RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Milena18 -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 7:47:16)

Jutro!
Serpi [sm=smiley31.gif] Biće sve dobro, videćeš.
M je prethodnih noći super spavala, ali noćas se opet nešto budila nekoliko puta.
Ovde je ledeno. Iako imamo super izolaciju, kuća se ishladila tokom noći, sad uključih ovaj norveški da malo zagreje dok ne založimo, ali nešto mu slabo ide.
Trebalo je sutra da idemo kod bake za Božić, ne znam šta da radimo, ne izlazi mi se sa bebom po ovom vremenu, a i ne znam hoće li kod njih u stanu biti dovoljno toplo.

Emice, je l'' ti izašla mama iz bolnice?




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 8:33:45)

Dobro jutro. Sofi spava. Mm ode. A napolju veje sneg. Izgleda bas divno kad se samo gleda.
Danas krecem sa akcijom Bozicnog spremanja.
Emice, kako je mama?




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 9:11:14)

Dobro jutro.
Sanjice, blago tebi, i ja bih gledala kako sneg pada. Ovde je užasno hladno i jos vetar duva.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 9:45:37)

Moracu da izadjem napolje po meso. Verovatno mi je kupila dadilja. Moram jos nesto da kupim za to meso. I jos nesto




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 9:54:09)

Jutro
Ja tek sad stizem.do mob. Dok.sam ih sve nahranila, sredili malo stan, malisu uspavala i stavila rucak. Sad aam i ja malo prilegla.




branki* -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 9:59:31)

jutro,mame!
srecan badnji dan!
ja dovrsavam pasulj i stavila pitu sa jabukama da se pece...ovde pada sneg kao lud..bas je napadao..nista nisam kupila,a ide nam i slava.ne stizem,onaj moj po ceo dan radi,a ja ne mogu da ih secam po ovom kijametu nigde.i tako..
nema nam ni vonavoj bas dugo,cuje li se ko sa njom?




LauraAndrija -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 20:38:09)

Srećno Badnje veče mame!




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 20:48:13)

O ovde se danas jedva pisalo
Mi bili da korindjamo, kako volim da ih vidim tako srecne! Dozivljaaaj [sm=smiley36.gif]




LauraAndrija -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 20:53:12)

I mm vodio L kod mojih i njegovih rodjaka, dozivljaj[sm=smiley36.gif]
A i ja odmaramo.




emicaa -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 21:19:12)

hvala sto pitate,mama je danas pustena kuci.Kazu pala u nesvjest jer joj je pritisak bio skroz nista.Za sedam dana provedenih u bolnici su to otkrili.strucnjaci...
Dori su danas slikali oci,sledeci petak idemo na pravu kontrolu ociju i da doktor pogleda te snimke.Ja pijem tablete do 5.februara i gotovo.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 21:32:28)

Emice, barem ce biti kuci za praznike. Pretpostavila sam da je to zbog pritiska.
Drzim palceve da budu jos bolje okice.
Mi gledamo neki filmic. Fali nam mnogo Teodory. Boze zdravlja idemo po nju u utorak. Jedva cekam




suzi kju -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 21:51:38)

I mm bi da gledamo neki film al ja odoh da spavam.
Sanjice jel njoj ok bez vas,nije tužna, ne traži te?
Emice pisala aam u kafani,bas mi je drago i zbog tebe i zbog mame.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 21:55:59)

Suzi, kad je pozovemo u vecernjim satima rasplace se. Ali nismo je vise zvali uvece. Pitala je veceras moju mamu kad cemo da.dodjemo po nju. Sutra ce mama da je vodi na pricest. Sigurno da joj falimo.I ovoj malenoj fali. Stalno prica o njoj.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 21:59:52)

Emice, drago mi je i zbog mame i sto terapija istice. A bice Teodori dobar vid, sigurno.
Sanjice, brzo ce to proci, sigurno da nedostajete i vi njoj i ona vama.




suzi kju -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 21:59:58)

Duša lepa, znam po deci mojih sestara, preko dana im je super ali uveče je vec problem, pred spavanje i spavanje. A devojčice su privrženije jedna drugoj nego dečaci. Sigurno da jedna drugoj nedostaju. [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (6.1.2017 22:03:17)

Suzi nisi ti videla nju. Sva je kovrdjava. Zovu je cupavica.Videla ju je Ivana.
Mama kaze da stalno zavitlava sestrinu cerku. Osam meseci je razlika izmedju njih dve. I onda ona place. To je pocela da radi sa dve godine. I to radi i Sofi. A i meni.[sm=smiley36.gif] Ono sto nas nervira namerno radi.




Mariya -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (7.1.2017 0:16:07)

Veče mame!
Baš slabo pišete, pripremate se za sutra [sm=smiley1.gif]
L ostala kod drugarice na spavanju, bile su presrećne njih 3 što će spavati zajedno. One su već spavale kod nas,a L je sad prvi put kod njih. A nama čudno bez nje. Ja sam H nahranila,okupala,sredila i kažem mm kako je lako sa njom kao je sama! Kad su zajedno, ona stalno imitira L, pa je 100x teže sa njom. A tako mi je čudno bez nje,nedostaje mi baš, nema je da brblja[sm=smiley36.gif]
Nagovorila sam H da spava u L krevetu, pa sad ležim sa njom i čekam da zaspi. Moram da je odviknem od kreveca. Pošto ove nedelje nije,nadam se da će sledeće nedelje stići krevet za njih 2 pa ćemo da se navikavamo na njega. L jedva čeka i znam da sa njom neće biti problema, ali sa H[sm=smiley24.gif]
Inače i H je celo veče tražila L, a i L uvek pita za nju kad je nema,meni je to divno,kako se one vole i nedostaju jedna drugoj. Zato mi je posebno drago što imam 2 devojčice, znam po sebi jer i ja imam sestru,koja je to ljubav i privrženost!
Mala zaspala,sad da je ubacim u džak, pa da i ja spavam.
Laku noć!




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (7.1.2017 9:02:55)

Dobro jutro. Mir Boziji, Hristos se rodi! Drage moje, srećan vam Bozic, da ga u miru i blagostanju provedete sa vasim voljenim.
Sanjice, cupavica je divna[sm=smiley27.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (7.1.2017 9:07:05)

dobro jutro,vaistinu se rodi!
srecan bozic,drage moje,da ga proslavite u miru i sreci!
mi ustali,pijem kafu,pa cemo kasnije ipak do mojih na rucak.




serpica -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (7.1.2017 9:14:28)

Srecan Bozic drugarice [sm=smiley31.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (7.1.2017 11:07:17)

Dobar dan!
Srećan Božić! Želim vam da lepo provedete dan sa svojim porodicama.
Mi ipak nećemo ići kod bake danas, ovde je trenutno -12 i jako je klizavo, a nama je dvorište strmo, stepenice na prilazu zgradi isto, ne bih da rizikujem.
Juče su nam dolazili moja drugarica i drug iz srednje, baš nam je bilo lepo. Stigao je i moj brat, M ga se ovaj put nije uplašila, izgleda da je prošla ta faza.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (7.1.2017 11:45:56)

Drage moje drugarice, srecan vam Bozic. Hristos se rodi!
Mi smo se vratili sa sluzbe, doruckovali. Sad da zakuvam supicu i neko meso da zapecem.




Mariya -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (7.1.2017 17:21:32)

Dan mame!
Hristos se rodi!
Ja najzad odmaram. Ceo dan sam na nogama. Doručak,ručak,spremi,raskloni, sednem samo dok jedem.
L mi je došla kući plačući, jeca, grca, u sekundi nisam znala šta joj je. Klima joj se zub, pa je krvario i ona se uplašila, a drugarica nije znala šta da radi sa njom, nije mogla da je smiri. Onda sam joj ja brzo izvadila zubić i tešila je 10 minuta. I onda kao da se ništa nije dogodilo, vratila se kod drugarice[sm=smiley1.gif]
Inače, H je super spavala u L krevetu, valjda je spremna za promenu i prelazak u veliki krevet! Jedva čekam,valjda će ga doneti u ponedeljak!




sonyasha -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (7.1.2017 19:22:52)

Hristos se rodi! Drage moje, želim vam sve najlepše za ovaj divni veseli porodični praznik.
Mi nismo otišli kod mojih ali su oni došli kod nas i doneli klopu i sve[sm=bravo.gif] M spala tura, V prezdravio, eto još više razloga za radost![sm=bravo.gif] što i vama želim iskreno[sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017 (7.1.2017 21:46:33)

mamice drage Srecan vam Bozic.
moja velika beba danas puni pola godine,ne mogu da vjerujem da je ovako brzo proslo.Zao mi samo sto nismo prvih mjesec dva ni uzivali kako treba [sm=smiley13.gif]
Sinoc je Dora prsla kod na pa su stalno budili jedno drugo,ona stalno prica i place u snu pa probudi njega,onda on pocne kenkati i probudi nju.Na kraju sam ja sa Davidom presla u Dorinu sobu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>