|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.10.2019 14:48:03   
Rosita


IZVORNA PORUKA: milicicak

Ja imam samo da kazem

TAKSISTI SRAM VAS BILO!!!!



Pešačim iz centra do sajma, za sad 🥵

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.10.2019 13:30:55   
Ivanka 75
Definitivno iskljucujem komsiluk iz svog zivota!
Dosta mi je vise! 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.10.2019 13:50:32   
Ana RR
Ivanka, ne daj se iznervirati user posted image evo ja živim 12.5 godina ovde i veruj da i dan danas ne znam kako se ko zove u komšiluku. Dobar dan, do viđenja - to je sve. Imam tri drugarice u blizini, jednu znam još od pre braka, dve sam ovde upoznala i to je sve od mog druženja sa komšilukom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.10.2019 14:00:36   
smeško
Анчи, ја сам овде од рођења и не познајем све. Све што је вредело одселило се.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.10.2019 14:04:05   
Ivanka 75
Ana, malogradjani i prostaci, da nema svekra i svekrve ne bih nikad progovorila sa njima.
Moje dete opet krivo! Moje dete nema pravo na zelje ni da kaze sta hoce a sta nece, sve redom mora da slusa. I kad je rekla necu da idem vise sa tobom u skolu jer ti ne dozvoljavas da jos neko ide sa nama, to dete se naljutilo i mama pravi dramu. I jos mi kaze nisi u pravu, nije tako kao sto ti kazes. Reko ja samo pricam ono sto mi je Ivka rekla juce, znaci na dan kad nije isla u skolu. 
Ivka jutros otisla sama jer sam rekla da se ne cekaju, moram da je inhaliram, i ova mama videla da je Ivka otisla sa dva druga i besna pise poruke. 
Jao koliko sam se suzdrzavalaaaaaaaa

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.10.2019 14:06:54   
Ivanka 75
Rekoh na kraju svako ide za sebe u skolu, sto mi i odgovara.
Ako sexsretnu usput ok, ako ne, opet ok. 
A ona kaze pa zao mi da sama ide u skolu. 
250m.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.10.2019 15:04:12   
smeško
Ох. Стварно безобразно. Наравно да си подржала своје дете. Тако и треба!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.10.2019 18:42:33   
branki*
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni između ostalog nije jasno i:

1. zašto vlasnici pasa na Bulevaru (Beograd) pokupe izmet svojih ljubimaca i bacaju isti u kontejnere za reciklažu (npr tamo gde ide tkanina), što redovno viđam dok šetam bebu. Kada ih pitamo zašto, kažu nema kante u blizini???
2. zašto vlasnici pasa puštaju svoje ljubimce na Tašmajdanu, da piju sa česme (metar od dečijeg igrališta) tako što psi zažvale celu česmu, recimo doga (redovno viđam). A u stvari šta pas zna, kako će drugačije? A u stvari šta pas radi tu kada je za njih napravljen ogroman ograđen prostor sa čudima, 50m pored, a oko dečijeg igrališa, uključujući prosto oko česme, je bar na 10 mesta znak da je kučićima zabranjen pristup.
3. zašto moje komšije sa sprata ne izvode svog psa napolje (nikad, ali baš NIKAD), već pas vrši nuždu pored lifta (2m ispred ulaznih vrata nas i naših komšija, 2. sprat je u pitanju, vlasnici psa otvore uredno vrata od stana, pas obavi nuždu i vrati se), svaki dan, unazad par godina, ovo već pisah ranije.

I ne, ne mrzim pse, samo mi nisu jasni njihovi vlasnici.

IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Axi87

Bezobrazluk sto dozvoljavaju psima da obavljaju nuzdu na decijim igralistima i sto niko ne kaznjava onr koji ne pociste iza svog ljubimca!!!!! 


Meni nije jasno da iko moze da dovede psa da proset_______a na decijem igralistu... Da ne pricam o tome sta ostavljaju iza sebe



nisam negativna...ali,a propo ovog-nigde vise se ne set_aju kucici,nego u bgdu.ok,ajde,metropola,mi smo selci,tamo pametni,kulturni,ali kad vidim da se sablaznjavaju kad neko pridje da im pomazi psa,npr boka redovno prilazi,gleda,voli pse,nikad nije pomazila bez da ne pita,a pojedini,brt,ko da si im u oko dirnuo.

ja sam inace besna sto vlasnik stana nije vratio celi depozit od 300 e,nego samo poa,jer lupeta i laze i sto nemam nacin da uzmem svoj novac nazad i boli me vise d za novac,koiko me cini besnom sto je kreten i protuva i pravi se lud,tako da mi dodje da mu ucinim mat.stetu u tom iznosu,pa da se opameti.protuva.

< Poruku je uredio branki* -- 4.10.2019 18:45:52 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 10:17:45   
vonavoj
Dozivela sam nervni slom..em sam stariju ostavila kod kuce,20min trazim parking oko bolnice,dobro nisam izlupala auto,kuda sam prolazila,sve iskopano.pada kisa..dosli na orl,jer znam da sy usi,ne bi plakao celu noc i jutro,predam knjizicu i izvestaj orl..dodje sestra i kaze uput vam ne vazi?!?! Kaze bili ste 1.10..istekao je..za 5DANA!?! vazio je mesec dana..prvo kako da ja to znam!?!?Reko i sta sad,necete da primite bebu??? Kaze gospodjo nemate uput..reko mogu da vam ga naknadno donesem..kaze ne moze!??! Idite kod pedijatra i trazite..a pedijatri ne primaju tudju decu ako njihov dr radi,a nasa radi danas sa zdravom..znaci tek sutra?!!! I stojim i ne verujem..i opet je pitam NECETE DA PRIMITE BEBU SA TEMP I BOLOVIMA,i ona zatvori salt_er..ne da sam se isplakala..kad debil vucem jadno dete,sama,idem i placem..Sad sam zvala moju dr,da mi napise uput samo i da odem popodne.ne mogu da cekam do sutra..Pitam se samo ZASTO SU SESTRE GLAVNE?!?! Gde ide nase zdravstvo...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 10:20:35   
Ana RR
Von pa ne bih joj se ja sklonila odatle, haos bih napravila. Pa mene nisu hteli da prime kada me bolelo uho pre par godina, rekla sam da se neću pomeriti dok me neko ne pogleda. I tada mi je druga sestra rekla da sa bolovima i temperaturom niko NE SME da me vrati kući. Za dete bih lom napravila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 10:21:28   
mama Jo
Joj Von, kakav maltret... mogu samo da zamislim, pa ko ne bi popi...o najstrasnije.
Nadam se da ce ri ostatak dana ici u boljem smeru, zelim ti to.
A to sa sestrama... ne znam, uvek ima izroda svuda, mozda bi ti neka druga i dala da naknadno doneses uput... nisi bas morala na ovakvu da naletis.

Cak i nije da nisi imala uput, nego je istekao za 5 dana a nisi znala... pa zar uputi kod specijaliste ne traju 6 meseci?

< Poruku je uredio mama Jo -- 6.11.2019 10:23:26 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 10:28:41   
vonavoj
Imala sam osecaj kao da se neko posrao po meni,ostala sa skamenjena...eto..u soku,kao mutava..samo sam pocela da placem kad je zatvorila salt_er.Ne znam koliko vaze uputu,ali zar je i bitno,to je papir?!? Sve se moze i bez toga,pogotovo za bebe.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 10:37:23   
mama Jo
Ma naravno bre, nema opravdanja. Zao mi je sto se tako desilo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 10:39:33   
Filadendronka
Von, ako mozes otidji do zastitnika pacijenata. Svaki DZ mora da ga ima. Niko nema pravo da se tako ponasa. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 11:51:00   
emicaa
Von ja sam soku.Ono sto sam do sad shvatila je da je 80% sestara hodajuce zlo.I jako mi je zao sto je tako.

Zao mi i sto si se ti uznemirila,zbunila pa joj nisi pokazala zube i gdje joj je mjesto.Nadam se da cete ipak zavrsiti kod doktora danas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 12:04:09   
Mirko Svirko
Von,potpuno te razumem. Lezim ovde i gledam oko sebe i ne verujemm... Jebem ti sestre i sve... jako mi je zao sto psujem. Jako sam razocarana. I nije medicina za svakoga. Primarno je biti ljubazan i pruziti pomoc.Zar da se odbije beba sa temperaturom i bolovima zbog 5 dana? 
Znaci ne verujem. A onda ja ocekujem da mi neko nesto ovde kaze. Kako da ne.. A onda kad cujem moju komsiku pa trebali ste da odneset_e neki znak paznje doktoru... oooo helpp

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 12:14:46   
Sanjica26 RR
Mirlo, nema psovanja. Postujte pravila foruma.

Zao mi je kroz sta prolazis. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 12:15:52   
Mirko Svirko
Jako se izvinjavam...Retko mi se to desi u zivotu.. znaci da sam skrenula..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 12:25:13   
Ivanka 75
Von 😔
To su te situacije u kojima si nemocan... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 12:29:03   
Mirko Svirko
Nemocne smo a povredjene 😢


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 12:29:53   
Ivanka 75
Ja sam sad ukapirala da mi vec danima nema novih flomastera na poslu. Grrrrr

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 13:38:12   
vonavoj
Zavrsili smo,zahvaljujuci mojoj DOKTORKI,namerno pisem velikim slovima,jer je velika zena! Napisala je uput iako radi sa zdravom decom,iako nismo imali zakazano..Onoj sestri sam dala uput i rekla izvolite papir zbog kog sam 3h cekala sa bebom koja jma temp..nju bas briga..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 13:39:45   
mama Jo
Von, dobro je da steuspeli, svaka cast tvojoj dr!

Ivanka, lopovluk na sve strane, uzas!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 13:56:55   
dunja RR
Jbt, hoće li se završiti oktobar!
A da gotov je, ajde onda kraj više, ali stvarno, daj nek neko pritisne dugme na ovom ringišpilu negative.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.11.2019 14:10:27   
bebilule
Von, ja sam nekako oguglala na takve nadobudnosti, hladnoće, bezobrazluke...kako ih već nazvati. Prosto očekujem od nekih ljudi da budu takvi i uopšte me ne dotiče više. Trudiš se da preuzmeš uzde, da te ne dovedu do suza i založiš se za sebe (u ovom slučaju za M). Pa makar te prozvali ludačom koja neće da iziđe iz čekaonice. Znam da je ponižavajuće, ali drugo nisu ni zaslužili.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here