|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 14:12:32   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Jaoj bre ☹ bas bzvze stvarno, razumem skroz.....
Jako ruzno stvarno.
Pisi koja stranica je u pitanju, eto da bi jos neko bio prevaren kao ti.


Htela sam da napisem, da ne bi jos neko bio prevaren

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 14:20:56   
Maraj
A joj bubi...uzas jedan.
Ja cesto narucujem on line...al gledam "proverene prodavce"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 15:53:24   
bubulence
Mama jo, to je ona radnjica u sklopu betanije


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.4.2019 15:56:34   
jance
aaaa znaaaam. Ima ih na google. Nadji ih na google i ispod napisi komentar o njima. Ljudi to citaju ( kao npr ja).

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.4.2019 11:20:14   
Olga75
Mom ujaku je sinoć pozlilo i završio je u bolnici na intenzivnoj. Obostrana upala pluća. Jako mi ga je žao, zabrinuta sam. Bio je sam, komšija ga je odvezao u bolnicu, moj brat ga je smestio tamo a ja mu nosim čisti veš. Ima dvoje dece a "spao" je na nas. Žena sa kojom živi je fina i dobra žena ali ona je sad kod kćerke u Nemačkoj, eno je sva van sebe, traži prevoz da stigne što pre.
Nadam se da će ovo da reši mnoge stvari u njegovom životu i da će konačno da se pozabavi sobom i problemom koji utiče na sve nas.
Ne mogu da iščekam 15 da idem da ga vidim.
On je mene učio da hodam, crtao mi bicikle i kauboje po svojim stripovima, vodio me sa sobom gde god je išao. Evo, ponovo plačem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.4.2019 11:45:12   
Sanjica26 RR
Olga, sta reci. :(  Grlim te. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.4.2019 14:26:57   
jance
Kako posizim kad neko na decaka baletana kaze da ce to biti ili gej ili izfeminizirani klinac kad odraste. Moreee para mi iz usiju krene! Zadavila bih nekoga na takvo primitivno i ograniceno razmisljanje. Nije mi dobro i moram da brojim do 10 da se nebih posvadjala... da li je moguce da jos uvek imamo tako ograniceno razmisljanje u 21.veku? uf!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.4.2019 19:17:01   
Olga75
Stigla sdam iz bolnice. Nije moj ujo dobro al biće dobro. Leži na krevetu na kom je moja pokojna mama ležala pre nego što su je prebacili na onkološko. Mislim da to nije shvatio. Ima oksigen, infuziju, bolestan je ali sad je onaj moj ujak. Divan, samo da ostane takav i kad se izleči.

Jance, pa to pričaju ljudi koji u svoju seksualnost i muževnost sumnjaju. Ajde pitaj h koji od njih će da na jednoj ruci u helankama uspeti da nosi balerinu od 50 kila i to da trči i poskakuje. Pa ni jedan. Mogu samo ušima da se pokriju i da u svom brlogu grickaju semenke. Nije prvi put da sam to čula, par puta sam bila na pragu da se pobijem jer ko ste vi da nečiji izbor dovodite u pitanje. Nek mali ide na balet i uživa a za polusvet nek ga briga baš.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.4.2019 19:44:03   
Milena18
Olga, nadam se da će ujak biti dobro uskoro. Sigurno mu mnogo znači što ste ti i brat tu za njega.


Jance, to je ovdašnji mentalitet. Ja imam na poslu koleginicu takvih stavova. Kao obrazovana žena, ali nivo svesti kao kod veverice. Više sa njom ne ulazim ni u kakve rasprave tog tipa, pritisak mi podigne uvek.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.4.2019 20:20:01   
Misha i Ljisha
Jance i mene nerviraju takvi. Inace batke je vec rezervisan za balet 😂 majke mi bas je  gibak. Bice sjajne gradje sirokih ramena. I radi spagu non stop 😁


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.4.2019 22:01:27   
vonavoj
Olga,nemoj ni da mu kazes za krevet. Samo da bude dobro.Idi brw ljisho,spagu pravi,hahahah.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.4.2019 10:56:51   
jance
Inace moj Ogi je isao na balet nepune 4 godine. Prestao zbog skole. Planiram da ga vodim u maju na upis u pripremnu baletsku u NS. Stvarno je bio dobar. I onda tako neko nesto kaze a to nije prvi put i ja poludim najstrasnije jer je njeno dete buduci "Messi" naravno, bavice se u zivotu fudbalom iskljucivo i bice novootkriveni fudbalski talenat, malad nada blabla... Sreca moja pa je Ogi blenta i ne kapira te njene komentare kao bilo sta lose... ali ja joj u mojoj glavi skacem za vrat!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.4.2019 12:05:09   
Olga75
Jance, nek ide ako voli. Moja M ide već skoro sedam godina, sad je prvi niže a veruj i nju zezaju. Nema to veze što je devojčica - dečak, ko hoće da zavitlava taj će naći razlog.
Inače dečaka skoro da nema na baletu a realno pa koji bokser, fudbaler ko god deli svlačionisu sa desetak predivnih ženskih osoba!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.4.2019 14:14:58   
Misha i Ljisha
Ma ljudi su ograniceni. Ja stvarno mislim da je biti baletan sjajno. Nema ih mnogo. Konkurencija pa nikakva. Mozenpuno da se postigne. Sto se kaze bolje prvi u selu nego poslednji u gradu. Isto se zezam.i za hokej. Realno nema puno zenskih hokejasa bud3 li se bavila tim sportom igrace sto posto za reprezentaciju 😂 al ljudi su stvarno vrlo vrlo ograniceni. Neka.deca rade onk sto vole


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.4.2019 14:38:20   
Maraj
Jance...cista glupost... ma ni ne upustaj se ni u kakav razgovor sa ogranicenim osobama.
I ja hnam da su baletani bas trazeni jer ih ima malo. Jedina negativna strana tog posla su povrede. Sto rece neko, nije lako nositi balerinu od 50kg

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.4.2019 17:37:41   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Maraj
Jedina negativna strana tog posla su povrede. Sto rece neko, nije lako nositi balerinu od 50kg

Rekoh ja user posted image .
Realno baletani su samo na menim patikama, što se tiče lomova kostiju stopala su skoro pa bezbedni ( rekoh skoro pa ) a svakako se muskulatura savršeno formira. U M školi pripomažu folklorni igrači i a jstvaaarno ne vidim razliku, pa đuskanje je đuskanje!
Malo je licemerno od svog naroda: žensko je i nema za nju fudbala, kamiona, zidanja, kakav moler pa žensko, ohohoo je stvari koje ženske osobe kao ne mogu da rade.
Muško je: kakav balet, eventualno šnajderaj i istorija umetnosti.
Nek svako radi ono što voli i gde će mu kraj biti.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.4.2019 23:13:36   
emicaa
Jance da,bice Mesi koji grije klupu.
Ja se jezim takvih komentara i takvih osoba.Pusti ga da radi ono sto voli i u cemu je dobar

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.4.2019 7:53:41   
vonavoj
Kad mi ovako krene dan..kad je neko zao,nema pomoci. Pratim T u skolu,drzim M i moja mama krece na posao,i prilazi M on je gura,i stavi joj ruku u usta i ona mu lize prste..reko nemoj mama,u ustima ima najvise bakterija,mali je,trpa ruke u usta. Kad je krenula,pa puzi po kuci,ide svuda,i tamo ima bakterija,hoces da kazes da u mojim ustima ima vise.....i sta da joj kazem..naljuti se,kaze moras odmah da mi kazes.
A pri tom i pusi..

< Poruku je uredio vonavoj -- 12.4.2019 7:59:23 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.4.2019 8:18:38   
bubulence
Von, ne nerviraj se... Oni su gori od dece... 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.4.2019 11:19:23   
Ana RR
Jutros crko frižider user posted image Počeo da se pali senzor za otvorena vrata (a vrata zatvorena) i non stop se pali i gasi. Verovatno elektronika. Već smo ga jednom popravljali, čim je istekla garancija crko je motor pa smo menjali. Ko zna koliko će ovo koštati i da li se isplati popravljati. A taman sam juče išla da vidim novi telefon da me mm časti za rođendan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.4.2019 16:48:58   
jance
Nisu mi odobrili kredit. A mi smo se pozajmili za kola jer nam je naisla dobra prilika pa da ne ode. Videce drugarica da pisu neki poseban zahtev ali meni je vec svega dosta

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.4.2019 18:22:27   
vonavoj
U bre jance...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.4.2019 20:20:37   
vocicana
Tema je prepuna negative, bas prava stvar! Ja ne smem ni da pocnem da pisem, pred explozijom sam, ali totalnom!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.4.2019 21:25:42   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jutros crko frižider user posted image Počeo da se pali senzor za otvorena vrata (a vrata zatvorena) i non stop se pali i gasi. Verovatno elektronika. Već smo ga jednom popravljali, čim je istekla garancija crko je motor pa smo menjali. Ko zna koliko će ovo koštati i da li se isplati popravljati. A taman sam juče išla da vidim novi telefon da me mm časti za rođendan user posted image


Sta bi sa friziderom? U ovakvim situacijama sve se set_im reci mm, bolje mehanicku stvar kupiti, elektronika kad se pokvari skuplja dara nego mera. 😔

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.4.2019 21:35:07   
Ana RR
Ivanka, evo većamo... popravka je 17 hiljada. Kaže moja sveki kako njen frižider radi već 30 godina... jbg, tu nije bilo elektronike, motor radi i nema brige.
Mi smo na našem pre 9 godina menjali motor, 100 evra je bila popravka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here