|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 12:47:03   
AnaAna1
Dobar dan, kod nas se rastura kisa, dusu dalo za spavanje :) ja sam od juce pocela sa Pentraxylom, pa posto je on penicilin sve sam bila ko na trncima ceo dan da mi se ne javi neka alergijska reakcija, nikad nisam bila aleergicna ali nisam pila antibiotike 15 god, odakle znam... razmisljala sam puno, ali posto streptokoka moze da bude bas opasna na porodjaju odlucila ssm da popijem jednu kutiju... posto svi kazu da je bezbedan za trudnice, ne znam vise ni ja...

Inace i kod meme bebac zadnjih dana polude, narocito kad ja legnem da odmorim ona pocne da bije na sve strane, bas je nesto nemirna :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 12:49:23   
PustinjskaRuza
Trudnice pozdrav. Zelim vam ugodne trudnoce i da s lakocom rodite svoje pilice. user posted image


Ja sam nova na forumu pa malo razgledam. Imamo li temu za mlade mame i bebe do 12 mj.ili 24 mj.? Za neke uopstene razgovore , ne samo o ishrani

< Poruku je uredio PustinjskaRuza -- 4.2.2017 12:50:52 >


_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 14:02:44   
Mariya
Ruzo, imas temu RAZGOVORI MAMA

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 14:25:38   
MicinaMama
Dobar dan drage moje!

Zumbulcic pa nadam se da dobro napredujemo hehe...ma mani se kucanskih poslova,ja sam se rasturila radeci po kuci ovu nedelju.Malo je reci da su me ledja bolela posle.

Mariya ti i tvoj zeludac!Kod moje kume je isti takav problem,ona cak povraca a u devetom mesecu je.Osmi i deveti mesec nije izlazila iz toaleta.

Meni je sada malo lakse,priblizavaju se datumi za analize i UZ.Jos nedelja i po!Starija cerkica ce ici samnom na UZ pa je i ona uzbudjena.

Samo da bude sve u redu i da saznam pol pa da se bacim u nabavku garderobice.Naravno i da razmisljam o imenima,do sada sam se predomislila hiljadu puta oko toga.

Poceli su mi GRCEVIII!!!Jutros tri puta me uhvatilo u desnom listu,uzas!!!Evo nosim kompresivne carape,moram da kupim Mg vodu da pijem.Boli uzasno!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 15:02:43   
zumbulcic
Evo me opet.
Jao Ana poslala si i nama kisu user posted image

MicinaMama nema kod mene srkleta, tri dana usisavam tri sobe user posted image Sad sam malo preletila dok jos nema mm da na miru, sutra ce mi malo doci svekrva pa eto reda radi
I mene muce grcevi u listovima vec neko vrijeme, a primjetila sam da me uhvati kad slabije pijem tecnost

Mariya jesil se naspavala user posted image

Ja evo vec par mjeseci ne radim ali nisam jos uvijek dosla u situaciju da trazim od mm novac. Nekako imamo odpocetka sistem jos dok sam studirala on ostavi vecu kolicinu novca meni da platim racune i sta vec treba za stan. I sam prati u ladici kad se istanji kamara on nabaci a da i ne kaze user posted image

E da postavila sam fotku pupe

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 17:44:50   
Mariya
Micina, ovaj put nije do trudnoće, sad je stomačni virus, dr. mi potvrdio. Uspela sam malo da jedem, baš se sporo oporavljam. za grčeve uzmi neke kapsule magnezijuma. Moj dr kaže da mg može da se pije do 35 nedelje.
Zumbule, naspavala sam se, legla sam sinoć u 1 posle ponoći, ustala u pola 10, bila budna ni pola sata i onda opet spavala skoro do podne. I onda sam opet dremnula popodne, jedno pola satauser posted image Ne spavam već nedeljama, a sad zbog virusa nisam 2 dana spavala kako treba, valjda me sustiglouser posted image
Ja pamtim scenu kada sam srela drugaricu na ulici, besna kao ris, muž joj je otišao da radi i nije joj ostavio novac kod kuće i ona nije imala da kupi kašicu da nahrani bebuuser posted image
Drugoj drugarici muž ostavlja sav novac i ona upravlja njime, dogovaraju se kako ga troše, ali meni to nije to. Kod nas svako ima svoju platu i imamo zajednički novac. Dogovorili smo se ko šta plaća. A svoju platu svako troši kako hoće a za zajednički novac se dogovaramo. Npr, ja sam kupila komodu i ormar, a on je krevet na sprat i dušek.
Moja majka je tako zavisila od nekog ceo njen život, meni je to ostalo u sećanju i ja ne bih mogla tako.
Sad mi došao muž kući i kaže da devojčice i večeras ostaju kod babe da spavaju- rekoh, super, meni odgovara, iako mi jaaako nedostaju, ovako bar mogu da odmaram. javila mi se isestra da će doći, pa će ispeglati bebeće stvarčice, znači stvarno ću morati da se izvučem iz kreveta i namestim komodu da mogu da popakujem stvari u nju.


< Poruku je uredio Mariya -- 4.2.2017 17:59:51 >

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 17:51:33   
krin 40
Veče.Mariya i ja radim od 19 te kao i ti:)Plus sve pare stoje kod mene.Muž uzme sebi za trošak koliko mu treba i sve ostalo daje meni.I kad je radio preko meni
je sve slao.Ja sam "banka" u kući.Zato smo i kupili naš trosoban stan-duplex bez kredita.Auto bez kredita i sl:).Joj bili smo kod Lenke.Tetkino zlato.Kao krofnica
je.Tri meseca Preko dana u ljuljalici,malo u krevetcu.Noću se ne budi.Kao moja N kada je bila beba.Milina gajiti.Baš sam se umorila.Sad sam legla malo.😃.

< Poruku je uredio krin 40 -- 4.2.2017 17:53:35 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 18:26:29   
Bunnyca
E zene moje, pa uglavnom smo mi te koje nekako najbolje i najracionalnije raspolazu novcem u kuci.Mi oboje radimo, ali muz uvek donese pare i onda ja to raspodelim.
Micina Mama , mene su grcevi mucii malo, onda sam presla na tablete Magnezijum 375 i bas mi pomaze
Od juce sam pocela i spirulinu da pijem

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 18:57:16   
Skockica
Dobro vece zenice :)
Joj Mariya i ja sam tako pricala dok sam studirala da ne bih mogla finansijski zavisiti od muza, zato sam, izmedju ostalog i zavrsila fakultet. Ipak zivot me naterao, u Srbiji nisam mogla nikakav posao naci, mali grad i ako nemas neku vezu, mozes traziti koliko hoces. Tako da sam finansijski zavisila od prvog muza, osim kad sam pocela ovde na po 3 meseca da dolazim da radim, od toga smo renovirali stan. Budala, bolje da sam sebi kupila auto ovako je sve njemu ostalo.
Sad takodje nesto pomalo radim dok ne savladam jezik tako da mm sve racune placa, ostavlja mi za trosak a imam i ovlascenje na njegov racun tako da ne moram misliti niti se osecati neprijatno da trazim.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
4.2.2017 22:09:58   
MicinaMama
Mariya draga zelim ti brz oporavak,kuda bas sada pokupi i tu viruscinu.Trudnoca i stomacni virus je katastrofa.

Bunnyca pa moram i ja sada da pitam babicu na pregledu da mi prepise.Da vidim sta ce da mi savetuje.

Sto se tice finansija,mene muzic finansira.Sada ce se povecati deciji dodatak na oko 400 eura i mogu da upisem visu skolu i da me biro placa 700 eura mesecno,samo zato sto se skolujem i da mi nadju posao.

Od cuvanja dece nema nista,dosta ce mi biti ovih mojih 3 .Sta cu da upisem jos uvek ne znam.U glavnom nesto sto ce mi doneti dobru zaradu.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 1:21:27   
Mariya
Veče user posted image
Bila mi je sestra, oribala kuhinju i ispeglala bebeće stvari user posted image poslagala sam sve u komodicu, milina je pogledati u nju i one divne malecke stvarčice user posted image
Sad mi je ostala još ogradica, ćebence i postava korpe od kolica za pranje. I dušek za krevetac, gledam ga svaki dan i ne setim se da ga operem.
Mališa opet šutira, ceo stomak mi ispomera. Gledali smo film sa mužem (a mislim da smo to poslednji put pogledali film dok sam još dojila H) a ja ležim i jaučem. On me pita šta mi je a ja mu samo pokazujem stomak kako mi se ispupči i pomera a on se smejeuser posted image kad nema on vanzemaljca u stomaku!
Opet gledam 24 kitchen i gladna sam!
Odoh da spavam, laku noć!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 8:37:42   
krin 40
Jutroo.nedelja..Menu sad svaki dan nedeljauser posted image Jedino što mi mužić kući pa kuva kafu,pa se mazimo i pazimo ujutro.Ne budim se sama.I moj sin je aktivan
baš,baš.Lude glave.Kada se setim kako sam dramila da se slabo pomera.Šta li ću sledeće da izmislim.Sutra 24 nedelja.Mariya ti si još 2 u 1😃.Joj kada vas čitam..boli vas ovo..ono..grčevi,pupak..Svaki čas očekujem da počnem i ja da se žalim na nešto.Ali hvala Bogu osim lagane gorušice još uvek nemam na šta

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 8:42:31   
krin 40
I da..lep dan vam želimuser posted image debele

< Poruku je uredio krin 40 -- 5.2.2017 8:45:59 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 8:57:20   
AnaAna1
I kod nas sam ja blagajnik, iako zivomo samo od muzevljeve plate (ja sam se zaposlila par meseci pre trudnoce), a u braku smo 8 god, odmah mi je urucio kartice jer njega smara rasporedjivanje para, uzme za dorucak 200 din i pojima nema kad koliko imamo... a ja sam veci steker od njega tako da sto kaze Krin sva sreca pa ja rasporedjujem, inace tesko da bi nesto sad imali user posted image

Epa mi smo juce svecano kupili prvu stvarcicu za bebu, jedno chicco cebence mekanooo, hteli smo da to bude nesto sto cemo moci da cuvamo posle, nesto malo trajnije :) sad cemo da pocnemo polako i sa benkicama, stramplicama, i ostalim stvarcicama... za par dana nam stize kreditna kartica pa cemo da uzmemo odmah i kolica, posto u Mendi moze na rate bez kamate, mada je i moj tata pominjao neko ucesce, pa videcemo user posted image bitno da sam ih ja izabrala :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 9:49:16   
Skockica
Dobro jutro drage moje!
Mene u 9 probudili moji decaci, mm i Vasilije spremili przenice, skuvali caj, spakovali sudomasinu, postavili sto, jos su stigli i da se igraju, vrednice moje. Sad ja pijem kafu, malo obrnut mi redosled obično ide kafa pa dorucak, ali ne zalim se user posted image
Mariya ja bas htela sinoc da pitam sta li je sa tobom ti danima ostavis poslednji komentar ovde a sinoc nista, ali jos si tu, ne zuri se malisi. Bravo za seku sto je pomogla a htedoh da te pitam jel to neki poseban madrac kad mozes da peres ili ipak obican.
Krin hvala, i tebi lep dan user posted image
Ana super za prvo cebence, sad polako...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 13:42:04   
Mariya
Dan user posted image
Ja i danas ustala u 11.40!! Ustvari opet sam usta ujutro,namestila se u polusedeći položaj i nastavila da spavamuser posted image Danas mi se vraćaju devojčice, od sutra se sve vraća u stari ritam,dosta sam lenčarila!
IZVORNA PORUKA: krin 40
Mariya ti si još 2 u 1😃.


Šta još!?user posted image 37+4 sam, a imam još više od 2 nedelje do termina. Nisam još sve spremila pa mališa zna da treba još malo da salekauser posted image Od juče sam zvanično na trudničkom!
Poslala sam muža u prodavnicu po vodu i voće a njega nema!
Ana,super za prvu kupovinu user posted image Ja sam već sklonila štramplice u kojima sam iznela devojčice iz porodilišta, to da imam za uspomenu, jer mislim da ćebence neće opstati jer ga H toliko razvlači, svuda ide sa njim,spava sa njim,teši se sa njim,a pametnica je jednom,pokušavajući da imitira L i isekla makazama user posted image
Skockice, user posted image za tvoje momke,svaka čast!
Znaš šta se dešava- kako sam bolesna nemam decu kod kuće,pa uveče ne čekam da zaspu nego sa mužem pričamo i gledamo filmove umesto da piskaram na RR user posted image Ali od večeras sam verovatno opet tu!
Ma ovo je bilo tempirano za sestru, ona je izrazila želju da pegla stvarčice. Zaista je blago imati sestru,zato mi je i drago što ja imam 2 devojčice, uvek će imati jedna drugu. A dušek nije ništa specijalno, običan bebeći za krevetac, ali treba da ga usisam i prebrišem sa malo vode i deterdženta. Čitala sam ovde da ga neke mame nose na čišćenje, ja baš i ne bih,da ga natope svakakvim hemikalijama a ja novorođeno dete da stavljam na to user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 15:22:59   
MicinaMama
Dobar dan drage moje,ja sam se razbila od spavanja.Malo je reci da mi je prijalo!

Mada ne veselim se tome,uvek kada mi se mnogo spava znam da ce me uhvatiti kakav virus.Ovaj put mislim da sam se prehladila.

Gorka kafa mi tako sedne lepo svaki dan ali popijem puno kafe u toku dana.Ni to nije dobro.

Jace je od mene!

Smesan mi je moj stomak,kao kakva izraslina kada gledam dole hehehe,raste usko pa ga vidim samo napred po sredini.




(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 15:26:35   
Skockica
Superiska ja nemam sestru ali zato imam mamu da mi sve to pripremi user posted image Pa da tako sam i pretpostavila da ces ga ti malo izribati samo mi cudno zvucalo kad si rekla da operes, setila sam se jedne reklame ovde kako neka zena pokusava da ugura veliki dusek u ves masinu, a postoji taj sprej Febrese koji kad naprskas na duseke ili zavese bude kao da si oprala, nije nego user posted image
E sad kad smo oko termina imam pitanje za mame kojima termin nije odredjen po zadnjoj mengi nego po UZ u kojoj su nedelji rodile?
Naime meni je po zadnjoj mengi termin 21.2. a oni su mi po UZ odredili 7.3. pa da imam neku predstavu kad cu se poroditi.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 15:39:47   
MicinaMama
Eh moja Skockice meni je odredjen 3-juna.

Odredjen je po prethodnim porodjajima,ni po UZ ni po menstruaciji.

Prvo su stavili od 3-10og,a na prvom pregledu su stavili 3-eg.Normalno je trebalo na kraju juna.

Prvo dete sam rodila sa 37 nedelja a drugo sa 37+4...tako mi je i sada stavljeno max do kraja 38-e nedelje.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 19:16:03   
Mariya
Skockice, meni se zbog produženih ciklusa VTP vodi po UZ a ne po ZM i to sva 3 puta. Da su mi vodili po ZM, sa obe devojčice bi ispalo da sam premašila termin ihahaj.
L sam rodila sa 37+6, H sa 38+2, a ovo ćemo videtiuser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 19:25:05   
Bunnyca
U prvoj trudnoci posto je beba bila sitnija po PM je bio 13.05, a po UZ cak 30.05, porodila sam se 40+2 odnosno 15.05, tako da mislim da je najispravnije po PM, ukoliko naravno imate redovne menstruacije, i otprilike znate kada je ovulacija

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
5.2.2017 20:03:53   
Skockica
Hvala drage moje na odgovorima, znam da je sve individualno ali otprilike da su velike sanse da se porodim 2 nedelje pre termina po UZ tj bas negde oko 21.2. sto mu opet dodje 40 nedelja od PM.
Mariya ja isto imam neredovne tj. produzene cikluse pa mozda je zato beba bila mala na tim prvim pregledima, tj. manja nego sto bi trebalo za tu nedelju od PM.
U svakom slucaju izgleda da su male sanse da docekamo sedmi.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 0:17:07   
Mariya
Veče user posted image
Već sam posisala 1 Rennie a ipak me ubi kiselina user posted image
Vratila sam se u spavaću sobu user posted image bubice su mi stigle kući,nismo se videle skoro 3 dana i danas su bile zalepljene za mene! Izbegavala sam ih da ih ne zarazim ali kaže mi svekrva da je L povratila jutros oko 4. Džabe ih ja čuvam. A H mi je nešto čudna, stavila sam joj kapi za nos jer joj je zapušen, a nema slina, a L kašlje. Džabe ih ja čuvamuser posted image
Moje menstruacije su redovne ali produžene,umesto 28 dana ja dobijam na 52!
Ovaj put sam merila bazalnu T pa tačno znam kada sam zatrudnela i kada je bila ovulacija ali to baš nijednog dr nije preterano interesovalo osim ovog koji mi vodi trudnoću. A svaki je izjavio kako veličina ploda ne odgovara amenoreji i kako je trudnoća manja nego što bi trebala da bude po ZM user posted image a ja onako nonšalantno-znam. Sve znam. lepo vam kažem zbog čega.
Tako da znam da je ovulacija bila 29 dan ciklusa. A ja zatrudnela od odnosa dan nakon ovulacije!
Jao,vreme je da spavam. Ili bar da pokušam. Mališa se šutira, krevet je neudoban, bube dišu,kašlju, šmrcaju, mrdaju, šuškaju, pričaju u snu,muž hrče i mrda se,svi rade protiv meneuser posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 10:17:37   
krin 40
Jutroo.Vi se lepo sinoć raspisale.Ja duže od 22h nema šanse ds budem budna.Mogla bih i ranije u krevet.Što se ciklusa tiče kao sat sam tačna.Godinama na 28 dana,a
O na 13-14 dan i uvek zatrudnim iz prvog pokušaja kada pravimo bebu.Mm se zeza da su ovakve kao ja u srednjem veku služile samo za reprodukciju.I na UZ starost se poklapa.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 10:19:21   
AnaAna1
Hahaha Marija tebe je sve zivo snaslo, odmorices se kada pobegnes u porodiliste user posted image

i ja sam merila bazalnu temperaturu kad sam zatrudnela, i po njoj mi je ovulacija bila negde izmedju 18. I 21.dana ciklusa (ciklusi su mi od 29-36 dana, svakog meseca drugacije), tako da i ja racunam da cu da probijem termin, po poslednjoj M mi je 25.aprila, verujem da necu pre 1.maja da se porodim, ali ajde videcemo...

Joj u Nisu danas 16 stepeni, praaavo prolece, cekam muza da se vrati sa treninga pa da idemo u setnju posto ne radi danas user posted image

Inace sutra imam zakan UZ u domu zdravlja, opet cemo da se gledamooo user posted image jel vam se desavalo kad pocne da udara beba da to izgleda kao da bije sa obe ruke i obe noge na sve 4 strane i to nekako haoticno kao da se bori da necim? :) meni to deluje mnogo uznemireno, kao da pokusava da se okrene ili tako nesto, to mi se desava zadnjih dana povremeno...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here