|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 13:17:45   
mati
Sanjiće, ovo mi je sada nesto poznatom kao da sam čitala, tj da si pisala nekada o tome.
Muziku si imala cele noći. Joooj zamisli da si ga pipnula u mraku... Ufff...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 14:33:37   
smeško
Јој, ја ништа не убијам 😬 Кукам мм па се он мучи док их не избаци. Ја пајам зидове тако што пауцима скинем мрежу, а њих пустим да побегну. И они за пар сати направе нову. Али, нека их, жива бића као и ми. Ја сам, Иванка моја, сита кукњаве. Дођем као упијач, а немам времена ни за себе. Тренутно сам избацила све такве особе. А кошење траве и цепање дрва ноћу пријави комуналној полицији. Ја бих одлепила на твом месту.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 15:40:10   
Ana RR
Smeško, ti si luda 😅😅 bube ne računam u žive duše 😅



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 16:40:27   
mati
Anci slažem se. Mada ne skroz... user posted image Išle koleginica i ja u neku zgradu, a ono bubamara, pa vi ne znate koliko. Uzela ja metlu i lopticu, a ona me gleda, pa jednu po jednu kroz prozor. Reko, ako tako nastaviš nećemo do mraka da ih izbacimo. Još ne naljutila na mene kako sam bezdusna. I ja sam ih izbacila kroz prozor, samo po više komada...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 17:57:11   
smeško
Шта ћете, брат и ја сахрањивали бубе као мали, кад их случајно згазимо.😂


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 18:04:29   
Sanjica26 RR
Омашисмо скроз тему. user posted image

Смрдибубе су једна напаст. Улетела нам је у климу. Једва ју је мм избацио. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 18:11:40   
smeško
Инстант освеживач😂. Нећемо више, Сањице❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 20:27:27   
Ana RR
E mati, bubamare volim, ne bih imala srca da ih ubijem.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 20:29:25   
mati
Ma nisam ih ja ubila, samo metlom u lopticu, i kroz prozor, one su tvrdokorci preživele su. Bilo i je preko dvesta sigurno. Da sam bacala jednu po jednu ne bi ni spavale...
A sad prebaci ova naša dva posta u temi o insektima da ne mašimo... Da nas ne peć peć Sanjica..

< Poruku je uredio mati -- 4.4.2021 20:30:14 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 21:24:23   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Smeško, ti si luda 😅😅 bube ne računam u žive duše 😅




Hahaha,ni ja..tamanim sve😂😂pogotovo smrdibube,koja im je uloga🙄

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 21:26:49   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mati

Ma nisam ih ja ubila, samo metlom u lopticu, i kroz prozor, one su tvrdokorci preživele su. Bilo i je preko dvesta sigurno. Da sam bacala jednu po jednu ne bi ni spavale...
A sad prebaci ova naša dva posta u temi o insektima da ne mašimo... Da nas ne peć peć Sanjica..


мати, сви модератори ће пец, пец. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2021 21:38:43   
mati
To sam i kazao. Al ti si nam najazurnija. Neću više.
Evo, da iatresem negativu.
Sa nekim se ne vidiš mesecima, i kad se vidiš, sutradan ti javi da ima koronu. Ej srećo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.4.2021 8:51:34   
milicicak
Ono kad te oće onda te baš oće...


V je u izolaciji,dete iz grupe ima kovid. To i ne bi bilo tako strašno da on nema neke vezikule koje možda jesu, možda nisu varičela. U dz neće niko da ga pogleda do ponedeljka... Srećom pa je on super, samo se povremeno počeša. T nije preležala
Ja polomila zub, srećom spasivo je ali u sredu idem na službeni put pa to treba rešiti pre toga, zubarku viđam češće nego muža.
Na poslu posla koliko hoćeš a meni komp izduše pa secam laptop kroz pola grada.
Umorna sam ko pas.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.4.2021 9:04:39   
dddaca
Svasta, sto nece dete da pogledaju do ponedeljka? Zato sto je u izolaciji? Sve mogu da razumem, ali da dete nece da pregledaju, e to mi nikako nisu jasni

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.4.2021 11:21:12   
vonavoj
Mili,pa on je svakako za izolaciju i sa boginjama🙄svasta...a ti bila iskrena i rekla da je u izolaciji,sto je ok,ne treba kriti.ali eto problema.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.4.2021 19:00:46   
dddaca
pisala ma pogrenoj temi, pa brisem zbog toga...

< Poruku je uredio dddaca -- 16.4.2021 19:01:45 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.5.2021 10:21:11   
nata11
Detetu skocila T. Zovem jednog dr na odmoru, drugog- iskljucen tel.

Odemo u deciji dispanzer.
Na spratu 20 roditelja sa decom, radi 1 dr.
U prizemlju 5 deteta, radi 2 dr.

E sad filozofija dispanzera - Vas karton je na spratu jer tamo radi vas dr i ne moze se spustati dole.
user posted image user posted image

E gde mi zivimo.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
31.5.2021 17:34:04   
smeško
Добар дан. Волела бих ваше мишљење о проблему у школи у првом разреду. У којој теми могу да пишем? Таман да мало избројим до 200000.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
31.5.2021 18:26:09   
Milena18
Smeško, mislim da imamo više tema o tome. Šta se desilo? 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
31.5.2021 22:12:14   
vonavoj
Ubi me pms i ja bi nekoga ubila!!


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.6.2021 13:51:20   
dunja RR
Smeško, istresi se.

Evo i ja ću, ja sam u poslednje vreme jako tužna što je ova korona Savi oduzela godinu dana vrtića, toliko nisu išli kada saberem početak prošle godine + krenuo u oktobru jer smo bili u Bosni zbog korone, ostali duže nego što smo planirali, pa došli u Srbiju, pa 10 dana izolacije, pa u vrtiću 2 puta bila grupa u izolaciji, pa se vaspitači razboleli, i tek februaru krenuli ponovo. Sve na preskoke išli. Prehlade ne računam. A u međuvremenu su svi išli, cela grupa, i tako se raduju, i grle se do besvesti svaki put kada se vide.

Bukvalno mu je oduzeto godinu dana igre sa drugarima. Ne samo njemu, znam. Ali me toliko boli to, i puno plačem zbog toga u poslednje vreme.

Možda to prolaze sve mame kada dete prelazi u školarce, ne znam, ali mene baš zdrmalo ovo. Plus sam generalno emotivna zbog raznih stvari koje mi se dešavaju, a od puno posla koji imam u furmi trenutno ne stižem sve te emocije da obradim kako treba. Baš sam u nekom haosu, generalno.


Juče poplava u kući, pukao neki stari ventil na kazančetu, vodoinstalater došao sa 5 sati zakašnjenja, do tada mi sami sve popravili, ja sve izribala, i zvala ga, nije se javljao, pa mu poslala poruku da ne dolazi, jer kasni, i samo smo završili, tj. mm popravio. Da smo majstora čekali, probilo bi do komšije, grrr. Ladno je došao sa 5 sati kašnjenja, ušao bez maske (mm mu otvorio), odmah sam vrisnula da je stavi, i tražio pare za gorivo. More beži bre. Mm mu dao čokoladu (ja ne bih ni to), i ispratio ga.


Posle godinu i po kašnjenja, infostan nam postavlja novi lift. Navodno, samo u Italiji se pravi (stara zgrada) pa smo zato čekali.
Pritom nam godinu i po dana naplaćuju korišćenje lifta svakog meseca, da li 800 dinara mesečno.
A 1.500 eura po stanu plaćamo novi lift! Evo danima lupaju na hodniku.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.6.2021 17:35:44   
Ivanka 75
Slinavi nosevi, temperature,  prevrnut tanjir sa corbicom od spanaca za ruckom, sto, zid, tepih, ribala kupatilo pa Iva izbelela helanke na domestos. Divan dan! 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.6.2021 18:01:43   
Milena18
Drži se, Ivanka. Samo da temperature prođu, pa će i sve drugo biti lakše. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.6.2021 23:21:43   
flamingos
Ivanka,držite se.Da što pre sve prođe.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.6.2021 13:16:21   
Ana RR
Mrzim poštu i postexpress user posted image user posted image

Po ko zna koji put mi pošiljku ne donose na kućnu adresu već je ostave u pošti ,a uredno plaćam dostavu! Svašta sam im rekla preko telefona!! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here