|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.10.2018 19:20:52   
lesica
👿👿👿
I za organizaciju odlaska dece u bioskop od strane škole, i bezobrazluk i za ponašanje prema nama roditeljima kao da smo idioti i kao da niko nema ni jednu obavezu u životu.
Pride, koga briga za bezbednost dece, ako se malo gurnu nogom možda stane još koji komad u aVtobus.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.10.2018 21:31:30   
vonavoj
Pms,pms.. aaaaaaaaa....heeeelpppp!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.10.2018 22:34:24   
Misha i Ljisha
user posted image von ti i ja treba otprilike onda u isto vreme da dobijemo.

Lesice organizacione sposobnosti nekih ljudi su cudo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.10.2018 17:26:53   
vocicana
Tih sto mrzim PMS! Jooooj

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.10.2018 18:09:40   
vonavoj
Trebala sam juce dobiti...jos nista,hormoni me ubise.Meni retko dolazi tacno u dan,uglavnom do 35dana,znaci pms dugooo traje😁

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.10.2018 19:18:26   
Misha i Ljisha
E ovako. Odlicno sam se podset_ila zasto ne volim da drzim casove osnovcima i deci koja nisu gimnazijalci. Dosao mi mali cuveni Luka. Boli ga cosak za matematiku ma boli ga cosak za sve. Ja kazem hajde prepisi formulu zadatak se radi u SEKUNDAMA. Znaci stranica kvadrata je 2 d=akorena iz 2. Znaci d je dva korena iz dva. Sekunde. Sekunde. Izvedem formulu ako mu nije jasno odakle to. Ne slusa. 169 minus 144 oduzimao cirka 5 min i jos rekao 35. Izgubi odjednom kvadrat. Jos se svadja i ne slusa ali NISTA ne slusa. Ja drobim on svoje. Ja drovim on svoje. I oteram ga kuci. Nisam uzela para. Rekla sam vise nikad necu da mu drzim casove. Dete koje moze da ima 10 iz matematike mrzi ga da zivi. Ja za svoje vreme i za svoje novce biram kome cu da drzim casove. A bezobraznicima i lencugama sigurno necu da gubim zivce. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.10.2018 19:50:50   
vonavoj
Neka si..Joj.roditelji ocekuju svasta ocekuju od tih privatnih casova..a decu boli uvo..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.10.2018 20:12:23   
Misha i Ljisha
Davno davno me niko nije tako izveo iz takta. Davne 2010 djak treci srednje pise pet na kvadrat i on onako zamisljeno kaze UF 😱 od tada sam samo gimnazijalcima drzala casove

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.10.2018 21:57:52   
vonavoj
Opet mi je crkao auto,ili mozda i nije bio popravljen! Juce sam ga ja vozila,kao ok,tripujem se..danas uzeo mm i ostao na putu...odlepila sam..Opet bez auta,opet daj pare,a sto smo dali...aaaaaaa..Sreca da mi je tata dosao,sutra vodim M na vakcinu..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.10.2018 9:15:58   
vonavoj
Uspela je J da zarazi M,nije ni dobio vakcinu,crveno mu grlo,virusno..i nocas je lose spavao..divnoooo...Bolesna deca😤😤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.10.2018 9:17:06   
IvanaSK RR
Joj Vonuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.10.2018 9:19:14   
Duškić
Von sto pre da ozdrave.
Sto sam ja nervozna!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.10.2018 9:54:46   
vonavoj
I ja sam nervozna..ujedam.Sreca da je majstor dosao odmah za auto. Sad je akumulator....paf,jos 100e..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.10.2018 16:25:55   
Ana RR
Sinoć ubacim u zamrzivač kesu sa očišćenom ribom i kesu sa neočišćenom user posted image user posted image jutros skontam šta sam uradila. Jel neko čistio ribu posle odmrzavanja ili odmah da je bacim? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.10.2018 19:36:37   
Rosita
Ana, to može koliko znam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.10.2018 19:40:56   
Misha i Ljisha
Ana lakse ocistiti amrznutu ribu. I to dok je malo smrznuta. Bukvalno sva creva iscupas rukom i nema prolivanja ma ekstra. Od sad ces da je zamrzavas non stop 😂

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.10.2018 20:31:38   
Ana RR
Stvarno? Ja sam mislila da sad mogu da je bacim a žao mi, mnogo je lepa orada.

Ljišo, u životu je ne bih očistila, to mm radi. Ja ne prilazim dok je ne očisti user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.10.2018 20:51:05   
Misha i Ljisha
Ana nema ni tog karakteristicnog smrada toliko,ja vise volim smrznutu ribu da cistim. Lakse

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.10.2018 23:31:02   
Ana RR
Super, nadam se da će mm uživati user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2018 5:38:22   
smeško
I ja čistim smrznutu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2018 8:57:00   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Super, nadam se da će mm uživati user posted image

koja si ti kraljica user posted image mada potpuno te ratumijem,ni ja je ne bih ocistila ni za sve sladolede ovog svijeta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2018 13:02:26   
Ana RR
user posted image user posted image šta ću mu ja, zna koga je oženio user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2018 13:22:21   
Rosita
Ni ja nikad nisam čistila ribu, isto to radi mm, mada mi obično tražimo u ribarnici da nam očiste.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2018 13:41:01   
dunja RR
I meni u ribarnici očiste.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2018 13:55:52   
Ana RR
U Metrou ne čiste. Nekih ima očišćenih ali ove što nisu oni ne čiste.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here