|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.7.2019 23:01:18   
Rosita
Strašno šta čitam.


Strašno je to oko podele dece. 
S godinama se učim da praštam i ni od kog ništa ne očekujem. Nije lako, ali je oslobađajuće.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.7.2019 23:03:48   
vonavoj
Uzas smesko..ali uzas..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.7.2019 23:08:01   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Rosita

Strašno šta čitam.


Strašno je to oko podele dece. 
S godinama se učim da praštam i ni od kog ništa ne očekujem. Nije lako, ali je oslobađajuće.


Upravo to. Ni od koga nista da ocekujes i mir u duši. Nije lako, ali se nauci

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.7.2019 23:29:52 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.7.2019 23:10:35   
bubulence
Smesko napravio je najpametniji izbor... Sta mu vredi kuca bez zene i deteta... Bravo za tm! 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.7.2019 23:23:34   
smeško
Pa, pod njihovim uticajem je bio pakao ziveti sa njim. Promenio je svasta. Kad se samo set_im...trudim se da prastam. Imam bolje i gore dane. Ne moze se sve ni oprostiti. Uvek se i moze racunati samo na sebe.

Rosi, ni ja nista ne trazim, samo ljudski nastup. To mi je dovoljno.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.7.2019 23:42:39   
Rosita
Smeško, stvarno strašno. Svaka čast tebi i tvom mužu.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.7.2019 23:47:06   
Ivanka 75
Smesko, zamislio se on skim ce i kako ostariti... S kim vredi ziveti i ostariti. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 6:53:55   
milicicak
Smesko, svaka cas_t tm sto je prelomio i na vreme shvatio sta je u zivotu bitno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 7:43:13   
jess021
Rosi, savrseno si rekla da je oslobadjajuce. Nepravde je uvek bilo i bice. Naravno da boli kad se to desava tebi, ali ja nekako razmisljam da se nista u zivotu ne podrazumeva. Moja mama meni stvarno mnogo pomaze i ja to cenim jer to je njena dobra volja, a ne nesto sto mora.


Nije lako, ali sigurno je laksi zivot kad lepo pustis i ne razmisljas o tome. Mislim ko je kome koliko ucinio, kad, zasto....

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 8:03:55   
milicicak
Ja se nekako vodim time, ne mora niko nista da mi pomaze, samo da mi ne odmaze. A sta ko radi sa svojim vremenom i novcem je apsolutno njegova stvar i zato zaista ni od koga nista ne ocekujem. Svaka pomoc je dobrodosla ali nije nicija obaveza zaista.
Znam da ni stan u kome zivimo nije nas i zahvalna sam svekrvi sto nam dozvoljava da ga koristimo koliko god ga dugo budemo koristili. Mm ne razmislja tako, vidim da je u poslednje vreme prilicno kivan na svoje ali ne mesam se to je njihova stvar.
Meni moji mnogo pomazu, da nije moje mame pitanje je da li bi V i ja sad uopste bili tu gde jesmo ali ona pomaze jer zeli, bez obaveze. Dok svekrva kad god dodje kaze, ja vama ne pomazem ovo je moj ceif da se poigram sa T. I hvala joj na iskrenosti. Samo sto polako shvata da ni ja nisam spremna da menjam svoje planove da bih njoj ispunjavala cefove

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 8:39:36   
bubulence


IZVORNA PORUKA: milicicak

Ja se nekako vodim time, ne mora niko nista da mi pomaze, samo da mi ne odmaze. 



Sa ovim se slazem. Dok je svekrva bila ziva nista nije pomagala, nije ni dolazila kod nas ali mi se nije mesala niti odmagala. Cak je uvek govorila mm da mora da mi pomaze, da me poštuje itd... Tako da hvala joj na tome. Dok je na primer moja mama od onih osoba sto se mesaju drugima, posebno bratu i snaji i mene to izludjuje. Nego svaka cas_t snajki sto joj cuti. Sto se tice podele negde mislim da dvoje normalnih sebi uvek mogu stvoriti dovoljno, ali cinjenica je da se imanje roditelja uvek deli pa smatram da treba da ide na ravne cas_ti ili onom ko o roditeljima brine u starosti. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 8:43:57   
doramar11
Nakon svega sto je ovde napisano da se zakljuciti samo jedno: drzite se primarne porodice, a cuvajte ostalih. Tuzno.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 9:19:46   
smeško
Bubi, svaka cas_t na kritickom stavu. Retko ko ponasanje roditelja sagledava na tako realan nacin.


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 9:43:04   
bubulence
Smesko, sta da radim kada je tako. Npr, moje jako nervira sto brat i snaja trose mnogo para. I onda oni bratu pune glavu. Tada moram da se umesam... Sta njih briga da li ce moj brat danas 2x rucati u restoranu, ili snajka dati 8000za frizera kada sami zaradjuju i ne traze od njih...  Da se razumemo, moji njima mnogo pomazu u cuvanju dece, spremanju itd... Ali sve to i prebace... Ma ajde bre...

Zato ja volim sto smo mi daleko od svih, jeste nam nekad tesko ali radimo sve sami i  samo onako kako mi zelimo... i mnogo nam je lepo 😁

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 10:29:34   
Ana RR
Svašta sam napisala pa na kraju obrisah. Svi smo u nekoj bzvz poziciji, izgleda. Mi smo ti što brinu o svekrvi, kuvaju joj, spremaju, vozikaju... ulažemo u kuću, mnogo toga nam je svekar ostavio u amanet pa sad iz svog džepa dajemo za neke sulude stvari. A čim svekrva ne bude živa dever će tražiti da se kuća proda i podeli novac. Dever, koji ima kuću i stan u Kanadi, stan na Havajima i koji trenutno obilazi Bahame ili gde već, i traži stan za kupovinu. I njemu baš jaaaako treba novac od kuće. Ali dobro, razumem. Novac je važniji od svega, po njemu. Onog momenta kada se razdelimo verovatno ga više nikad nećemo ni videti. Sam je izjavio da dok su matorci živi on će dolaziti a nakon toga više ne. Svekar je umro, evo on već ne planira da dođe da vidi majku, možda tek sledeće godine. Tužno, ali rođeni brat i bratanac ga ne interesuju.

Mm i ja smo definitivno odustali od nekih ulaganja koja smo planirali ove i sledeće godine, odlučili smo da ulažemo tek toliko da nama bude lagodno za život i da se sutra kuća lepo proda. Mm je imao ideju da otkupimo kuću od devera ali ja to ne želim, ja imam veliki stan u koji ćemo se useliti kada se proda kuća a od svog dela ćemo kupiti ili jedan manji stan ili plac pa graditi kućicu, tu bi taman moji uživali. Ja sam se jednog stana odrekla u korist brata od ujaka, svog stana sam se odrekla u sestrinu korist i nikad, ali nikad, da je još uvek živa, ne bih tražila ni delić od tog stana. Ali na žalost, nje nema, a moji samo još mene imaju. Neka su oni meni živi i zdravi samo, sem mm i deteta i mame i tate, ja nemam nigde nikoga.

< Poruku je uredio Ana RR -- 8.7.2019 10:30:28 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 11:03:54   
doramar11
Ana, posle ovog tvog posta mi sve ove price o familijarnom primitivizmu i materijalizmu deluju kao prava sitnica. Veliki gubitak si dozivela, a ipak nastavila da se boris, retkost danas.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 11:07:45   
doramar11
Ne bih da umanjim zivotne probleme ostalih clanica prethodnim postom. 

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 11:19:28   
pari
Ana 💛
Tesko je sve to...jeste najvaznije da su svi zdravi i zivi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 12:19:23   
lesli
Kod nas su odnosi ok. Roditelji nam se ne mesaju, valjda zato sto su se njima roditelji ili svekijevci mesali. Bilo je tu svadja, teskih reci, svacega i izgleda da su nesto naucili iz svega toga. Mene jedino izludjuje cinjenica da mm njegovi iscimavaju za brdo gluposti, ali je i to u manjoj meri od kako imamo dete. Malo i oni vode racuna, a i on ne leti vise toliko.
Roditelji i moji i njegovi pomazu u nekoj maloj meri. I to je vise da oni dodju i pozabave se njom tj. poigraju i eventualno presvuku i nahrane, a ja da uzmem da nesto sredim po kuci za to vreme. Ali nemaju neke vece obaveze oko nje. I kada je hrane, uvek im spremim rucak i posadim u stolicu, oni imaju samo da joj daju da jede. Par puta su je i jedni i drugi pricuvali, da mi odemo u neku kupovinu i mozda 3 puta na rucak (za moj, za mm rodjendan i kada je mm dobio unapredjenje). I to je to. Njima je cuvanje nje zadovoljstvo, a mi smo im zahvalni svaki lut kada uskoce.
Kada me ljudi pitaju sta cu kad krenem da radim, da li ce je bake cuvati? Ja kazem ne, ici ce u obdaniste jer ne zelim da nikome namecem obavezu 365 dana u godini. Oni su svi u penziji i zasluzili su je, neka u uzivaju u njoj. Neka odu u vikendicu, u banju, neka proset_aju...unuku uvek mogu da vide, provedu sa njom vreme i uzivaju, ali bez nekih obaveza oko nje.
Anci, pametna odluka. Prodajte, isplatite ga i zavrsite sa tim. Ja bih mozda gledala da uzmem pre stancic, koji mozete da izdajete i od tog novca za neku godinu kupite neki plac sa kucicom. Stan bi kasnije mogao M da koristi, kada krene na fax ili da radi... 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 12:41:17   
Ana RR
Slažem se Lesli, ali moram moje negde da smestim tako da ne možemo da izdajemo user posted image zato kažem kupili bi ili manji stan ili kućicu gde bi opet bili oni, svakako to sve ostaje nama, bože zdravlja.

Ja sam 11 godina živela u kući u jednom gradu, pa zatim 16 godina u stanu u drugom gradu, sada sam već 12 godina u kući ovde i vreme je da se menja user posted image svrbe me tabani user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 16:52:33   
Ivanka 75
Kad baksuz dodje s posla nadrndan zbog necega pa jos ocekuje da ga trpimo a ne znamo zbog cega je nadrndan 😠

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 17:57:54   
Ivanka 75
Neki mi sede ispod prozora i pušu.... 😠

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 18:34:31   
vonavoj
Mrzim dim cigare..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 19:08:51   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mrzim dim cigare..


Me too... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.7.2019 19:25:49   
doramar11
Meni je jedino gore kad koza smrdi na cigarete.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here