|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.5.2018 0:34:52   
bojana92
Veceras me muz jako iznervirao.Radi preko,veceras nas zvao i pita da li sam zaovi-jetrvi sta li je ne znam poslala poruku da pitam kako su ona i beba,jer se skoro porodila.Kazem da nisam,jer me cesto otkaci za sta on zna,ili ne odgovori na svaku poruku,nego ostavi tako skoro ne doreceno.Kazem da sam joj zadnjih par puta ja slala poruku,ona se nije setila prva poslati ni da pita kako si,ni kako se snalazas jer sam sama sa decom.Ni ona ni dever ne pitaju,imamo li sta jesti,treba li nam sta i slicno.Dva puta zaboravila da joj odgovorim na poruku,jos pre,neku bas obicnu,gde nije bilo potrebe odgovarati,odmah mi se to prebacilo. Zadnjih mesec i nesto,samo ja slala poruke.Kad sam joj rekla da treba amnio da radim,kaze misli na ovo dvoje sto imas kuci,nemoj da se nerviras,kao da je u startu otpisivala ovu bebu.Kad sam ja rekla mislim ja i na njih i na ovu bebu,onda se setila posle nekog vremena reci bice sve ok.A mrzim to kad mi pocnu pametovati,misli na ovo ili ono.Sve i da misle da nece biti ok,potvrdjuj brate mili,a ne da me ubijas u pojam.Izvinite na duzem kom.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 8:10:43   
Misha i Ljisha
Siznula sam sad na mm.nece da da D u kamp jer ne ide nijedan njen trener sa hokeja. Pri tom bice dece sa hokeja i dece koju D vec poznaje.

Dete mi se raduje od prosle godine od kako je dosla kako ce ponovo ici. Ja nju ne.mogu da razocaram. Prijavicu je i poslati pa makar se mm i ja razveli

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 9:04:46   
vonavoj
Ljisha,salji je..moja je 2 puta isla na Divcibare,sa drugim vaspitacicamauser posted image i bilo joj je super..njima to nije bitno!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 10:00:25   
IvanaSK RR
Bojana, nemoj da se nerviras😘
Ljiso, ako D ne smeta sto ne ide njen trener ne vidim sto bi smetalo tvom muzu ...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 10:34:04   
Misha i Ljisha
Pa i prosle godine je isla devojka koja nju ne trenira. I bilo joj je super. Da ne kazem da sam se cula sa organizatorima kampa i rekli mi da puno pozdravim Dunjicu i da je spominju cesto da je ostavila divan utisak na njih. I sad da je ne pustim??? A ona svaki dan pita za kamp kako se priblizilo lepo vreme

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 10:53:48   
IvanaSK RR
Ja bih je pustila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 11:20:05   
Misha i Ljisha
Naravno da ce da ide. Sad je jos veca, samostalnija, ne mora niko da je kupa niti nesto posebno da se brine o njoj. Velika je. Prosle godine je tamo bila najmladja svi je mazili i pazili.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 11:38:19   
Ana RR
Marko 15og ima zakazane alergo testove i baš taj dan idu na izlet. Ceo dan je prekukao, ako ne uspem da pomerim testove smoriće se skroz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 11:40:18   
Rosita
Uspećeš ana, što ne bi pomerili.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 13:02:59   
Ana RR
Pomerila user posted image i sreća što je ispalo ovako da sam morala da ih zovem jer su mi rekli da taj termin koji smo imali uopšte ne zakazuju jer tada još uvek ne rade (8:35) već posle 9. Ko je lud... treba da zovem u utorak da zakažem da sl.utorak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 13:16:02   
IvanaSK RR
Super, bas mi drago zbog Maretauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 13:33:07   
vonavoj
Super Ana..a zamisli ds ste otisli a nema termina tad.kao.sto su meni zakazali za vreme pauze..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 14:29:10   
Ana RR
Von, to sam baš rekla mm-u. Svašta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 16:08:03   
vonavoj
Da li moram na svaki uz, pregled da idem sama..i da vodim decu sa sobom..jer gdin tata ima sastanak! Aman kazi imam obavezu od 16h i caosuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 20:59:46   
Misha i Ljisha
Von secas se da sam isto to "kukala". Takvi su i mi smo to prohvatile al nam nekad bude krivouser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.5.2018 21:16:27   
vonavoj
user posted image user posted image jasno ti je.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.5.2018 15:47:00   
milicicak
user posted image user posted image user posted image
Nikad vise necu zvati taksi, nikad!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.5.2018 16:28:17   
Anck Su Nmaun
user posted image Staa je uRAdeo? user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.5.2018 16:35:51   
milicicak
Zbog ovih majmuna koji su blokirali grad! Dokle da saka ljudi terorise hiljade! Nemam ja nista protiv strajka i trazenja pravq, al nek gospoda digne pozadinu iz kola pa na trotoar isped Vlade posle protestne setnje!
Zivela cargo app!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.5.2018 16:51:45   
Ana RR
Milicicak, i ja sam besna! Monopolisti, strašno! Smeta im konkurencija, a nas niko ništa ne pita!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.5.2018 17:10:58   
lesli
Milicicak, skroz te razumem!
Koliko mi se puta desilo da zakasnim na posao ili zaglavim u povratku jer oni blokiraju Nemanjinu user posted image


Ovo nije direktno primenjivo na njih, ali pokazuje da postoji drugi nacin da se iskaze nezadovoljstvo:
http://www.bbc.com/news/world-44022004

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.5.2018 18:21:33   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image user posted image majmune, deca ne mogu da nestanu kad si umoran, nervozan i kad ti se spavauser posted image user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.5.2018 18:24:27   
Anck Su Nmaun
Ooo daaaa, ja sam sad mog isterala da proseta V. On bi da spava gospodin, a ja bolesna ne mogu. Da ga ne podsetim da ga izvede verovatno i ne bi user posted image

Nije mi to jasno, zele veliku porodicu al kad bi se sami posle svi cuvali user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.5.2018 19:16:05   
vonavoj
Anck.malo si me nasmejala..a besna sam kao ris..
Ja nemam pravo da trudna odmorim i da nestanem kao on..on je sad ljut, sacekale ga obaveze i deca, zamisli...i sad lezi i gleda mob..a deca zamnom, zivela sloboda..najvise voli da se posvadjamo i njega boli dupe.
A ja budala ucim J da vozi bicikl sa pomocnim..u prevodu trcim za njom..a on drka****user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 11.5.2018 19:18:40 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.5.2018 20:30:00   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

user posted image user posted image user posted image user posted image majmune, deca ne mogu da nestanu kad si umoran, nervozan i kad ti se spavauser posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here