|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
19.2.2017 9:35:46   
Bejbili*
skakljiva moje su od 20mlU kako mi se cini. a imam cisticne jajnike i cula sam za to da uvjek pokazuju pozitivno al evo kod mene bar to nije tako. ma uglavnom cekam jos par dana jer sam 90% sigurna da mi je o 21dc (bila sam kod gin pre par mj na 21dc i ona mi kaze ti si u ovulaciji) a i po menstrualnom kalendaru je tako ispalo jer dobijam na nekih 33-34dana. pa vidjecemo ako pokaze-pokaze.mjerim i bazalnu pa cu uporediti trakice i temperaturu.

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
19.2.2017 9:41:08   
vocicana
Bejbili, jako dobar tekst ti je tekst Skakljivaispisala, to moras da ispostujes, ali msm da bi trebala tvoja ginek da maloporadi na stimulaciji tvojih jajnika, da pijes Klomifena malo i da primis neki Pregnyl, da probate inseminaciju ili prirodno zatrudnjivanje uz tu stimulaciju.
U svakom slucaju, tu smo, tu sam, pa daj boze da nas sto pre obradujes.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
19.2.2017 9:56:13   
nikiteki
Dobro jutro.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
19.2.2017 14:15:42   
mina91001
pozdrav drage moje evo mene nakon par dana vadila sam kojekakve nalaze pa me nije bilo malo su mi se hormoni uzburkali sutra idem kod doktora da vidi nalaze i da mi prepise terapiju

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
20.2.2017 7:55:08   
Skakljiva
Mina javi šta kažu nalazi.. Ja svoje nalaze brisa dižem u srijedu i idem gin da mi ih očita..

Dobro jutro čekalice user posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
20.2.2017 8:22:17   
nikiteki
Dobro jutro.

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
21.2.2017 7:06:57   
mina91001
Malo mi povisen andrestendion granica 3,40 kod mene 3,70 dao mi siofor 500 . Ima te li vi iskustva s tim lekom,rekao mi da pije prvi 7 dana po jednu dok se organizam ne navikne a posle ujutru i yvece i tako dok ne ostanem trudna i kad ostanem da nastavim do treceg meseca. JEste li vi upucene u to,bas citam da su mnoge nakon ne dugog koriscenja ostajale trudne

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
21.2.2017 13:36:04   
Bejbili*
drage moje evo i mene. pratim o trakicama i jos nema nista znaci negativne a i bazalna jos ne pokazuje da je bila ovulacija. danas mi je 15dc ja se nadam da ce uskoro doci samo da nebude da nemam o user posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
21.2.2017 21:24:04   
leptir 40
Pozdrav crticeuser posted image ,
ja ništa za lijepo nemam kazati i nisam sledeća na listi trudnica. Vještica stigla tri dana ranije kao nikad.
Što Krin kaže nama starijima trudnoća je lutrija. Uh a baša bih željela još jednuuser posted image
Svaki mjesec kao i vi ganjam akciju, trakice, O, i svašta nešto ali eto neće. Od juna i mog zadnjeg spontanog ciklusi u dan tačni a sad poranila gadura.

Pozdravljam vas sve i želim vam da ugledate user posted image

< Poruku je uredio leptir 40 -- 21.2.2017 21:25:04 >

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
21.2.2017 21:38:24   
Bejbili*
draga leptir ja mislim da je sve to nizasta. te trakice pa bazalna pa sto cudesa. ja sam uzela ovaj mj 10kom trakica cisto da probam da vidim sta ce biti i dal ce ista pokazati takodje bazalnu mjerim prvi put u zivotu ovaj mj a od sledeceg sve to batalim. necu vise nista da ciljam i forsiram imacu odnose kad mi se ima vodicu ljubav a necu skakati na muza jer je dan o. moramo se drage zene opustiti ako Bog da imacemo crtica ako neda dzaba i trakice i sveuser posted image

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
21.2.2017 21:41:23   
leptir 40
Sad sam malo listala pa tražim da vidim kako je Krin pa ona će akobogda u sedmi za sedam dana. Mašal, pa ne mogu da vjerujem kako vrijeme brzo prolazi.
Draga Krin kad pročitaš toiko mi je drago zbog tebe. Pojma nemam ali kao da te poznajem pa mislim na tebe, takođei na Vocicanu. Vjerovatno što sam s vama duže nego sa ostaklim curama. Mada su i ostale sve super.
Možda zbog godina pa , nešto nemam pojma koliko koja ima godina niti znam gdje da pročitam user posted image

Mada to nije bitno al eto onako pitam

< Poruku je uredio leptir 40 -- 21.2.2017 21:43:31 >

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
21.2.2017 22:59:01   
leptir 40
Draga Bejbili ma jest to nizašta al eto čovjek ako ne proba postavlja sebi pitanje zašto nisam ako jesam...
Upravu si treba se voliti i pokušati bar malo se opustiti.
Moj muž kad ga ganjam uvijek kaže " šta je prikučila se Ouser posted image " eto a griješimo .
Kako da se opustim kad sam uključena od samog ganjanja trudnoće pa to godinama traje, to je već ušlo u mozak i nema da staneuser posted image

Nadam se da će proljeće sve nas ispuniti pozitivnom energijom i pozitivnim mislima , a onda poslije toga idu i pozitivni testići user posted image

< Poruku je uredio leptir 40 -- 21.2.2017 23:00:48 >

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
21.2.2017 23:15:11   
krin 40
Leptiru draga hvals ti😃 Ja ti tamo odgovorila.Svejedno.Eto guram 26 tu nedelju.Samo strpljivo.Ne smes da kloneš duhom ni ti,ni ostale čekalice.Sve će te Vi pre ili kasnije maziti stomačićeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
21.2.2017 23:34:59   
Skakljiva
Bejbili, kao da si pročitala moje misli. Mi ovih dana radimo nalaze, i bogu hvala dosad su svi čisti i dobri. I nadam se da će i ovi preostali biti. I definitivno i ja prestajem da se brinem o trakicama, ganjanju dragog, prestajem i da pričam sa drugaricama o tome, zabranicu svima da me pitaju išta u vezi trudnoće i posvećujem se brizi za ljubav i uživanje, i životu generalno. Mjesecima mi sve drugo i svi drugi u nekom stotom planu... Presija ne daje rezultate..
Potpisujem i što Kriv kaže - prije ili kasnije sve ćemo maziti svoje trudne stomake user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
21.2.2017 23:40:12   
Skakljiva
I Leptirice naša, potpisujem i tebe, ide proljeće, sve će da pupi, sokovi prorade, tako će doći i naše jedvacekane user posted image user posted image
I ja spadam u 38+ ženice ovdje, tako da razumijem i mlade nestrpljive i nas, da kažem,iskusnije al jednako nestrpljive user posted image

Ja vješticu očekujem za 5-6 dana, ali biće crtice svima nama drage moje, a dotad držimo fige, budimo pozitivne i nasmijane i brzo ćemo podijeliti radost crticama user posted image ljubac sva drage moje dame :*

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
22.2.2017 8:48:27   
vocicana
Leptiricu moj user posted image i ja stalno na tebe mislim, svaki put idem u temu da vidim ima li sta novo kod tebe. Da zans da mislim i jako navijam! Bice a potpuno te razumem kada je u pitanju strepnja i iscekivanje novih user posted image , bice duso, bice!!!!
MIna, ima IR(insulinsku rezistenciju), zakljuceno sa tim analizama koje su ti radili, Siofor je antidijabetik koji se tako uvodi, naravno prvih nedelju dana mozes osetiti drhtanje, nesvesticu, to je pad secera i navici ces se. Kada zatrudnis pices Siofor do 3 meseca i bice to sve ok. To bude smetnja, ali nista strasno, da zatrudnis mozes, zato ne padaj, uzivaj u cistom holandskom vazduhu i voli se sa muzicem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
22.2.2017 18:26:20   
buba.marica
Ćao devojke user posted image mene dugo nije bilo na forumu posle svega što mi se izdešavalo i opet s eupisujem u čekalice ! :)
Mućkamo ovaj mesec, LH test je sinoć i danas pokazao debelicu od kontrolne linije pa se nadam da ćemo ovaj put imati sreće i lepo se družiti na forumu user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
23.2.2017 7:35:54   
vocicana
Bubo, dobro nam dosla nazaaaad!!!! Jeeeej, stare cekalice opet tu sa nama! MUckaj obavezno i danas...veceras da overis gradivo!!!! MNogo sam srecna sto si sa nama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
23.2.2017 12:21:07   
buba.marica
hvalaaa vovicana user posted image uvek tako pozitivna user posted image
mućkam nego šta :) sve dok se crta i nazire user posted image i dok mi muž ne pobegne od spopadanja user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
23.2.2017 12:37:17   
IvanaSK RR
Buba, ja sam u sredini ciklusa imala odnose svaki san, pa posle (i pre) svako drugo vece.
Navijam da se u martu sve preselite u trudnicke teme :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
23.2.2017 12:49:00   
buba.marica
hvala Ivana i ja se nadam da cemo se svi preseliti u trudnicke temice uskoro user posted image

I mi se trudimo da ne zabušavamo user posted image tako da se nadam da ce ovaj mesec biti dobitni user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
23.2.2017 13:03:37   
Bejbili*
drage moje imam jedno pitanje za vas. e ovako. radim trakice za o vec par dana. aliiii. znaci kad umocim stapic u mokracu i ja njega tako drzim npr 30sec-1min. i pojavi se samo jedna crtica. onda ga izvadim ostavim i npr tek nakon par minuta pocne druga da se pojavljuje.u cemu je problem jel ja nesto pogresno radim evo stvarno neznam.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
23.2.2017 13:19:23   
IvanaSK RR
Bejbili, evo ti teme pa pitaj, pročitaj... Lh-trakice

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
23.2.2017 14:40:24   
Bejbili*
Draga Ivana hvala ali ja ne nadjoh odgovor na svoje pitanje user posted image procitala sam par stranica "otpozadi " a posto vidim ima preko 60str ja nemam kad da to sve iscitam. uglavnom ja sve radim valjda kako treba. ne pijem vodu ne piskim dva sata pred radjenje. onda umocim cekam malo i izvadim ostavim.kad umocim pojavi se odmah jedna crtica druge nikako. e ja nju onda ostavim u vc i kad udjem ponovo za 15tak min u vc pogledam a ono pojavila se i druga. svaki dan je sve tamnija ta druga.jos nije kao ova prva al posto cuvam sve trakice jasno se vidi da se pojacava boja druge crtice..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
23.2.2017 17:32:33   
sanjaos75
Bejbili zlato,umocis trakicu do kontrolne linije,drzi je jedno 15-ak sekundi ,izvadi i stavi na neku cvrstu podlogu. Prvo ti se pojavi kontrolna linija,a posle 5 minuta druga ako je visoka koncentracija lh i do ovulacije ce verovatno doci u roku od24 do 48 sati. Meni su danas dve jasne crte istog intenziteta ,tako da se veceras bacamo na posaouser posted image ....

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

lepse ime je
pisuljica



Helena (70%)

Anastasija (30%)


Ukupan broj glasova: 142

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here