|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 10:06:35   
Anck Su Nmaun
Ih Sanjice.. moji postovi ovde se tacno vide odakle su kucani user posted image
Kad kucam sa mob , nekad sama ne mogu da procitam sta pise user posted image


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 10:08:22   
branki*
sanjice,rekli su nam da sad za ovaj deo raspusta ne moramo da se javljamo,tek za onaj drugi deo.ti se javljas svaki dan?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 10:10:13   
suzi kju
Ja uvek kuckam sa moba, lap nisam upalila mesecima user posted image
Sanjice neka vise ne dobija tu temperaturu. Bas je dosadna ta temperatura.
Ja kuvam rucak za decu, trenutno pijem kafu pa da usisam i oribam.
Ogradicu smo sklonili, vise nece unutra, sluzila nam je samo ta čuvanje igračkica.
Sada ima bas dosta više prostora.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 10:17:00   
Sanjica26 RR
Suzi bas me brine. Tokom dana nista, a uveve ima. Kontaktirala sam dr ali nista nije komentarisala. Voci mi kaze da ne brinem. Ona se zali na stomacic. Mozda je stomacni zakacio. A druge simptome nema.
Branki nemam pojma. Poslednji dan nisam isla jer nisam imala casove. Icicu sutra posto je mm slobodan. Cisto da se javim ako nekog ima.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 5.1.2017 10:18:28 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 10:20:17   
vocicana
Bice sve ok, to je nesto odreagovalo, ne zali se na predeopupka niti dionji kvadrant, iskljuci slepo crevo, ali proprati je. Msm da nije nista, temp ako dobije i veceras, opet ne cekaj da skoci preko 38, odmah Brufen ...Paracet...i spavanje. Cim se ona ne budi ne povraca nema dijareje, sve cxe biti ok, jos malo se organizam bori.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 12:45:57   
Anck Su Nmaun
Mi sad stigli iz setnjice, citavo jutro trube da idu na sneg, pa cekaj da V spava, pa da jede i tako. A sinoc dok je padao sneg su bili 2 sata napolju! Mislim nama je to vanredno jer mi u 8 u krevet a ne napolje user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 14:00:56   
Mariya
Dan mame! Anck, i mi smo sinoć izašli na sneg po mraku,a bogami nismo bili jedini! I svi kažu isto, sad se treba sankati dok ima snega,ko zna da li će ga sutra biti! Kod nas se trenutno topi,ali pošto našu ulicu ne čiste kod nas traje duže. Danas smo već bili jednom napolju devojčice se sankale sa tatom,pa smo posle napravili malu porodicu Sneška Belića. Kad se H probudi idemo kod kumova pa ćemo opet obrnuti jedan krug sankama. Uživanje je gledati H kako je srećna,kako se raduje sneguuser posted image
Sad gledam kroz prozor, vidim drugaricu kako vuče svoje devojčice na sankama. Juče smo sreli drugare iz vrtića, sankaju se sa roditeljima,ili sa tatom, a drugarica večito sama, a i kad joj je muž kod kuće baš se retko igra sa svojim devojčicama. Juče sam bila kod nje, odnela joj nešto i kaže mi da joj je muž došao kući na ručak i otišao u sobu starije devojčice i tamo se duri. Nešto mu nije bilo po volji. A ona je dobra,velikodušna, vredna osoba i kako zaglavi sa takvim namćorom user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 15:02:30   
emicaa
gdje ste mamice,mi bili vani promrzla sam.T je naravno uzivala,obozava snijeg.David je prespavao,nema pojma gdje smo bili ni sta smo radili user posted image
Teodora sinic nije zaspala do pola 11,legla u 9 i nikako da zaspi.Umiri se i ja taman ustanem ona kaze mama ja jos nisam zaspala.Na kraju je legla kod nas i zaspala.Nije se do jutra budila ali je David imao desetak budjenja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 15:05:09   
branki*
ja se naspavah od kako sam ukinula sisu!i dalje ne verujem da zaspi oko 9 i ne budi se do 6 i onda opet nastavi da spava!
cekam mm da dodje sa posla ,pa da idem do prodavnice..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 15:08:46   
Sanjica26 RR
Bas se radujem zbog tebe Branki. user posted image I ja bih trebalo izaci malo napolje. Ucrvljala sam se. Ali mm je u garazi popravlja nesto. Mocice tu tek posle pet da izadjem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 15:09:51   
branki*
e,da znas,to je pravi izrazuser posted image i ja sam se ucrvljala!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 15:10:25   
emicaa
Branki bilo je i vrijeme da odmoris,sad komotno mozes i trece user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 15:15:56   
branki*
ma,sad komotno mogu i blizanceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 16:14:23   
IvanaSK RR
Branki, a trojke 😂😂😂
Mariya, sto se tice drugarice.. Obicno divni ljudi nadju kretene za supruznike..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 16:32:06   
LauraAndrija
Dan mame! Baš je hladno, ali kod nas nema snega.
L je danas bolje, nije imala temperaturu, ali zato je A počeo da kašlje, vodila sam ga kod dr, uključila mu je sinacilin za svaki slučaj, ali kaže sve je to od nosića kako mu se sliva.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 17:20:31   
suzi kju
Branki bas mi je drago da si se odmorila i naspavala. Ja častim kad se budem naspavala user posted image
Ja cu sad so prodavnice, verujem da je guzva haos.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 17:47:38   
serpica
Drugarice samo da vas zagrlim.. pisala sam u temi pampers pedijatar ali evo i vama da javim.Manji je zakazan operacija za 14 feb. Nazalost mora.. brinem se mnogo ali se nadam najboljemuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 18:58:23   
IvanaSK RR
Serpice, zao mi je, ali ce sigurno sve proci kako treba. Veliki poljubac i zagrljaj za obe 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 19:41:52   
Sanjica26 RR
Serpice grlim te jako. Bice to sve dobro. Svi smo uz tebe.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 20:27:32   
branki*
serpi,grlim te,draga,ako mora,onda nek se odradi sto pre,kako je tako,bice to sve dobro!moj je boza operisan sa mesec dana starosti,razumem tvoju brigu.


< Poruku je uredio branki RR -- 5.1.2017 20:28:21 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 22:21:29   
emicaa
Serpi bice sve dobro,sigurno hoce.Ljubim te

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
5.1.2017 22:41:54   
Skockica
Dobro vece dRRustvance. Moj muz jos odavno kupio Vasiliju poklon za rodjendan, veliki drveni komplet od 3 seta, ima pruga/put, auto garaža i autici i vozici ali sam i ja nesto morala. Cunjala danas po gradu i nasla komplet nekih drvenih pecata sa motivima avioncica i nekog dinosaurusa malog sto ima svoju oazu i pusta preko 50 zvukova i pesama. Ta tri poklona od muza odavno stoje pod jelkom i nije pravio pitanje ali danas kad je dosao iz vrtica snimio ova dva nova poceo da se raduje i vristi ne mozes ga lako odvojiti. Na kraju je posle kupanja seo kod nas i nece da spava ceka rodjendan da otvara poklone user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
6.1.2017 7:00:59   
suzi kju
Jutro mame.
Serpi bice sve dobro, saljem ti jedan najjači zagrljaj.
Nema nam je Maraj danima, sta li je sa njom?

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
6.1.2017 7:37:53   
emicaa
Dobto jutro mamice.David se budio samo jednom,u 4.Popio mlijeko i nastavio.Jest da ja nisam opet odma zaspala ali nema veze.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
6.1.2017 7:39:13   
Zemunka85
Serpice user posted image , bice to dobro.
Najgori su sada ovi dani do toga, kada razmisljas i sekiras se.
Ali svaki dan, sve si bliza i uskoro je i to gotovo. Sekirala si se oko toga dugo, pa eto, brzo ce sve biti iza vas ...

Dobro Jutro zenske.
Ni oci otvorila nisam, vec ucim user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here