|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 17:27:02   
emicaa
I ja sam dezurno zvocalo i glavna babaroga.Ali imam i velil prag tolerancije za njih dvoje.Trebaju doobro zas... da me izbace iz takta.Trudim se da ne vicem nego da objasnim.Ali meni ne smeta kad nesto lrospu ili umeljaju.I meni desava.Kad se vracamo iz set_nje,ljeti posebno skidam ih u kadi i odmah tusiranje.A odjelo bude kao da su boravili u svinjcu.Sve se opere i ocisti,bitno da oni budu zadovoljni.Mene izbacuje iz takta kmekanje bez konkretnog razloga,na to burno reagujem



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 20:58:51   
Lilly5
Danas je umro mlad i hrabar covek, anesteziolog iz klinickog centra. Od prokletog kovida! Imao je samo 37 godina.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 23:24:31   
Duškić
Emice, sve si u pravu.

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 8:04:43   
jess021
Jooj evo i mene tu.
Primetila sam da vise vicem kad sam u Pms-u, nekako sam skroz van kontrole u to za gluposti. 
Vidim da vec ne pogledaju kad nesto urade u fazonu sad ce da vice, a ne zelim da budem takva. 
Ja uopste ne vicem zbog prljanja, prosipanja, uglavnom zbog toga sto 100 puta nesto moram da ponovim

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 9:19:03   
Ana RR
Jess, prepoznajem se u tvom postu. Kada sam u pms-u kao da nemam kontrolu nad sobom, svašta umem da kažem. Mm kaže da sam inače previše blaga i da npr ne odreagujem kada bi trebalo a u pms-u odreagujem za glupost.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 12:15:53   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Jooj evo i mene tu.
Primetila sam da vise vicem kad sam u Pms-u, nekako sam skroz van kontrole u to za gluposti. 
Vidim da vec ne pogledaju kad nesto urade u fazonu sad ce da vice, a ne zelim da budem takva. 
Ja uopste ne vicem zbog prljanja, prosipanja, uglavnom zbog toga sto 100 puta nesto moram da ponovim




Ja sam se sad izderala jer lezim isto dobila sam. On skace po meni i skace i nemoj Pavle nemoj Pavle. I kad sam odjednom dreknula. Samo sam mu rekla MARS NA SPAVANJE. Evo ga spava. Sad mi krivo. Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo i izvinila sam mu se. Ali imamo valjda i mi dusu. U 2 sam zaspala u 6 sam ustala. Dobila. BS sam lose volje

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 12:39:19   
mama Jo
Isto. Pms toliko cudno deluje na mene da sam pocela mm da govorim- evo pd danas pa narednih dana sam u pms, znaj da ne odgovaram za reci i postupke ner to nisam ja, imaj vise razumevanja i pomozi mi.

Ali slazem se sa Ljishom... Imamo i mi dusu. I pocela sam malo drugacije da razmislj na tu temu. Kontrolisem se sto se tice vikanja i oko toga za sta grdim decu, stvarno se kontrolisem i to najvise zbog sebe odnosno zbog osecaja grize savesti koji me posle progoni, ma koliko to zvucalo sebicno. Cini mi se da oni to brzo zaborave. I obavezno im posle objasnim zasto sam bila besna, i kazem im da je u redu i biti besan, u redu je i plakati, to su sve prirodna osecanja i ne treba ih potiskivati ako se jave. Mozemo da popricamo uvek o tome zasto smo besni, zasto placemo, zasto smo neraspolozeni itd. Ali u redu je i da mama bude besna i da oni to vide.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 13:00:45   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo



Crkoh od smeha, Ljišo, izvini user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 13:08:17   
veselicaa
Ja uglavnom vičem na A i S jer se svadjaju,Nini stvarno ne vičemo,suzdržavamo se baš.Što se tiče objašnjavanja i izvinjavanja,obavezno se izvinim ako se izderem bez velikog razloga a objašnjavam uvek,čim se smire i one i ja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 13:24:29   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo



Crkoh od smeha, Ljišo, izvini user posted image



Anci nisi jedina 😁 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 13:41:15   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: jess021

Jooj evo i mene tu.
Primetila sam da vise vicem kad sam u Pms-u, nekako sam skroz van kontrole u to za gluposti. 
Vidim da vec ne pogledaju kad nesto urade u fazonu sad ce da vice, a ne zelim da budem takva. 
Ja uopste ne vicem zbog prljanja, prosipanja, uglavnom zbog toga sto 100 puta nesto moram da ponovim




Ja sam se sad izderala jer lezim isto dobila sam. On skace po meni i skace i nemoj Pavle nemoj Pavle. I kad sam odjednom dreknula. Samo sam mu rekla MARS NA SPAVANJE. Evo ga spava. Sad mi krivo. Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo i izvinila sam mu se. Ali imamo valjda i mi dusu. U 2 sam zaspala u 6 sam ustala. Dobila. BS sam lose volje



Молим и неколико поклона🤣
Моје су веома осећајне кад нам није добро, кад неко од нас двоје дрема. Мене излуђује њихово свађање. Пошто се после понашају као да се ништа није десило, сад сам окренула други лист. Што да се ја нервирам, кад је вама лепо. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 14:19:46   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo



Crkoh od smeha, Ljišo, izvini user posted image


user posted image
Pomoglo mi je da mi bude malo lakse posle svega. Bas sam kreten. Al stvarno. Evo ustao je i ljubio me sronjica. Sve mi je oprostio a i ja njemuuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 16:26:26   
jabudic
Ljiso, bas me nasmija 😂😂😂


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 18:07:44   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo



Crkoh od smeha, Ljišo, izvini user posted image


user posted image
Pomoglo mi je da mi bude malo lakse posle svega. Bas sam kreten. Al stvarno. Evo ustao je i ljubio me sronjica. Sve mi je oprostio a i ja njemuuser posted image



Ja u tim situacijama kažem "Gospodi pomiluj". Pocela sam na grckom🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2021 23:16:01   
Misha i Ljisha
Haha svako ima svoj nacin da se nosi sa sa stresom i svojim kretenskim potezima. Ja trazim oprostaj od sina i Boga.  



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.1.2021 9:40:14   
Lilly5
Ljiso, mislim da cu kad budem bila negativna i  vikala sledeci put ovo tvoje imati na umu 🙂 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.1.2021 15:45:33   
Ivanka 75
Iznervira me sveki....

Kaze nisam dosla svekru da cestitam rodjendan. Reko niko me nije zvao. Kaxe nema veze, trebalo je. Znam da je trebalo, inatim se. Godinama me podjeb..... Ako nes ne pozoves na rodjendan necemo ti doci... Moras da dodjes da nas pozoves ako hoces da ti cestitamo rodjendan.  Jeb@ im se sto je meni teski kad mi tako nesto kazu.
A mm idijot dosao s posla taj dan i nije ni rekao hakdemo dole da cestitamo S rodjendan, ko da nismo ista porodica. Kaze samo sam svratio dole. Ni moju mamu niko nije udostojio da kaze prijo dodji na kafu punim 75 godina, muz mi puni 75 godina. 
Kad traze od mene da ja udostojim nekoga ona se to zahteva a suprotan pravac, prema meni ouji pike ne vazi. 
Besna sam. Proci ce me. Disem polako! 😊 

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.1.2021 15:47:01   
Ivanka 75
Bivtu jos poneka teska rec...

Ne volim kad me neko kori pravilima kojih se sam ne pridrzava.

Znam, da, je trebalo da odem dole, ali inat je bio jaci. Ljuta sam na sebe sto dozvoljavam da, me ovo pogadja a vec sam navikla na ovaj tretman. Niko na vrata ne dodje da kaze dodjite... A ocekuju kraljevski tretman.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 21.1.2021 15:52:14 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.1.2021 16:09:37   
Maraj
Ivanka moji svekijevci ni ne obelezavaju rodjendane. Gotovo uvek zaborave na svoj . Al sam zato ja tu da kazem: Doci cemo sutra na rucak i tortu user posted image i onda ih potset_im da im je rodjendan user posted image
Isto je i ako je nekom drugom rodjendan. Ja sam uvek "nagovestavala". Eto moji ne haju za te godisnjice...

< Poruku je uredio Maraj -- 21.1.2021 16:10:36 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.1.2021 16:16:45   
Ivanka 75
Maraj, nije problem da odem.
Stvar je u tome sto sveki svaki put za moj rodjendan naglasi kako nece da dodje ako nije pozvana. i da ne ocekujem poklon ako ne pozovem. Koliko god se trudim da me to ne dotice (a to je samo jedan dan u godini, moj dan, ne zaboravi ona ni ostale dane da me pecne cisto da ne promasi dan) ipak mi bude tesko srcu. Veruj mi da ne mogu nekad da trpim. gram ljubaznosti, samo jedan gram. I posle sto sam pustila jezik i samo pravim probleme.
Drugo je kad odes pa ti se neko iskreno obraduje. Meni se ne raduju sta god da uradim i uvek mi traze greske. Prestala sam da se trudim vise i vise me nista ne zanima. Isla, kupovala kapice i trake za njihove rodjendane da bi me podje@@@@@@, napravim tortu oni kazu nisi trebala pa je sklone i na kraju bace.

Dever nije dosao na Ivin rodjendan jer je jetrva bas taj vikend resila da slavi svoj. Sinu su rodjendan slavili sa jetrvinom porodicom za novu godinu a kod nas dosli 3 dana kasnije da pokupe poklon i doneli 3 parceta torte u kutiji.

Sad sam sverekla mm on kaze mani me se. I njemu sam socno porucila da putuje daleko...

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 21.1.2021 16:28:02 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.1.2021 6:18:53   
Queen Lady
Jao Ivanka, kao da pises o mojoj sveki, sve te razumem. Nismo imali istu situaciju (nit ona meni cestita, nit ja njoj), ali sam odnos i ponasanje me podseca na moju sveki... Evo i ja sam se iznervirala kada sam procitala tvoj post... user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.1.2021 8:08:48   
emicaa
Ivanka ne znam sta da ti kazem.Pokusaj da te to ne dotice previse.I kako oni sa tobom,tako ti sa njima.Drugacije ne mozes



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.1.2021 8:33:39   
Ivanka 75
Trudim se... Vidno ih izbegavam 😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.1.2021 9:21:00   
Ana RR
Ivanka, zbog čega se ti nerviraš jbt. Te odnose je trebao tvoj muž davnih dana da reši, sada je za to kasno. Svako ima svoja vrata i do viđenja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.1.2021 10:05:17   
Ivanka 75
Anci, veruj mi da je sve to lako reci a tesko sprovesti. Kad si nasamo sa nekim bar minut i onda iskoristi trenutak da ti nesto kaze. Nema ona straha ni takta uopste. Zato sam i postala ovakva prema njoj. 
Vrata su nam razlicita ali je dvoriste isto. Srecemo se svakodnevno. Bude dana da ne izlazim napolje samo zato sto znam da su u dvoristu. A opet se nekad zainatim pa izlazim non stop i budem im pred ocima. Tada me docekaju komentari tipa, a ti si tu ili, do kad ces da sedis napolju... A onda me zaskoci pa prokomentarise nesto. I opet se vratim unutra na duze vreme. Dusi mi je tesko. Ne mogu da budem dobra osoba kad mi se ovo desava. 





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here