|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 12:09:49   
Skockica
Naravno, javljam se kad god mogu, sad sam jos opustena, to je "tek" popodne user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 12:31:08   
krin 40
Pa ako te uključe oko 17h,nadam se da si do 22h najkasnije gotova.Extraaa.Jao zavidim i tebi kao i Mariyi 😎.Uskoro ćeš maziti bebana

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 12:37:06   
emicaa
Skockice srecno,javi kad odes da ti otvorimo temicu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 13:16:13   
mati
A ja vidim nema Skockice. Da prodje brzo i lako. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 13:20:32   
Skockica
Hvala drage moje. Ne bih zurila sa otvaranjem teme jer oni ce to probati veceras ako ne ide onda nece forsirati jer nije urgentno. Ja se ipak nadam da ce to nocas biti gotovo, najgore kad te razvlace user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 13:23:44   
mati
Pih bre Skockice, mi te vec poradjamo.user posted image
Naravno, poslusaj dr, nemoj nista na svoju ruku, ako procene da treba da se saceka, cekaj, jos malo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 13:25:17   
Skockica
user posted image
Ako to fino krene, ako pocnem normalno da se otvaram onda se javljam, ovako kaze dr moze i do 3 dana da traje.

Nego, zna li neko sta je sa Mariyom, jesu li izasli ona i beban?

Sad ce mama i mm da vode Vasija na sistematski a ja cu da probam malo da odspavam, bice ovo duga noc...

< Poruku je uredio Skockica -- 27.2.2017 13:34:34 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 16:18:58   
Skockica
Juhuuu sta ste se sve ucutale, sve cekate vesti user posted image

Evo mi smo u putu u porodiliste ako da Bog da krene sve po planu, uskoro cu upoznati svoje sunce. Javicu se user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 18:01:34   
krin 40
Ima li novosti Skockice?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 18:39:03   
Skockica
Nista jos vadili mi krv i pripremili venu za infuziju. Bila na ctg, sad leskarim, pijem caj. Posle cemo razgovarati sa dr koju cemo metodu za izazivanje kontrakcija da primenimo. Mm je sa mnom svo vreme i tako.
Grlisa za sve

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 20:15:51   
Skockica
Sad su me pregledali, jedva 1 cm otvorena user posted image Sad je procedura da mi daju tablete na 4 sati, i tako smem max 6 dobiti i ako se ne desi nista, pauza 12 sati. Nadala sam se da sam makar malo otvorena, onda bi mi dali indukciju u venu i to bi trajalo 6 sati. Sta je tu je.

Barem cu sad vecerati, bas sam ogladnela. Ako sam off sto pisem ovde molim moderatore da onda to prebace u temu, ali ce kako izgleda to duuugo trajati. Ja cu ko Georgina user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 20:23:55   
mati
Skockice, u bolnici si?
Ja sam sa prvim bila Georgina, termin 1. porodila se 12. Ppsle kao pogresan termin.
Mislimo na tebe

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 20:27:18   
Sanjica26 RR
Skockice, srecno. Mogli bi barem malo da pricekaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 20:53:41   
Skockica
Mati, jesam, dosla sam oko pola 5. I ja sam sa Vasilijem prebacila 7 dana preko termina po ZM a u ovoj trudnoci mi je danas termin po ZM ali su oni prema ultrazvuku odredili 8 dana kasnije.

Hvala na podrsci i sto mislite na mene user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 21:09:20   
Mariya
Veče user posted image
Mi došli kući danas. Mališa siki,spava,kaki i plače user posted image i tako sve u krug. Ja se malo raspakivala, malo oko njega, mm hoće da mi pomogne ali ili ne zna, nešto ne može da nađe, ne razume kad mu objasnim i onda na kraju ja moram da ustanem da mu pokažem ili uradim i na kraju sam ceo dan na nogama. Jedva hodam, da li mi verujete, toliko me bole kukovi. Reče mi ginekolog danas na otpustu da se ne glupiram, posle trećeg i ovakvog porođaja strogo da ispoštujem 6 nedelja mirovanja.
Skockice, nadam se da ćete uspeti da pokrenete malog i da ćeš ga uskoro držati u rukama, kao ja mog sinčića user posted image pretpostavljam da uzimaš epidural? Biće ti brzo i lako user posted image
Vidiš ti,piješ čaj i večeraš a pokreću ti porođaj, meni nisu dali ni vodu ni lek da popijem a kamoli hranuuser posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 22:17:41   
AnaAna1
Skockiceeee ajde, ajde, navijamo za bebca da istrci sto pre user posted image javljaj nam kako napredujes nocas :) saaamo ti kuckaj ako ti to skrece paznju, izbombarduj temu slobodno :) jel ne osecas kontrakcije jos?

Zumbulcicu neki meseci traju 5 nedelja a neki 4, ali sve u svemu bitne su nedelje...

ja ocekujem da prebacim termin jer mi je kasnije bila ovulacija par dana, duzi su mi ciklusi, ali videcemo... mnogo je bolje par dana ranije nego da se stresiras kad prebacis termin... videcemo...

Marija kad idete za Novi Sad sa bebicom?

Mi smo danas bili vredni, sredjivali dvoriste, rezali neke grancice, pre toga sam isla u nabavku, i tako ceo dan se nesto mlatila, i izgleda malo istegla misic na stomaku, pa me u nekom polozaju malo zaboli... izmorih se kao da sam trcala maraton, evo izvalila sam se i ne mogu da se nateram da predjem u spavacu sobu... sutra vala ne mrdam iz kreveta...

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 27.2.2017 22:19:13 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 22:38:04   
Skockica
Mariya tako i meni dole bilo, samo su mi malo okvasili usta i to je to, kakva voda kakvi bakraci. Ovde prikacena na ctg babica mi kaze da idem u toalet (koji je u sklopu sobe) ako trebam pa da me pregleda. Ja cekam da me skinu sa ctg i skontam da nema kablova, dole bih sve skrsila user posted image

Za epidural sam rekla videcu naknadno, dok krene, ako ne budem mogla izdrzati.

Ana jos nemam kontrakcije a vec proslo skoro 4 sata od prve tablete, jos malo pa ce i druga. I ja se nadam iskreno da ce ga nesto pokrenuti.

Mm se smorio kaze dobice on kontrakcije, ali izvodi, zasmejava me najpre cu ih od toga dobiti user posted image

< Poruku je uredio Skockica -- 27.2.2017 22:40:39 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
27.2.2017 23:34:31   
mati
Skockice jos nista? Ajde do sutra kad se probudimo da vidimo lepe vesti.
I kazi muzu da se solidarise.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 0:17:19   
Skockica
Hihi jos nista. Sad mi babica ubacila drugu tabletu i dobro me razdrmala dole ako od toga ne krene ne znam od cega ce user posted image Mm je dobio svoj krevetic, sad ce spavati sa mnom u sobi user posted image

Jedino sto mi zasad smeta i boli je ova igletina u ruci, kako god da ruku stavim, to me boli. I gresile su sa tom iglom prvo mi nabile u saku odozgo greskom pa mi se bilo nadulo, onda mi dva puta vadila krv da vidi koja sam krvna grupa jer je prvi put stavila u pogresnu ampulu i tako.

Mozda sad malo odspavam.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 7:00:04   
krin 40
Jutro.Skockice još ništa?Mariya super što ste kući😃Normalno da ti ne daju hranu i piće.Šta da se nešto daleko bilo iskomplikuje pa da moraš na hitnu operaciju,intervenciju,totalnu anesteziju?.Idete li ti i bebac za Novi Sad?.Javi i ti šta ima novo.Ja opet sinoć "zakucala" u osam,sad budna u pola sedam.Nadam se Skockice da ćeš danas da se
raskrstišuser posted image .Anči u pravu si,i šesti i sedmi..vode se po pet nedelja.Zato je meni šesti dug kao šest godina.U ponedeljak konačno ulazim u sedmi.Danas idem i ja da skitam,sednem negde,popijem kaficu.Dan je divan.Biće oko 20 stepeni😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 7:18:38   
zumbulcic
Jutrooo
Skockice mislimo na tebe i cekamo sretne vijesti user posted image user posted image

krin ja i ti cemo izgleda da pijemo kaficu same user posted image

Ja sam sva komirana, sinoc sam se budila svaka dva sata, bebac je cijelu noc bio aktivan pa evo i sad. Bas sam se iscrpila, povraca mi se...

Ana sad bas ko zivi u kuci ima uvijek zanimaciju po dvoristu...uvijek nekog posla.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 7:22:53   
krin 40
Zumbulicu porodila se Skockica.Čestitam i ovdeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 7:24:58   
zumbulcic
Da ugleda kad objavi ovdje poruku da si ti pisala nadrugoj temi

Cestitam joj i ovdje, da bebac ima duuug i sretan zivot a njoj zelim brz oporavak

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 7:43:42   
krin 40
Sada smo ti i ja na redu.."SAD" za 2.5 mesecauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 7:47:59   
AnaAna1
Dobro jutrooo!

Skockice cestitam i ovde, nek je ziv i zdrav! :) pisi nam detalje kad se odmoris! :)
bas lepo sto je i muz dobio krevet pored tebe, zavidim ti :) moj ce moci da udje kad me prebace u porodjajnu salu, inace dok cekam da se otvorim ne moze da bude tu jer nemaju pripremnu sobu sa jednim krevetom... jos uvek je to kod nas neorganizovano ali ajde, bolje ista nego nista...

Sta, sad su sve oci uprte u mene? user posted image user posted image

Nema nam je Maryja da se javi, sad ne zna gde joj je glava dok se malo ne uhoda i sa devojcicama i sa bebom :)

Jeste, oko kuce uvek mnogo vise posla, dvoriste i kuca su rupa bez dna...ali ne bih se menjala za stan nikada, navikla sam...user posted image

Joj bice mnogo lepo vreme i danas... obozavam prolece :)

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here