|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.1.2019 22:47:52   
mama Jo
Slozila bih se sa Maraj.
Sanjice, brisem u kafanicu, samo pre toga malo pozitive... za Ljishu, i za sve nas koje stignemo u ovu temu 😊 Klik

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2019 11:25:04   
bubulence
Evo jako sam se iznervirala. Trudnica,, skoro sve nalaze radim privatno, juce 2x vadila krv, privatno. Expertni naravno privatno. Sada mi je prepisan lek da pijem do kraja trudnoce koji kosta 2000din, ali jedna kutija mi traje oko 5,6 dana. To jos nije sigurno, ali od prilike da toliko traje kutija.Mm i ja za zdravstveno osiguranje mesecno dajemo 22000 din, bas smo juce gledali platne liste. Pa da li je to realno!? Ne secam se kada smo neki lek dobili na recept, ni za nas ni za decu... Hvala Bogu, mogu da ih kupim i da ne razmisljam ali me to bas izludjuje 

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.3.2019 15:57:04   
vonavoj
Grrr i grrrrr..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.3.2019 16:02:28   
dunja RR
Bubi, mene to odavno izluđuje user posted image

Pisah skoro za Tiršovu, kada nam pedijatrica nije davala termin za kardiologa, a uputila nas privatno. Lepo je tada pitah zašto, kada plaćamo zdravstveno. Njeno obrazloženje je da i ona vodi muža i roditelje privatno???
Da nisam Tiršovoj pisala mail ne bi ni dobili termin ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.3.2019 16:24:20   
Sanjica26 RR
Sta bi Von?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.3.2019 16:41:16   
bubulence
Eto Dunja, tacno da ih das u novine...

Ako je vec ovakvo stanje u zdravstvu onda neka nam daju izbor. Ili drzavno ili privatno... Zamislite kakvu bi negu imali da tih 200e dajemo na privatno zdravstveno osiguranje... 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.3.2019 20:12:35   
vonavoj
Ako kazem da mi je pritisak 140/90 od nervoze jasno je..bas mi nije dobro..Mm otisao pravo sa posla u Bg,po svekra i jos ih nema,samo mi on fali i njegove kombinacije.Sa mamom sam imala raspravu oko sestre..i eto..toliko sam se potresla,u grudima me boli..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.3.2019 20:31:51   
vocicana
Bubulence, evo ja da ti neke stvari Kazem ovde. Ja sam znas koliko besna I nezadovoljna mnogim tretmanima u kuci u kojooj radim, ihaj. Razumem da si trudnica, ja sam isto bila, sve je ok, ako vec toliki novac das za zdravstveno osiguranje, mada sada se ne razumem najbolje u te iznose od 22000 dinara! Treba im predloziti da sklope ugovore I da sve radis privatno, kao sto radis. Gde ces se poroditi? U drzavnoj bolnici ili privatnoj? Mnei je uvek trudnica pacijent koji svaku prednost ima, nisam primetila da neko pravi problem. Expertski uz ja uopste nisam radila u trudnoci, ok ako zelis, ali ne moras. Polazis uvek od toga da si zdrava I ok I da nema razloga za brigu. Upute za krv bez problema mozes dobiti u domu ydravlja gde imas karton, sve ostalo takodje mozes uraditi. Ako postoji mogucnost, s obzirom na tarifu o kojoj pises za zdravstveno osiguranje mesecno, da se negde lecite iskljucivo privatno, jer ne znam da li I jedna privatna ordinacija moze da da recepte da se lekovi podignu. Ja kupujem ono sto se mora, svi to radimo, a gde ce se ici na pregled, stvar je licnog izbora.
vON, drzi se macko.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.3.2019 20:49:42   
Sanidej
Dunja, imate na IMD dobrog pedijatra-kardiologa, zove se Saša Popović. Izuzetan i kao čovek i kao stručnjak

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.3.2019 20:53:25   
bubulence
Voci, ne moze po zakonu. Mm i ja smo prijavljeni na pun iznos plate. Samim tim drzava uzima toliko za zdravstveno osiguranje. To je ono redovno sto ide na teret zaposlenog. Experni moram da radim, ja cu verovatno od sada morati da ga radim jednom mesecno, dobijam uput za vadje je krvi i u ponedeljak sam kao trudnica koja ima prioritet cekala skoro 2 sata... Ovo drugo sto sam vadila privatno moze da se radi i drzavno ali su mi odmah rekli da njihovi rezultati nisu pouzdani i da se ceka oko 2 nedelje, a meni su ti rezultati vise nego hitni... Da drzava uopste dozvoljava da biramo, sigurno da bi izabrali privatno osiguranje. 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.3.2019 22:24:15   
Misha i Ljisha
Ajd kad je vec aktivna. Al ne znam odakle da krenem hahaha...strasno. ustvari samo cu reci prodruzujem se negativi.  Eto toliko sam u minusu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.3.2019 9:53:17   
vocicana

IZVORNA PORUKA: bubulence

Voci, ne moze po zakonu. Mm i ja smo prijavljeni na pun iznos plate. Samim tim drzava uzima toliko za zdravstveno osiguranje. To je ono redovno sto ide na teret zaposlenog. Experni moram da radim, ja cu verovatno od sada morati da ga radim jednom mesecno, dobijam uput za vadje je krvi i u ponedeljak sam kao trudnica koja ima prioritet cekala skoro 2 sata... Ovo drugo sto sam vadila privatno moze da se radi i drzavno ali su mi odmah rekli da njihovi rezultati nisu pouzdani i da se ceka oko 2 nedelje, a meni su ti rezultati vise nego hitni... Da drzava uopste dozvoljava da biramo, sigurno da bi izabrali privatno osiguranje. 



Bubulence, ja se stvarno izvinjavam, da ne protumacis ovo kao napad, prvo nisam znala da je potreba takva da cesto moras da radis expretski uz, zelim ti naravno da sve bude ok do kraja. Na zalost moju veliku, sve vezano za gin se kupuje, osetila sam I sama, hvala Bogu da mozes da to priustis sebi, ali za takvu tarifu ydr osiguranja koje placas svakako treba dozvoliti da se nekim ugovorom vezes za privatnu kliniku u kojoj ces sve to odradjivati a bez kesiranja, znam kako se osecas. Ja sam licno mnogo razocaranau system, ali taj system ce ostati tako zamrsen, nikada se to nece pametnije resiti.
Samo se ne nerviraj, do kraja odradi to sto moras, ali svakako si 1000% u pravu. Znaci stvarno je sve otislo u pm izv se na psovanju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.3.2019 22:46:16   
vocicana
E sada malo ja, da iskazem nezadovoljstvo! Bez ljutnje unapred, uzasnmo mi vredjajui inteligenciju i rad i umece i iskustvo!" Ako preteram sa smajlicima, molim samo moderatore da me iskuliraju.
Danas je jelte 18.3, prosao je i vikend, moj do moga, svi kao nesto zivptarimo, ali da ni 16 dana od prve isplate u mesecu ti ne dobijes redovnu platu i pozdravljam Suzi Kju moju sapatnicu. Dakle izredjala sam danas sve po redu, mrtvo, zivo, psovalča kao kocijas, dojadilo mi je vise proveravanje stanja i svega, svi zivimo od tog pisljivog dohoodka, inace od povecanja nista, to nije ni 2000 din, koje ti i ovako nista ne znace, ai da nas ovako zajebavaju, pa stvarno nema smisla.
O cumezu gde smo da i ne pricam, vazno je da cemo zbog angio sale koju rade, imati suncanje citaj ZRACENJE! Necemo dobiti karcinome jer cemo svetleti kao elektrana, ali cemo vrv svi zavrsiti od prevelike kolicine istog! Dakle 500 mi je pritisak. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 2:51:32   
vonavoj
Voci,nasmeja me na kraju,nije smesno znam.Nisam znala da vam kasne plate..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 7:44:43   
pari
Joj voci, bas bezveze stvarno! Ne znam sta bih rekla...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 8:09:44   
bubulence
Voci bas bzvz, nisam znala da u zdravstvu kasne plate... Je li to sada prvi put? 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 9:12:43   
suzi kju
Haha Voci ja se sada od muke smejem, i ne proveravam stanje, kazu mozda danas a mozda i sutra nema drzava para za zdravstvene radnike, jer jelte treba isfinansirati stosta za nase drzavne rukovodece organe.


Muka mi je od svega zaista, plata je mizerna a jos i kasni, ma milina. A ne bih da komentarisem svoj opis posla. 

Meni je za negativu to sto sam nervozna, dobila sam, boli me stomak, pozelela muza i svoju kucu jer, da se razumemo, ni kod roditelja nemam neki mir i odmor psihofizicki. 
Dever ce  biti kod nas dve nedelje a ja njega nmg ocima da gledam, imam debeo razlog za to, treba to izdrzati uh... Zato i ne idem za Bg jos uvek, jer oni idu danas, ja cu u nedelju popodne. Tako.... 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 9:16:09   
suzi kju


IZVORNA PORUKA: bubulence

Voci bas bzvz, nisam znala da u zdravstvu kasne plate... Je li to sada prvi put? 






Naravno da nije prvi put, ovo je samo sada preselo. Jer razmak izmedju uplata mora biti dve nedelje, sada prolongiraju, da nam nebi dali platu pre prvog maja, nego tek treceg, ma usrana drzava, nema sta. Ja i dalje stojim pri tome da odavde treba da se ode, ne cvetaju ruže ni tamo negde, ali bar nije ovakvi rasulo, bezzakonje itd... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 9:21:42   
bubulence
O svasta, kako nema para za zdravstvo? Tj, kako nema para za plate??? Za cega radite? Zdravstvo i policija treba da strajkuju, vama trebaju bar duplo vece plate obzirom na opis posla. A oni, pored sramno malih plata , jos i kasne


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 10:05:57   
nata11
Nemam komentar.

A sto nema ni mesecnih terapija za pojedine bolesti. Ma haos.. 

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 10:12:18   
bubulence
haos je svakako, a ne vidim ni da nam moze biti bolje, ili da ce se nesto menjati. svi pljuju ovu vlast, i slazem se, ali sam sigurna da nema niko bolji ko bi mogao da ih zameni...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 10:16:35   
Maraj
Pa strasno! Nisam znala da vam kasne plate!!!
Bubulence sa tobom se ne bi slozila. Delimicno. To sto si napisala za policiju.
U poslednje vreme samo se policiji povecavaju plate. A onda i vojsci. Sve za rad stabilnog stanja u drzavi. A nas ostale "ko šiša".
Ako je nekom povecavana plata , onda je to policiji. Ovi " šetači " na ulici sa srednjom strucnom spremom imaju vecu platu nego ja sa visokom!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 10:21:48   
Ana RR
Maraj, ja se ne bih sa tobom složila user posted image po pitanju vojske. Prijatelj je vojno lice i oni, kao porodica, jedva preživljavaju. On ima milion odrađenih prekovremenih sati koje neće da mu plate. Mislim da Ivana može ovo da potvrdi. Ova zemlja je ludilo mozga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 10:23:52   
Maraj
Da da ana. To sigurno.
"Pucala" sam na konstantno povecavanje plata policiji.
Zdravstvu i prosveti nista. A policiji stalnouser posted image i povremeno vojsci.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.3.2019 10:36:39   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Maraj

Da da ana. To sigurno.
"Pucala" sam na konstantno povecavanje plata policiji.
Zdravstvu i prosveti nista. A policiji stalnouser posted image i povremeno vojsci.



draga, da li znas kolika je plata policiji posle tog silnog povecanja? da li zaista mislis da je policijski posao lak i da je vredno drzati glavu u torbi za 40-45 hiljada dinara, raditi nocne smene itd...? vojska isto...
dok, su po meni prosvetni radnici sasvim korektno placeni. necemo o obrazovanju jer imamo u okolini mnoogoo fakultetski obrazovanih prijatelja, kumova i rodbine koji rade po 10,12 sati za manje od 50 000 din. doktorka u domu zdravlja radi za 60 000 (slucajno sam joj bas sinoc podigla platnu listu sa poda i slucajno videla cifru), moja drugarica magistar ekonomije radi za 50 000din, 12 sati dnevno...
cinjenica je da u Srbiji svi treba da budu vise placeni, ali da ne mesamo babe i zabe...
i znam da ce se sada prosvetni radnici naljutiti ali treba sagledati realno stanje...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here