ja cu tebe drzati,
pa cemo se igrati user posted image a ti ces se smejati...
I tako svaki dan utones u san
dok te mama ljulja i uvek te cuva...



_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
21.12.2016 14:25:59   
dunja RR
Bravo Bibi user posted image


Hvala žene, ajde i vi pišite, čekamo vas!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
21.12.2016 16:13:54   
Bibilib
Hvala Dunja user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
21.12.2016 16:54:58   
Anck Su Nmaun
user posted image divno Bib

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
21.12.2016 17:52:37   
Animsaj9
Divno bibi

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
21.12.2016 23:20:18   
Duškić
Divno ..osećajno. .majka, šta reći! user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
22.12.2016 12:52:57   
vocicana
Ako zivot donosi i lepe i manje lepe stvari, svaki dan ispunjen razlicitim emocijama, svaki je bas poseban ali od onog dana kada sam saznala da stizes.
Svaki dan sa iscekivanjem novih momenata, nove strepnje i neverovatne faze u glavi..da li cu biti dobra mama...da li ce sve biti u redu...kako je tebi unutra...sutiras, sigurno sam te stisla nezgodno...mazila sam te i razgovarala sa tobom. Kada sam ugledala oci moje, more suza je poteklo, od srece , od straha, od neizvesnosti svake sekunde. Kada su mi te spustili na grudi, prestao si da places, treptao okicama i slusao me, tvoj obrazic je bio kao moje dve jagodice kaziprsta.
Hvala ti sine, jer smo tim, savrsen! Hvala sto svaku tvoju nemu i glasnu potrebu razumem, sto radim sve na pravi nacin. Ucinio si me plemenitijom, pametnijom i snalazljivijom, ucinio si da patim, da brinem i strahujem od puno stvari o kojima nisam ranije ni razmisljala, moja ocekivanja su nekada bila prevelika, ti si samo beba, ali ja te vollim i svaki sekund proveden kraj tebe za mene znaci sve, na jedan najposebniji nacin. Hvala ti sine sto si mi zivot oslikao najlepsim bojama, sto za mene tek sada nece biti prepreke da dok tvoji nesigurni koroaci postanu marsiranje, dok tvoje brbljanje ne preraste u govoranciju, koju necu moci da savladam, ni jedne prepreke koja ce ti zamutiti sliku , da ne pogresis.
Sve je lepo u zivotu imati i videti, ali pogled na dete cije oci sijaju kao dve zvezde dok govoris,pogled na dete koje siri ruke da ga privolis na grudi, nema cenu! To je sva magija majcinstva, jedina i neprolazna od onog dana kada smo se upoznali!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
22.12.2016 20:38:03   
Bibilib
hvala drage moje,ovih dana smo inspirisani za neku rimu....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
22.12.2016 21:19:54   
Animsaj9
divnooo vociuser posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
22.12.2016 21:31:20   
Mala Elena
Price su nam mnogo lepe moram da priznam, bez izuzetka! Svaka na svoj nacin...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
23.12.2016 9:09:16   
vocicana
Pisite mema, kako ste dozivele svoje malisane, kako ste dozivele i kako se osecate kao vila zvana -mama! user posted image za sve pricice, svaka na svoj nacin prelepa i jedinstvena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
23.12.2016 13:00:00   
MishMash
Pre nego što sam postala majka, priznajem da su mi sve te priče o majčinskoj ljubavi delovale patetično i prepuno klišea. Ooo, u kakvoj sam samo zabludi bila, pojma nisam imala, ni o životu, ni o ljubavi!

Dve crtice, prvi put, prva reakcija- panika! Bila sam sama kada sam uradila test, gledala sam u onu trakicu kao da mi život zavisi od rezultata. Crtice su se pojavile odmah, onako debele, roze, da ne bude zabune.

Spustila sam test, sela i gledala malo u jednu tačku, jer...Biću mama, bićemo roditelji, imaćemo bebu!!! Suprug i ja smo stvorili život! Da li ćemo moći...? Da li ćemo znati...? A šta ako...? U glavi hiljadu pitanja, ne mogu da dišem, ne mogu da mislim. Umivam se hladnom vodom i kažem sebi da će sve biti okej, pročitaćemo svu literaturu na temu roditeljstva, guglaćemo, imamo devet meseci. Možemo mi to!

Četiri godine kasnije...
Jedna crtica, drugi put, prva reakcija- nemoguće! Ja ZNAM da sam trudna, osećam.
Doktorka ne može da potvrdi trudnoću, čekamo rezultate bete kao na iglama. Beta je dobra, ponovo ultrazvuk, doktorka vidi tufnu. Našu Tufnu!

Suprug i ja smo stvorili još jedan život! Da li ćemo moći...? Da li ćemo znati...? A šta ako...? Da li će starije dete...? Kažem sebi da će sve biti okej, pročitali smo dosta literature na temu roditeljstva, guglaćemo opet, imamo već jedno najlepše i najpametnije dete na svetu. Nismo zabrljali. Možemo mi to!

Oba puta je moj stomak bio mažen do besvesti, slušali su muziku, slušali su priče. Svaki pokret je bio propraćen adekvatnom euforijom, a svako mirovanje beskonačnom brigom. Puno radosti i slatkog iščekivanja.

Taj prvi pogled na lice mojih beba je nešto što ne mogu opisati, kao da je Zemlja stala, kao da me je poklopio talas ljubavi koji me je ostavio bez daha za ceo život. Vredelo je svakog bola, svake strije, svih pretrpljenih strahova koje trudnoća i odrastanje dece sa sobom nose.

Naši životi i naša bića su nepovratno izmenjeni, na bolje. Postala sam mama-tigar (ako se neko usudi da dira moje mladunce), mama-hobotnica (da mogu da čitam, crtam, kuvam, mazim i češkam, istovremeno), mama-klovn (sve za osmeh mojih mačića), mama-robot (ko još mora da spava?), mama-frizer (nisam ni znala koliko vrsta pletenica postoji!), mama-poslastičar (želite li možda mafine, kejk pops, plazma šejk?), mama-doktor (poljupcima i pink hanzaplastom lečimo sve probleme), lista je beskonačna..

Zbog ta dva mala bića sam postala najbolja moguća verzija sebe, postala sam MAMA! Ako to nije magija, onda stvarno ne znam šta je.









< Poruku je uredio MishMash -- 23.12.2016 13:03:39 >


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
23.12.2016 20:38:16   
vocicana
MishM[ashuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
23.12.2016 21:14:55   
MishMash
Vociiiuser posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
28.12.2016 21:34:25   
marketing RR
Draga naša Dunja Pagen, vlasnica Kikebu web prodavnice pročitala je sve divne priče Ringerajinih mama i trudnica i odlučila je da degu osvaja Kikebu omot za bebu, za svoje divne reči o majčinstvu user posted image
IZVORNA PORUKA: degu

Obično pišem pesmice, ali ovo je tema koja me je prosto navela da se potpuno otvorim...
Od momenta kad sam ostala bez majke, maštala sam o danu kada ću ponovo oset_____iti tu magičnu povezanost između majke i deteta, kad ću reč “Mama“ opet izgovarati bez knedle u grlu i kad ću sa treperenjem svoje duše izgovoriti: „U srcu moje mame i moje srce kuca“.
Put do naše najsjajnije zvezde trajao je punih 5 godina.Samo onaj ko je prošao kroz borbu sa sterilitetom može da razume kako do srži boli ta nemoć, strah,neizvesnost, neuspeh koji se javlja iznova i iznova,naručje koje i dalje čeka prazno... A onda kao da je sve u jednom momentu izbrisano,pojavile su se dve najlepše crvene crtice i čudo života u mom stomaku.Nisam ni znala da celo telo može da se trese od sreće, e to su emocije hiljadu puta jače od sve tuge koju sam oset_____ila do tad. Ne mogu reći da sam uživala u trudnoći, bila sam prestravljena. Bojala sam se da ću se samo jednom probuditi iz tog sna,plašila sam se gubitka, ali vera u moje čudo bila je jača od svakog straha. Više sam verovala u nju nego u sebe. Svakim pokretom u mom stomaku mi je donosila mir. Kada sam je prvi put primila na svoje grudi,momentalno je prestala da plače, odmah smo se prepoznale,iako sam je videla prvi put, bila mi je tako poznata,moja. Moje naručje konačno više nije prazno.
Prvi dani sa bebom bili su puni smeha, grešaka, suza, sreće, griže savesti što nisam bolja majka, što plačem od umora, umesto da se stalno smejem. Ali to sve prođe i pomirimo se da nismo savršeni,da grešimo i da ćemo grešiti. Na kraju dana kad beba konačno zaspi, umesto da spavamo,mi se divimo savršenstvu koje smo stvorili.I uvek mislim ne mogu je voleti više od ovoga i onda je zavolim još više, više nego što sam ikada mogla i da zamislim. Rodila sam ljubav našeg života. A sada svakog dana očekujemo da joj se pridruži bata. Iako znam da se ljubav ne deli, već množi, da ću roditi još jednu ljubav za sva vremena, opet me je strah, jer ne znam kako je moguće ponovo tako voleti, a onda me opet on svojim gurkanjem momentalno razuveri.
I ne prođe dan da ne zahvalim Bogu na darovima kojima je napunio naše ruke. Nisam zaboravila trnovit put koji nas je dovde doveo. I želim, svim srcem želim da svi koji su ikad oset_____ili želju za potomstvom,tu želju i ostvare. Biseri od dečijih ruku oko maminog vrata i samo jednom izgovoreno „Mama, volim te puno“, su neprocenjivi.




< Poruku je uredio marketing RR -- 29.12.2016 2:18:06 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
28.12.2016 21:35:22   
marketing RR
Draga naša Dunja Pagen, vlasnica Kikebu web prodavnice pročitala je sve divne priče Ringerajinih mama i trudnica i odlučila je Dragce86 Kikebu omot za bebu, za svoje divne reči o majčinstvu user posted image

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Oh, prelepa tema... Drage mamice, mi se tek mrdamo u stomaku, plesemo razne plesove, drmusamo mamin stomak koji sve vise lici na zele :D Jedva cekam da moje prvo cudo dodje na svet, po celi dan mazim stomak i pricam mojoj curici :) Termin nam je u januaru 2017.godine, jos maaaloo, brojimo sitno :D Ne znam za muke sa decom, znam samo kolikoo su lepi, slatki, posebni... Zelim puuunoo toga da dozivim sa mojom bebanom i njenim tatom, wsto vise lepih i srecnih trenutaka i sto manje onih teskih ( ako mora da ih bude :) ) A dragu Ringeraju bismo zamolili za jedan omot za bebu jer nam to nedostaje ( polako prikupljamo stvarcice za dolazak na svet ) SRDACAN POZDRAV SVIM MAMAMA ( I BUDUCIM I MAMAMA STARIM ZNALCIMA ), kao i RR timu <3 user posted image user posted image



< Poruku je uredio marketing RR -- 29.12.2016 2:18:22 >

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
28.12.2016 21:36:41   
marketing RR
Draga naša Dunja Pagen, vlasnica Kikebu web prodavnice pročitala je sve divne priče Ringerajinih mama i trudnica i odlučila je da MishMash osvaja Kikebu džak za spavanje, za svoje divne reči o majčinstvu user posted image

IZVORNA PORUKA: MishMash

Pre nego što sam postala majka, priznajem da su mi sve te priče o majčinskoj ljubavi delovale patetično i prepuno klišea. Ooo, u kakvoj sam samo zabludi bila, pojma nisam imala, ni o životu, ni o ljubavi!

Dve crtice, prvi put, prva reakcija- panika! Bila sam sama kada sam uradila test, gledala sam u onu trakicu kao da mi život zavisi od rezultata. Crtice su se pojavile odmah, onako debele, roze, da ne bude zabune.

Spustila sam test, sela i gledala malo u jednu tačku, jer...Biću mama, bićemo roditelji, imaćemo bebu!!! Suprug i ja smo stvorili život! Da li ćemo moći...? Da li ćemo znati...? A šta ako...? U glavi hiljadu pitanja, ne mogu da dišem, ne mogu da mislim. Umivam se hladnom vodom i kažem sebi da će sve biti okej, pročitaćemo svu literaturu na temu roditeljstva, guglaćemo, imamo devet meseci. Možemo mi to!

Četiri godine kasnije...
Jedna crtica, drugi put, prva reakcija- nemoguće! Ja ZNAM da sam trudna, osećam.
Doktorka ne može da potvrdi trudnoću, čekamo rezultate bete kao na iglama. Beta je dobra, ponovo ultrazvuk, doktorka vidi tufnu. Našu Tufnu!

Suprug i ja smo stvorili još jedan život! Da li ćemo moći...? Da li ćemo znati...? A šta ako...? Da li će starije dete...? Kažem sebi da će sve biti okej, pročitali smo dosta literature na temu roditeljstva, guglaćemo opet, imamo već jedno najlepše i najpametnije dete na svetu. Nismo zabrljali. Možemo mi to!

Oba puta je moj stomak bio mažen do besvesti, slušali su muziku, slušali su priče. Svaki pokret je bio propraćen adekvatnom euforijom, a svako mirovanje beskonačnom brigom. Puno radosti i slatkog iščekivanja.

Taj prvi pogled na lice mojih beba je nešto što ne mogu opisati, kao da je Zemlja stala, kao da me je poklopio talas ljubavi koji me je ostavio bez daha za ceo život. Vredelo je svakog bola, svake strije, svih pretrpljenih strahova koje trudnoća i odrastanje dece sa sobom nose.

Naši životi i naša bića su nepovratno izmenjeni, na bolje. Postala sam mama-tigar (ako se neko usudi da dira moje mladunce), mama-hobotnica (da mogu da čitam, crtam, kuvam, mazim i češkam, istovremeno), mama-klovn (sve za osmeh mojih mačića), mama-robot (ko još mora da spava?), mama-frizer (nisam ni znala koliko vrsta pletenica postoji!), mama-poslastičar (želite li možda mafine, kejk pops, plazma šejk?), mama-doktor (poljupcima i pink hanzaplastom lečimo sve probleme), lista je beskonačna..

Zbog ta dva mala bića sam postala najbolja moguća verzija sebe, postala sam MAMA! Ako to nije magija, onda stvarno ne znam šta je.






< Poruku je uredio marketing RR -- 29.12.2016 2:18:40 >

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
28.12.2016 21:40:19   
marketing RR

Drage dame, pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
28.12.2016 23:26:16   
degu
Hvala vam! user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
29.12.2016 0:30:30   
LauraAndrija
Cestitam!user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
29.12.2016 0:32:29   
Dragce86
Diivnooo, mnogo ste me obradovali iulepsali vece user posted image A nadam se da ce biti mogucnosti da dobijemo omot i ususkamo malu Viktoriju kad stigne na svet user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here