RE: Čekamo II crtice 01/17 chat (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


krin 40 -> RE: Čekamo II crtice 01/17 chat (31.1.2017 12:33:44)

Pozz čekalice,čitam Vas i čekam neku lepu vest.Škakljiva,ako mene pitaš,prvo uradi hormone.Posebno AMH koji pokazuje "zalihu plodnih jajnih ćelija",ako se ne
varam,hormoni se rade treći dan ciklusa.Uporedo počni da piješ koenzim q10 koji utiče na poboljšanje kvaliteta jc,izmedju ostalog.Ako su tvoji hormoni
i nalazi ok,nivo rezerve AMH korektan,nije na odmet i da dragi uradi spermogram.Naravno u medjuvremenu mućkajte i volite se sve.ljubim Vas




Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 01/17 chat (31.1.2017 13:00:57)

Odlično Krin, hvala ti puno!! Ovo ću sutra sve da pitam gin (sutra idem). Znam da se hormoni vade 3-5 dc, a sutra mi je taman 4. pa idem baš sa namjerom da joj tražim da radim hormone. Hvala ti puno na svemu [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Bejbili* -> RE: Čekamo II crtice 01/17 chat (31.1.2017 13:20:22)

hvala ti skakljiva na lijepim zeljama premda se ja ne nadam uopste. mi pokusavamo vec 7mjeseci i nista. ja imam svakojakih problema pa nekako u mojoj glavi postoji i ta misao da necu nikad vise zatrudniti. sa svojom curicom sam zatrudnila kad sam imala 18godina iako sam tad imala policisticne jajnike i tsh 8 bez ikakve terapije sam zatrudnila i rodila zdravu curicu koja sad ima 4godine. a sad vec godinu dana pijem letrox i hormoni su u granici a bebe nema pa nema. ciste prave probleme a i stitna.cekam jos par mj pa idem na tu folikulometriju da vidimo u cemu je stos..[sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: Čekamo II crtice 01/17 chat (31.1.2017 23:33:11)

nova tema




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]