|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 20:49:28   
nata11
Majstori ili politika 😀

_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 21:01:16   
emicaa
Majstori 100% 😂 i mene ovi u zgradi dovode do ludila,u 7 ujutru kad pocnu do navece nemamo mira



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 21:42:54   
Ivanka 75
Nije ovo moje za istresanje za negativu jer me nije iznerviralo ali moram da napisem.
Predlog mame iz odeljenja: da pocnemo da skupljamo novac za kraj cetvrtog razreda, a do toga ima jos godinu dana, i to za bivsu i sadasnju uciteljicu. Za poklone za obe. Pa ja pitam a sto za bivsu, nije vise ni u nasoj skoli, u drugu skolu otisla? A one ce meni, ne postavljaj glupa pitanja ko neki 😂
Reko ja pare ne dam, za novu moze, za staru ne moze. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 15.5.2020 21:45:11 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 21:56:18   
branki*
IvKa je sad treci,tako?a vi sad da krenete da skupljate za kraj 4.?Pa,ok..Bolje na vreme  ..Mislim, možda joj kupujete auto ili putovanje na Maldive.

Boze....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 22:06:15   
jess021
Branki, jednoj auto, a drugoj putovanje 🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 22:06:47   
Ivanka 75
Maldivi 😂😂😂
Ma mene rčka ono za obe učiteljice, i staru koja je otišla, bila teh višak pa dobila posao u drugoj školi i ovu novu kojoj zapao vruć krompir zamene. 
Znaci i u 8 razredu Maldivi, i za 10 god opet, paza 20 god da se set_e i pozovu da skupljaju pare za prvu uciteljicu, a gde ce da uglave za drugu, ne zn 😂

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 22:16:08   
flamingos
Joj Ivanka,pa lud svet načisto.Sad će naša Ivka da završi četvrti razred-šta je to godina dana.😀A za staru učiteljicu obavezno poklon.Nemam reči.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 22:35:06   
Ivanka 75
Jos se nadjose uvredjene sto kvarim ideju 😂
A bas super ideja, nemam reci 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 22:40:31   
emicaa
Ivanka a da im kupite po stan 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 22:40:40   
mati
Ivanka, razumem te. Suluda ideja...
I ja se nerviram sa sa predskolskom grupom. A imamo tri vaspitacice... Ne verujem koliko su ljudi dokoni i cak uzivaju da menjaju planove i smisljaju nove ideje i kuckaju CEO dan na grupi... Fuj vise

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 22:55:59   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ivanka a da im kupite po stan 😂





😂👍👌

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 23:16:18   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Majstori 100% 😂 i mene ovi u zgradi dovode do ludila,u 7 ujutru kad pocnu do navece nemamo mira





Majstori. Prsla sam danas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2020 23:20:30   
Ivanka 75
Ana, samo mi reci, da li ih placate po danu ili za celokupan posao? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2020 0:12:20   
Ana RR
Po kvm. Ovaj glavni dečko, koga već godinama poznajemo i koji je već nekoliko puta radio kod nas, je super. Odličan majstor, sve vidi, pazi, dečko zna posao i radi ga kako treba. Ali ovi što mu pomažu, tj ovaj jedan... izludeo me. Merdevinama otvara vrata, sve po staklu udara. Po celoj kući je razneo glet, lepak, otaljava posao, ofrlje radi... i onda ovaj glavni ide i ludi, vraća ga da popravi pa na kraju sam uzme i uradi. Onda ovi za oluke, dva brata. Jedan sasvim ok, normalan čovek, drugi drčan, jbt kao da radi za džabe. Neverovatno. A sa druge strane mi smo detaljisti, pedantni i onda nam smeta ako se tako ne radi. Evo primer: jedan oluk ima 4 šrafa, 3 gornja su na istoj strani a donji na suprotnoj. Mislim to je nešto što mm nikad ne bi promaklo, nebitno da li radi za sebe ili za drugog. Takav je i kad fotka, nikad neće klijentu dati fotku kakvu ni sebi ne bi uradio. Neko ne bi ni primetio taj šraf ali mi da 😅 mm me pozvao i pita kakvi su oluci i odmah sam primetila. Kaže samo sam te čekao 😅 I tako... sutra će doći ovaj glavni moler da ponešto doradi i konačno je gotovo. A onda sledi haos u kuhinjama. Tek ću da kukam 😅😅



< Poruku je uredio Ana RR -- 16.5.2020 0:24:27 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2020 0:41:02   
Ivanka 75
Majstori majstori... Ne zelis ih a trebaju ti 😔
Da se mm pita on bi sve majstore bez reci pustio da rade sta hoce a onda kado du ispravljao njihove brljotine. Ne zeli da ih uvredi kritikovanjem. A on prvi voli da sve bude savrseno i pod konac. Ali nema srca da im gundja. Tu na scenu stupam ja, glaavna zlica. Nije mi tesko da izgundjam 10_x_ dnevno. Nasi majstori su imali 30e dnevnicu svaki, znaci 60e dnevno. I tako ja kazem majstorima da za nas novac ima da rade onako kako mi zelimo jer smo ih zato i unajmili. Mm u zemlju da propadne od moje govorancije. Ali sam rekla sve. Uvijeno. Ako hocete da radite bicete placeni. Ako hocete da budete placeni radite posteno i kako treba. I tako mi mm nije dozvolio da budem prisutna kada su svodili racune. Zeznuo se, otac mu bio tu 😂😂😂 100_x_ gori od mene. I dan danas mm mu to pominje. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2020 9:40:06   
Ana RR
Taman posla da ćutim i da pustim da rade kako hoće, to bi bio haos. Većina gleda da uradi onako kako im je najlakše a to nikako nije ono što plaćam.

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.5.2020 22:04:36 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2020 9:57:55   
Ivanka 75
Zato i kazem, placeni su da urade onako kako zeli onaj ko ih placa. A ne kao moj deda. Dosao elektricar da razvede struju u vikendici i ostadosmo bez stekera u predsoblju i kupatilu. Reko majstor da ne treba. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2020 20:55:40   
Filadendronka
Meni je majstor rekao da sam picajzla ( jedva napisah pravilno 😂). Zamalo da mu kazem da je debil, zao mi je sto nisam. Ja sam kao Ivankin muz. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2020 21:08:10   
physio70
Malo je kvalitetnih majstora danas. Vecina odradjuje posao.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2020 22:09:22   
vocicana
Meni je majstor rekao da sam picajzla

Meni svi moji to kazu, a za moj novac cu da picajzlisem koliko ja hocu a ne koliko njih mrzi i sklepali bi sve sto mogu za tili cas.
Sto me nsmeja, jedva napisah kako je on rekao.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2020 22:25:54   
Ivanka 75
Tacno tako, sklepali bi bilo sta.
Prosle god, dolazim ja s posla, majstori menjalu oluke kod svekijevaca na bungalovu. 
Dobar dan, dobar dan... Krenem ja uza stepenicr kad svekar me zaustavlja. Ajde, molim te, pogledaj kad se popnes da li se meni cini ili je oluk kraci nekoliko centimetara? 
I tako se ja popnem tih 4 stepenika, pogledam levo kad ono minimum 10cm kraci oluk. Jeste, kraci je, kazem ja. 
Majstore skidaj, nisi u pravu, kaze svekar. 
Skinuse i zamenuse sta li, ne znam. 
Posle mi on kaze da su ga ubedjivali da je taman, tj mrzElo ih. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2020 22:36:04   
Filadendronka
Ne znam kako nisu malo vise psiholozi da procene da li je neko detaljista, da ne kazem picajlzla. Ja se malopre pokacih sa upravnikom zgrade oko sadnje cveca. Kaze covek da je skupo to iz budzeta zgrade, ali da mogu sama da ulozim u sadnju kao prethodnih godina. Ma kad ga ne zgromih. Ako imate preporuku za neku firmu koja se bavi uredjenjem dvorista pisite na pp. Hvala. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.5.2020 12:24:43   
vocicana
Ja nisam besna, ali sam tako razocarana, ljudi moji kako su ljudi ograniceni, kako ne vide izvan okvira prikazanog, bukvalisti, inteligentni a tako mali i smesni zbog svog bukvalistickog stava.
Kako krecem da rezem, pocela sam od jutros, kontakti ce biti svedeni na minimum, pa do one granice kada ce potpuno prestati da postoje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.5.2020 22:02:48   
branki*
Voci,iznervirali te?



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.5.2020 23:11:42   
physio70
Zasto se ljudi ponasaju tako sebicno? Kao da ne mare ni za cije zdravlje i zivot.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here