|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 5:21:55   
AnaAna1
Dobro vece ili dobro jutro posto je 5:00! Ustala sam pre sat i po da idem do wc-a i sad se vrtim po krevetu ne mogu da se uspavam.
Juce sam bila mnogo aktivna, sredjivala nesto po kuci i dvoristu, pa uvece bila do grada malo prosetala isto do Akse, da vidim sta ima i da narucim jedno cebence koje nam se mnogo svidelo, odlucili smo da to bude prvi "poklon"' za bebu posto moze duuugo posle da se cuva i koristi :) ja i dan danas imam cebence frotirako od kad sam bila beba user posted image
I od tolikog majanja mene uvece poceo da bolucka stomak, i evo i sad osecam neko zatezanje... majmun sam kad se tako preforsiram bezveze!

Sinoc odem u skolicu za trudnice na 2.cas u domu zdravlja, doslo nas 10 od 12'sa prvog casa, i zamislite niko se ne pojavi da nam drzi cas! A mi sve sa stomakom do zuba potegle ko zna odakle! Neka baba tu sto radi na ctg pred penziju usla slucajno u onu salu sa strunjacama gde smo mi sedele pola sata i cekale, i kaze "jaooo izgleda da niko nece da dodje da vam drzi cas, evo ja mogu iz sveske da vam procitam kako se rade neke vezbe pa da idete kuci" user posted image a trebao je psiholog da nam drzi cas po programu i da gledamo nesto o porodjaju na tv-u... ma strasno!

Marija odlucila sam da popijem kutiju antibiotika, kazu da je penicilin bezbedan po bebu... nisam pila antibiotike zadnjih 15 godina bukvalno, pa sam ko na trncima, sutra ujutru cu da pocnem... ali ajde dok je sad u pocetnom stadijumu ova bakterija da je sasecem, da ne eksperimentisem samo sa cajevima, a kupila sam pancicev caj da pijem i njega, kazu da je dobar, sutra cu i brusnicu...
Necu da te plasim ali i moja drugarica se porodila kada je dobila stomacni virus u 9.mesecu :) bilo je sve u redu naravno, mozda joj je on izazvao a mozda se i tako slucajno pogodilo, samo su je izolovali tamo u porodilistu od ostalih zena, sto i nije tako lose, imala je apartman za dz user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 8:56:29   
AnaAna1
Marija, citala sam da se desava to trnjenje prstiju na rukama ili nogama u 9. mesecu,moja drugarica nije osecala prste na rukama ceo 9.mesec, kao da nisu njeni...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 9:11:40   
krin 40
Jutroo.Mariya ja sam ubedjena da ćeš se poroditi.Ima li kontrakcija,novosti??😄Ja sada ustala,pijem čaj i grickam wellnes.Smišlham šta ću za ručak..

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.2.2017 9:13:22 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 9:20:40   
vocicana
ryia dehidrirala si, povracanje napon u crevima. Pokusaj malo da nadoknadis tecnost, fali ti i kalcijum, zato trnes a i zbog vode koja se definitivno zadrzava u medjucelijskom prostoru, ja sam te simptome imala od 8-og meseca. Polako, ali sto Krin kaze, msm da ces pokrenuti porodjaj, neka i bude tako, mozes sada, ne sekiraj se, ako budes nesto osecala, ti hitro lekaru. Ljubim tebe i sve ostale trudniceeee

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 15:01:00   
MicinaMama
Zdravo drage tridnice,ja bas nisam ni aktina na RR ovih dana.

Javicu se ako bog da onu tamo nedelju kad pozavrsavam sve analize i UZ.

Mi smo dobro,stomak raste,beba je jaka i aktivna izgleda da su joj nogice nadole samo me sutira dole.Jaka je dosta za svoje vreme.

Vagala sam se jos uvek sam na +3kg i samo se gojim u stomaku.aostalo se cak istanjilo.

Grudi su mi malo porasle.

Svekar me zeza da mi stomak izgleda kao da nosim dvojke user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 15:09:08   
WhiteSnow
Drage trudnice, da se i ja konacno javim.

Malo sam protrcavala kroz forum ali nisam nista stizala da pisem i ne znam ni kad cu. Bila sam sa detetom u bolnici 20 dana, krvarenje u stolici i jos ne znaju sta mu je, tako da radimo analize.

Ja sledece nedelje idem na uz pa cu saznati i pol, javljam sta se desava. Budite mi pozdravljene user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 15:36:27   
krin 40
White super što si se javila.Nadam se da će sve sa vama proći ok.Javljaj nam.Micina Mama ja imam odokativno 8kg u stomaku,hahaha...ali stvarno.Kao trojke a
ne dvojke.A tek ulazim u 24 tu nedeljuuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.2.2017 15:37:39 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 15:41:46   
degu
Marija javljaj se ! Ova moja drugarica ima 32 god, pa ne znam jel mlada user posted image Anita se zove, nema crnogorski naglasak. Ima bas pune usne i dugacke trepavice. Ja sam u prvoj trudnoci bila utrnuta.
Volela bih Yelly da se javi,ne znam sta je s njom. Ni Bebana se ne javlja user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 15:48:50   
Mariya
Dan user posted image
Danas sam malo bolje, pijuckam malo, pojela sam 2 keksa, ali i dalje mi je muka. devojčice su kod babe,tamo će i spavati da bih ja odmarala.
Bila sam na ctg,ni k od kontrakcija mada sam ih ja osećala ali mislim da babica nije dobro postavila tu gornju sondu. I ova je nova, kaže treći dan joj je na poslu,možda je ona Deguina drugarica.
Kaže mi dr da ne pijem lekove, hteo sa me stavi na infuziju, molila sam ga da me ne stavi, piću radije rehidran i orosal. Ako mi ne bude bilo bolje otići ću sutra na Ono trnjenje je prestalo, ali danas imam grčeve i bole me noge,skoro kao upala mišića, i one kontrakcije, definitivno sam dehidrilala,kao što Voci kaže.
Ana,bezveze za školicu,ali dešavalo se to i kod nas.
Evo sad vidim šta si pisala degu,možda je onda babica od danas, tamnokosa i bez naglaskauser posted image Nisam joj mogla pročitati prezime,čini mi se da je na P. Tačno sam procenila da je 83-84 godište.

< Poruku je uredio Mariya -- 3.2.2017 15:58:10 >

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 15:49:56   
AnaAna1
Gde podenuste pricu o kilogramima, kad se nisam srusila jutros kad sam stala na vagu posle 2 nedelje. Prvog dana 7.meseca sam imala +7,5 a jutros posle 2 nedeje jos 3,5kg preko! Pa kako sam uspela toliko da dodam za 2 nedeljeeee? A stvarno pazim da jedem samo korisne stvari, ne jedem ni kolicinski mnogo, vise sam jela pre trudnoce, a bas izbegavam slatko, grickalice,gazirano itd., sa tim stvarima se castim kad odemo kod nekog u goste, za kuci reeeetko kad kupim nesto...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 16:02:16   
Mariya
Ana mislim da ti vaga ne meri dobro user posted image baš mnogo zvuči 3,5 kg za tako malo vremena. Meri se uvek na istom mestu,u isto vreme, najbolje ujutro. Kasnije, kad jedeš i piješ već nije merodavna kilaža.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 16:37:52   
krin 40
Anči meri dobro sto posto..i ja sam do 18 te dobila samo 2 kg a onda za dve nedelje 4 kg.Isto pazim sta jedem.Sad necu da se merim do kontrole 16 tog..aći
tvrdim da sam jos 2-3 u plusu.Nemoj da brines .Svi individualno napredujemo.Mozda imas i vise plodove vode.Evo kad se budem slikala slikacu se i od napred
i od pozadi.Nigde gram sala.Od pozadi kao da nisam trudna a stomak kao bure,hahaha.Ma više neću o tome ni da brinem nemoj ni ti.Mariya ja se ponadala da
ces nas obradovati danasuser posted image







< Poruku je uredio krin 40 -- 3.2.2017 16:41:02 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 17:10:39   
krin 40
Sad gledam prakticnu ženu.Voditeljka Nataša uživo objavila da je trudna😃Radila neki test u emisiji poput Nifty testa.Naravno sve ok i nosi dečaka.Nataša je 75 to kao i ja.Cooluser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.2.2017 17:19:04 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 17:25:47   
MicinaMama
Krin tako i ja izgledam lepo sam se zapitala je li to normalno.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 17:33:51   
krin 40
Pa vidiš da je normalnouser posted image Ne brinem uopšte.Uvek sam imala super kilažu.Nema razloga da ubrzo posle porodjaja ne bude opet tako.Posebno je sve ovo zanimljivo jer ja ne jedem skoro uopšte meso.Slatkiše skoro uopšte ne jer me muči kiselina.Jedem brdo voća i supica.Tako da se više ne opterećujem.Porodiću se na početku leta.Roleri,šetnja i dojenje su dobitna kombinacija.Ali što Ana kaže baš čudno,niti jedemo kalorično niti se prežderavamo a rastemo.hahahaha

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.2.2017 17:34:50 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 21:43:53   
zumbulcic
Dobro vece drage moje, kako ste mi?

Ana pusti kraju kg, skinut ce se. Kod mene je isto bio jedan period kad su dolazili ko ludi a jela samo supice, pa je bio mjesec dana zastoj. Sad ocekujem ponovo navalu kg user posted image

krin ista sam ti. Kad me pogledas odozadi i sprijeda kao da nisam trudna a stomak ko lopta user posted image

Ja sam se sokirala s kilazom, zatrudnila sa 61 a sad imam 71 a tek sam 24+4 user posted image al nemam predstavu gdje su otisle te kile. Ma ko ih sisa, skinut ce seuser posted image

Trebala bi se i ja slikat pa postavit tamo na temu, ali ne znam kako vi stastavite slike s prijeda i profila? Imal neka opcija? Ja sam vam laik za te stvari user posted image

Maria zao mi je sto si se tako ispatila... Istrpi jos malo, i eto tebi user posted image

WhiteSnow sretno na uz user posted image Nadam se da ce ti djetetu saznati sta je pa da ako ima kakav problem da se rjesava

MicinaMama suepr da bebica napreduje i nek samo sutira svoju mamu user posted image Budi malo aktivnija, i ja cu morat se potrudit malo vise pisat

Ja vam sama veceras, mm otisao jutros na put pa se vraca tek nekad sutra navecer ili prekosutra. Pojela sad supicu pa odoh da se istusiram i valja mi se bocnut clexanom ufff

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 22:25:32   
Skockica
Dobro vece debelice.
Moj bebac danas posebno aktivan a kad ga uhvati sticanje ne prestaje pola sata, ne znam jel to tako normalno user posted image
Joj slatkiše mi ne pominjite mislila sam da li da spremam palacinke ili rolat sa bananama i spremih rolat da se ne prejedemo sa palacinkama. I pojedoh jedno parce vruceg rolata kiselina da me ubije i sad smazah jos dva kad su se ohladili kao da cu da time ubijem kiselinu ccc

< Poruku je uredio Skockica -- 3.2.2017 22:26:21 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 22:36:36   
zumbulcic
Skockice posalji malo rolata user posted image Ja ga dugo nisam pravila, bas iz razloga zato sto ne moze biti ni dva dana...ja i mm ga jedemo umjesto obroka user posted image
Bas si me nasmijala...to ko ono kad je covjek mahmuran pa kazu popij u jutro jednu zestoku da se popravi user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
3.2.2017 23:07:10   
Skockica
Joj da znas nije uopste zahvalan kolac vec otislo pola, sreca da sam na vreme shvatila da mi nece tako hladan ubiti kiselinu pa je druga polovina prezivela user posted image
Postavila sam u recepte pa se slobodno posluzi user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 10:06:02   
krin 40
Jutrooo.Zumbuluću ja u ponedeljak ulazim u 24tu Potpisujem da ce na kontroli biti kao tevi plus 10 a pojma nemam gde su,hahaha.Mužić danas ne radi,ustao da mi kuva kaficu.Ja se još razvlačim..Uživajte u suncu danas😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 10:09:18   
Skockica
Zdravo drustvance! Sta ste se uspavale trudnicice user posted image
Joj krin blago vama imate sunce, ja sam danas sama sa detetom nigde mi se ne ide kad je ovako oblacno a on ce poludeti u kuci.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 10:37:12   
Bunnyca
Ja sam u 20.nedelji imam, 4+ kg, ali se osecam kao da imam 10+, nesto sam sva naduvena.
Naravno merim se uvek ujutru, na svojoj vagi, onu kod doktora ne racunam

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 10:38:16   
krin 40
Ja idem sa mm kod brata da vidim malenu tetkinu Lenku pa ćemo negde na ručak.Ja sam ti u kući samo kada je minus.Ne trpim da budem u jednom mestu.
Odmah se unervozim.Stvarno se divim kada neko ne radi i bavi se npr samo kućom i decom.Pa ja bih poludela.Svaka čast ko može.Jedva čekam da gnjavim
Lenku.Mečkica ima tri meseca,8 kg i 75 cm.Ljubi je tetka.Bunnyce ja se merim samo kod dr.Vagu sam iz kuće izbacila čim je ćerku zveknuo rani pubertet.Na leto puni 11.Počela je sa merenjem i tripovanjem da je teža od drugarica.Normalbo da je teža kada prosečna deset_ogodišnjakinja je visoka od 145 do 150 cm a ona sada ima 163 i viša je centimetar od mene.Tako da joj ne padaju gluposti na pamet vagu sam izbacila.Zajedno ćemo u julu ako Bog sa batu u kolica,nas dve na rolere i pravac Ada😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 4.2.2017 10:53:21 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 11:33:03   
zumbulcic
Jutrooo i od mene
Sad sam ustala i pijem kafu pa bujrum. Sva sam se ukocila, dugo sam sinoc gledala tv i zaspala u dnevnom boravku

Ne znam sta bi sa sobom, gledam vani ko probija sunce ali su prisutni smog i zagadenost uzas, bas se usmrdilo. Imam posla i po stanu, ali ni to mi se bas nesto ne radi user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 12:24:16   
Mariya
Jutro, ustvari sad je već dan, ali ja se nedavno probudilauser posted image
Ustala sam u pola 10 i boleo me želudac i bila mi muka pa sam popila malo vode, upalila tv i opet zaspala. A mislim da bih opet mogla spavati,imam još 3 sata dok mm ne donese devojčice kući.
Kuća mi je katastrofa ali ne mogu ništa da radim. Samo se nerviram što je ovakav haos.
To merenje kod dr nije merodavno jer mene mere sa odećom i obućom, pa sad zimi imam 74 kg a kući i zapravo imam 69,5. Ni moj dr ne gleda kilažu koju mere u Dz nego me pita koliko stvarno imam kguser posted image
Krin,ja isto ne bih mogla da budem kući i ne radim. Sad uživam što sam kući,ali doći će vreme kada ću da izludi i jedva ću čekati da odem na posaouser posted image radim od svoje 19 godine, volim da imam svoj novac pre svega. Plus što imam slobodu,mrdam iz kuće. Gledam moje drugarice koje su domaćice, kući su sa decom, zavise od muževa, čekaju da im oni daju novac za bilo šta,pa ja to nikad ne bih mogla!
Jao,i ja bih taj rolat, ali izgleda da će i danas na meniju biti plazma,čaj i možda kuvani krompir. A ovamo gledam 24kitchen a crkavam od gladi!

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Menstrualni ciklus nakon pobacaja
JAmy

Nakon pobacaja moji menstrualni ciklusi su...

regularni kao i prije pobacaja (50%)

neregularni kao i prije pobacaja (5%)

potpuno poremeceni a bili su normalni prije pobacaja (7%)

doveli se u red (10%)

blago poremeceni ali u granicama podnosljivog (12%)

redovni ali izmijenjenog trajanja (17%)


Ukupan broj glasova: 42

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here