|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 11:00:06   
vonavoj
Iskljucili nam struju u pola 9,do pola 3 je necemo imati..bez najave!!! Debili..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 11:54:02   
jance
Bila sam sad da podnesem zahtev za kredit i instant sam odbijena jer sam 2 dinara u minusu. Uplatila sam sve ali moram da sacekam nekoliko dana da kreditni biro registruje ( ili tako nesto) pa ce ponovo podneti zahtev. Dosla sam kuci i naravno moj dragi muz je zapenio za mene kako nisam znala da sam dva dinara u minusu! More bre nosi se i ti i taj kredi i ta kola i svi vi zajedno! Kako ja ne proveravam moju banku svaki dan. Pa sta da je proveravam kad mi za svaku promenu stize poruka i dobijam stanje? Ali on je sad za vikend video fantasticna kola koja su njemu super i zakacio se za njih i sad je taj covek rekao da ce ih ove nedelje prodati jer ima drugog kupca i ovaj moj dragi muz naravno posizeo jer nama kredit nece moci da bude realizovan za 48 sati kao do sada nego ce biti do kraja nedelje.

Da,moram da napomenem da sam u banku morala da idem sa sve bebom koja mi je po povratku kuci vristala pola sata iz potpuno neobjasnjivih razloga. Stvarno mi dodje da pobegnem negde!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 12:02:12   
vocicana
Joj bre Jance, kakva su stoka, idijoti, za dva dinara odlazu kredit na tri dana, sacuvaj boze.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 12:09:52   
medamisko

IZVORNA PORUKA: jance

Bila sam sad da podnesem zahtev za kredit i instant sam odbijena jer sam 2 dinara u minusu. Uplatila sam sve ali moram da sacekam nekoliko dana da kreditni biro registruje ( ili tako nesto) pa ce ponovo podneti zahtev. Dosla sam kuci i naravno moj dragi muz je zapenio za mene kako nisam znala da sam dva dinara u minusu! More bre nosi se i ti i taj kredi i ta kola i svi vi zajedno! Kako ja ne proveravam moju banku svaki dan. Pa sta da je proveravam kad mi za svaku promenu stize poruka i dobijam stanje? Ali on je sad za vikend video fantasticna kola koja su njemu super i zakacio se za njih i sad je taj covek rekao da ce ih ove nedelje prodati jer ima drugog kupca i ovaj moj dragi muz naravno posizeo jer nama kredit nece moci da bude realizovan za 48 sati kao do sada nego ce biti do kraja nedelje.

Da,moram da napomenem da sam u banku morala da idem sa sve bebom koja mi je po povratku kuci vristala pola sata iz potpuno neobjasnjivih razloga. Stvarno mi dodje da pobegnem negde!




Stvarno strasno!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 12:13:36   
jance
A sad realno ne mogu bas da trazim preko leba pogacu, mogu da budem srecna sto uopste dozvoljavau da podignem kredit kao porodilja.

Bicu ja ok samo mi bas ovo sve danas i nije trebalo...

I dalje verujem da ce mi dozvoliti da refinansiram kredit i da ce sve biti ok. A kola ako odu - otisla su. Sam Bog zna zasto je to dobro.

< Poruku je uredio jance -- 8.4.2019 12:16:33 >


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 12:33:31   
vonavoj
Procedure u bankama su haos,ne mozemo protiv njih..a ni bez njih..Dobices jredit.a ako auto ode,niste trebali da ga kupite i cao,ko zna zasto je to dobro.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 13:08:14   
Olga75
Joj Jance user posted image
ja nemam utehu, to su banke, vidi ja plaćam kredit koji je moja pokojna mama umrla i moj kreditni status je takav da ...... Banke su lihvari!
Inače prodali smo našu korsicu ( onaje došla posle malog renoa) i pešaci smo. Ja nemam bus liniju i svaki dan peške vodim Zver na balet user posted image
a živim od centra na dva i po kilometra, provincija brate!
Dobro je to za liniju, sad ja imam nju jednu al da imam još kretali bi ranije, šta ćemo.
Život ovde je prosto karma.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 13:13:43   
jance
Ma nama treba zbog posla, bez kola mm ne moze da radi jer mora da odvozi i dovozi namestaj u radionicu.

Ja sad bas gledam u moj e banking, da me ubijes ja i dalje ne vidim da sam negde bila 2 dinara u nedozvoljenom minusu... ali dobro...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 13:51:05   
Olga75
Što se tiče ebankinga ja tim lihvarima uvek uplatim deset dinara više jer te pare i parice to oni skupo naplate :(

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.4.2019 14:02:29   
jance
Evo iskopala sam. Nije problem minus na trenutnom racunu nego 2din na TELENOROVOM racunu koji sam i zaboravila da imam aktivan! Sad cu zvati kreditni biro da vidim kad ce docnja moci da se koriguje. I da trazim nekako ispis gde sve imam aktivne one " besplatne" racune pa da ih pozatvaram. Jer se desava da ako je banka propala, deaktivira se racun pa onda ako druga banka kupi tu banku, ponovo aktiviraju tvoj racun i prebace na neki svoj paket. Koji se onda mozda i placa jelte user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 12:19:42   
bubulence
Nadjem na netu biciklic da uzmeno deverovom klincu za rodjendan. Pisem im na fejsu, sve super, rade i nedeljom a to nama odgovara da odemo u NS. Odemo, kad ono pocepana tenda na biciklu. I to bas jako. Mogli su mi recu da ne prelazim 60km zbog toga. Ok, dogovorimo se da nam se jave juce, jer treba da dobiju drugi biciklic. Juce zovu, stigao je novi , lep... Nekoliko puta naglasim da nam treba za poklon i da hocu citav i lep. I danas stigne kurirskom sluzbom cist polovan bicikl. Gume izguljene skroz , rukohvati katastrofa. Uopste ne deluje kao da je nov.

Rekli su mi da je postarina 350din, a ono 900din... Uzas, bas sam poludela 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 12:50:53   
jance
jaoooo grrrr. Kako mrzim takve prodavce! To na neku crnu CB listu na fejs, ili ako imaju stranicu preko googla onda tako... da se ne zeznu vise ljudi...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:09:15   
Ana RR
O bre Bubi, kakav haos!! Pa što nisi vratila odmah? Ja ne bih platila kuriru, samo bih poslala nazad.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:15:17   
jance
Verovatno je bilo upakovano. Kurirske sluzbe ne cekaju da odpakujes dobijeni paket, moras odmah da platis i preuzmes...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:18:52   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ana RR

O bre Bubi, kakav haos!! Pa što nisi vratila odmah? Ja ne bih platila kuriru, samo bih poslala nazad.


Ne sme da se otvara dok se ne plati..kupovina preko neta je kao macka u dzaku..zao mi je..bezobrazluk.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:19:05   
Ana RR
Ma važi... ne bi dobio pare dok ne otpakujem. Doduše, ja ne naručujem od domaćih "firmi" a sa stranim nikad nismo imali problema.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.4.2019 13:20:09 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:20:21   
vocicana
E toje situacija za poludeti.
Ja konstantno imam problem sa pojedinima, msm da vidite koji mi decko iz BEX+a dostavlja pakete, verujte evo verujte da bi se obesila kada mu glas samo cujem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:22:53   
jance

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ma važi... ne bi dobio pare dok ne otpakujem. Doduše, ja ne naručujem od domaćih "firmi" a sa stranim nikad nismo imali problema.


Ja sam trazila samo da izmerim, znaci zapakovano, samo da izmerim, jer su narucena kolica morala biti tacno 1 metar. Jedva je pristao i to uz generalno gundjanje. Morala je svekrva da stoji pored mene i da mi pomogne da okrecem kolica da izmerim jer nije hteo ni da mi tako trudnoj sa stomakom do zuba pomogne da izmerim kako treba. Nemam ja nista protiv tih ljudi koji tamo rade, znam da rade u groznim uslovima i da su im pravila takva kakva su, ali nekad bi bas mogli da izadju u susret.

Uglavnom bubi, jel imaju neki sajt, nesto gde mozes napisati svoje iskustvo?


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:35:17   
bubulence
Bilo je upakovano u veliku kutiju i oblozeno selotejpom i onim najlonom. Trebalo mi je 10 min da otpakujem, zasto bi kurir koji ima danas preko 100 adresa cekao da ja otpakujem paket... To nije njegov posao, on je svoje uradio, doneo mi paket. Pisala sam im, kazu to je bicikl koji sam trazila. Jeste. Ali sam trazila nov.


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:36:37   
Ana RR
Bubi, jel to prodaja polovne robe? Ako nije, jbg, vratite im. Zašto bi plaćali nešto staro?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:38:24   
mama Jo
Bubi, pa ja ne mogu da verujem. Znaci, mogu misliti kako si poludela... pa sta ces sad, postoji li ikako opcija da im vratis?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:43:59   
bubulence
Nije Anci polovna roba. Novo je. Bar trebalo da bude...

Pa oni kazu da mogu da vratim ako nisam zadovoljna. Ali sam platila vec gorivo do NS u nedelju, pa danas postarinu 900, i da platim opet 900 din da im vratim nema smisla. To je 3000din, skoro pola bickla. Ostavicu ga svojoj bebi, a sada cu za poklon dati pare iako smo ih pitali sta zele i oni rekli biciklic. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:46:44   
mama Jo
Jaoj bre ☹ bas bzvze stvarno, razumem skroz.....
Jako ruzno stvarno.
Pisi koja stranica je u pitanju, eto da bi jos neko bio prevaren kao ti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:55:37   
Ana RR
Stvarno strašno... ma bolje otići u radnju i kupiti, ovo je bukvalno mačka u džaku. Slepci.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 13:59:08   
Olga75
Joooj Bubi, pa za te novce si mogla da dođeš ovde na Buvljak i kušiš biciklić :(
Ta kupovina je mačka u džaku.
Ja sam žena seljanka ja to moram da vidim, pipnem, okrenem. Nemam poverenja u to, čak i taj aliexpres je meni user posted image
Za vikend treba da idemo zaovinom sinu na rođus, živa nisam šta ću i kad kupiti al nemogu protiv sebe. Pretabanaću ovu moju selendru pa ću valjda naći nešto.
A, daaa, praštajte nepristojnost
Bar dan user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here