Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (31.1.2017 21:47:30)

Rešite test, ostavite nam zanimljiv komentar i postanite dobitnik Chicco paketa!

[img]http://www4.slikomat.com/13/0229/4s6-chicco.jpg[/img]

Bebina koža je do pet puta tanja od kože odraslih, pa odeća koju nosi mora biti savršeno čista i meka poput svile. Uz odgovarajući deterdžent i omekšivač, bebina odeća će biti čista, meka i nežno mirisna, vlakna i boje neoštećeni, a rizik od iritacija i alergija sveden na minimum.

Kako bi bebine stvračice bile besprekorno čiste, mekane i nežno mirisne, preporučuje se korišćenje Chicco tečnog deterdženta za veš u kombinaciji sa Chicco omekšivačem. Tako će odeća koju bebica nosi biti savršeno čista, ali i meka poput pamuka, očuvanih vlakana i boja.

Pročitaj više...


[img]http://www4.slikomat.com/13/0229/f42-poklon.jpg[/img]



Keprom nagrađuje 3 Ringerajina korisnika sa po jednim Chicco paketom, u kome se nalazi :


Chicco tečni deterdžent za pranje veša 1,5l
Chicco omekšivač 750ml





Komentari i rešavanje ankete se smatraju prijavom za konkurs, a prijave primamo od 1.2. do 22.2.2017. Članovi Ringeraje će nakon objave svih komentara, svojim glasovima izabrati pobednika na forumu! Glasanje traje od 23.2. do 28.2.2017. (zaključno sa 28.2.). Pravo glasanja imaju svi Ringerajini korisnici registrovani do i zaključno sa 31.1.2017.

U slučaju izjednačenih glasova, pobeđuje komentar koji je prvi poslat!

Pobednik će svoju nagradu dobiti na kućnu adresu (u Srbiji), poštarina je o trošku sponzora.




Yellena008 -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (31.1.2017 21:54:48)

Da bi bebina odeca bila cista i mirisna,samo Chicco dva proizvoda su korisna....
Chicco deterdzent i omeksivac zauvek za bebe najbolji!!!!
Koristim ih za moje blizance od prvog dana i najbolji su proizvodi na svetu za pranje bebi stvarcica.




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (31.1.2017 22:18:43)

Moj omiljeni sponzor Chicoooooo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (1.2.2017 7:26:45)

Divni mirisi[sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (1.2.2017 8:11:23)

Bravo RR i sponzori! Prijavite se devojke da glasamo!!!!




Duškić -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (1.2.2017 15:50:42)

Koristiti Chicco proizvode i za sve uzivancija!! Bez iritacija 100% garancija[sm=nosecka.gif]. Kod nezne koze bebe ti Chicco deterdzent potrazi, a omeksivac sa puderom ne moze biti blazi.Divni ste RR!! Kao i Vasi sponziri!




Duškić -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (1.2.2017 15:52:02)

Komentar sam napisala kad sam resavala test...?




Maraj -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (1.2.2017 16:34:18)

Duskic , da , tako treba.

mi koristimo samo chicco omeksivac za bebu.. Divno mirise[sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (1.2.2017 17:24:18)

[sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (1.2.2017 17:29:23)

Ok ..[sm=zz_dance.gif]




Dragce86 -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (2.2.2017 21:59:13)

Jeeeeej, igramo seeee [sm=bravo.gif]




suzi kju -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (3.2.2017 11:45:35)

I mi se prijavili pa da probamo [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (3.2.2017 22:37:35)

Prepoznavanje na ulici - chicco miris [sm=smiley36.gif]

Igrajte se! Pa da glasamo!




Divnica -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (8.2.2017 17:44:00)

Obozavam ove mirise, prelepi su, posebno beli . [sm=smiley1.gif]




nikiteki -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (9.2.2017 7:20:54)

Najbolji su. Jedva cekamo glasanje.




Dragce86 -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (11.2.2017 0:10:19)

Suprug mi je pre neki dan kupio i deterdzent i omeksivac - nema im ravnih! Nase pelenice,benkice i kapice mirisu kao iz snova <3 [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (20.2.2017 1:56:06)

Dragi naši, dobitnike u nagradnom konkursu ćemo objaviti nakon 3.3., a nagrade će dobitnicima biti poslate nakon 15.3.

Do tada, prijavljujte se za divne Chicco nagrade [sm=bravo.gif]




Mariya -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (23.2.2017 14:12:54)

Kad počinje glasanje?




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (23.2.2017 19:40:39)

Jel to zavrseno prijavljivanje onda, ja danas pisala [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (23.2.2017 19:42:43)

1. Savršena Chicco kombinacija za mirišaljav i mekan bebin veš




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (23.2.2017 19:44:53)

2. Da bi bebina odeca bila cista i mirisna,samo Chicco dva proizvoda su korisna... Chicco deterdzent i omeksivac zauvek za bebe najbolji!!!!
Koristim ih za moje blizance od prvog dana i najbolji su proizvodi na svetu za pranje bebi stvarcica.




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (23.2.2017 19:45:22)

3. Za miran deciji san i da Vam osmehom ulepsaju dan,
od prvog dana da bebi stvarcice mirisu i sve bude savrseno meko,
tu su omeksivaci i deterdzenti najbolje kompanije Chicco. <3 <3 <3




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (23.2.2017 19:45:52)

4. A beba moja mirisom se ponosi.
Beskrajno cista, nezna i meka,
Bebina odeca svuda se oseća,
Jer chicco omeksivac svežinu pruža,,
Mirise ko dusa, i tako miris pruža.
Odavno me nije nagradio niko,
pa ce mozda sada moj dragi chicco




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (23.2.2017 19:46:26)

5. Olaksali ste mamama i bakama muke pa sad stvari za bebe i unuke peru bez muke! Miris divan, koza bez iritacija,ma prava uzivancija! Chicco je prijatelj pravi kad krenete u kupovinu imajte to u glavi.. Lepo pere , divno mirise sta mame zele vise!




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco paket - tečni deterdžent i omekšivač za veš! (23.2.2017 19:46:43)

6. Chicco voli svaka mala beba a i njena mama, jer nam štiti kožu od iritacija i lošeg pranja, Chicco miluje nežnu deciju kozu pa je svaka beba mirna i lepo sanja :*




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>