RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Mala Elena -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (23.12.2016 22:38:41)

12 [sm=duda.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (23.12.2016 22:42:18)

Misu, ekstra!
Cucle nece da se bace, a ni ljulja [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (23.12.2016 22:46:52)

Me a sta je 12 varalica,ima raznih od kaucuka,silikona,svetlece ili obicne to razumeju samo pravi kolekcionari😁😁
Ivana sve treba a ljulja je tek prava stvar,mnogo je dobra[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mali_mis -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (23.12.2016 22:49:33)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Misu, ekstra!
Cucle nece da se bace, a ni ljulja [sm=smiley36.gif]


ma necu ljulju, nemam gde da je drzim [sm=smiley36.gif]
ja bih ovo od 2-5, taman jos 4 cucle, da dopunim kolekciju [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (23.12.2016 22:50:13)

Ja imam jos uvek sinovljeve cucle, za uspomenu [sm=smiley36.gif]
Misu, mogla bi i sutra specijalnu nagradu, onda bi bilo 16 cucli? 😁




Sanjica26 RR -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (23.12.2016 22:51:25)

Misu svaka cas_t




veselicaa -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (23.12.2016 22:55:13)

Ivana mogu dve spesl da se osvoje?




Anck Su Nmaun -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (23.12.2016 22:56:25)

Ja mislim da ne mogu.
I ja imma cucle od devojcica ima 10 tak




IvanaSK RR -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (23.12.2016 23:01:55)

Pa, one su nasumicne, iskacu same valjda [sm=smiley36.gif] nemam pojma




mali_mis -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (24.12.2016 12:26:39)

Nadjena i danasnja spešl ikonica: Duškić [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (24.12.2016 12:27:49)

E misu izmace ti ova danasnja [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (24.12.2016 12:29:20)

Pa niko ne moze dobiti dve spešl niti dve dnevne. Na isti fazon je, ako ubodes dnevnu, ne mozes je ponovo osvojiti, kao i sa spešl [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (24.12.2016 12:31:18)

Ma znam draga salim se [sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (24.12.2016 12:36:31)

[sm=smiley36.gif] danas se zavrsava igra, jupiii!




Anck Su Nmaun -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (24.12.2016 20:36:16)

Klik [sm=smiley36.gif] klik




emicaa -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (24.12.2016 21:21:51)

ja sam skupila cak 32 ikonice,mislim da sam vam jaka konkurencija [sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: Završen je veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (25.12.2016 16:43:27)


Bravo za sve takmičare, bili ste sjajni [sm=bravo.gif]

U okviru takmičenja »Praznična Chicco porodična avantura« Chicco će podeliti ukupno 25 nagrada: glavne, specijalne i dnevne.
Dobitnicima će nagrade biti poslate na adresu u Srbiji, o trošku sponzora.



Glavna nagrada (5 ukupno)


Glavne nagrade se dodeljuju takmičarima koji su sakupili najviše bodova u ukupnom plasmanu tokom pet dana takmičenja. Biće nagrađeno 5 takmičara. Svaki od njih dobija po jednu glavnu nagradu.

Glavne Chicco nagrade, prema redosledu ukupnih bodova:


1. GLAVNA NAGRADA-za prvoplasiranog takmičara, sadrži:
[img]http://i.imgur.com/ckaDNJA.jpg[/img]

Hoopla ležaljka Hoopla
Chicco laža Physioring od kaučuka, 0m+, 2 kom, plava
Chicco laža Physioring od kaučuka, 4m+, 2 kom, svetleća


Ovu nagradu je osvojio korisnik budalast bebac


2. GLAVNA NAGRADA, Chicco paket – za takmičare plasirane na drugom, trećem, četvrtom i petom mestu, sadrži:
[img]http://i.imgur.com/OjjkkdG.jpg[/img]

Chicco bm za hladno i vetrovito vreme 50ml
Chicco PP flašica 150 ml, kaučuk, 0m+
Chicco laža Physioring od kaučuka, 0m+, 2 kom, plava
Chicco laža Physioring od kaučuka, 4m+, 2 kom, svetleća
Chicco zvečka koala
Chicco zvečka medvedić

Ovu nagradu su osvojili korisnici: mali_mis, kristinaaaa, Anck Su Nmaun i mirka11


Specijalna nagrada (5 ukupno)


Specijalne nagrade automatski osvajaju korisnici koji pronađu i sakupe Specijalnu Chicco ikonu, koja se tokom takmičenja može pronaći po jednom dnevno, u toku svakog od 5 takmičarskih dana. Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu specijalnu nagradu.


1. Specijalna Chicco nagrada za 20.12. i 21.12.2016. obuhvata:
[img]http://i.imgur.com/DwXRaSH.jpg[/img]

Chicco PP flašica 150 ml, kaučuk , 0m+
Chicco zvečka medvedić
Chicco laža Physioring od kaučuka, 4m+, 2 kom, svetleća


Ovu nagradu su osvojili korisnici: kristinaaaa i LauraAndrija

2. Specijalna Chicco nagrada za 22.12.2016. obuhvata:
[img]http://i.imgur.com/DwXRaSH.jpg[/img]

Chicco flašica wellbeing 250ml sa cuclom od kaučuka, unisex
Chicco zvečka medvedić
Chicco laža Physioring od kaučuka, 4m+, 2 kom, svetleća


Ovu nagradu je osvojio korisnik Bibilib


3. Specijalna Chicco nagrada za 23.12. i 24.12.2016. obuhvata:

[img]http://i.imgur.com/DvAAeyI.jpg[/img]

Chicco zvečka medvedić
Chicco zvečka žirafa
Chicco laža Physioring od kaučuka, 4m+, 2 kom, svetleća


Ovu nagradu su osvojili korisnici: mali_mis i Duškić


Dnevne nagrade (15 ukupno)



Svakog dana takmičenja biće nagrađena 3 takmičara sa najviše sakupljenih bodova prema dnevnoj klasifikaciji.

Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu dnevnu nagradu. To znači da posle osvajanja dnevne nagrade, takmičar u klasifikacionim tabelama neće više biti među dobitnicima dnevnih nagrada, bez obzira na to da li ima dovoljan broj bodova. Takmičar nastavlja takmičenje za glavnu ili specijalnu nagradu.


Dnevna Chicco nagrada obuhvata, svakog dana, po 3 dnevne nagrade, redom prema plasmanu pojedinačnih takmičara:



Dnevna nagrada za 20, 21. i 22.12.2016.


Prvoplasiran učesnik
[img]http://i.imgur.com/up7jP1o.jpg[/img]

Chicco PP flašica 150 ml , kaučuk, 0m+
Chicco zvečka žirafa
Chicco zvečka medvedić
Chicco laža Physioring od kaučuka, 0m+, 2 kom, plava
Chicco laža Physioring od kaučuka, 4m+, 2 kom, svetleća


Ovu nagradu su osvojili korisnici: mirka11, kristinaaaa i Anck Su Nmaun


Drugoplasiran i trećeplasiran učesnik
[img]http://i.imgur.com/nXDu6eU.jpg[/img]

Chicco bm za hladno i vetrovito vreme 50ml
Chicco zvečka koala
Chicco zvečka medvedić
Chicco laža Physioring od kaučuka, 0m+, 2 kom, plava


Ovu nagradu su osvojili korisnici: mali_mis, Mala Elena, budalast bebac, Dunja Neca, Marija89 i SlavicaM

Dnevna nagrada za 23. i 24.12.2016.


Prvoplasiran učesnik
[img]http://i.imgur.com/Ikof8Cl.jpg[/img]

Chicco flašica wellbeing 250ml sa cuclom od kaučuka, unisex
Chicco zvečka koala
Chicco zvečka medvedić
Chicco laža Physioring od kaučuka, 0m+, 2 kom, plava
Chicco laža Physioring od kaučuka, 4m+, 2 kom, svetleća


Ovu nagradu su osvojili korisnici: LauraAndrija i Nallee



Drugoplasiran i trećeplasiran učesnik:

[img]http://i.imgur.com/nXDu6eU.jpg[/img]

Chicco bm za hladno i vetrovito vreme 50ml
Chicco zvečka koala
Chicco zvečka medvedić
Chicco laža Physioring od kaučuka, 0m+, 2 kom, plava


Ovu nagradu su osvojili korisnici: chikita, buwild, Duškić i blizanac27




Molimo sve dobitnike da nam pošalju podatke na pp: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona, bilo pi poželjno do 27.12. kako bi sponzor poslao nagrade pre praznika.


Čestitke još jednom [sm=bravo.gif]




LauraAndrija -> RE: Završen je veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (25.12.2016 16:47:11)

Hvala![sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Završen je veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (25.12.2016 16:52:43)

Čestitam! Svaka vam cast[sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Završen je veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (25.12.2016 17:16:01)

Bravo djevojke[sm=bravo.gif]




Animsaj9 -> RE: Završen je veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (25.12.2016 17:24:12)

bravo, čestitke




mali_mis -> RE: Završen je veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (25.12.2016 17:36:23)

Hvala [sm=smiley1.gif]
Cestitam i ostalim dobitnicima [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Završen je veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (25.12.2016 17:39:50)

Bravo devojke [sm=bravo.gif] Hvala




Sanjalicaaa -> RE: Završen je veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (25.12.2016 17:54:07)

Bravo devojke! [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Završen je veliki nagradni konkurs »Praznična Chicco porodična avantura«! (25.12.2016 18:02:19)

[sm=bravo.gif] za ucesnike i hvala.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>