|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.11.2018 15:21:12   
dunja RR
Da, slažem se. Podlije, zlobnije, padaju im na pamet te neke sulude ideje, kod njih ne prolazi to brzo kao kod dečaka.
Ali ima i dečaka koji je sponašaju tako, pa i kada porastu, vše mi liče na žene, mislim psihom. I baš ne volim tu sortu user posted image

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Devojcice su agresivnije i vise za svadju,decaci se potuku,pomire i to je to.




< Poruku je uredio dunja RR -- 3.11.2018 15:23:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.11.2018 15:32:19   
veselicaa
Dunja "zenstveni" decaci user posted image user posted image
Kada je moja A bila prvi razred,odmah su svi shvatili da je dobar ucenik,uciteljica mi je na roditeljskom rekla da druga deca kada im donese pismene zadatke,ne gledaju koju ocenu su dobila vec pitaju sta je A dobila nadajuci se da je dobila cetvorku.Kada je bila odsutna iz skole dogovorili su se da joj ne kazu sta imaju za domaci pa ce mozda dobiti slabiju ocenu.Ja volim da se oblacim lepo i volim da sredjujem svoje smizle pa je A bila napadnuta od drugarice i zbog lepe odece.Kada je u petom razredu osvojila tri prva mesta na takmicenju pola odeljenja nije govorilo sa njom.Ona je stvarno kulturna i lepo vaspitana,nikada se prva ne dira,ne zna da vredja,cak i sa tim drugaricama koje je diraju ona se druzi,daje im domaci,da prepisu od nje kada je pismeni.Ja sam je naucila da je ne dotice mnogo kada su druga deca bezobrazna prema njoj i vidim da se ne brine mnogo oko toga.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.11.2018 22:29:45   
vonavoj
Samo cu reci zasto!?!Crkla pec za gas,grejanje,300e.. crkao mi bojler u kuhinji,..pre neki dan oset_ila plin,pustalo crevo..sve bombe...plus hormoni.. Mm izbila opet alergija,ne znamo na sta,koprivnjaca.pa je normalno mrtav,ne postojimo za njega...Gŕrrrrrrrr..

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.11.2018 23:11:12   
jess021
Joj Von, bas vas snadje. 
Jel mislis na crevo od plinske boce? 
Mi smo batalili plin iako imam kombinovanu plocu za kuvanje i mm je stvarno sve redovno kontrolisao, ali  skoro je u jednom stanu u NS eksplodirala boca i nije mi potrebno da i o tome razmisljam. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.11.2018 7:30:33   
IvanaSK RR
Von, drzi se! user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.11.2018 7:33:28   
vonavoj
Crevo je pustalo,tj.na ulazu u sporet..od toplote se razmeksalo..nije ni promenjeno 7 godina..kosta 500din..ali jeste stres.usla.a ono smrdi..Sad ustajem mm nije odveo J u vrtic,sediste mi nije dobro namesteno za M..moram u pola 12 po T,sa svima njima..pada sneg,mrzim ga...I.opet negativa..ovaj pms dugo traje,i kad dobijem..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.12.2018 11:21:36   
IvanaSK RR
Ja sam ovih dana pod utiskom losih dogadjaja.. Prvo saznala da je od drugara sa fudbala umrla majka, rak dojke, 38 godina.. . Pa ona beba u Vrcinu od 12.5 meseci, pa beba od četiri meseca u Mirijevu.. I onda komsinica javi da je njena drugarica umrla od sepse, 44 godine...Za ovu devojčicu od 12,5 meseci sam se bas nadala da ce preziveti.. Prvi dan spavanja u vrticu.. Uf, bas me potreslo sve. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.12.2018 12:20:15   
vonavoj
O majku mu..sve lose..nisam cula za tu bebu..van vesti sam,i bolje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.12.2018 15:07:32   
nata11
Pa sta ce nama rampe na pruznim prelazima. Luksuz. Bolje Ceci da damo 30.000 e danam peva. 

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.12.2018 16:15:56   
Ana RR
Joj Nato, strašno user posted image jadni ljudi...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.12.2018 21:34:40   
Jekica86
Ovo danas je horor .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.12.2018 17:44:17   
vocicana
Sve lose, da samo covek cuje i da mu se svaka dlaka podigne na svoju stranu. Koliko nesavesnih ljudi ima, koliko se bezbrizno vozi i niko nikoga ne slusa i ne cuje.
Bas sam umorna od losih vesti. A kada ovde dodjem gotovo svaki dan je bas takav. Jucce sam imala bas tezak dan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.12.2018 17:58:48   
Rosita
Ja samo vičem mm prebaci, prebaci. Nemam često pojma šta se dešava. Neću da slušam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.12.2018 19:13:42   
vocicana
Rosita tuga jedna. Ja ne verujem sta se desava vise. Msm da je ova godina obelezila i overila sa ovakvim desavanjima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.12.2018 14:22:34   
vonavoj
Besna, nervozna, nemocna..opet i pms i stres i umor..ali to niko ne vidi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 8:37:57   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Besna, nervozna, nemocna..opet i pms i stres i umor..ali to niko ne vidi.

Nadam se da si bolje ... user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 9:29:46   
vonavoj
Posle jucerasnjeg plakanja i male set_nje,jesam,malo bolje. Hvala😘

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 9:47:21   
Maraj
Von svi imamo tr dane user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 10:37:59   
vocicana
Von zagrljaj za tebe!!!
Ja sam na isti nacin rezala zadnjih 10 dana, jos se nisam oladilauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 20:11:40   
Misha i Ljisha
Ja sam danas izrazito lose volje. Ljuta sam na ceo svet. Sve mi je grozno. Oraspolozila sam se tek kad sam otisla sa decom u set_nju. Dva put amo bilo u set_nji. Ovo kao u karantinu. Kuci. Jedno tw isto. Prala vesa peglala kuvala rucka i u krug. Ljubomorna sam na mm. I ljubomorisem bez razloga. Ne razume me. Osecam se zarobljenom i zatborenom. Po ceo boziji dan sama. Budem srecna kad mi dodje komsa koji je zavrsio specijalnu skolu. Da laprdam pa malar i gluposti.  A da ne kazem da je normalniji on on ostatka komsiluka. Dobar covek. Ucini. Ma svaka mu cas_t. Obradujem se kad ga vidim na vratima. Ubi me kuca i samoca. Nemam zivaca nizasta. I onda jos mm krene nesto da s.re. uf sto sam besna. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 20:12:58   
Misha i Ljisha
I da naglasim nisam u pms-u

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 20:25:46   
jess021
Ljiso, ovo se verovatno mnogima nece dopasti, ali mene je uvek nerviralo kad mame male dece kukaju kako su non stop kuci, jedno te isto....
Znas kolika je kod mene razlika izmedju njih dve, ja sam 4 godine bila kuci. Daleko od toga da sam ja savrsena mama i da nisam imala svoje momente, ali sam prihvatila da je tad bilo tako I nisam se mnogo nervirala oko toga. Eto doslo vreme i da radim I da sam ih zeljna jer ih vidjam par sati dnevno. 
Poenta je da mislim da zene same sebi nabiju tu nervozu, uz bebu prosto ne ide nista vise sem toga, ali vidis koliko ti P ima vec, jos malo pa jaslice. ...
Na kraju krajeva, nismo svi isti, ali mislim da ce to biti lakse ako prihvatis trenutno situaciju takvu kakva jeste.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 20:34:20   
Misha i Ljisha
Jess nemoj ti meni da zameris al tebi dodje mama dodje ti sestra. Meni gore komsija i sveki kad joj je bas dosadno. Svi dragi su mi dalje i imaju ljudi svojih obaveza. Ja sam sama sa decom svaki dan ceo dan. Jos mm cesto nije tu. Evo nema ga jos. Bez trunke pomoci i bez casice odraslog razgovora. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 20:42:47   
mati
Ljiso, spicile te emocije, i sve te stiglo. Jos ovo tmurno vreme navlaci lose misli... Zuta minuta, sve nas stize...
Ja se ni sa kim ne druzim u komsiluku, nemam sa kim. Ali zato se trudim da nadjem izduvni ventil, vidjam se sa mamama iz vrtica, iz skole, sa kojima se moji momci lepo slazu. Imam par njih sa kojima se cesto vidjam i ne prihvatam ne kao odgovor, ili moram da kuvam rucak, mrzi me, masna mi kosa, itd. Dva tri puta godisnje izadjem sa drugaricama u kafanu. Iako nekad ne znam sts cu da obucem, nervozna sam, nemam para... Snadjem se, jer da to ne radim prsla bi odavno.
U potpunosti te razumem.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 20:52:06   
milicicak
Ljiso, ja te potpuno razumem a meni je skoro stalno neko tu. Al prodje sat, pa prodje dan, pa prodje nedelja i tako jos malo pa ce opet lepo vreme i lanzanje i sve ce da bude lakse.Grlim puno



(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here