|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 18:01:35   
Duškić
Milena user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 19:07:23   
jess021
Milena, Lesli😘😘😘



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 20:04:26   
lesli


IZVORNA PORUKA: Milena18

Lesli, svima se dešava, i sve se posle toga osećamo loše. Drago mi je da si se brzo smirila. Nadam se i da si izgladila odnose sa mužem. 





Jesam. Sinoc smo vec bili ok, mada smo se svadjali pola dana. Ili preciznije ja rezala, a on se jadan uglavnom sklanjao i cutao. 🙄🙊Najvise me otreznilo dete, kad je uvece dosla do mene i rekla “mama, nemoj vise da vices na tatu”. E tu mi doslo da se upucam...

Jess 🤗

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 20:07:14   
pari
Lesli, sve je to normalno, nemoj se kriviti...znam kako se osećaš, i ja sam u toj situaciji često, a ne bih volela ...

Deca nas uvek otrezne...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.4.2021 22:05:56   
mati
Ne znam gde da pišem.
Danas se mladji M vratio sam iz škole. Ali priča počinje ovako: kopaju dvorište već par nedelja neke cevi sprovode i samo su izdali obaveštenje da će biti radova. Da ne pričam kako je bager vitlao napred - nazad onom kašikom u sred preseka smene. Danas bez obaveštenja sva deca su puštena na glavni ulaz, a roditelji, babe, dede, tetke, stigne čekali na ulazu iz dvorišta, za djake, kao i svakog dana. Svi izašli majka moja i od druga majka čekaju i čekaju, njih nema. Roditelji se rasturili pojedini. Deda neki hvata se za glavu, treba da uzme unuka i još neko dete. Nema obojice..
Ove dve moje trče oko škole i traže, ljudi se sreću unaokolo, svi zbunjeni, traže decu...
Majka se set_ila da pozove starijeg M jer mladji ne nosi tel, i bas u tom trenutku mali ušao na vrata. Dok ona baulja oko i u školi. Učiteljica sišla pa se penala. Majka moja je poludela. Ja sam joj se ljutila što se raspravljala, al i ja sam na nju...
Pa one pokupile neko dete pa ga vracale sa njima, i ono jasno čekalo. Reko kako neko nije pozvao televiziju da vidi narod kako škola gubi decu. Ej zaključak im njihov ulaz i sve ih izveli na glavni, bez da ikoga obaveste. A to su sve mladji razredni.

< Poruku je uredio mati -- 2.4.2021 22:07:17 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.4.2021 22:26:13   
smeško
Колико далеко вам је школа?


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.4.2021 23:05:30   
mati
Petnaestak min pešaka. Ali ima jedan mali i jedan veliki semafor, i uključenje iz jedne ulice za autobuse...
Ma napravili ludnicu ovi iz škole. Mogle su tetkice da obaveste roditelje. Učiteljice na grupu da pošalju. Haotično je bilo kaže majka. Meni su rekli tek kad sam došla sa posla. Inače bi doletela za minit

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.4.2021 23:10:31   
Ivanka 75
Jeste li nekad sa njim razgovarali o tome sta ako nema niko ispred skole? Sta da radi i kako da, se ponasa? 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.4.2021 23:18:40   
mati
Znaju da, ako bake nema na dogovoreno mestu treba da dodju sami. Ali sada je stariji M imao čas manje, i već je bio kući, a oni izašli na drugi ulaz, verovatno se i za pričali pa im nije bilo čudno što niko nije došao po njih. A jeste samo sa druge strane.
Ovaj dekica jadan pronašao unuka na kraju, i otišao sa njim kući, pa se setio da trebalo i drugo dete da uzme pa se vraćao po njega. Ma u haosu su svi bili.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.4.2021 23:22:55   
Ivanka 75
Rekla bih da se odrasli nisu snasli u toj situaciji, deca ladovina 😊


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 3:51:29   
dunja RR
Zove me sada naš drugar iz Kanade, umro mu otac. Majka mu imala moždani prošle nedelje, i oca premestili u dom jer je majka u bolnici. Hteli smo juče da nazovemo njegovog oca, čika Đorđa, on je nas uvek zvao kada je bilo teško prošle godine, i ne stigosmo od dece. A uhvatila sam se juče za telefon sećam se dobro, i krenula da tražim u imeniku, i nešto me omete ... Majka bolje, ali otac ode, razdvojili se prvi put za preko 60 godina braka. Sada se jedemo što ga nismo nazvali. Ima li kraja lošim vestima user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.4.2021 4:04:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 8:18:05   
nata11
I tako dodjete na posao i koleginica svima skuvala kafu i stavila na sto sem vama. user posted image

Zene su zlo, sve mora komplikovano kod nas.

Lep pocetak vikenda svima. user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 9:08:16   
Ivanka 75
Dunja 😔 Tuzno...

Nato, ti njoj skuvaj kafu, nisi kao ona. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 9:28:54   
dddaca
Nato, uvek je bilo i bice takvih koleginica. Mozda je slucajno zaboravila, mozda neko naisao, pa uzeo tvoju kafu, a mozda je i namerno. Ti vec znas u kakvim ste odnosima. Ignorisi i ne dozvoli da ti to upropasti dan.
Dunja, bas mi je zao. Vreme ne mozaes da vratis, ali nema potrebe da sebe krivis zbog toga

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 10:13:39   
mati
Eh Suzi. Najgore je kad ima tako nečeg nedovrsenog, što ne stigneš a kasnije se kajes.
Nato, ja sam to presekla odavno. Sama sebi kuvam 2u1 i caj. Mogu nekome da stavim vodu ovako me ne zanimaju. Kada me neko pozove na kafu odem, ili meni dodju, a ovo... I niko nikad nema kafu, samo bi da se grebu, a piju 180 dnevno

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 15:32:50   
smeško
Код мене само магационер и ја пијемо турску. Он кува ујутру, ја поподне. Обоје купујемо редовно и имамо залихе за годину дана. У праву си, Нато, стварно се боље слаем са мушкарцима.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 16:00:17   
vonavoj
Nato,bas bezveze...zenski kolektiv je kokosinjac,ja tako kazem.

Ja pijem 3u1,ostali tursku...koleginica kojq je najmladja kuva,ali ja ako dodjem prva i ja kuvam..Imamo i mi jednu koja dodje i kaze kome se pije kafa i stavi vodu i kaze ajde neka neko zakuvq!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 16:14:18   
Sanjica26 RR
Слажем се Вон за женски кокошињац.

Код мене теткице кувају кафу. Ja не пијем. Углавном чај. 
Сузи, баш ми је жао. ☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 16:39:21   
mati
Niste svesne tek sta je muški kolektiv... Kakve su to priče. Gori su od žena stopostotno.
Dala sam oglas za stence... Zovu me već, i to sve za celo leglo. Preprodavci. Nema sanseuser posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 17:26:30   
nata11
Ne slazem se sa mati. 10 godina sam bila jedino zensko u firmi. Imaju svoje rasprave ali se ne gleda na ovakve sitnice.


Ma mi sve imamo u firmi, 3 vrste kafa, cajeve, sokove. Duga prica... Da nee kvarim vise sebi dan.

_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 19:19:41   
mati
Nato, ovo je bilo vezano za ženski kokosinjac i priče. A ne za te smicalice i bezobrazluk. Tu već žene prednjače.
Konkretno o pričama i tračevima sam pisala. O muškim pričama. Ja sam dvanaesta godina jedina u kolektivu od žena. Ono što ja čujem ujutru, prevazilazi sva ženska ogovaranja.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 21:27:23   
Ivanka 75
Nekim osobama samo kuknjava iz usta izlazi.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 21:32:45   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nekim osobama samo kuknjava iz usta izlazi.


Apsolutno se slažem.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 21:44:03   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nekim osobama samo kuknjava iz usta izlazi.




Ко те дирао Иванка?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.4.2021 21:57:39   
Ivanka 75
Lepo kaze moja kuma " Nije tvoja dusa kanta za tudje otpatke". Ne mogu vise da slusam tudju negativu iznova i iznova. Samo kukaju i zale se. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here