|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 9:27:47   
AnaAna1
Maryja ooo pa ti si koleginica mom muzu user posted image epa eto, super je iznos, i ja sam se bas iznenadila user posted image jeste od skoro dobijaju, i mi nebi znali da se slucajno nisu zapricali... pise se neki zahtev valjda, reci ce ti vec sta i kako kod tebe na poslu... ahahaha koliko sam se smejala, mogu da zamislim facu tvog muza kad je video da pakujes stvari od jednom user posted image

MicinaMama mi se zabrinuli gde si nestala zbog onih kontrakcija :) jel ti se vise ne javljaju ti bolovi? Joj ne pominji mi sredjivanje, cekam da mi stignu dve police za garderober da mogu da pocnem sa preslaganjem stvari, da oslobodim pola garderobera za bebu, da neke stvari koje ne nosimo spakujem, da izbacimo sobnu biciklu i napravimo mesta za krevetac... opracu tepihe za jedno mesec dana i zavese...

Zumbulcicu uzmi probiotik, samo pitaj koji moze za trudnice, znam da Linex moze sigurno... virus je verovatno...

Jeli, jel ste sve radile oggt test u trudnoci i ako niste da li vam je dr pominjao da treba da se radi? Vidim da ga dosta zena radi, ne znam da li to sada spada u redovnu analizu, ali meni su prosle nedelje oba moja doktora rekla da ne trebam da ga radim jer mi je secer do sada uvek bio dobar u ovoj klasicnoj krvnoj slici...mislila sam da se nezavisno od toga radi, zbunili su me bas

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 10:43:52   
krin 40
Jutro cimerkeuser posted image .Mariya brzo će to.Blago tebi.Mada to što curka može da bude i da bešika popušta po malo.Meni je ogroman stomak pa uveče je još veći.To mi se dešava.Moram po dva tri puta da se tuširam i
menjam vešuser posted image .Stomak mi je visoko ali kada sednem,presvlačim se i sl..to mi se desi.Joj blago tebi.Javljaj šta god da se promeni.Zumbuliću
ako je proliv izbaci voće i sokove.Kupi čokoladu za kuvanje ali pravu,sa što više kakaa.Ana mani se tih testova.Više me niko neće nateratu na to ogtt, kako se
već zove,maltretiranje.Uvek mi šećer bio dobar a smarali me jer radjam baš krupnu decu.Šta ću ja što su pravi šumadinci na pradedove.Ćerka ima deset_ ipo god i trenutno je viša od mene 3cmuser posted image .Ovaj će mali biti,nadam se,oko 3,5 kg.Starije trudnice radjaju sitniju decu.Za vikend su najavili 13 stepeni.Čim otopli idem da zevam po Adi u nekoj ležaljci na suncu.Ponesem knjigu i uživancija.Ana jel ti stigla urinokultura?.Meni će danas ili sutra

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.1.2017 10:47:21 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 11:45:01   
zumbulcic
Jutroo, evo i mene...tek sad pijem kafu user posted image

Sumnjam da je neki virus, zadnjih dana nisam makela iz stana.
U biti sama sam sebi svjesno izazvala proljev user posted image Zadnjih dana sam bas jela malo tezu hranu pa sam popila 3 case cijedenog soka i malu flasicu jogurta iz razloga da me malo iscisti da prostite. I bilo je samo jednom,i to u jutro u 3h i nisam vise isla u wc. Poslije me ta napetost i zatezanje koze drzalo do jutra i jucer do 22h
Obzirom da sam jucer cijeli dan prelezala, a mali se primirio oko 22h tak da sam uspjela i ospavat fino...doduse sa 4 jastuka u okruzenju user posted image Evo i sad se ne osjeti, izgleda spava. Izgleda je bas zauzeo neki polozaj koji njemu pase a meni ne pa mi je zato stvarao pritisak i napetost.
Ozbiljno razmisljam o jastuku za spavanje. Gledam malo po netu ....Sad bi ga odmah uzela ali da znam da ce mi posluziti a ne kupiti prasinu.

Nego da vas pitam, ako sam dobro shvatila dr navodno stomak u dva navrata naglo raste. Meni je prije dva mjeseca naglo stomak poceo da raste pa je ovaj mjesec nesto usporio, pa sad nesto kontam moguce da je na redu opet brzi rast user posted image

Primjetila sam da mi je stomak bas nisko, nekako komotno mogu staviti ruku ispod grudi pa tek onda ide stomak. Budem se danas slikala pa postavila tamo na temu da vidite.

E da, danas sam zvanicno 24+0 user posted image user posted image Pa ne mogu da vjerujem kad prije...

Sad cu malo da vidim sta ste pisale

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 11:57:42   
zumbulcic
Ana i mene bas zanima taj ogtt test, da li da ga radim opet? Ja sam ga radila prije postupka vto u kombinaciji sa inzulonemijom i dobila sam terapiju siofor 2x1 po 500mg, a sto se tice secera kad god sam vadila nalaze on je oko 5-6.
Moram se naruciti kod svoje dr za nekih 15-tak dana pa da provjerim za njega kao i za rh-antitijela.

Mariya znaci sve je spremno user posted image neka je sa srecom user posted image

MicinaMama jao pa ti samo nesto raduckas, ostavi sta i za muza kad dode user posted image

Sto se tice kolica sto sam uzela, malo sam ih prostudirala i super su. U jednom potezu na dugme se sklapaju user posted image
AS necu uzimat, posto mi je muz clan Bihamka, oni svojim clanovima koji imaju auto daju AS do 6 mjeseci, pa poslije ih mijenjaju za vece. Tak da mislim da nema potrebe da uzimam za kolica kad se vec ona mogu spustiti na nulti polozaj.

Skockice ma meni su cista glupost baby alarmi. Ok mi je sobica pa da ja odem u nju i budem sama s bebom. Kako dugo cekam na nju mislim da je necu pustat iz narucja a kamoli ostaviti u drugoj sobi user posted image

Odoh sad sta da jedem

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 11:58:39   
krin 40
Zumbulicu pratim te😊.Ja sam danas ušla u 23 ću.Stavi sliku.I ja ću ovih dana.Ana slika??Ja sam verovatno drugu polovinu petog imala "taj rast" obzirom koliki mi je stomakuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 12:13:41   
zumbulcic
moja krin bit ce kod nas veselo za koji mjesec kad budemo odbrojavale user posted image Kod mene je naglo porastao od polovine 4 do polovine 5 mjeseca i sad evo u polovini 6 nista

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 12:25:00   
krin 40
Zumbule ja sam samo u petom dobila 4kg i sve otišlo u stomak.Sada u šestom sam kao sa S u devetom i sa N u osmomuser posted image .Stigla urinokultura.
Nemam nikakve bakterije.user posted image .Verovatno sam prošli uzorak kontaminirala a i mrzelo me da se tuširam u pola sedam.Sada sam uzela uzorak po PS-U.
Baš mi je laknulo.U životu nisam imala neke bakterije,loš bris ili bilo šta slično😁

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.1.2017 12:28:37 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 15:21:52   
Mariya
Dan user posted image
Drugarica mi je odnela L sa njenom ćerkom u vrtić, imam ručak od juče pa smo H i ja prošetale, dok sam podgrejala ručak ona zaspala. Sad ću sama da jedem, na miruuser posted image u 4 ću kod druge drugarice na kafu, živi na 7m od vrtića pa ću onda usput da pokupim devojčice iz vrtića. Pa ću verovatno i na vežbe večeras.
Spremila sam kuću, usisala sve, sad bi trebalo prebrisati bebeću komodu ali nešto me mrzi...
Krin, nije bešika, sekret mi curka, bistar je i providan, i nema ga puno ali imam taj osećaj da mi se sliva, tako mi je jedno 10ak dana pre porođaja sa H, sećam se da sam se požalila dr da me jako nervira. Meni je dr rekao kad sam imala upalu bešike pre 10 godina da se pre uzimanja uzorka urina obavezno operem. Ne moraš da se tuširaš ujutro već samo da tušnešuser posted image
Zumbule, i ja spavam okružena jastucima, kao u nekom koritu da samuser posted image
jao Ana, mani se testova, pogotovo ogtt, to je ogavno Nemoj i njega na svoju ruku da odradiš kao toxouser posted image . Meni je šećer uvek bio normalan i bebe nisu bile prevelike pa ga nisam radila, a mislim da se u Subotici radi ama baš svakoj trudnici.
I meni kolega rekao, njemu se žena porodila prošle godine u novembru pa je gledao da li može retroaktivno da se traži ta pomoć, a meni je odmah javio da znam da tražim. Ja već smislila na šta bih ga potrošilauser posted image user posted image Novi dušek za bračni krevet. Imamo dormeo, 8 godina i skroz je propao, izvitoperiose i ulubio, sad me u trudnoći pogotovo ubija. Kad spavam kod devojčica na njihovim dušecima ništa me ne boli, a dormeo me ubi.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 17:33:03   
MicinaMama
Ana ana dobro sam sada,sada me stomak boli sa svih strana,raste ovo maleno u stomaku.

Zumbulcic pa ko ce ako necu ja heheh...Sto se tice tvog stomaka bas je lep i ide pravo napred nisam primetila da je nisko.Mozda ti se cini.Nije vreme da se spusti,sta ja znam.

Zumbulcic,Krin postavite slicuce da vas vidim!!!user posted image user posted image

Nema nikakvih noviteta kod mene da bih se mogla pohvaliti ili pojadati user posted image

U kupovinu ne idem jos cekam da vidim sta je beba.Posto ovde za celu trudnocu rade samo 3 UZ-a.U 3,6,9(pred porod) mesecu.

Valja to docekati!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 17:36:51   
Bunnyca
Sto se tice te jednokratne pomoci, u MUP je deljena u decembru i odnosila se na sve zahteve podnete do 23.12- sto nije bas ok, jer su neke bebe rodjene posle tog datuma, a inace deli se u svim drzavnim organima za drzavne sluzbenike i to je po Posebnom kolektivnom ugovoru za drzavne organe,kao solidarna pomoc za rodjenje deteta.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
30.1.2017 21:50:09   
Skockica
Dobro vece!
Meni mm bio ovih par dana slobodan i uglavnom smo skitali zato sam se slabije i javljala ali pratim redovno šta pišete :)
Danas smo opet skitali po Nemačkoj, kupili za bebija kompletic za iznošenje i carapice, pelene i kozmetiku za početak, ja kupila 2 spavacice, 2 grudnjaka za dojilje, carapice, tupfere velike za BH, veliko pakovanje uložaka (mrežaste nisam našla, ne znam ni da li njih ima ovde), uglavnom ono što mi treba za porodiliste. Moram priznati da me Mariyin spisak potrepstina za porodiliste uplašio, pa sam se morala i ja pripremiti.
Ana, ako je to onaj test na secer gde se 3 puta vadi krv i ne smeš jesti nista, dok se skoro ne onesvestis, ja sam to radila oko 31. nedelje. Užas živi! Rekli su mi javice sledeci dan ako ima razloga, a ako ne to znači sve je ok. I niko me nije zvao. Samo sam se bezveze namucila, tri dana se nisam mogla povratiti, tačno sam mogla 24 sata dnevno spavati.
Sutra ujutru imam ponovo UZ, sutra je i punih 35 nedelja, približavanje se polako ali sigurno tom carobnom broju 36, ali što kaže Mariya, da napunim bar 38. Naročito zato što mi mama ide na 2 nedelje u Srbiju da podigne vizu što sam joj napravila da moze biti ovde da mi pomogne oko bebe. Tako da, do 18/19. moram nekako izgurati, nemam gde Vasilija ako krene porodjaj.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 0:29:02   
Mariya
Veče user posted image
Skockice user posted image za kupovinu! Nije mi bila namera da plašim bilo koga svojim spiskomuser posted image šta te je uplašilo? To što se termin približava pa moraš o ti da se pakuješ ili to što je spisak podugačak?
Da izdržimo do srede i posle može,ali bih volela negde između 5.i 10.og da se porodim, ako mogu da biramuser posted image Samo da sve sredim,namestim i ispeglam.
Jeste,ogtt je taj test kad piješ glukozu i ne smeš ništa da jedeš, Ana ne insistiraj na njemu!

Predložila sam mužu da kupimo nov dušek a on sve nešto user posted image žao je i meni tih silnih para ali kad ne mogu da spavam redovno.
Jao,tako mi se spava,a muka mi je,mali me šutira kao na takmičenju pa ne mogu da spavam džabe što hoću..
Bunny,nije mi baš najjasnije to što si napisala. Skupljali su zahteve zaključno sa 23.12?

< Poruku je uredio Mariya -- 31.1.2017 0:30:41 >

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 1:08:03   
MicinaMama
Mariya uf ti imas jos malo do termina i resices se trudnoce.Vazno je da je sve spremno.

Sto se tice analiza ja tek treba to sve sada da radim.

Trebutno sam na polovini petog meseca,danas sam se vagala i 3kg sam u plusu jos uvek.Mada vec tri dana mi se otvorio apetit fino,malo sam cesce pogladna i mogu vise hrane da pojedem.

Danas sam videla udarce bebe na stomaku.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 1:14:03   
Skockica
Hehe , ne draga Mariya nisi ti kriva super da si stavila spisak. Samo ja sam to sve nekako olako shvatila a termin je sve bliži i slabo sta imam spremljeno. Jos kako sam rekla da mi oni termin racunaju po UZ a ne po poslednjoj mengi, rekoh da se nije tu ipak neko zeznuo u računici pa ja imam 2 nedelje plus tj. punih 37 nedelja umesto 35.
A mama mi bas sad mora u Srbiju na dve nedelje pa sam pomislila sta ako krene porodjaj, nisam spakovala torbu a nemam sta ni da spakujem, nisam spremila bebici za iznošenje sta cu, ko će to onda spremiti ako mm bude morao da radi, jos sobu nismo spremili, a ni kolica, a ko bi Vasija pazio...Ma ludilo u mojoj glavi user posted image
Zato mi je dobro i došao tvoj spisak, većinu stvari sam kupila i taj kompletic bi znao i mm da opere i opegla a valjda ce dobiti i neki slobodan dan da ne moram misliti za Vasija.
Ah ta trudnoca, stalno neke brige user posted image user posted image
MicinaMama super za pokrete koji se već vide user posted image A o apetitu mi ne pricaj nista, ja se kupala i spremala za sutra ujutru i svo vreme mislim kako cu sad smazati jedan socan sendvič. Nacopala krem sira, nagurala sunke i rekoh sta bih jos mogla staviti da bude ono pravo i iseckam još kisele krastavciće unutra. Uvalim se lepo pored muza koji tako divno i mirno spava, udjem na RR i navalim na moj slasni sendvicic. Kad ce ti mm pa ko to jede noćas, e rekoh moras i ti svasta da čuješ, probudili ga moji kiseli krastavci user posted image Kako naravno nisam htela da odustajem od mog posleponocnog užitka povukla sam se u dnevnu da zavrsim započeto. I moj mali sin je jako zadovoljan user posted image

< Poruku je uredio Skockica -- 31.1.2017 1:25:30 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 1:38:17   
MicinaMama
Jojjjj Skockica kud si opisala sendvic evo sline mi idu sada na usta!!!

Ali bolje da nekako zaspim da ne jedem...kasno jjeeee...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 8:05:16   
Skockica
user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 8:51:17   
AnaAna1
Krin stigla juce urinokultura ali sam ja kreten zaboravila da odem da je uzmem, evo sad cu kad ustanem, ali nisam optimisticna uopste, verovatno ima nesto... javljam kad uzmem

Zumbulcicu ubedile su me drugarice sa foruma da ne radim oggt user posted image cula sam i ja da je odvratno... a kad vec i oba dr kazu da ne treba onda definitivno necu da maltretiram sebe user posted image

Marija ahahahaha da ne radim na svoju ruku kao toksoplazmu...dooobro... user posted image ma da je bila samo tokso na svoju ruku bilo bi super, nego sam ja radila i trombofilije i d-dimere i svaaasta nesto, cisto onako sportski, pomislice neko da volim da se bodem user posted image a ja gadljiva na vadjenje krvi sve mislim zarazice me negde nekom bolescijom, kad ih vidim onako da ujutru stave jedne rukavice i sve nas koji vadimo krv tog dana lepo ispipaju tim istim rukavicama koje ne menjaju ni pod razno... user posted image kad sam vadila krv u Izraelu doktor je promenio 3 para rukavica dok je samo meni uzeo krv, sta god je pipnuo promenio ih je...

MicinaMama kog datuma imas UZ?

Bunnyca e jeste, po kolektivnom ugovoru... nisam znala da je za sve drzavne sluzbenike, nismo znali ni za mup do pre neki dan... Marija, ispitaces situaciju kad se porodis posto si ti prva pa cemo da vidimo koliko cemo da se obogatimo user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 10:06:18   
Skockica
Dobro jutro drage debelice. Ja sad idem kući sa UZ bebi je dobro, osim nekih sitnih nepravilnosti sto ce bolje iskontrolisati kad se rodi, napreduje tako da danas sa punih 35 nedelja ima blizu 2800gr i 47 cm. Moj vejiki maji user posted image Kontrola za 2 nedelje.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 10:24:33   
AnaAna1
Super Skockiceee user posted image pakuj se ti polako, brzo ce to da prodje user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 10:40:51   
krin 40
Jutroo..ja stavila sarmu.Nisam je dugo pravila.Sad ću i proju i rusku salatu.Moj muž i sin sarmu ne smatraju kompletnom bez proje i ruske salate:).Ćera mi šalje slike sa Zlatibora,uživa.Pametno dete.Ja se razvlačim po kući.Skockice,Mariya vi samo "odlažete"a ja čim napunim 36 nedelja i udjem
u 37-mu krećem da smaram doktora da me porodi.Ne odustajem.Taman tamo oko 15 maja.Ne mogu da čekam kraj maja.Ovo mi se uklapa u planove.27 juns ćera ide kod tetke u Luxemburg.Odgovata mi da beba polovinom jula ima dva meseca.Ostavljam muške i beban i ja pravac Čačak kod svekrve na uživanje.Taman da sve organizujem za krštenje na moj rodjendan na
sv.Iliju 2.8😂.Sve sam ja to,Bože oprosti,unapred isplanirala.Tri ipo meseca unapred,hahaha.Stvarno planiram da leto provedem kod sveki i mojih dragih drugarica u Čačku.Jedva čekaju da dodjemo.Sveki ima ogromnuuu kuću,prelepo veliko dvorište.Izbacimo lezaljke,suncobrane.Jojjj jedva čekam!Ako Bog da da sve bude ok

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 16:32:10   
Bunnyca
Krin 40, ti si sve isplanirala, sjajnouser posted image
Ja se nadam da cu tu negde polovinom juna, obzirom da sam sa prvim prenela dva dana, bas ne bih volela da mi se to desi i drugi put....mnogo jeuser posted image
Ana Ana i Marija od solidarne iz Mupa , nema nista za sada, ako i bude bice tek krajem 2017. godine,, kad prazne racun, sto ja kazem,ja kad stignem na red, oni sve lepo ukinu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 16:36:36   
Mariya
Dan user posted image
Naručala sam se kao životinja, pekla sam ćureće i guščije batake sa krompirom u rerni i ispalo je predobro!! Znala sam da ću zažaliti što sam se prejela ali nisam mogla da stanem kad je taaaakoo ukusnouser posted image
Sad odmaram sa H, ona zaspala.
Skockice, super za Uz! A tako sam i ja,samo mi je bljesnulo, šta ako porođaj krene ranije, ja nisam torbu spakovala,stvari oprala,da treba da se na brzinu spakujem ne bih imala sve gotovo i čisto. Zato sam se spakovala preksinoć user posted image
Danas sam uključila pelene i peškire na pranje, videću da li ću i odeću ili ću to sutra.
Krin,ti si sve isplanirala user posted image
Ana, samo da smo te ubedile user posted image U Topoli je dobro ako neko uopšte ima rukavice, obično rade bez njih, i kao što kažeš, bljak,neću ni da mislim šta sve mogu tako da nam prenesuuser posted image
Bunny ne zezaj, otkud sad to?

< Poruku je uredio Mariya -- 31.1.2017 16:38:16 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 16:43:33   
Bunnyca
Za proslu godinu u MUPU su dobili u decembru silne pare za isplatu solidarne pomoci, sto za rodjenje , sto za smrt clana porodice, deo je otisao za bolest zaposlenih i clanova porodice,isplacivano je sa poslednjim danom 23.12. I? sta sa onima koji su dobili decu u decembru, januaru? kad smo pitali receno je , za sada nema parauser posted image Vojska isplacuje redovno, za ostale drz.organe ne znam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 18:01:11   
krin 40
E ja sam jela moju divnu sarmu i proju.Rusku sam preskočila ali jela sam cveklu.Stigla sam i kod frizerke da se ofarbam i isfeniram😊.Jesam žene,sve sam
isplanirala,samo još da dobacim do devetog,daće Bog,iii.. da ubedim mog doktora da je samnom uzalud čekati da "prirodno krene":P


< Poruku je uredio krin 40 -- 31.1.2017 18:05:09 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/17 chat
31.1.2017 23:29:32   
branki*
nova tema

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here