|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
23.2.2017 18:59:37   
Bejbili*
dobro je ispravno sam radila user posted image

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
24.2.2017 13:27:07   
Bejbili*
evo mene opet u bedaku user posted image juce radila trakicu za o druga linija bila fino vidljiva ali nisu bile iste debljine.kontam evo dolazi o,sutra ce pokazati pozitivno.danas radila druge skoro nikako da nema. user posted image sta se zbiva user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
24.2.2017 23:45:29   
buba.marica
Bejbili koje trakice koristiš?
Ja sam imala potpuni haos sa tim trakicama dok nisam našla koje mi pašu ... Mnogo sam se nervirala.
Ne sekiraj se, prvo mućkajte po osećaju a trakice neka ti služe smao da ti pomognu da osećaj potvrdiš. Nemoj da se sekiraš stres stvarno nije dobar za cilj koji imamo sve mi .... Znam da je kliše ali je zaista tako. Znam iz iskustva nažalost.


(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
25.2.2017 8:03:46   
Tvitica
bejbili...sta kaze bazalna? s obzirom da ovulacija nastupa dan-dan i po nakon pozitivne tracice mozda ti je sinoc ili danas o...ne znam....

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
25.2.2017 11:24:10   
Bejbili*
e volela bi da mogu da vam stavim sliku grafa jos uvjek nema ocrtane ovulacije al bi volela da cujem vase misljenje.kako se stavljaju slike ovdeuser posted image

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
25.2.2017 12:04:36   
Bejbili*
10dc-36,8 11dc-36,85 12dc-36,65 13dc-36,7 14dc-36,7 15dc-36,65 16dc-36,4 17dc-36,5 18dc-36,7 19dc-36,7. evo pa ako ko zna da protumaci hahahaha. po mom menstrual kalendaru o bi mi trebala sutra biti pa cu bas da vidim hoce li biti tog pada temp pa porasta. user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
25.2.2017 12:08:17   
vocicana
Bejbili, a zasto ne uradis test? One su ti na solidnoj visini. S obzirom da ciklusi idu pa idu, ako ti za recimo 7 dana padne temp dobices, a ako ne , Boga mi ostajes na visini, mozda se nesto desilo. Sacekaj jos tri cetri dana, pa uradi test, bez nekih predrasuda, bez straha, bice sve ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
25.2.2017 12:15:52   
Bejbili*
voci stvar je u tome da je meni od pocetka tako visoka temp. ovo je prvi mj da je mjerim ali znam jer sam proslih mjeseci onako bezveze mjerila par dana pred menstruaciju i ona bude oko 37,1 pa tako da i sad cekam taj porast mislim da mi je jos rano za test ali uradicu ga za par dana cisto radi reda user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
25.2.2017 12:21:49   
vocicana
Ako tako uradi i samo napred, ne brini, sve ce doci na svoje!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
25.2.2017 12:24:44   
Bejbili*
ma hoce nadam se. mene je samo interesovalo jel mi bila uopste ovulacija imam instalirano ferillity friend i jos mi nije prepoznalo ovulaciju. valjda bi trebalo prepoznati za dva tri dana ako je uopste bude user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
26.2.2017 23:44:02   
buba.marica
vocicana toliko si me dirnula sa onim tekstom da sam ostala zaledjena user posted image user posted image
toliko si divna da nemam reci, pa ti si ispratila bukvalno sve ogromno si srce !

Daj Boze da si u pravu jer i ja imam neki utisak da ce sada sve biti u redu, ne znam ni zasto ni kako ali sam bas optimisticna.
Sto se tice spontanih imala sam ih vise da, sve ukupno tri. Jedan pre ostvarene trudnoce , drugi sam imala pre dve godine , ne smem da garantujem ali doktorka je odbila da mi da progesteron jer se navodno organizam prirodno cisti u prvim nedeljama trudnoce i vadila mi je betu 2 nedelje na svaka dva dana. Rasla je lepo iako je pocela sa niskim vrednostima , duplirala se ali je ona govorila da sa tako malim vrednostima nece moci da ase odrzi i onda je poslednje vadjenje bete pokazalo opadanje... Bilo je uzasno stresno. I tada me je poslala kuci jer je krenulo prirodno ciscenje, krvarenje je trajalo oko nedleju i po dana od prilike i onda su na pregledu utvrdili da sam se sama lepo ocistila. A ostatak na zalost i sama znas od prosle godine. Najvise me je naljutilo to sto nisu poslali plod na ispitivanje jer nakon tri spontana to je najmanje sto sam zasluzila po svom skromnom misljenju ....
Naravno lekarku sam zamenila odmah posle dogadjaja.....Grozota jedna !




(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
27.2.2017 8:30:26   
nikiteki
Dobro jutro cekalice moje.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
27.2.2017 9:26:40   
buba.marica
dobro jutro svima user posted image
Ova tema nije mnogo aktivna ovih dana ? drago mi je ako je to zbog toga što se većina čekalica preselila u user posted image
Sad ćemo i mi ostale, stiže proleće sve je plodno i lepo user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
27.2.2017 14:54:24   
Lili_lili
Zdravo dame... ovako imam situaciju 😆 pa me zanima misljenje od vas iskusnijih koje ste to već prošle... naime, prošlu srijedu navečer sam osjetila da imam sekret kad dam otišla u wc imala šta da vidim ono kao bjelanjak... sutradan smo imali odnose... računam na to da je tada bila ovulacija... stim što sam prije tog sekreta imala jedno 5 dana neki blagi tupi bol čas jedan jajnik čas drugi i bila nadutoga stomaka... sad od 2-3 dana imam one klasične osjećaj "sad ću dobiti " ali i bolove u donjem dijelu leđa... u wc idem piškiti non stop... nije prehlada jer je urin normalan bistar bez mirisa nemam sekreta da bi se reklo da je neka upala... prije 2m.sam prestala piti kontracepciju... E sad koliko da čekam do testa, da je normalno ovo što sam vam napisala? Hvala unaprijed i lijepu sedmicu vam želim i što više testova sa dvije crtice

< Poruku je uredio Lili_lili -- 27.2.2017 14:55:41 >

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
27.2.2017 15:01:12   
krin 40
Lily ako ti je ovulacija bila prošlu sredu(to je pre 5 dana) test nema potrebe da radiš bar,minimum još deset_ dana.Čak i ako je došlo do oplodnje(to ti iskreno
želim) prerano je za simptome.Malo se strpi😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 27.2.2017 15:03:32 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
27.2.2017 15:11:06   
Lili_lili
A jel ovulacija bude taj dan kad je sekret ili dan poslije... mislim nismo zakasnili valjda :) hvala na brzom odgovoru 💙

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
27.2.2017 15:22:52   
krin 40
Generalno providan,"vodenkast"sekret je karakterističan za ovulaciju,a gust,beli za kraj ovulacije.Mada ja npr skoro da sekret nemam.Da gledam "po tim znacima"mislila bih da nemam ovulaciju😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
27.2.2017 17:25:41   
buba.marica
Lili opisala si znake moje ovulacije user posted image
Mene nekoliko dana pre ubijaju jajnici, posebno desni. I onda nastupi ovulacija nakon koje se pojavi ta sekret kao belance....
E sad pošto mi "gadjamo" sve dane oko ovulacije nisam sigurna da ti baš tvrdim da li je taj dan baš bila ovulacija ili ne....
Što se samog testa tiče ti najtoplije i najprijateljskije moguće preporučujem da ga ne radiš prerano i da se jednostavno obraduješ kada M ne dodje.
Znam da je teško užasno ali isto tako znam koliko može da bude stresno to prerano radjenje testa... Naj naj naj pametnija stvar koju možeš da uradiš i da sačuvaš svoje živce jeste da sačekaš dan neočekivane M i da ga taj dan najranije uradiš. Ovo ti pišem iz iskustva ne pričam u prazno :) A držim ti fige jako da se već za desetak dana preseliš u user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
27.2.2017 18:18:51   
Lili_lili
Joj buba marice nadam se da će se moja želja ispuniti... baš bih voljela da sam trudna... ali strpi u se do idućeg četvrtka... ali to moje strpiti se je teeeezak slučaj 😄😄😄 čitam po forumima da sve žene imaju simptome nalik PMS-u..
Uh samo da ne dobijem... 🙏

< Poruku je uredio Lili_lili -- 27.2.2017 18:19:17 >

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
27.2.2017 23:08:57   
buba.marica
bice bice lili nego sta :9 sad je prolece u prolece j epuno trudnicica :)
Samo probaj da se opustis, a veruj mi znaaaaam koliko je to tesko user posted image
Drzim fige jaaaaaako da ne dobijes i da sto pre saznas lepe vesti a ti samo zamaj um sa necim drugim user posted image

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
28.2.2017 20:45:59   
vocicana
Dobro vece trudilice moje.
Neka ste samo vredne, sacekajte strpljivo jos koji dan, pa testice u ruke.
Buba maro moja user posted image a da pijes neki Baby andolcic svakog dana. Msm da ces pasti u nesvest od srece kada sve bude bilo ok. Jedva cekam da me obradujes!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
28.2.2017 21:12:07   
Ana RR
Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 172
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here