|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 10:22:10   
Sanjica26 RR
Mozda Milena i nije kasno, jer malena ide u vrtic. Tebi treba dadilja za ovakve situacije kad je bolesna. Mi smo od starta uzeli dadilju, jer sam ja pocinjala rano da radim. Oni nas nisu ni pitali ko ce T da cuva. Onda smo mi sasvim slucajno nasli dadilju. Posle toga su nas pitali kad je vec bilo kasno jel treba pomoc. Krajem avgusta, a ja vec pocinjem da radim. Tako je bilo i sa drugim. Znaci mnogo bi nam znacilo da ne placamo tih 100 evra dadilji, ali kad se neko ne nudi onda moras da se snalazis. A onda je mm rekao nekoliko stvari i na tome se zavrsilo.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.10.2017 10:27:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 10:39:14   
isidora88
Onda najbolje da uzmete dadilju, ako sumnjas u detetovu bezbednost definitivno ne bih ostavljala dete onda sa njom, kao sto ni rodjenoj mami ne ostavljam svoju decj, nemam poverenja u nju, a i ona nije zainteresovana za unuke tako da se snalazimo kako umemo, za dadilju nazalost nemam para.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.10.2017 10:54:16   
Milena18

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Oni nas nisu ni pitali ko ce T da cuva. Onda smo mi sasvim slucajno nasli dadilju. Posle toga su nas pitali kad je vec bilo kasno jel treba pomoc.


Hehe, ovako je bilo i kod nas. Kad su je primili u vrtić i kad je trebalo da počnem da radim, moj tata i ona su se kao nešto pitali zašto da ide u vrtić, umesto da je oni čuvaju. Ona se ponudila onako reda radi, on nije ni to. Sad mi je drago što je bilo tako, ipak joj je u vrtiću najbolje, samo da malo stekne imunitet.
Obavićemo još jedan razgovor sa njom, pa ako ni to ne urodi plodom, možda i potražimo nekog. Teško će to biti objasniti, ali Isidora je u pravu, treba prvo misliti o bezbednosti deteta. Evo sad mm stiže kući sa posla, tako mi je laknulo, nemate pojma. Ceo dan na poslu jedva da sam nešto uradila, samo razmišljam o tome.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.11.2017 13:57:34   
Anck Su Nmaun
Mrziim kad u 5 naj blizih butika udjem a hitno trazim poklon, i niko ne prima kartice user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.11.2017 22:29:11   
choopa choops
U sred PMSa pravim oblande i u fil umjesto vanilin šećera ubacim limuntos!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ubiću se user posted image

Evo sad pkušavam da naprvim nešto u fazonu suvog kolača sa limunom, jer mi je žao da bacim smjesu, ali ne moram da kažem da će i to da se baciuser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.11.2017 22:41:07   
lesica
Ufff Čupo... user posted image

Ja bih mogla disertaciju na temu da napišem, danima sam besna i negativna, i imam utisak da se sve više i više punim istom.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.11.2017 22:42:01   
Ana RR
Joooj choopo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.11.2017 22:47:20   
Duškić
Auuu.. ma jadne zene.
Ja sam negativna i besna danima. Nesto sam umorna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.11.2017 22:54:40   
choopa choops
Tragedija! Jos sam mislila da mozda kao napravim neki fil od toga....ali ne ide, uzasan je ukus. Evo ispeklo se i isto je uzasno. Nema pomoći. Baš sam bijesna,

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.11.2017 22:57:22   
mama Jo
O, joj... chooopo opusti se i ostavi to. Mislim i ja bih flipnula bukvalno, ali mos misliti, neka se na tome zavrsi - tako je moja baka uvek govorila 😊
Zamisli da sada moras da resavas onaj matematicki zadatak i da sutra imas kontrolni a nista ti nije jasno....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.11.2017 7:58:28   
IvanaSK RR
Choopo, nista nisi uspela da uradis?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.11.2017 8:26:10   
Mala Elena
Choopo, verujem da si smislila nesto i da je kolac ukusan user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.11.2017 8:44:50   
isidora88
Choopo bas mi jenzao zbog kolaca. Koje oblande si htela da pravis, meni se bas jedu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.11.2017 14:59:37   
MamaNecaVo
Desava se.
Ja cesto umesto secera ubacim so ali zbuckam nesto.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.11.2017 11:37:43   
isidora88
Besna sam kao risuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.11.2017 11:38:30   
Peace*
Zašto?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.11.2017 14:09:51   
isidora88
Zato je M nije stigao da uradi domaci. Radio je vise od 3 sata i iz jednog predmeta nije stigao ni da pocne. Ovo vise nije normalno, zadati toliko domaceg je van svake pameti.
Mnogo mi je zao sto je otisao u skolu razocaran jer nije sve uradio, ali ono ni ja ne bih stigla da uradim a ne dete koje je tek krenulo u skolu. Moram ici na razgovor kod uciteljice jer ovo nije prvi pit da deca dobiju domaceg koliko je necije nedeljno gradivo. Dosta dece ne uspeva da isprati tempo i smatram da je provblem u preobimnosti gradiva i ne vidim sta ce se postici ako su deca svakodnevno zatrpana samo skolskim obavezama bez vremena za vanskolske aktivnosti i igru. Bukvalno kao ih trenira za neko super takmicenje talenata. Ne svidja mi se sto mi je dete frustirano i optereceno skolom, previse je rano za ovoliko obaveza.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.11.2017 14:25:17   
Peace*
Baš mi je žao što vam je tako.

Kod nas u školi, u suprotnoj smeni, ima jedna učiteljica koja daje tako puno domaćeg.

Naša učiteljica je skroz ok.
Da recimo 1 ili 2 stranice iz udžbenika iz mate, ili 1 stranicu iz srpskog iz knjige.

Marko je npr u ponedeljak završio nastavu u 16.40, otišao direktno na engleski od 17-18, odradio domaći posle toga i već u 19h mu je došao drugar.

Juče je završio u 16.40, došao kući, uradio svet oko nas, otišao na džudo od 18-19h, kad se vratio uradio srpski, u već 20h bio pod tušem.

Naša učiteljica recimo petkom ne daje domaći. Stava je da je vikend za igru dok su tako mali.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.11.2017 14:29:23   
Sanjica26 RR
Mnogo je to Isidora. Mi smo juce nesto sitno imali iz srpskog i nekoliko zadataka iz matematike koje nije zavrsila u skoli. Posto je sinoc bila na plesu nisam je forsirala da radi domaci. Ujutru smo odradili za manje od sat vremena. Ostane joj vremena za igru. Nekad bude vise zadataka.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.11.2017 14:36:32   
Peace*
3 sata je zaista puno. Ne može razlog biti da je on spor.

Moj stariji je recimo do nedavno bio užasno spor. Ustvari, dok je bio mali, bio je spor. Onda kad je malo porastao, onda mu misli lutaju.
Tek nedavno je shvatio da kada se skoncentrišeš, onda mnogo brže završiš, i posle te keva ne smara i radiš šta hoćeš. user posted image Sam se ubrzao.

Sanjice, ti si RR, hajde nekakvu temu o ovome. Bzvz je da ostane izgubljeno u negativnoj energiji.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.11.2017 14:48:51   
Sanjica26 RR
Mislim da bi nam odgovarala ova tema KLIK Tamo sam i prebacila.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.11.2017 15:05:49 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.12.2017 10:37:14   
nata11
Zasto ljudi daju za pravo sebi da komentarisu o ljudima koje nikad nisu videli i o gradovima u koje nisu nikad krocili nego samo gledali na tv-u?
Nista meni tu nije jasno. user posted image

A o Telekomu raspadu od firme koji 2 nedelje ne moze da popravi telefonski linije necu ni komentarisati. Sve to treba privatizovati pa da bar nesto rade.

< Poruku je uredio nata11 -- 11.12.2017 10:46:17 >


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 15:21:40   
Zemunka85
Lara mi je bila bolesna kao nikad, temp preko 40, 5dana na 3h, bolnica sve izvesnija (ipak nismo), vagam da li ici sa njom, ili ostati sa bebom...dobija 5 injekcija Longacefa koje placam 3500din. Eeeeeeeeeej!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 15:23:50   
veselicaa
Zemunka zasto placas longacef?
Da brzo zodravi lepotca :* Nadam se da ipak necete u bolnicu.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 15:32:58   
Sanjica26 RR
Zemunka, odradice posao longacef. Nista ne brini. I mi smo se naplacali inekcija jer smo vodili Sofi kod privatnog dr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here