|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2019 7:15:14   
vocicana
Jao boze Fili, smiri se, razumem te u delu bez pomoci, mada sam ja sa jednim detetom, molim te polako. Msm da ce ti letovanje, ovo posebno, prijati do daske. Strasne su obaveze, mene ne bi iznenadilo da i mene strefi ista muka, kod nas u vrticu aktuelan opet neki stomacni virus, pa ne znam vise, samo me glava boli i od pomisli.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2019 10:44:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Htedoh u gomili tema da pisem i nemam snage. Na dve nedelje boginja trogodisnjaka koji mi je ispio poslednji atom snage se upravo nadovezuju boginje kod bebe. Mrtva sam od umora, bez pomoci sa strane, zatvorena i odlepljena. Ana, tvoj komsiluk je pod psihozom, a moj definitivno na nekom okp-u. Budaletina od komsinice, nemam drugi izraz za tu osobu ( inace sam lepo vaspitana i kulturna) namerno baca tonu hleba ispred mog stana i hrani tqko golubove. Ima prostora ceo park na 30m dalje, ali ne. Sve smrdi da odlepis, uzasno je prljavo i fuj!!!
O draga moja,muke,držite se.Ljubim vas


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2019 11:20:41   
MimaKos
Filanderonka, drzi se, kazu da kod beba to prodje mnogo bezbolnije nego kod vece dece ili odraslih,  a i uskoro ifete na more pa ce sve biti mnogo bolje kad se bucnete :))


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2019 12:14:19   
bubulence
Fili drzi se draga ❤️, jos malo pa gotovo... Gledaj sa vedrije strane, resicete se boginja i mirni ste....


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2019 12:49:35   
pari
Fil, uz tebe sam skroz.  Sve znam. Teško je. Samo reci sebi da će proći

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2019 13:08:04   
MimaKos
Jos na ovu vrucinstinu, mogu da zamislim koliko su nervozni.... jos malo i gotovo


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.8.2019 14:46:44   
dunja RR
Fili, šaljem veliki zagrljaj! I ja bih rado na more, i mogla bi bez problema, ali svekar je jako star, zato biram Bosnu, da vidi bebu. Biće mora ...
Mi smo hvala Bogu zdravi, i beba i stariji, ali zato ..

Toooiko sam umorna. Iako sam na porodiljskom svi nešto traže od mene i više mi je muka od toga. Alo bre!
Znam da neke stvari moram jer nema ko, ali brdo nepotrebnih mailova je previše. Moja beba ima pravo da ima mamu i da ima odmornu mamu. I sin takođe, Više se nikom ne javljam. Odradim šta treba hitno, ostalo preskačem. Došli smo do toga da mi klijenti pišu evo npr pre 2 dana u 18.50., citiram - pošalji mi molim te report (potpuno neplaniran, jer sam godišnji izveštaj radila i poslala pre 20 dana) elem pošalji molim te report za jul, izrađen u slici i na engleskom, ujutru šaljem (osoba koja mi šalje ovo je na odmoru). Slično nešto stiglo juče u ponoć. Agencija u petak popodne 6 puta šalje poruku, jel može ovo što pre, čekam, jel može odmah (a ja bez struje, jer i dalje povremeno isključuju zbog veliko kvara ispre naše zgrade). Odradih sve, ali ostalih 356 mailova i poruka na koje zaista ne moram da odgovorim, počinjem da zaobilazim. Niste jedini na svetu, kukajte nekom drugom. Imam pravo, i moja deca i muž imaju pravo da spavam više od 3 sata dnevno, i više me zanimate, jeste čuli.


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Htedoh u gomili tema da pisem i nemam snage. Na dve nedelje boginja trogodisnjaka koji mi je ispio poslednji atom snage se upravo nadovezuju boginje kod bebe. Mrtva sam od umora, bez pomoci sa strane, zatvorena i odlepljena. Ana, tvoj komsiluk je pod psihozom, a moj definitivno na nekom okp-u. Budaletina od komsinice, nemam drugi izraz za tu osobu ( inace sam lepo vaspitana i kulturna) namerno baca tonu hleba ispred mog stana i hrani tqko golubove. Ima prostora ceo park na 30m dalje, ali ne. Sve smrdi da odlepis, uzasno je prljavo i fuj!!!



< Poruku je uredio dunja RR -- 11.8.2019 14:52:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.8.2019 14:49:13   
vocicana
pravo, i moja deca i muž imaju pravo da spavam više od 3 sata dnevno, i više me zanimate, jeste čuli.
bravo Dunjci! I svi neka sjasu vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.8.2019 15:06:14   
dunja RR
Ma idi Voći, eeej dobila sam bebu koja super spava, a ja zbog drugih kojekakvih ne mogu da se naspavam.
Oladite više.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.8.2019 15:10:21   
dunja RR
I zašto ste baš sada opteretili Ibarsku, zaštooo!
Sad čekam par dana da otvore autoput, pa da begam iz ovog smrada, evo opet od jutros smrdi grad user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.8.2019 15:24:47   
vocicana
Neka si rekla Dunja, oh bas si pobesnela. Ja bih i gora bila. Stvarno su ljudi neuvidjajni totalno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.8.2019 15:34:25   
dunja RR
Voći user posted image
Da ti kažem, da bi mene neko izveo iz takta mora da budeee baš bezobrazan, i da mi se skuplja, a onda pucam. I više ne dajem kredite.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.8.2019 20:13:46   
MimaKos
Dunja, to je zaista strasno, ali ljudi idu dokle im dozvolis... sve misle cutis pa budala, a najvise me izbaci iz takta kad das sve od sebe u zivotu da nesto savladas i da ako nesto radis, radis ga 100 % i kako treba, a gomila bi oko tebe da im zavrsis "jer to tebi lako ide" i da im se resenje svakog problema servira , jer sto bi se oni mucili da kapjraju bilo sta. E, kad se izbezobrazis, pregoris i pokazes zube, tek tad se malo saberu.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.8.2019 11:10:03   
Ana RR
Gledam 7 na N1 user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.8.2019 13:46:24   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gledam 7 na N1 user posted image



Šta ti je to 7?
Izvini što pitqam, ne znam... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.8.2019 13:52:36   
Ana RR
Emisija na N1, zove se "7 na N1" i prikazuje dešavanja u protekloj sedmici... Odlična emisija, na N1 možeš da vidiš ono što se zaista dešava u zemlji, bez ružićastih naočara... ali mi se želudac okrene svaki put... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.8.2019 14:14:02   
Ivanka 75
Ahaaa, evo trazim.... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.8.2019 14:15:00   
Ivanka 75
Našla... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.8.2019 14:34:23   
jess021
Ana, nisam bas sigurna da je sve bas tako kao na n1, imaju i oni nekoga ko im diktira. Sve je to cnn, ali recimo da su malo realniji. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.8.2019 14:42:55   
MimaKos
Jess sve ok, ali svima ostalima diktira znate vec ko i stvarno je postalo tragikomicno, ovakve televizije su bar mali dasak vazduha u ovoj konzervi medijskoj u kojoj zivimo


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.8.2019 20:45:10   
emicaa
Kao papagaj ponavljam 7 dana kad krene sa posla da negdje u marketu na automatu uradi sreckovu sliku,treba mu sutra.Veceras dolazi sa posla i kaze zaboravio 😈 pa dok ne uradim sama i nece biti uradjeno



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.8.2019 8:51:23   
Duškić
Emice, ovo mi je jako poznato.
Da je nesto u pitanju sto njemu treba setio bi se.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.8.2019 10:55:18   
emicaa
Ma nebi ni tad,sto je najgore.Jednom ce vlastitu glavu negdje zaboraviti



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.8.2019 11:01:54   
MimaKos
Emice, to mi se non stop desava sa mm, neverovatno koliko ne razmisljaju...


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.8.2019 6:15:18   
Duškić

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ma nebi ni tad,sto je najgore.Jednom ce vlastitu glavu negdje zaboraviti





Nece, nece..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Beba i posao
Pansophia

Da li vam je bilo tesko da se vratite na posao posle porodiljskog?

(67%)

(33%)


Ukupan broj glasova: 58

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here