|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2017 14:24:08   
krin 40
Jooj Milena znam da te to iznervira ali šta ćeš?Možda je i on u nekim godinama kada mu sve smeta?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2017 14:32:38   
suzi kju
Milena nemoj da se nerviras.
Ja nemam nikog da ode po njih dve, sada bih ovako kljakava, sa polomljenim prstom, platila nekom da ih dovede kuci. Ne možeš ni da zamisliš koliko me boli i koliki napor sada moram da uložim da odskakucem dovrtica i nazad.
Gledaj to sa neke vedrih strane, i ne nerviraj se.Grlisaaaaa! !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2017 14:35:06   
Milena18
Krin on je od kad ja pamtim u tim godinama da ga sve lako iznervira user posted image I lepo kažem mužu, pazi da se ne posvađa tamo (išli su zajedno, da ovaj vidi gde je grupa), ali nije uspeo da ga obuzda. Koliko smo puta samo brat i ja ispaštali i bili istraumirani zbog takvog njegovog ponašanja...

Hvala ti, Suzi. Znam da uvek može i gore, ali eto, izbaci me iz takta to.

< Poruku je uredio Milena18 -- 25.9.2017 14:36:05 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2017 14:35:41   
Sanjica26 RR
Slazem se sa devojkama, ali ipak nema razloga da se svadja sa vaspitacicama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2017 14:37:00   
Milena18
Nema, Sanjice, one su u pravu. Ne može svako da ulazi u grupu kad mu padne na pamet. Oni su mali, uznemire se.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2017 14:49:02   
suzi kju
Jesu vaspitacice sigurno u pravu, jer sva deca odreaguju na "vrata" na dolazak neke mame ili tate.
Daleko od toga da opravdavam njegov postupak, bas suprotno, ali na njegove osobine ne možeš uticati.
To su stariji ljudi, u tim godinama su gori nego deca. Ja znam i po mojim roditeljima, ali eto, ne nerviraj se,jer uvek postoji gora solucija.
Izvini se vaspitačicama, reci da ne zameraju, da je prosto takav čovek i da ga ti ne možeš promeniti i da se one ne ljute i ne obracaju previše pažnju ako ponovo dođe do sličnog ispada.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2017 17:40:05   
Duškić
Ma ne sekiraj se Milena, koliko sam razumela i one malo zezaju.
Nece to njoj da naskodi..(mislim na M).
A i kod nas ne dozvoljavaju da se stalno otvaraju vratA, pa gledam da u isto vreme udjemo po decu i izvedemo ih. Kod nas u vrticu srevom nije velika guzva.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2017 20:26:12   
Milena18
Hvala na razumevanju, devojke. Malo sam se smirila sada. Idemo dalje, valjda se neće ponoviti user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.9.2017 5:29:38   
Sarav
O komšija, crko ti televizor da Bog da! 😈😠

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.9.2017 12:00:00   
nata11
Nadjoh fine pamucne haljinice na instag i rekoh da porucim. Posaljem poruku i pitam za broj racuna da uplatim elektronski jer isporuka nece biti na moju adresu. Kaze ne primamo unapred uplate. Pa zasto vam stoji na profilu uplata na racun i post netom. Ne to znaci post expres. Od kad je post net i post express isto ne znam ali ja bih unapreda da posaljem novac. Kaze: To nije nasa poslovna politika.user posted image user posted image Pa j*** ti lebac, kupila si kod kineza 20 haljina, prodajes ih preko inst nedelju dana i ti vec imas poslovnu politiku. Epa svaka cast. Kakva drzava takvi i prodavci.

_____________________________





(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2017 14:24:03   
Milena18
Ko šta radi, ja se samo žalim na tatu i sveki. Ali šta ću, danas sam stvarno popi*****. Rekao joj je mm da dođe u 13 kad on kreće na posao da pričuva bebu, a on će je uspavati oko 12-12:30 kao i svakog dana. Ona se pojavila skoro sat ranije. Naravno, od spavanja ništa. Ona gotovo nikad ne uspe da je uspava, a ja stižem kući tek u 16. Ne bih se ni ljutila da to nije već otprilike deseti put da je uradila istu stvar, iako joj svaki put skrećemo pažnju. A M kad ne spava je kenjkava i nervozna strašno, teško je raditi bilo šta sa njom. A i žao mi da se tako muči zbog babine neuroze.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2017 15:04:38   
Sanjica26 RR
Milena to ti je tako kad se oslanjas na nekog a nemas izbora.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2017 15:26:03   
Milena18
Znam, Sanjice, nego ja naivna uvek mislim da možemo nekako da se dogovorimo, pa da svima bude lakše, ali ništa od toga.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2017 15:45:25   
IvanaSK RR
Nekim ljudima je dzabe pricati!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2017 17:26:18   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Milena18

Znam, Sanjice, nego ja naivna uvek mislim da možemo nekako da se dogovorimo, pa da svima bude lakše, ali ništa od toga.

Iz mog dosadasnjeg iskustva nikad neces moci da se dogovoris s nekim ko nije nijednom do sada ispostovao vasu rec ili dogovor. user posted image Sto pre prestani da se nerviras. user posted image
Evo ja sto puta kazem kad ostavim decu nemojte nista da im dajete da bi mogle da veceraju. Ma, jok. Prosto ne postoju tvoju rec. Juce sam isto rekla i samo klimanje glave i vazi. Naravno da nije tako bilo.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.10.2017 9:16:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.10.2017 18:37:59   
Mala Elena
Tako i moja deca , kada neko dodje u goste i ostane za vreme spavanja, one ni u ludilu nece u krevet. A to neki ljudi ne razumeju...ja ne znam kako oni sami funkcionisu sa svojom decom?! Cesto cujem: "Sto ih toliko forsiras, kad im se spava sami ce zaspati ". Aaaah.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 8:13:53   
Milena18
Sanjice, u pravu si, ne treba da se nerviram.Moram da se ubacim u neki zen mod user posted image
ME, tako i meni pričaju, ali kakvo njeno umaranje, ona što je duže budna, sve se teže posle uspava. Evo juče je zaspala tek kad sam ja došla sa posla, mnogo je to za tako malo dete da toliko dugo bude budno.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 9:06:07   
isidora88
Blago vama kad makar imate pomoc. Ja imam sano tatu koji ponekad uskoci i pricuva klince, on bi ih stalno cuvao, ali se preselio na selo pa nismo bas tako blizu vise. Svekrva nijednom nije dosla za ovih 8 godina koliko smo mm i ja zajedno. Decu je videla 3,4 puta kad smo mi tamo isli. Tako da nemokte se zaliti budite srecni sto hoce da ih cuvaju, a babe su poznate po ugadjanju, i meni je moja baba ugadjala na milion nacina i nista mi ne fali. Jeste malo zeznuto kad deca ne spavaju, i moj tata ih uspava u 4 popodne pa posle nece da spavaju do ponoci, ali ne zameram mu, nek je on mebi ziv i zdrav 100 godina i nek voli moje klince kao sto je mene moja baba i ja cu bjti super zadovoljnauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 9:17:43   
Anck Su Nmaun
Kod nas je deda (moj tata) taj koji ugadja. I sto se ne sme kod njega sme. Poludim nekad na njega ali samo u pozitivnom smislu. Mama je policajac user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 9:19:35   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: isidora88

Blago vama kad makar imate pomoc. Ja imam sano tatu koji ponekad uskoci i pricuva klince, on bi ih stalno cuvao, ali se preselio na selo pa nismo bas tako blizu vise. Svekrva nijednom nije dosla za ovih 8 godina koliko smo mm i ja zajedno. Decu je videla 3,4 puta kad smo mi tamo isli. Tako da nemokte se zaliti budite srecni sto hoce da ih cuvaju, a babe su poznate po ugadjanju, i meni je moja baba ugadjala na milion nacina i nista mi ne fali. Jeste malo zeznuto kad deca ne spavaju, i moj tata ih uspava u 4 popodne pa posle nece da spavaju do ponoci, ali ne zameram mu, nek je on mebi ziv i zdrav 100 godina i nek voli moje klince kao sto je mene moja baba i ja cu bjti super zadovoljnauser posted image

Исидора, нама нико исто не чува децу. Као што теби твој тата понекад ускочи, тако понекад и мужевљеви нама. Више их штедимо, а и они вазда имају неког посла. Није константно чување као што раде бабе и деде. Прошле недеље кад је муж био на путу. Моја мама је дошла из далека да би била са нама. Ја радим и нема ко да узима Т из школе.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.10.2017 9:20:52 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 9:22:27   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Моја мама је дошла из далека да би била са нама. Ја радим и нема ко да узима Т из школе.


Ovako je i kod nas. user posted image Bas kad zagusti.
Ali dobro opet su tu.
Kad sam radila. Dete se razboli ja ujutru brzo s njima kod dr. da vidimo sta od lekica, sednem ih u auto i 60 km tamo i 60 km nazad i na posao.
X puta su tamo odbolovale

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 9:57:40   
Milena18
Ni meni sveki ne čuva M stalno, samo sad kad je bolesna pa ne ide u vrtić. Znam da to zvuči sebično ljudima koji nemaju baš nikakvu pomoć, ali verujte mi da se ja pet puta više umorim kad je ona čuva nego kad ide u vrtić jer osim što ne spava pa je kad ja dođem kenjkava, moram uveče i rano ujutru da pripremim tri obroka, da dam detaljne instrukcije (danas me zvala da pita da li sme da joj da vodu
user posted image ), sve vrerm dok su same brinem da li će joj dati nešto što ne bi smela (kao što sam je više puta zatekla sa sitnim stvarima kad je sa njom). Sve to jako iscrpljuje. Pritom ona nije baba koja razmazi dete, naprotiv, čak i vikne na nju zbog gluposti, npr. ako stavi ruku u usta ili ne sedi u hranilici kako je ova zamislila.
Dakle, jeste da ima ko da nam uskoči i pričuva je, ali daleko je to od nekog normalnog odnosa. Juče mi se ceo dan plakalo. Najradije bih platila nekome da je pričuva dva-tri sata kad treba, ali to bi verovatno značilo kraj naših odnosa sa njom, a to ipak ne želim.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 10:01:53   
Sanjica26 RR
E, pa Milena zbog toga sam i ja za prvo i drugo dete imala dadilju kojoj sam bez razmisljanja ostavljala decu. Nije ovde skupo cuvanje.
Zbog toga mene to najvise izludjuje ako ih ne stave na spavanje bude haos. Znam svoju decu da kad ne spavaju budu jako nervozne. Dobro T je sad velika, ali pre je umela da pravi scene kad nije spavala. Ili ostavim ih i kazem da treba u 9 da ih stave na spavanje. Mi dodjemo u 11 uvece one jos ne spavaju. Posle nam T sve isprica. Zbog toga ja nigde ni ne idem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 10:13:36   
Milena18
Sanjice, tako je i najbolje -naći dadilju kad već sa babom ne funkcioniše. Ali nama je sada kasno za to, izbio bi rat kad bismo to uradili. Nadam se da će biti drugačije kad M malo poraste, da već jednom prestane da trpa sve u usta, to me najviše brine a stvarno joj svašta daje, uvek uz odgovor "pa gledam ja, nisam valjda luda da je pustim da stavi u usta".Ponekad se osećam nezahvalno, a da druge strane, valjda nije previše da očekujem da dete sa rođenom babom bude bezbedno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 10:17:13   
Anck Su Nmaun
Mac sa dve ostrice. Ni moja sveki nije volela da radi kako ja kazem odnosno pa Postuje sta se daje sta ne daje. Nije ih Nikada cuvala ali kad je bila s njima uvek nesto naopako.
Neka hvala... lakse mi je i ovako kad nemam nikoga nego tako.
Sto kaze Sanjica s dadiljom nema muke.
Al dobro verujem da vam je glupo placati zenu kad ima ko da cuva...ne znam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here