|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 8:39:04   
Duškić
Dobro jutro!! M odvede cerkicu u vrtic i.tako. Beban siki i po malo slinavi..A ja jos nemam pojma sta za dorucak nama, a sta njemu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 8:42:45   
emicaa
Dobro jutro,David se dva puta budio i uspavljivala sam ga po sat vremena,nesto ga je mucilo.Bas je plakao.Sad moram nazvati doktora da nam da nesto za obraze,desni je crven kao opekotina.
I mi svi obozavamo pirinac,veceras cu ga pravit.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 11:16:37   
Maraj
Dan mame. Ja krenula l da kupim solju. Wivern je pisala o solji koju je kupila detetu. Al ne mogu da nadjem temu gde je pisala. Secam se i slike. Zna li ko , gde da gledam za tu no spil solju?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 11:28:06   
Sanjica26 RR
Maraj imas u Aksi no spil. Ni smo tamo uzimali.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 11:42:13   
Duškić
Imas u Aksi na Nbg a ako imas dm kupone imas i kod njih neke, a i u dexi co..user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 11:48:26   
IvanaSK RR
Ja pokusavala da nadjem tu temu gde je Wiv stavila sliku i nisam uspela. Mislim da je i ona uzela u Aksi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 11:54:58   
Maraj
Hvala drage. U kolima sam. Krenuli da kupimo i ja rovarim po rr i ne mogu da nadjem gde je pisala. Znam i slike da je stavljala , al teme nema pa nema...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 12:01:46   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dobro jutro,David se dva puta budio i uspavljivala sam ga po sat vremena,nesto ga je mucilo.Bas je plakao.Sad moram nazvati doktora da nam da nesto za obraze,desni je crven kao opekotina.




Uh, Emice da nije ekcem?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 12:09:51   
Mala Elena
Mozda je od plakanja. Tako P dobija crvene pecate...ili ako si mu ponudila neku novu hranu...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 12:36:04   
emicaa
Ja bih prije rekla da je ekcem,oticu posle do apoteke jer je dr na godisnjem.Elena nije od plakanja,isusi se skroz koza pa se zacrveni.Bas ruzno izgleda.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 12:39:43   
mati
Zdravo majke. Mi se malo set_ali, Mita je smazao celu osminu sa sirom i jogurt. Pa mi sve vreme pokazuje misice.
Emice hoce tako od slinaca da se zacrveni i peruta.
maraj, mi smo za vodu uzimali u Tempu za obojicu, a ove sa cevcicom u Aksi, no spill.

< Poruku je uredio mati -- 27.2.2017 12:41:42 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 13:14:19   
bebilule
Evo i mene posle sto godina.
Emice, ja sam to rijesila Adermom. Krema je za izrazito suhu kozu i atopijski dermatitis. Milosu su se tako znali zacrvenuti i isusiti obrazi cim ga "dotakne" vazduh. Sad je namazem prije izlaska vani i sve ok.

< Poruku je uredio bebilule -- 27.2.2017 13:15:01 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 14:46:43   
Sanjica26 RR
Gde ste zene? Dovela sam decu iz vrtica, jer se mm prehladio. Dosao je ranije sa posla, pa je legao da spava
Posle vodim kod mm-ih decu da ih manje od sat vremena pricuvaju. Ja imam.casove. On isto zauzet. Posle ce on ubrzo da ih preuzme.Sutra isto posle podne nam treba pomoc. Pitala sam uciteljicu da me oslobodi casa. I njoj odgovara. Tako da nece biti frka za sutra. I ovako vodim T na ples. Posle kad mm dodje idem na ostale.casove. U povratku po T.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 16:49:04   
emicaa
Sanjice kad stizes sve ja bih se smorila treci dan.
Bila sam do apoteke i dali mi neku kremicu da pokusam sa njom pa da ga odvedem doktoru kad se vrati sa godisnjeg

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 17:02:58   
amelia
Mamice samo da mahnem... Mi smo dobro A ne staje od jutra do mraka samo trci a ja zanjim neznam kako uspeva da se ne umori po ceo dan. Ja nocas padam mrtva umorna u krevet ne stignem ni zube da operem.
Emice i mi u zadnje vreme imamo problema sa kozom tacnije okolo usta jer ceo dan mu viri jezik i samo se lize levo desno. Svvim i svacim mazem ali dzaba neprolazi stalno se kvasi i kad izadzemo napolje pa to je katastrofa ne moogu da gledam koliko je crveno izperutano bas ruzno izgleda..
Jel si probala sa pavlovicevom kremom?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 17:11:55   
emicaa
Amelia pa ziva li si user posted image
Nisam probala,nemam je a nemam ni gdje kupiti.Vidjecemo dal ce ovo pomoci,ako ne vodim ga doktoru.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 17:51:02   
Milena18
Dobro veče, mame!
Amelia, pa gde si ti, baš te dugo nema...
Emice, moguće da je ekcem. M ga ima na jednom mestu na ruci i na nožici. Nije strašno, tako da za sada mažemo samo pantenolom.
I ja dodajem te mešavine povrća u pirinač. Najlepša mi je ona meksička mešavina sa integralnim pirinčem, a i kineska je dobra.
Bili smo malo u šetnji i kod sveki. M sad spava, a mi konačno da ručamo, baš zakasnismo danas.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 19:56:49   
mati
Sanjice kao ukljucena na struju si. user posted image svaka cast.
Mm opet otisao na poso, mi sami. Samo kad pomislim na sredu jeza me hvata, ne radi mi se uopste. Jos posebno kad krece lepo vreme.
Mita se malopre upiskio u gace. A to mu se nije desilo od kako smo skinuli pelenu.
Vodila sam ga sa mnom do poste, i ponudim ga da piski pre nego krenemo, on kaze nema piska. U povratku samo poceo da place i dok ga ja skinula gotovo... ne znam odakle sad ovo

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 20:04:57   
Sanjica26 RR
Mati, bas sam ukljucena u struju.user posted image Mm je okupao decu. Sad su vecerale, pa treba prica da se procita. Posle da spremim sebi neku corbu dok nisu propali sampinjoni. A sutra mi je tek lud dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 21:20:38   
Anck Su Nmaun
Mi stigli iz vecernje setnjice, beban se pomamio posle kupanja user posted image user posted image poceo da skakuce, dira lampu.. al eno ga zaspao je user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 21:41:41   
Sanjica26 RR
Ja sam se ususkala i citanjac. Deca spavaju. Mm za kompom radi. Videla sam neki mobilni posto mi istice garancija da uzmem. Ovaj treba da ode u proslost, jer cas sam.dostupna, cas nisam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 21:44:27   
mati
Meni nedostaje muz. mi cemo da spavamo kad dodje.
Ovi mali se nesto svadjaju u sobi, ali nemam namere da se mesam.
Gledam neku Emisiju o Aljasci, obozavam da gledam kako zive i kako se snalaze.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 21:48:49   
Sanjica26 RR
Mati, oni kasno lezu?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 21:53:09   
mati
Oko 21:30h do 22:30h, zavisi kako kad.
I to Matija ustaje rano za vrtic i ne spava popodne, ali ipak ne moze da se uspava ranije.
Bas sam pisala u temi, ako bi se uspavali u 20h ,probudili bi se u 22h i tek tad bi krenula zurka.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 21:57:58   
Sanjica26 RR
Vidis kako su deca razlicita. T moram da stavljam da spava posle podne kad dodje iz vrtica. Sva je kmezava. I rano zaspi uvece. Svako dete svoj ritam ima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here