|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 11:04:08   
Olga75
Dans mi M reče da je neka devojčura iz B razreda napravila na viberu grupu ne marija da je iznervira, povredi i ismeje. Malo je reći da sam popi..ela. Rekla sam joj da ne reaguje dok joj se ne obrati. Čak je ta mala od jedne drugarice tražila da M ubaci da je iznerviraju. Pa jbt! Sad čekam al sam nakurblana i batine da dajem. Pa ako ste se već razmnožili i ako ste kreteni, ostavite druge.
Jasno mi je što su tamo u srednjem veku udavali tu žensku decu već sa 12 godina. Pa ništa ogavnije od ženske dece u pubertetu. Em su gadne i bubuljičave, em ih hormoni vozaju em su pakosne.
Fuj, odlično je samo to što evolucija sada ide u obrnutom smeru.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 15:55:21   
Sanjica26 RR
Jao Olga, ja se zgrazavam kakve su danasnje devojcice u pubertetu.user posted image Ne znam kako njihovi roditelji izdrzavaju kraj sa njima. Pre neki dan sam kukala mm-u kad me je pitao kako sam se provela u skoli. Znaci vec od sestog razreda krece ludilo. Nemaju meru.

Mnogo mi je zao zvercice. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 16:20:27   
dunja RR
Oldži, jel sam dobro razumel, one su otvorile grupu posvećenu tvojoj Marijik da je nerviraju?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 16:25:25   
Olga75
Da, Dunja, dobro si razumela
doduše Mariju možeš iznervirati ali to nije baš super ideja jer ona se sad brani a ako se ne odbrani ja zlo napravim.
Devojčure, kažem ja i čekam, samo čekam

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 16:36:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Jao Olga, ja se zgrazavam kakve su danasnje devojcice u pubertetu.user posted image


I ne samo u pubertetu!

To kreće od vrtića, ja već sada prepoznajem u grupi .. S ima jednu drugaricu ( 4 godine) koja ga udara, gura, duplo je manja od njega. Ali kolovođa, i nagovara svoju ekipu da isto rade. Zašto, zato što je Sava dobar sa J (da ne kažem zaljubljen), znači u njihovu bivše-povremenosadašnju drugaricu J, koja je sada dobra sa S. A kolovođi to smeta. Na jednom rođendanu, gledala sam svojim očima dva sata, svaki put kada je S prošao pored te kolovođe, gurnula ga je. On je meni pričao da se to dešava i u vrtiću, ali sam mislila da izmišlja. Posle mi je bilo žao što nisam verovala, on ume da pravi gluposti ali ne laže, ne zna da laže, il ne voli da laže.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 16:39:21   
dunja RR
Ne znam, ne mogu da verujem šta čitam Oldži.
:((


IZVORNA PORUKA: Olga75

Da, Dunja, dobro si razumela
doduše Mariju možeš iznervirati ali to nije baš super ideja jer ona se sad brani a ako se ne odbrani ja zlo napravim.
Devojčure, kažem ja i čekam, samo čekam



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 16:41:38   
milicicak
Olga, bas mi je zao. Nisu sve devojcice u puberteru zlo i naopako ali ako su nevaspitane i bezobrazne i sam Lucifer bi im pozavideo na dijabolicnim idejama.
Ne znam kako bih se ja postavila u takvoj situaciji. Nekd mi se cini da ignore vise nije opcija. Sve dok fini i pristojni ignorisu ove druge, cini mi se da ce se taj vid vsrnjackog nasilja sve vise siriti...


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 16:42:42   
Olga75
Nek joj vrati, nemoj da praviš moju grešku- nije lepo udarati druge. Je l te gurnula? gurni je nazad i brigsa te što će to a je boli i što će biti tuž:na. Ja sam ispala krava jer su svi u fazonu: udri, duplo jače a ja neeemoj mila, to boli i nije lepo. I šta sam vaspitala? Nekoga na koga svi misle da imaju pravo da se istresaju. Sad se ona sama brani a ja je podstičem da bude surova, sad planiram da joj se pridružim i da toj devojčuri napravim takve traume da će dva psihijatra živeti od nje ako uopše bude sposobna da zaradi išta. Ma više i tolerancija i trice i kučine. Nije bre moja M neko na kom će se istresati frustracije.
Samo čekam

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 16:45:33   
dunja RR
Zaboravila sam da kažem, da joj on nijednom nije vratio, i pošto to još traje, rekla sam mu da prijavi vaspitačici (dok je mm par puta predložio da joj vrat, toj maloji).
Ali, s obzirom da je nama vaspitačica nekoliko puta rekla već da je on za vreme spavanja, pipnuo, gricnuo (n eudario, nego u igranju, bilo mu dosadno pa budio drugara), red je da i njenim roditeljima prenese da ćerka udara decu. Ako joj on vrati, a duplo je veći, povrediće je i onda će on ispasti kriv, a vaspitačica nema pojma, da ga mala gura mesecima.On svaki dan kada dođe kući, sa suzama u očima kaže, opet me D udarala, a eće da kaže vaspitačici, neće da tužaka. A ni da joj vrati, jer sam mu ja drobila da nikada ne udara prvi (bilo je situacija kada je bio mali, pa sam to sasekla još odavno).

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Jao Olga, ja se zgrazavam kakve su danasnje devojcice u pubertetu.user posted image


I ne samo u pubertetu!

To kreće od vrtića, ja već sada prepoznajem u grupi .. S ima jednu drugaricu ( 4 godine) koja ga udara, gura, duplo je manja od njega. Ali kolovođa, i nagovara svoju ekipu da isto rade. Zašto, zato što je Sava dobar sa J (da ne kažem zaljubljen), znači u njihovu bivše-povremenosadašnju drugaricu J, koja je sada dobra sa S. A kolovođi to smeta. Na jednom rođendanu, gledala sam svojim očima dva sata, svaki put kada je S prošao pored te kolovođe, gurnula ga je. On je meni pričao da se to dešava i u vrtiću, ali sam mislila da izmišlja. Posle mi je bilo žao što nisam verovala, on ume da pravi gluposti ali ne laže, ne zna da laže, il ne voli da laže.



< Poruku je uredio dunja RR -- 2.11.2018 16:46:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 16:50:19   
Olga75
Milicicak, jesu- skoro sve su pakosne i ogavne.
Dunja, ako se bude "tužakao" tek onda će da ga mrcvari, nek joj lepo vrati i kraj. Ti ćeš roditeljim natrljati na nos da imaju krmaču koja prva počinje i ako nisu u stanju da je drže pod kontrolom rado ćeš im pomoći pozivajući socijalno pa nek se bore sa njima. Nema, draga moja medijatorisanja. Godinama je M bila tužibaba jer nije htela da vrati. Sad se to promenilo. I ona je ta predpubertetska devojčura i sad zna da ubode vršnjakinje kao i one nju. Ovo je sve bre džungla, sve je to divlje i haotično a nadasve raspušteno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 16:50:23   
dunja RR
Nisu Mili, ali čini mi se da je to kod devojčica mnogo izraženije nego kod dečaka. Uvek sam nekako mislila da je lakše odgojiti dečaka, jer je među njima manje budala. Ne znam, možda grešim ..

IZVORNA PORUKA: milicicak

Olga, bas mi je zao. Nisu sve devojcice u puberteru zlo i naopako ali ako su nevaspitane i bezobrazne i sam Lucifer bi im pozavideo na dijabolicnim idejama.
Ne znam kako bih se ja postavila u takvoj situaciji. Nekd mi se cini da ignore vise nije opcija. Sve dok fini i pristojni ignorisu ove druge, cini mi se da ce se taj vid vsrnjackog nasilja sve vise siriti...





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 18:37:40   
emicaa
Joj Olga ne vjerujem majke mi.
Evo ne znam,ne mogu se jos zamisliti u toj situaciji ali cini mi se da bih uradila isto samo gore.Nek i zvercica napravi viber grupu ali sa puno gorim imenom grupe.
Ljigavica pogana😤

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 21:16:24   
jess021
Dunja, kako to mislis manje budala?😂😂
Olga, ja isto ne mogu da se nacudim pakosti koju deca imaju u tom uzrastu, pa odakle se to stvorilo? ?
Slazem se da se vec u nizem uzrastu prepoznaju. Imamo jednu devojcicu na igralistu i u drustvo koja ume da bude bas onako bezobrazna, ne oni decije, vec svaki zivac da ti pokrene. Mogu da zamislim sta ce tek raditi kad poraste. A opet ima tako divne dece. Ne moze se generalizovati. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 21:27:41   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Jao Olga, ja se zgrazavam kakve su danasnje devojcice u pubertetu.user posted image


I ne samo u pubertetu!

To kreće od vrtića, ja već sada prepoznajem u grupi .. S ima jednu drugaricu ( 4 godine) koja ga udara, gura, duplo je manja od njega. Ali kolovođa, i nagovara svoju ekipu da isto rade. Zašto, zato što je Sava dobar sa J (da ne kažem zaljubljen), znači u njihovu bivše-povremenosadašnju drugaricu J, koja je sada dobra sa S. A kolovođi to smeta. Na jednom rođendanu, gledala sam svojim očima dva sata, svaki put kada je S prošao pored te kolovođe, gurnula ga je. On je meni pričao da se to dešava i u vrtiću, ali sam mislila da izmišlja. Posle mi je bilo žao što nisam verovala, on ume da pravi gluposti ali ne laže, ne zna da laže, il ne voli da laže.



Ne znam da li sam pisala, mog brata u vrticu je stalno neki decak udarao. Moji su mu govorili da prijavi vaspitacici. Onda je dosla strina (koju mnogo volim) i rekla bratu ako te neko pipne vrati mu. Dolazi tata jedan dan u vrtic i vaspitacica se zali na njega. Tatino pitanje je bilo: "Da li je on prvi počeo"? Vaspitačica kaže: "Nije". Moj tata na to kaže: "Zbog čega se onda žalite na njega, a dok je dobijao batine niste ništa rekli".


Radim u osnovnoj skoli. Predajem deci od 1. do 8. razreda. Nije toliko izrazena da kazem pakost u nizim razredima. Mozda ja imam srece. Susrecem se u kasnijim razredima sa takvim devojcicama.
DA, ima divnih devojcica, ali ne mogu da dodju do izrazaja od poganih devojcica.
Znate koliko puta sam bila u situaciji da uzmem mobilni i pozovem njihove roditelje. Povraca mi se od njihovog ponasanja.




< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.11.2018 21:29:24 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 21:44:44   
smeško
Olga, to je vršnjačko nasilje! I ja bih pop*****a. Mi smo se pred kraj prošle godine jurili sa roditeljima N drugarice iz odeljenja. Namerno mu je polomila kutiju za užinu i odregaovala u stilu baš me briga. Išli smo kod učiteljice i rekli da nemamo nameru da pređemo preko toga samo zato što će to, onda, biti samo uvod. Njemu smo govorili da zahteva da mu kupi novu ili da on njoj nešto polomi. Ja ne volim takvo rešavanje konflikata, ali shvatam da će moje dete nadrljati ako ga tako vaspitam, kao što već jesam. Koliko zlobe u tako mladim bićima.user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 22:25:15   
dunja RR
Mislim na ove devojčure koje Olga spominje, ne znam da li bi dečacima tako nešto palo na pamet, da namerno pakoste nekome?
Ili ako ih ima, verovatno ima, ali manje nego kod devojčica.

IZVORNA PORUKA: jess021

Dunja, kako to mislis manje budala?😂😂




< Poruku je uredio dunja RR -- 2.11.2018 22:27:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 22:26:26   
dunja RR
Ima naravno, ali što Sanjica reče ne mogu da dođu do izražaja od ovih iz drugih tabora.

IZVORNA PORUKA: jess021
A opet ima tako divne dece. Ne moze se generalizovati. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 23:05:19   
smeško
Nikada neću shvatiti odakle im potiče tolika zlobauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.11.2018 23:16:44   
Sanjica26 RR
Od agresivnih video igrica, od nasilja u porodici. Sve to utice na njihovu zlobu.

Prosle godine decak koji je zavrsavao četvrti razred me je sutnuo ispod stola. I to jako da sam sve zvezde prebrojala. Nisam mogla da se ljutim na njega jer dolazi iz porodice gde otac majku zlostavlja i dete. Sta je dete krivo. On je u stvari slika svog oca. user posted image Plus ima problem sa motorikom.
Sve vise dece dolaze iz problematicnih porodica.user posted image Eto odatle zloba.
Ove godine je malo sazreo, pa ne pravi vece probleme. Cak mi se obraduje kad me vidi. Ali kad nastavnici pomenu da ce zvati oca on moli ga ne zovu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.11.2018 23:18:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.11.2018 0:05:41   
dunja RR
Ovo mi iskoči, večerašnji događaj u Užicu

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.11.2018 8:05:15   
smeško
Tuzno je cemu smo naučili decu.Sanjice, potpuno se slazem.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.11.2018 13:32:18   
Olga75
Evo me danas mirnije. Juče je Zver krenula đonom na tu devojčicu, rekla joj je u poverenju da joj je kosa grozna i da bi trebalo da se upaše jer joj se vidi veš ali i ne mora, kako hoće. Završilo se juče tako da je devojčica otrčala u klozet i pri tom zvala Zver da joj čuva vrata dok se sredi. I pitam je l joj čuvala - kaže jeste. Zahvaljujem Bogu što joj nije palo na pamet da joj ih otvori i pozove ostale, kako sam ostarila uvek krećem od najgore varijante.Kažem vam, sve su iste user posted image
Ne znam da li se sećate da su Zvercicu u vrtiću četiri dečaka išutirala tako da mislim da su dečaci više krvoločni čopor.
Eto, tako smo naučili decu, da se ponašaju kao u divljini user posted image
Sad i ne znam da li da idem u PPS i sve ovo prijavim ili da sačekam još malo. Dete mi danas ne deluje nesrećno, naprotiv zadovoljna je što je bila džukela i mene to plaši. Valjda se nije pokvarila

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.11.2018 13:36:50   
jess021
Olga, to i jeste problem, sto vise ne znas kako da se postavis. Bitno da je M dobro. Ne slazem se sa Dunjom da su devojcice gore jer znam iz vrlo bliske okoline da su decaci problem, a cak su i fizicki jaci. 
Stvarno je uvek bilo toga i omalovazavanja i tuce, ali ovo danas stvarno nije normalno. 
Jbt, treba li da se plasim kad deca krene u skolu na kakve budale ce naleteti. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.11.2018 15:06:45   
bebilule
Ja uvijek krenem od toga da nisu djeca kriva, vec roditelji. Ali tesko je sacuvati svijest o tome kada su vec veliki klinci pa im vec primjecujes ono zlockasto. Pravila nema, ni za djecake, ni djevojcice. Ima divnih i jednih i drugih. I mislim da nije sve rezultat losih porodicnih odnosa. Djeca se i zanemaruju, i fizicki, ali i emotivno. Mislim da polako uzima i danak ona parola "moje je gledalo stalno crtice, pa sta mu fali". Znam djecaka koji ima tri i po. I ne snalazi se bas. Bio je i jako agresivan prema vrsnjacima. A mali je. On je mukica samo skretao paznju, za drugo nije znao. Od kad se rodio lijepili su mu tablet za jaje, posle, tata spava - daj mu crtic, histerise - daj mu crtic, nece da jede - ukljuci mu. Treba vani, ma ko ce vani ici s njim. Neka ga u vrticu od zore do mraka, lakse nam tako. On prosto ne zna drukcije, ne prica nesto, znaci i ne uklapa se, losija socijalizacija. Eto ti frustracije i eto ti problema kada bude veci. Ja sam na pocetku bila u fazonu nikada nemoj udariti. Brzo sam promijenila plocu jer sam shvatila da cu dobiti divno vaspitano dijete i depresivca sa 15, koji nikako da skonta kako stvari funkcionisu. Otvoreno sam se postavila Ne prvi, ali ako te neko udari, vrati ako zelis. Isto tako, krenes li prvi, mozes ocekivati da ce ti biti vraceno. To mi je fer.Stvarno je tesko, materijalizovano je sve, klinci su tako zli. Roditelji se takmice. Telefoni, avioni, kamioni, originali, sve moze. Samo me pusti na miru, ne kmeci i ne dosadjuj. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.11.2018 15:14:37   
veselicaa
Devojcice su agresivnije i vise za svadju,decaci se potuku,pomire i to je to.
Roditelji uglavnom kada im se ukaze na to da im je dete nasilno,reaguju nezainteresovano,retko se desi da zele da pricaju sa svojim detetom ili ga kazne.A mi koji smo vaspitali svoju decu da budu dobri drugovi,da se ne diraju,ne vredjaju moramo da kazemo deci da sve to ne vazi i da na nasilje moraju da uzvrate,jer sve dok ne odgovore nasilnici nastavljaju da ih maltretiraju.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here