|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Penjanje...
22.12.2016 16:51:39   
Anck Su Nmaun
Juhuuu zabava pocinjeuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Penjanje...
22.12.2016 16:58:25   
isidora88
Bebac je poceo da se pentra gde god stigne, otvorena je sezona kod nasuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Penjanje...
22.12.2016 18:17:43   
Mala Elena
Isi, znaci u terminu smo, posto su nam bebe od 11m user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Penjanje...
22.12.2016 19:33:46   
mali_mis
Kod nas se sezona nece jos skoro zatvoriti user posted image
Sad dogura stolicu, pa se majmunise.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Penjanje...
22.12.2016 19:39:06   
Mala Elena
Kod ove starije je to postalo normalno, sto se i ti cudis tvom decaku nevaljalku?user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Penjanje...
22.12.2016 19:45:35   
Anck Su Nmaun
Jao moje si volele da.se zavlace po policama user posted image kad se samo setim.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Penjanje...
22.12.2016 19:55:39   
LauraAndrija
Joj L je zvrkolina, gora je od dečaka. To je toliko hiperaktivno i brzo dete da se svi čude. Bukvalno samo na plafon što se ne popne.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Penjanje...
22.12.2016 20:12:39   
Mala Elena
Starija hoce i na sto da se popne, a onda bude ruzno kad odemo kod muzevih i tamo krene da se penje, vidim da im nije svejedno.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Penjanje...
23.12.2016 1:05:27   
Sanjalicaaa
Pisah skoro u nekoj temi. Pre par nedelja se popeo na stolicu a sa stolice na sto gde stoji računar. Kad sam ga videla na onom stolu presekla sam se. Da nismo bili sami rekla bih da ga je neko popeo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Penjanje...
23.12.2016 8:48:08   
Mala Elena
Neverovatni su...
Beba povremeno digne nogu kao da bi se i na krevet popela ali kakvi , visoko joj .

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Penjanje...
23.12.2016 15:07:35   
Sanjalicaaa
G nikada nije pokazivao interesovanje da se pentra. Pa i sad kada je veliki ne penje nesto posebno, ne znam odakle ovom malom ideja.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Penjanje...
15.7.2017 14:01:35   
emicaa
David se za sad penje na usisivac i Dorin krevet.Dora bi se na plafon kad bi mogla i kad bih je pustila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Penjanje...
20.7.2017 10:57:05   
Anck Su Nmaun
Ooo tema bas za nas..penjemo se svuda po trosedu , fotelji, po stepenicama. Na moru se pentrao po lezaljkama user posted image
Juce sam ga pustila da se penje po stepenistu da vudim dokle ce. Dok nije izubijao nogice jadnicak user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Penjanje...
21.7.2017 13:21:47   
Anck Su Nmaun
Danas se uhvatio za rucku od masine za sudove i poceo da se penje uz kuhinju user posted image za koji dan ce mi visiti na visecoj kuhinji kako je krenuo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Penjanje...
21.7.2017 23:41:24   
choopa choops
I je u polsjednje vrijeme uhvatila neka manija penjanja user posted image Po kući se recimo penje na stolicu pa na sto, na vrh kauca i tako....Ali neki dan je pokusala da se popenje na balkonu na fotelju user posted image Presjekla sam se! Bas sam se izgalamila, ali bojim se da ona nije ukapirala da je to opasno. Ne znam sta da radim. Ne ispustam je iz vida, ali opet...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Penjanje...
22.7.2017 9:27:01   
emicaa
David se juce pokusao popeti na komodu 🙄
Do sad sam ga pustala samog na balkon sad nista od toga.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Penjanje...
22.7.2017 11:55:01   
Duškić
Ovaj moj se penje na krevet i puzi i dodje na samu ivicu i tu se okrene da sedne. Otvata sve zivo, vadi, prevrce . Pokusava dok je u krevetcu da se popne, pa se naginje cim ga cujem odmah ga uzmem.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Penjanje...
22.7.2017 12:03:55   
vocicana
Damjan je tako zavrsio na podu znas koliko puta. Isto dodje do I vice I tu sedne samo cujesam baaaaas.
Penje se sam, seda, puzi, popne same uz stabilnu povrsinu I hoda pridrzavajuci se.
Od hodanja...jos nistaaaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Penjanje...
28.7.2017 23:11:33   
Anck Su Nmaun
I stolicu smo svladali majko moja. Ne smem ga ostaviti ni sekunde. Popne se na trosed i onda sav srecan trci po njemu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Penjanje...
30.7.2017 9:10:26   
IvanaSK RR
Nama je sad omiljeno penjanje na policu gde je tv. Kako okrenem glavu eto je tamouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Penjanje...
30.7.2017 9:27:21   
emicaa
Ja sam rekla da cu srecka poceti vezati kad moram izaci iz prostorije user posted image juce se popeo na naslon od sofe

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Penjanje...
30.7.2017 21:03:26   
Duškić
He, moja cerka se penje na drvo pre neki dan..u parku. Ja mislim nece , jos se smejem, kad majmunce se popelo. Nije mnogo visoko ali se tako brzo popela da nisam mogla da verujem.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Penjanje...
30.7.2017 21:05:08   
veselicaa
Nina se uhvati za kolica ili nogu od stolice i hoce da se penje.Mnogo mi je smesna onako malauser posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Penjanje...
12.10.2017 16:28:44   
Dragica Draga
Mi se penjemo gde stignemo... gde god da postoji nesto na sta moze da se popne - eto ti nje vec se popela

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Penjanje...
12.10.2017 17:17:21   
Mala Elena
Privlace stolice (same) i penju se kod tv police . Ima zanimljivih ukrasa koji NE SMEJU da se diraju user posted image
Nekad se zaprepastim kada se pocnu penjati na rucku od fioke radnog dela u kuhinji. user posted image

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here