|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 8:08:28   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Sofi smo ostavili kod kuce kad vec T ne ide. Pakao noc. Skoro cele noci je povracala. Nema sta da izbaci. Probacu malo da dremnem dok se ne probude. Bice mi haos. Moracy tri razlicita rucka da spremam. Nama posno, T supica, Sofiji posebno. Treba i na posao da idem. Mm ce da dodje da ih cuva.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 8:28:05   
IvanaSK RR
Sanjice, zao mi je. Nek dan bude mirniji😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 8:40:19   
Sanjica26 RR
Nema nista od spavanja. Sofi mi je stala iznad glave i sve vreme posmatrala. Naravno da nisam mogla da spavam. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 8:47:53   
emicaa
Dobro jutro.
sanjice ljubi macu.
Ja necu a kukam na mm,ne bih bila fer jer mi pomaze stvarno.Iako nekad pozelim da mu glavu odkinem user posted image
Skockice kod nas je porodiljsko 3 mjeseca,tuga pa eto.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 9:01:35   
Duškić
Dobro jutro!!! Mi dosli u civilizaciju malo...prehladila mi se cerkica , a i malac slinavi..Smrc. Kako mrzim temperaturu!! Nocas smo se tusirale vise puta, nece temp.da spadne..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 9:20:56   
Anck Su Nmaun
Jutro mame
Moji svi lepo spavali ali dzabe kad ustajemo rano, jos pomeren sat..znaci u 5h smo ustali. Bebi spava a ja slogirana...trebace mi mesec dana da se prilagodim 😣

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 10:25:32   
Mariya
Sanjice, ja sam otkrila nešto što pomaže L kad povraća a nema šta da izbaci, dam joj 1/4 dimigala! Probaj,nemaš šta da izgubiš,odmoći joj neće, a možda pomogne.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 10:30:36   
Sanjica26 RR
Maryia, ne povraca vise. Za sada ima samo blagu temoeraturu.
Sad cu uskoro u skolu. Mm dolazi da ih cuva. Rucak sam skuvala. Njih dve se igraju. T lezi sa lutkom, a. Sofi sedi pored nje i igra se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 11:04:22   
emicaa
Stigli su Davidovi rezultati,nema alergija.Bar to mozemo iskljuciti.Za dvije sedmice ima devetomjesecnu kontrolu pa cemo tad vidjeti sta dalje...
Sanjice dobro je da se bar povracanje smirilo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 11:29:00   
IvanaSK RR
Emice, dobro je da znas sada to.
Sanjice, ljubi je puno.
Duskic, kako ste jutros?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 13:04:06   
Milena18
Ćao, mame!
Emice, super što nije alergija. Ja sam kao beba imala ekcem na obrazima, isto nisam bila alergična ni na šta. Povukao se sam od sebe. Ne otkrije se uvek šta je uzrok, tako da ako to polako ide na bolje, nemoj mnogo da brineš.
Što se muževa tiče, ja se na mog neću žaliti, on stvarno sve radi, posebno oko bebe. Jedino mu je malo frka kad se ukaki, ali i tada je presvuče user posted image Malo se samo ulenjio što se kuvanja tiče od kad radi, a ja volim njegovu kuhinju, pa mi to nedostaje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 13:14:50   
emicaa
Dr je rekao da ima djece koja imaju ekcem i koji se sam povuce.Ja cu ipak trazit da nas posalje i koznom da bih bila sigurna.
David spava,cekam svaki cas da se probudi da ruca pa da bjezimo u setnju.Divno je vani.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 14:47:51   
eca89
Super Emice, da nije alergija.

Ja sam danas ponovo išla na razgovor za posao, smorila sam se naravnouser posted image !
Ženska me sve živo ispitala što se moglo ispitati, pa čak i gdje mi muž radi (ne kontam šta će joj to), jesam li udata, imam li djece, koliko je staro, imam li čuvanje, šta kad se razboli, itd. Iskreno, povraća mi se. Rekla mi je da će mi javiti, mada ni ne nadam se.
Posao je u mojoj struci, naravno jezici presudni, ja engleski znam, ali njemački i ne baš. Sad razmišljam o kursevima, a njemački mi se nikako ne mili.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 16:02:16   
Ana RR
Eco, ja na takva pitanja ne odgovaram i niko nema pravo ni da pita tako nešto. Previše sebi dopuštaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 16:40:16   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene. Ja sam malo dremnula. Sad cu uskoro opet na casove. Mm isto mora svojim poslom, pa morati decu da vodi kod svojih na pola sata. Nema ko drugi da ih pricuva.
T vise ne povraca, ali zato jos uvek ima blagu temperaturu.
Eco, tako su i moju sestru ispitivali gde joj radi muz i da li ima decu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 16:55:36   
Skockica
Dobar dan zenice.

Sanjice, Duskic, da decica brzo ozdrave.

Emice super sto nije alergija.

Mi smo danas malo setali vreme je divno a mene glava boli koliko mi se spava i koliko sam bolesna, sad malac siki nadam se da ce me pustiti malo da odremam.

A za muza, ja sam ga pocela bockati, jeftinije mi to nego da se svadjam. Juce kazem da te tatica presvuce mozda nece mami stalno biti tu i on onako u sali kaze misli mama papi to ne zna, mami jos bila mala kad je papi to radio user posted image Mislim se daj da vidim, ja od price nemam nista hihihi. A papi ovako je super sto se ostalih stvari tice ipak svi znamo kolika je odgovornost briga o tako maloj bebi, da se srusimo negde u pola noci sa njima od umora i nespavanja, ko bi to razumeo user posted image A i oni su ih pravili to im je i duznost. Mm je pricao kako je sebicno od strane muzeva sto trudnice same idu na kontrole kao da je to samo njihovo dete, a on je stalno sa mnom isao, sta mu sad biuser posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 17:17:54   
eca89

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Eco, ja na takva pitanja ne odgovaram i niko nema pravo ni da pita tako nešto. Previše sebi dopuštaju.


Ali, baš previše, nažalostuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 19:35:08   
vocicana
Dobro vece mace, ne stizem da se javim, nije hteo RR ni da se otvori preko Chrome-a, bas sam neko vece se nervirala.
Vidim da ima bolesnih, ljubim te andjele, da mi sto pre ozdrave. Maryia, nadam se da je sestra dobro.
Emice, za D mi je vise nego drago sto nije alergija u pitanju, vec jednostavno takva koza.
Moje dete provodi svako pre podne bez mene, ali vidim da se sada bas lepo obraduje, ne razdvajamo se posle posla, lepo spava, rucka, zadovoljna sam, samo sam malo zapostavila moju RR druzinu, stvarno se ne stize.
Nadoknadicu, obecavam..
Eco, na zalost takoje svuda, svi nesto pitaju i podpitaju, ne bi me cudilo i pitanje koliko piuta nedeljno upraznjavate sex, ne bi li znali koliko puta nedeljno vam je koncentracija ne bas tako dobra.
Dakle strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 6:29:42   
Mariya
Jutro mame!
Moj sinak odspavao 5 sati bez buđenja! Jes da me zezao do posle ponoći ali je bar posle spavao.
I mene već 2 dana zeza RR na telefonu, sinoć je toliko kočilo da mi nije ni stranice otvarao pa vam nisam ni pisala. Juče poslepodne su me zvali da se javimo u sredu u bolnicu da počnemo terapiju. Onda zovem dr da nam piše upute,danas ih mm nosi na komisiju, pa da se organizujemo oko čuvanja devojčica, spakujem za 4 dana boravka i tako da mi je sad ludnica u glavi user posted image pripremam se psihički za ostanak tamouser posted image
Danas ćemo da odemo u savetovalište,hteli smo u petak pošto se i Topoli praktikuje da se ide kod izabranog lekara u savetovalište a naša je petkom tamo ali su nam poremetili planove, pa ćemo danas na merenje sa mesec dana i vakcinu. Baš me zanima koliko je dobio jer je ogroman user posted image
Voci, sestra je dobro, kaže "ja sam samo na papiru loše"user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 7:39:16   
emicaa
Eco draga pa kao da si u bosni na razgovoru za posao.
Ja sam naspavana,posle prve flasice predjem kod Dore.Kad mm krene na posao vratim se kod Davida tako da ona uopste ne zna da sam spavala kod nje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 7:57:56   
Duškić
Dobro jutro mame, bolje smo jutros...Konacno malo spavala, a i antibiotik deluje.Malac standardno 6i30h.
Citam sta se radi, Eco za posao je svud tesko i nema sigurica nigde.
Emice, super za malca sto je Ok . Skockice, rastete..
Mariya, bice sve ok.
Ivana, hocemo i mi zubiceeee ..posalji nam zubic vilu!!!
Ne stizem sve da ispratim , ali polako. Poljubac i za ostale mame. Radne i vredne...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Duškić -- 28.3.2017 8:00:42 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 7:59:59   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kod nas je prosla mir noc. Ovi dvoje su otisli y vrtic. Mada, i Sofija nije bas najbolje sa tim slinama. Kad bude dosla iz vrtica ukljucujem inhalaciju da joj se malo razrede sline.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 8:15:33   
IvanaSK RR
Duskic, super sto ste bolje.
A za zubic vilu, cekamo je vec dve nedelje da dodje i pomogne da izraste levi gornji kec, uzasno joj je naduto i beli se vrh, a nikako da izbije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 11:12:26   
emicaa
Mogla bi ta zubic vila i kod nas,bila sam ubjedjena da mu je do danas probio ali sad vidim da nije.Dosadilo dan i sebi i njemu virkajuci user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 12:09:03   
IvanaSK RR
Emice, ja sam dosadila virkajuci za gornji kecuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here