|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 11:31:01   
AnaAna1
U Nisu danas 20 stepeni, muz mi je uzurpirao kola jer radi, pa mi ostaje da se druzim da mojom Akitom u dvoristu :) sad cu da idem da je pustim malo da se istrci, svi me kritikuju da mi ne skoci na stomak posto je hiperaktivan pas, ali nece, ja jedina imam autoritet i zna da na mene ne sme da skace :) dobrica je, ali neko mora da bude vestica u kuci, a to je palo na mene jer je muz stalno bio na terenima dok je bila stene pa sam ja preuzela ulogu babaroge da bih je vaspitala kako treba user posted image sva sreca vise nema terene pa kod deteta necu biti ja jedina babaroga user posted image moracemo da podelimo tu ulogu :)

Marija kad izlazis iz porodilista? Kako je bebac? Jel ti krenulo mleko po malo?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 13:00:56   
Mariya
Dan user posted image
Ja po navici svratim da vas pročitam, pa onda i pišemuser posted image
Ana putuj, što ne bi! Ako idete autom možeš stati kad god hoćeš,protegnuti noge, ležati na zadnjem sedištu, odmoriti da ti put ne bude naporan.
Sutra izlazimo. I danas je bila dr, pogledala mu ručicu, evo i sad mi idu suze na oči kad se setim, kako je to detence koje se guralo svom snagom u stomaku sad bespomoćno mlatara tom ručicom, srce mi se kidauser posted image Sutra se konsultuje sa fizijatrom, nisam je pitala hoće li doći fizijatar da ga pregleda, pa će nam sutra reći šta i kako dalje.
Mleko je krenulo, mališa super siki, baš je jak, lepo vuče, da ga ne ureknem. Sad džonja. Ja ga gledam i samo slikam, nasmejao se već nekoliko puta, presladak jeuser posted image Mene opet počeo da boli kuk, jedva hodamuser posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 15:08:17   
MicinaMama
Anaana user posted image

Skockica ja nisam isla 5,5 godina dole.Moji su mi dolazili ovamo.

Mariya nemoj da se sekiras.Smiri se i mazi svog bebaca.Bice on dobro.

Krin ne dao Bog tamo vise da se poradjam.

Mi danas nista ne radimo.Juce sam uzela aktiviu da mi pomogne protiv zatvora.Jos nema nikakvih rezultata a pojela sam 3 jogurta juce a 2 danas.

Bebica mi se smirila ima vec dva dana,vrcne se ponekada.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 16:33:17   
krin 40
Mariya ljubi nam bebca malenog😃.Mi sad došle.Prepešačila sam po Adi sigurno 2-3km.Nakupila se divnog sunca dok se N izvozala.Posle nam vazduh otvorio apetit.Jela sam teleće medaljone,pa šta bude😄.Sad ću da zaspim
garant

< Poruku je uredio krin 40 -- 26.2.2017 16:35:40 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 18:05:07   
Skockica
Dobro vece trudnicice.
Mi smo se bas fino isetali, bili smo u jednom nemackom gradu gde je danas Fasnaht, to je festival gde se grupe ljudi maskiraju i paradiraju tako gradom, sviraju, pevaju, bacaju konfete i slatkise... To je za Vasija bilo jako interesantno, igrao je vikao...
Posle smo isli na picu i sad kuci uzivamo uz cheesecake i kaficu. Vasi zaspao uz put a bebi jos ne user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 18:45:42   
Mariya
Skockice, to je kao festival -maskenbal gde uz buku,viku,galamu teraju zimu i dozivaju proleće, ako dobro znam?
Micinam, uzmi jabuke i jogurt jedi zajedno. Suve šljive ili smokve, grickaj ili skuvaj pa ih pojedi i popij vodu. Uzmi neku vodu sa mg ili kapsule mg, proteruju 100%

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 19:05:20   
MicinaMama
Ma i pijem samo vodu bogatu magnezijumom ali ne vredi.Verovatno me gvozdje pocelo cepiti.

Kod nas je veceras paprikas sa teletinom ispao je malo je reci odican.

Ceo dan nesto raduckam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 20:11:09   
Mariya
Moguće da je od gvožđa. Primeni i sve ostalo što sam ti napisala,ne samo vodu.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 21:33:39   
Skockica
Mariya u pravu si, zato se ljudi maskiraju da bi uplasili zimske duhove i galame da ih oteraju, da dodje prolece. Sad cemo videti da li ce im poci za rukom user posted image

Micina mama, meni nista ne pomogne tako kao suve sljive.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 21:37:17   
emicaa
Micina Mama pogledaj ovde mozda ti nesto pomogne

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 6:54:20   
krin 40
Jutroo.Ja budnauser posted image .Naravno sinoć sam zaspala u 20h😃.Nije ni čudno što sam ustala.Micina ja pijem i gvoždje i utogestan 2x1.Primala sam i progesteron.Čim dobihem zatvor jedem uz ručak dva dana po dve feferone koje inače obožavam.Odmah sutra sam na wc šolji.😃Šta ima kod ostalih novo?Kako planirate da "prekratite
dan"?.Ja sam od danas 27 nedelja.Još ova i ulazim u treće tromesečjeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 7:07:46   
AnaAna1
Krin pratis me u stopu :) ja od danas 33.nedelja...

Juce mi je bila mama da mi pomogne malo da sredimo kucu pred bebin dolazak, pa je obrisala prozore, oprala i okacila zavese, a kad je dosla kaze "ma dobro ne moramo danas da peremo bas zavese, ima vremena" a ja joj kazem "kako ima vremena kad za 3 nedelje ulazim u 9.,kad cemo?" Jao al se ona uspanicila, poce da kuka kako se priblizilo mnogo, kao da ona treba da se poradja user posted image mnogo je veliki panicar, ona je za nasu svadbu imala vecu tremu od mene i muza, a tako ce biti i sad kad se poradjam ahahaha...sad je ostalo samo tepihe da operemo i sto se tice kuce sve je spremno...

Danas moj dragi ne radi pa cemo da uzivkamo kuci, da odmaramo, i mozda se prosetamo do Akse da pogledamo duseke. Koji preporucujete, sa zicanim jezgrom ili sa memori penom? Memori pena je obican sundjer u stvari, pa ne znam koliko je to tvrdo za bebu a treba da bude tvrdo koliko sam ja ukapirala?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 7:25:36   
krin 40
Jeste Ana. I budimo se svako jutro u isto vreme.Bilo koji da izaberes koristiće ga najviše dve godine.Moji su već sa 18 meseci prelazili u krevetiće.Takva je bila i moja pokojna mama.Večiti paničar a ja uvek smirena i hladna.Kada sam pošla da rodim prvog
sina dodatno je paničila jer je nervira moj stav što idem u bolnicu kao da znam šta me tamo čeka😎.

< Poruku je uredio krin 40 -- 27.2.2017 7:27:51 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 7:50:04   
Zemunka85
Dobro jutro i od mene.
Ao koje su vam to nedelje user posted image , kad cu ja biti bar pola ...

Ja cekam 9 da idem da dam krv i urin, prva analiza u ovoj trudnoci, bas da vidim kakva sam user posted image .
Posle cu do uprave da predam neke papire za vrtic, pa cekam kumu da se javi da landramo, plan je da sednemo u Savanovu na kafu.
Taaaaako mi je cudno bez L, nikada se nismo razdvajele. U petak se vraca ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 8:08:12   
krin 40
Zemunka znam kako je nestrpljenje.Meni i sada sporo prolazi.Šta da se radi.Moram i ja na nešto da kukam.Neko se zali ba kičmu,neko na kuk,neko na nesanicu i sl.Ja na vreme koje jedvaaa
teče(bar meni).Navikavaj se da deca brzo rastu(tu bi trebalo da sporo ide vreme da ima pravdeuser posted image ).Ja bez moje N nisam dan mogla da zamislim a ona sad ladno sa 10 god.ode kod tetke u Luxemburg na dva meseca
leti.Sina da i ne diskutujem.Juče sisao sada studira👀...

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 8:17:38   
Skockica
Dobro jutro.

Ja sam se probudila besna kao ris navila sam sat u 8 da oko pola 9 krenemo a mm navio u 7 kaze do 8 trebamo krenuti i nastavio da spava. Ne najbolje da smo nocili kod bolnice. A jako sam lose spavala celu noc sam se vrtela, tri puta presvlacila koliko sam mokra bila, grlo me muci...

Rekla sam mu ako dr kaze da se trebam danas poradjati da on to radi mesto mene on se naspavao, ja nisam user posted image


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 8:24:55   
nikiteki
Dobro jutro. Ja se ovih dana bas ne osećam dobro pocela mi muka, imam osećaj da cu da se onesvestim.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 9:17:24   
AnaAna1
Skockice nesto imam osecaj da ces ti to usput da zavrsis brzinski i samo da nas obavestis da je gotovo user posted image

Krin a moja mama ludi kad joj kazem kako cemo ja i muz da nastavimo sa nasim dosadasnjim hobijima, putovanjima itd., ona odmah skoci "pa jel ti mislis da ces imati vremena sa malom bebom bilo sta od toga" hahaha i da, isto i ja kad kazem da me nije strah porodjaja ona se sva unervozi kao da ce ona da se poradja, a oba puta se porodila bez problema, nego panici samo...

Nikiteki uh to je meni bio najgori period, nema pomoci na zalost dok mucnine ne prodju :)

Zemunka a meni je bas brzo prosla trudnoca od 12.nedelje do sada... prva 3 meseca su mi bila nocna mora sto zbog povracanja sto zbog straha od podbacaja, a posle toga stvarno nekako brzo...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 9:25:42   
WhiteSnow
Mariya divnoooo cestitam na malisi neka je sa srecom! user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 9:59:40   
krin 40
White S. pa gde si ti?Slabo nam se javljaš.Niki šta da ti kažem kada i sama znaš da tu neke pomoći nema.Ja sam prestala u petom da povraćam pa evo zadnje 3 nedelje ponovo.Ne svaki dan ali
svaki drugi-treći i pola stvari ne jedem.Skockice sad ćeš i ti.Blago tebi😃Javi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 10:11:40   
zumbulcic
Jutro i od zumbula u 28+0 user posted image
Evo pijem kaficu a mali izvodi akrobacije i tak, druzimo se. Kako ste provele vikend? Ja sam u subotu ljenskarila, ne znam ni kako mi je dan prosao kad je muz otisao na put a jucer smo malo hodali, otisli da kupimo kolijevku i u zadnjem momentu se predomislim i odlucim ipak za krevetac user posted image Krevetac koji sam nasla moze kad bebac vec naraste da se skinu poduzne strane i bude kao pravi mali krevet sa bocnim stranama

Zemunka i meni je prva tri mjeseca sporo prolazilo, vjecnost mi je bila do 13-e nedelje a poslije ko ludo mota vrijeme user posted image

Ana user posted image za mamu kad ce ti pomoci da sredis. Ma sve su ti one panicari, heheh
I mi planiramo iduceg mjeseca krecenje pa da smjestim za bebaca....jedva cekam.

Skockice zao mi je sto si blosena....Drzim fige da se sto lakse porodis i preporodis user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 10:20:42   
krin 40
Zumbulicu,sad nešto razmišljam objasniću ti i što,kada je tebi termin?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 10:56:58   
zumbulcic

IZVORNA PORUKA: krin 40

Zumbulicu,sad nešto razmišljam objasniću ti i što,kada je tebi termin?


Po zadnjoj menstruaciji pada na 22.5. punih devet mjeseci. Ja svakog 15-og (po zadnjoj menstr) u mjesecu ulazim u novi mjesec i dr sto dodaju jos 7 dana na termin poroda dode na 22.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 11:01:21   
Skockica
Pa eto Ana osecaj te nije puno prevario user posted image Danas kad mi je termin po ZM inducirace porodjaj. Kaze dr ima manjak prodove vode ne bi cekao 7. 3. Istorija se ponavlja...

Sad idemo da zavrsimo sta imamo pa nazad u bolnicu, zvace nas posle 16h da dodjemo.

Samo mi ne pricajte o mamama koje panice, evo mi je moja nervoznija od mene.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 11:02:25   
krin 40
Tako sam i mislila.Ja za tobom kaskam dve nedelje ali dr.i ja ne planiramo da čekamo termin.Ako do kraja,daće Bog,sve bude ok poradjaće me u 38 moj
nedelji.To je izmedju 16 i 22 maja😄.Zato sam te i pitala.
Možda budemo u isto vreme😃Sad videh Skockice da će te poradjati.Jupiiii.Pa naravno da je po ZM.Ceo svet tako računa.Super.Javljaj nam razvoj dogadjajauser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 27.2.2017 11:07:41 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here