|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.6.2021 14:27:20   
Ivanka 75
Ako si im rekla! Mnigo su se probezobrazili!!! 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.6.2021 19:53:58   
ivaMark
Danas sam besna jer sam pala vozacki ispit. Posle 20 godina i ne znam koliko hiljada kilometara sam pala na ispitu uz dodatak kontrolorke da citam knjige o znakovima...da napomenem da sam svaki STOP ispostovala bez greske, samo sam kroz naseljeno mesto vozila 40 umesto 50....i kroz neku sumu sporije nego sto treba...kroz sumu gde je zakrpa do zakrpe na putu. 


Besna sam na sebe jer sam mislila da cu poloziti, besna sam na nasu drzavu koja je toliko jadna da Slovenija ne priznaje nas vozacki ispit...besna sam na Sloveniju jer ne priznaje ispit iz Srbije ali zato iz Japana ko dodje, dovoljno je da zameni vozacki i cao. 
Eto.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.6.2021 22:17:06   
vonavoj
Auu,ivamark,pa zaista.. kreteni! Polozices sledeci put,bice bolje!


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.7.2021 19:59:29   
milicicak
Pročitala sam i opet sam se iznervirala pa sam morala malo da rantujem ovde.
Nije Sanidej ništa kriva ali danima je školska viber grupa usijana zbog ovoga pa sam morala negde javno da iznesem svoje mišljenje

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Da li ste culi da ce beogradski osnovci dobijati besplatne udzbenike i tablete od septembra? Prvi i drugi razred udzbenike, a stariji tablete. Ne znam u kojoj temi da pisem pa sam ovde objavila post. 



Mene užasno nervira što to na sva usta reklamiraju kao nešto novo. Stoji da prvaci i drugaci dobijaju udžbenike što nije bilo od kad su oteli vlast ali deca u našoj školi godinama dobijaju u trećem razredu tablet za školske zadatke. Meni je skandalozna ta priča kako smo napredni pa će nam deca u školu ići samo sa tabletom. Taman da dočekamo da do fakulteta ne umeju ni da se potpišu a ne nešto drugo.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.7.2021 21:12:22   
Sanidej
Ja sam saznala za to bukvalno par dana pre planirane kupovine knjiga. Platicemo ih sigurno, samo na neki drugi nacin 🙂


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.7.2021 7:35:06   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Pročitala sam i opet sam se iznervirala pa sam morala malo da rantujem ovde.
Nije Sanidej ništa kriva ali danima je školska viber grupa usijana zbog ovoga pa sam morala negde javno da iznesem svoje mišljenje

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Da li ste culi da ce beogradski osnovci dobijati besplatne udzbenike i tablete od septembra? Prvi i drugi razred udzbenike, a stariji tablete. Ne znam u kojoj temi da pisem pa sam ovde objavila post. 



Mene užasno nervira što to na sva usta reklamiraju kao nešto novo. Stoji da prvaci i drugaci dobijaju udžbenike što nije bilo od kad su oteli vlast ali deca u našoj školi godinama dobijaju u trećem razredu tablet za školske zadatke. Meni je skandalozna ta priča kako smo napredni pa će nam deca u školu ići samo sa tabletom. Taman da dočekamo da do fakulteta ne umeju ni da se potpišu a ne nešto drugo.




Mili, uvek je tako.
Mnogi roditelji su vec kupili knjige. Ljudi kupuju na rate. Nemaju odmah da plate celi iznos.
Sto je meni isto smesno, tableti moraju da se vrate. Ne znam kakvi su vasi. Ali ovi tableti koja je moja škola dobijala tokom online nastave su bili kršici.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.9.2021 13:30:10   
flamingos
I tako krenem da mutim fil za tortu i-stradao  mi mkser.Grrrrr.Bogu hvala,pa imam rezervni i stvar rešena.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.9.2021 21:28:55   
Dragica Draga
Dobro je flamingos

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.9.2021 21:30:51   
flamingos
Da,dobro je,jer sam imala rezervni.Ovako bih morala da jurim mikser po komšiluku.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2022 8:17:13   
nata11
Da napisem koju pa da se bacim na posao.

Moje dete nespava od rodjenja nista novo, e sada je faza - ona bi u svoju sobu, svoj krevet ali se budi na 2 sata i mama da dodje kod nje. Da me drzi za ruku, dam joj caj... Nocas nisam sastavila 2 sata u kontinuitetu. U pola 4 sam odustala od spavanja, u 4:15 sebi napravila kafu.

Ljubimac nam je inace OK ali je gravidna i muci je zeludac. Napravila haos u kupatilu po plocicama. Oko 3 sam ribala kupatilo.

Juce me majka telefonom obavestila da ocekuje da je u nedelju vozim na aerodrom. Tim recima. Inace ima auto, dobar je vozac, brat se ponudio da ode ranije pa je on odbaci... Ja sa losim autom trebam staviti dete jednog jedinog slobodnog dana u nedelji i vozim dete nekoliko sata u sedistu. Jos uvek joj nisam javila da ne zelim to, da ne mogu i hvata sebe da ja ne umem da joj kazem NE.

Inace nas odnos nikada nije ni bio idealan, klasicna toksicna majka koja nikada nije sela razgovarati, koja te ne pozove da pita kako si ali se zato podrazumevaju poruke: imas li ti roditelje, donesi mi to i to - iako je mlada i radno sposobna zena.
Otac na drugu stranu radi, resio da se povuce u selo u planini van grada i tu je kada ti zatreba ali opet nije tu.

Najvise mi zao mog deteta koje je zeljno deda i baba., Ona otvori slike pa gleda, prica sa njima...

Na poslu jedna koleginica tesko bolesna, druga uzela slobodno ima privatne obaveze. Nas dve na firmu od 200 radnika. Da li je potrebno napomenuti kako je to jedva izvodljivo. user posted image


Znam da nisam napisala nista novo, da se vecina zaposlenih mama bori sa istim situacijama lia trebao mi ovaj ventil. Premorna sam, koza mi je zuta od umora, kafa, brze hrane.



_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2022 8:18:56   
jess021
Nato, ako ništa drugo ne možeš promeniti reci mami da ne možeš, neće ništa strašno da se desi.Drži se

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2022 8:21:53   
flamingos
Nato❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2022 8:52:17   
vonavoj
Nato,prosto joj tako i objasni,raspadas se,nedelja ti je jedino slobodna.

Grlim te,razumem te,ne daj se. Bas se mucite sa spavanjem,nema gore od nedostatka sna.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2022 9:02:00   
Ivanka 75
Nato, pregrmi taj grč u želucu i kaži majci NE. Objasni zasto odbijas, verovatno ce se naljutiti ali, nedelja je tvoj dan.


A sto ja mrxim kad mi neko tako podrazumevano trazi nesto 🤬 Zato sam se i promenila, napustala sam sve svoje obaveze, da bi drugima obavljala poslove iako su saaavrseno sposobni da sami to urade. Nema toga vise. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2022 18:11:34   
vonavoj
Moze samo grrrrrrrr..


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2022 18:21:57   
Milena18


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Zato sam se i promenila, napustala sam sve svoje obaveze, da bi drugima obavljala poslove iako su saaavrseno sposobni da sami to urade. Nema toga vise. 



Ivanka, poduči me toj veštini, molim te 😁
Nato, potpuno te razumem. Ja sam svakodnevno u sličnoj situaciji i jako se loše osećam zbog toga. Probaj ovaj put da je odbiješ ako ikako možeš. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2022 19:21:40   
Ivanka 75
Milena, mnogo je tesko 😟

Pregrmis onaj prvi grc u stomaku i on te nikad ne napusti u tim situacijama ali teras po svome. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2022 19:23:37   
Ivanka 75
Samo kazes NE i kraj. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.2.2022 9:25:57   
IvanaSK RR
Lako je reci,ali tesko uraditi...
Ja imam srece sto moji roditelji mene i sestru uvek stavljaju na prvo mesto i trude se koliko mogu da nam olaksaju. A opet, nekad se iznerviram sto sebe stavljaju na poslednje mesto. 
Verujem da se Nati sve smucilo.. Nekako i sebe uhvatim da mi nije ni do cega i da mi je muka od svega. Da li je zima, korona, brigr svakodnevne, razmisljanje sta, kako, presipanje iz supljeg u prazno... Bas neki nikakav period.. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.2.2022 13:14:33   
Ivanka 75
Joj, Ivana, zato i kazem da je mnogo tesko. Ali meni se desavalo da zapostavim sve svoje obaveze i svoju poordicu da bih nekome uradila nesto jer su lenji da urade sami ili se prave nevešti.Tu sam napravila rez i kraj. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.2.2022 18:36:50   
IvanaSK RR
Ivanka, sve razumem. Svaka cas_t kad si uspela da sredis malo to. Uopšte nije lako.
Nato, kakvo je stanje sa nocnim buđenjem? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.2.2022 22:53:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ivanka, sve razumem. Svaka cas_t kad si uspela da sredis malo to. Uopšte nije lako.



Sve se uci s godinama, a ja ih imam poprilicno  😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.2.2022 23:02:54   
Milena18


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ali meni se desavalo da zapostavim sve svoje obaveze i svoju poordicu da bih nekome uradila nesto jer su lenji da urade sami ili se prave nevešti.



Ovo kao da sam ja pisala, tj. meni se ovo još uvek dešava i to sa bliskim članom porodice. I jako, jako sam ljuta na sebe zbog toga. Utiče mi na svakodnevni život, na raspoloženje, na porodičnu dinamiku... Zahtevi nisu verbalni, već su to očekivanja koja se pred mene suptilno postavljaju i emotivno ucenjivanje. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.2.2022 23:24:23   
Ivanka 75
Kreni sa sitnicama. Iskreno, ja sam gledala mm kako on lako otkaci njegove. Ladno kaze NE MOGU.

Malo me i on nekim svojim izjavama ohrabrio i podstaknuo da promenim svoje ponasanje. 
Ja sam prosto letela kad mi neko kaze da mu nesto treba. Bilo rodbina bilo drustvo bilo komsiluk. A mojeo baveze ostanu nezavrsene jer sam svoje vreme utrosila na druge. Sve je to ok, lepo se osecas kad pomognes nekome ali kad to predje u iskoriscavanje i prebacivanje krivice, onda dodje kraj. 
Sve u svemu, da, su bili manje navalentni ne bi se ni ja promenila. A sve je pocelo tako sto sam odbijala te zadatke tako sto kazem da bas u to vreme imam nesto drugo sto ne mogu da pomerim 😂 iako nemam, mala bela laz ali korisna. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.2.2022 7:32:23   
Milena18
Razumem, Ivanka. A šta raditi kad neko ne traži, ali ti na druge načine stavlja do znanja da od tebe očekuje da radiš nešto umesto njega? Jednostavno te nekim izjavama i ponašanjem stavi u takvu situaciju da nemaš kud. Nije ovo pitanje za tebe, samo razmišljam i nerviram se 😁 Iskreno, ja bih mogla u ovoj temi da pišem svakog dana i to me već brine. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here