|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
4.2.2017 16:33:22   
Duškić
Moja cerkica od ponedeljka u vrtic, bila je prehladjena ne zna se kome vise nedostaje vrtic, meni ili njoj...user posted image . Hm, sad da vidim tu "kraljicu cokolade"..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
4.2.2017 17:22:48   
emicaa
mi smo imali potragu za zaovinim sinom,bili kod nas i krenemo svi do sveki.On je prvi otisao.Na kraju svi u sli samo on fali.trazili ga po podrumu,po stubistu,nema pa nema.Ja udjem u jednu sobu i cujem ga da se negdje smije.
Eco ljubi medenicu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
4.2.2017 18:30:59   
PustinjskaRuza

IZVORNA PORUKA: Duškić

I ja samo pronalazim po neki noci chat..Hm, kao padobranac. Hmm...bas cu da potrazim tu tortu , da vidim kako se pravi. Moji malci spavaju. Pa nocas ima da bude zurka!!

Nisi jedina.
Moj zaspao prije pola sata. Kad ce vcrs opet u krevet samo Bog zna.

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
4.2.2017 18:31:46   
PustinjskaRuza

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

mi smo imali potragu za zaovinim sinom,bili kod nas i krenemo svi do sveki.On je prvi otisao.Na kraju svi u sli samo on fali.trazili ga po podrumu,po stubistu,nema pa nema.Ja udjem u jednu sobu i cujem ga da se negdje smije.
Eco ljubi medenicu user posted image

A koliko je star malisan ? Lopuza sto se krije

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
4.2.2017 18:43:19   
Milena18
Duškić, Ružo, dobro došle na forum!
Mi se vratili od sveki. Naravno, tamo mi je pritisak skočio jedno 15 puta, ali to je već za drugu temu. Važno je da je M uživala, baš voli brata mog muža, valjda što je on opušten i samo se nešto blesavi i zasmejava je.
Sanjice, maltretiranje je to svakodnevno odlaženje u školu. Makar ćeš jednu celu nedelju biti slobodna.
Eco, drago mi je da devojčica uživa u proslavi rođendanca.
I moja M sad spava, ali ona i onako ne ide na spavanje pre 11 ovih dana, spavala popodne ili ne. Takav joj period naišao.

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
4.2.2017 18:45:27   
emicaa
Ruzo ima 6 godina,zato se i mogao tako sakriti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
4.2.2017 19:16:25   
PustinjskaRuza
Milena i tebe neko sikira.. user posted image Sveki ha?
Mene mm toliko izbaci iz takta.
Svekijevci su mi ok.

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
4.2.2017 21:20:16   
IvanaSK RR
Emice, oni u tom periodu nisu svesni sta rade, njima zanimljivo user posted image Meni je slicno Stefan uradio, ali je bio manji, imao oko dve godine. Usla sam u kuhinju da uzmem nešto, a on bio iza mene, izlazim, a njega nigde. Bila mi je frka od terase, leto, vrucina, a to je bilo potkrovlje, nije bilo klime, ni prozora, terasa otvorena. Isla sam i da vidim da nije pao dole, uzas, kad se samo setim. I čujem neki smeh, a on se sakrio u onu deciju kućicu, sedi i smeska se.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
4.2.2017 22:13:13   
emicaa
Sreca Dora se ne zna tako sakriti,ona se odma pocne smijati i odma znam gdje je.
Treba im zvoncice stavljati oko vrata user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 7:32:36   
Milena18
Jutro! Kako ste spavale?
Moja M prespavala noć, probudila se sada da siki, pa će da nastavi. Sinoć smo se zabavljali do ponoći, igrali se sa kesama i flašama, otvarali fioke, čudili se svemu i svačemu...
To skrivanje me podseti na mog brata, mada je priča skroz drugačija. On je kad je bio mali slagao da je progutao neki plastični novčić, i to onako poveliki. Mama ga ceo dan vukla od lekara do lekara, išao i na snimanje nekoliko puta jer nikako nisu mogli da vide taj novčić na snimku, da bi tek sutradan priznao da ga uopšte nije progutao, nego ga je sakrio. A sve vreme je pričao "da, da, pogutao sam noćić" user posted image
Pustinjska Ružo, jeste, sveki me sekira user posted image Sreća pa ne živimo zajedno, a viđamo se na kratko.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 7:39:05   
IvanaSK RR
Jutro.
Maca se budila samo jednom, pa je ok spavanje bilo user posted image
Milena, ismejah se tvom bratu i novcicu :)
Reci svekrvi da te ne nervira, ima da je bijem user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 7:51:57   
PustinjskaRuza
A lakse je opet kad je sveki u pitanju. A ne neko iz tvoje kuce, koga vidjas svaki dan.


Moj R zaspa sinoc u 18:00 eeee i evo sad ustao. Izmedju toga se budio oko 5-6x , par puta dojio i jednom mu dala flasicu sa kravljim mlijekom, jer je preskocio veceru...pa sam se plasila da ne bude gladan.

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 7:53:21   
emicaa
Jutro.Mi smo se slabije naspavali.David se budio vise puta.
Moj rodjak se jednom sakrio u pokvaren zamrzivac.Znate kad bi se neko sjetio trazit tamo.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 7:53:39   
vocicana
Milena user posted image , dobro jutro.

Pa sa rukom cu se druziti jos ravno 5 dana, kada mi juce rekose da drzim 12 dana konce i ovo da izvinete sranje od zavoja na ruci, samo sam zinula. Mada opravdano je, jer je posekotina na najtanjem delu koze a palac mrda li mrda, boje se da se ne otvori ponovo, mene nista ne boli, samo me zavoj nervira uzasno.
Branki, da, krstenje i rodjendan. Planiramo i ja sam na gurku malo muza isforsirala, pa sam vec tortu narucila, kafana rezervisana, svestenik organizovan, kupila sam haljinu za crkvu, frizuru dogovorila, muziku narucila, imam sjajnog muzicara, volj ti sam ili sa bendom, nema veselja gde je lose bilo. Pala sam na nos, mozda zvuci da je rano, ali volim da to sve svedem na sveme, secam se koja je katastrofa bila za svadbu sestre moje, to se sve vec u januaru znalo sta i kako, da smo cekali maj, ne bi dobro bilo.
D je spavao, na onom svetu jebio, zakucanko!
Anim Ecikaaaauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 8:00:36   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ove dve su se probudile, a mi smo jos u krevetu. Sad cu sve po redu. Sofi inhalaciju, pa dorucak.
Sto se tice skrivanja moja T se sa godinu dana mozda cak i manje sakrila ispod stola. Sa devet i po je prohodala tako da je uveliko spartala. Pretrazila sam ceo stan, a ona ispod stola. Kezi mi se.user posted image Noge su mi se odsekle.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 8:12:29   
Duškić
Jutro i ovde! Hvala ,Milena , na dobrodoslici. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 13:29:14   
branki*
cao,mame i od mene!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 17:20:45   
vocicana
Kak ovo dete izdrzi ceo danu budnom stanju meni stvarno nije jasno. Nije spavao ceo sat danas.A bili u setnji dva sata, ja ne znam ko se ovo rodiouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 21:11:02   
Milena18
Ivana, preneću sveki tvoju poruku user posted image
Baš ti je rano prohodala devojčica, Sanjice. I mm je isto prohodao sa nepunih deset, a ja bogami sa šesnaest, nadam se da M neće povući na mene. Otežala je, već je i sad jedva nosim.
Voci, zato on tako lepo noću spava, duša mala.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 21:33:07   
Sanjica26 RR
Milena, bas je rano prohodsla. I dalje je vrca.
Ja sam toliko naletrisana i slatko me ubi. Samo jedem. Nikako da dobijem.
Bilassm sama tri sata kod kuce. Usissvala i umesila kiflice. Sad deca spavaju. Nas dvoje svako sa svojim obavezama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 22:13:12   
IvanaSK RR
Mi se polako spremamo za krevet. Maci uopšte nije zanimljivo da puzi, hvata se za nešto i hoce da stoji, presrećna je kad se drzi za nase ruke i hoda, a sin je puzao ko brzi Gonzalez user posted image . Pošto se "nahodala" lepo je i zaspala :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
5.2.2017 22:39:03   
emicaa
David vec tri dana pokusava da puzi,pokusava kao blesav i onda se naljuti.
Laku noc mamike.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 0:09:00   
Skockica
Da vam i ja pozelim laku noc.
Moje dete hoce sutra na bazen pa sat vremena posle leganja ustao kaze hoce da sedi sa nama i kad mu kazemo da legne da bi sutra isao na bazen kaze necu na bazen hihi ko zna sta je uvrteo u svoju glavicu. Videcemo ujutru sta kaze.
Sutra planiramo da odemo do nekog bebi salona da vidimo kakav je izbor. Bas se radujem. Sve se setim kako sam po Aksi setala dok sam bila prvi put trudna. A ovo nam je sad prvi put u ovoj trudnoci. Okruzen sa onom bebi opremom i stvarcicama, ma preslatko.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 0:35:27   
Mariya
Veče mame!
Moje bube došle kući nakon 3 dana,zamolila sam svekrvu da budu kod nje dok sam bolesna,em što nisam mogla oko njih,mada je mm tu sve uradio ali više zbog toga da ih ne zarazim. Ali kaže mi svekrva da je L povratila u toku noći. Primetila sam i da je promukla malo a i kašlje. A H sam morala da stavim kapi za nos da bi zaspala, zapušen joj je a nema slina! A ja se trudim da ih sačuvam,da budu zdrave,džabe,kad ih ona ne čuva. H nije kakila nijednom dok je bila tamo. Pa naravno kad je ne hrani kako treba! I naravno da će da zaslinave kad ih ne oblači kako treba. Joj,baš sam se iznervirala! Pa ne treba mi sad da se razbole!
Inače spremila sam torbu za porodilište, stvarčice za bebu su u komodi,jao kako su slatke,male i plaveuser posted image ostalo mi je još da operem ogradicu, postavu od korpe za kolica i da oribam dušek.
Moja L je isto prohodala sa 9,5 meseci,H sa 10. Mm je,po izjavi svekrve sa 9m a ja sam sa 10. Nama se žurilouser posted image meni je zato neverovatno kad čujem ili vidim dete od 15-16 meseci a da ne hoda!
Kaže mi drugarica, ona se i dan danas seća kad smo se pre 4 godine srele,naša deca su rođena sa nedelju dana razlike, oboje su imali 11 meseci, ona sina gura u kolicima a ja L za ruku i šetamouser posted image Ona je jako rano i propričala, i dan danas ne zatvara ustauser posted image
Počela je baš lepo da crta i sad joj je manija da pravi ukrasne kutije,kaže moja sestra da L pravi dekupaž user posted image uzima svakakve kutije pa ih oblepljuje papirom,tekstilom,papirnim maramicama,salvetama pa to poklanja, moje kreativno deteuser posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 6:40:40   
emicaa
Dobro jutro,sad ce sat kako sam budna.Pocecu grist sve oko sebe.Dora me ubila u pojam placuci u snu.
Dora je prohodala sa 14 mjeseci,sad je niko ne moze stici.Meni je bitno da hoda,a dal ce prohodati sa 9 mjeseci ili sa 15 mjeseci to je svejedno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here