|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 12:24:57   
Sanjica26 RR
Ја имам сад паузу, али одох да са децом вежбам за такмичење.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 17:18:40   
emicaa
Ivana kod njega gornjih nema ni u najavi,ne bih rekla ni da ce desna donja jedinica bas brzo ali lijeva samo sto nije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 17:40:51   
IvanaSK RR
Emice, nas je leva donja jedinica zezala tri meseca, belila se, a desna izbila pre nje. I u roku od tri nedelje dobismo tri zubica. A ova gornja leva naduta i vidi se vise od dve nedelje...
Tako da nista ne mora da znaci.
Devojke, ja i danas imam slobodno dva sata, mama dosla, ja odoh po sina i na trening user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 17:46:25   
Sanjica26 RR
Ivana, mama ti je super. user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 20:57:26   
branki*
cao,mame!meni tata opet u bolnici,jucem ga jedva naterasmo da ide kod dr,bole ga pluca i ne moze uopste da dise.ali,nece da ide kod dr.pukla neka cista na plucima,rade mu drenazu grudnog kosa,na intenzivnoj nezi je,juce smo ceo dan bili na trijazi,pa na intenzivnoj,cekamo do sutra da vide ako ide na blje,ako ne,salju ga za bgd..ljubim vas sve!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 21:18:37   
mati
Zdravo majke...
Branki, drzi se.user posted image
Matija izvadio gornju jedinicu, obe donje je promenio, ali donja dvojka je nema nigde, a izvadio je pre dva meseca. Sve se plasim da nema mesta, njegovi zubici su duplo manji od ovih novih

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 21:23:35   
Sanjica26 RR
Branki, ti i ja uvek u istoj muci. user posted image Sta da ti kazem samo sekiracija sa ocevima.
Deca spakovana. Sad. Je mm kod njih. Gladna sam. Cekam. Da bude gotova. vecera.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 21:32:10   
branki*
sanjice,da znas basuser posted image
odoh i ja u krevet,sutra rano ustajem..tek ce sreda,a umorna sam ,umorna....
mati,ma mora da nikne.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 21:46:31   
IvanaSK RR
Sanjice, jeste, mama je divna. A ustala u pola pet i radila...
Branki, samo nek bude sve u redu, drzi se.
Mati, i sinu su ovi zubi mnogo veci od prethodnih, sledece nedelje idemo za protezu da snimamo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 21:51:18   
emicaa
Branki draga nedaj se,nadam se da ce biti sve ok user posted image
Dora ima sitne zubice ali su rijetki,imace komotno mjesta za nove,ali mislim da ce ona imati rijetke i stalne zube kao ja.
I moji su u krevetu,idem i ja.Laku oc

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 22:02:58   
Sanjica26 RR
E, pa ja bas necu da idem u krevet i ako sam ovih dana lipsala zbog nespavanja. user posted image Moracu da navijam sat da inhaliram Sofi. Mukica vec tesko dise.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.3.2017 22:04:51 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 22:04:53   
emicaa
Sanjice ja najradije ne bih ustajala iz kreveta.Danas mi Mirjam sto radim kod nje kaze da je imala nesrecu sa kolicima,ima potrs mozga i mora mirovati.Stalno je bila u krevetu a ja kontam ooo kko ti zavidim.Ne na tom sto joj se desilo nego na tom sto mora biti u krevetu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
28.3.2017 22:14:05   
Milena18
Veče!

Branki, nadam se da će tata biti dobro user posted image

Mariya, bravo za spavalicu, neka tako i nastavi.

Ivana, baš je lepo to od tvoje mame. Žene, da li verujete, moja M ima već skoro osam meseci, nikad nije ostala sama ni sa kim osim sa mnom i mojim mužem. Ma ni na deset minuta. Tu mislim na dedu i babu, naravno (moj tata i mama mm-a). Mislim da bi ona bez problema pristala, ali njima ni na pamet ne pada da se ponude. I samo non stop pričaju kako su stari i kako je M mnogo nemirna, kao da se plaše da ćemo ih pitati da je nekad pričuvaju. Ovih dana mm i ja baš padamo na nos. On ima gomilu nekih izveštaja da piše, naporan raspored u školi, ja sa njom sama po ceo dan, a ona nervozna zbog zubića. Raspadam se. Uh, kako se izjadah user posted image

Evo uspavala se moja vrištalina. Da probam i ja sada da se malo opustim. Laku noć!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 0:45:15   
Mariya
Veče mame.
Ja još uvek ne spavam. Motam po glavi šta još da spakujem, šta mi treba,šta ne. Sutra u bolnicu. Nervozna sam i zabrinuta i nemirna i tužna. Danas sam već barem 20 puta plakalauser posted image Mislim se kako da izmolim dr da ne ležimo.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 2:44:55   
Milena18
Mariya, evo jednog grliše za tebe user posted image Nadam se da ćeš nekako ubediti lekare.
Jeste li bili u savetovalištu juče?

Edit: Sada videh da si pisala u temi o napredovanju. Bravo za vas!

< Poruku je uredio Milena18 -- 29.3.2017 2:51:04 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 6:45:01   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mariya, srecno, nadam se da necete ostati u bolnici.
Milena, stvarno znaci kad neko pricuva bebu malo. Prekjuce sam isla kod ginekologa, čak i sama otisla na kafu :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 7:25:31   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ispratila sam decu. Sofija je malo zaglibila. Krenuli smo inhalaciju. Mozda cu kasnije da zovem dr da nas primi.
Meni je suntavno u glavi. Opet sam legla.
Maryia, javljaj sta se desava.
Milen, cuvanje za izlazske je misaona imenica. Ne daj Boze da bi mi neko cuvao decu za te stvari. Jedino da izmislim da nije izlazak. Mama da je blize cuvala bi i za te stvari. A ovi drugi bi to osudili kao i sve ostalo sto nije deo posla.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.3.2017 8:49:51 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 7:56:51   
Maraj
Jutro mame. Ja radim vec dva dana. Ne stizrm da se jabim. Radim neku medju smenu. Dodjem kuci izmedju 17 i 18 h. Pokupim L od mojih i celo vece budemo napolju. Bas se ne vidjam sa njim . Ostavim ga kod mojih ujutru i uvece ga pokupim user posted image
Mariya , saljem ti zagrljaj

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 8:40:01   
emicaa
Mariya nadam se da ce vas pustiti da ne ostajete u bolnici..


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 9:37:18   
Ana RR
O branki, nadam se da će sve biti ok. Gori su od dece. Dete barem uzmeš za ruku i odvedeš kod lekara a oni matori i ne paze se. Uh.

Mati, ako mu ne izbije uskoro, vodi ga da mu urade snimak. Ja recimo nasledno nemam dvojke, ali moja drugarica je u srednjoj školi slučajno saznala da su joj trojke mlečne a da joj stalne nisu izbile. Radila je snimak i vidi se kako trojke stoje u desnima i ako krenu da rastu napraviće haos. Pa su joj vadili te trojke i uz pomoć proteze usmerili ove da izrastu gde treba. Kad se samo setim koliko su nas ti njeni zubi izvlačili sa časova user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 11:31:22   
Anck Su Nmaun
Cao devojke, ne stizem da pisem ovih dana, lepo vreme pa gledam pre podne sve da pozavrsavam jer popodne obicno skitamo, uzivamo u lepom vremenu!
Bebanu je inace nosic katastrofa, slini i dalje, evo vec mesec dana user posted image jedna nozdrvica mu je vise raskrvavljena od briskanja. za sad nam Dr. nista nije dala sem Gentokulin ako ima sta da os=cisti ali dvojke su na putu pa i nosic ne prestaje. Nadam se da ce uskoro, cim vidi da uzimam maramice pocinje vriska!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 15:23:54   
Mariya
Dan mame!
Presrećna sam jer nismo ostali u bolnici user posted image
Od ponedeljka krećemo sa terapijom, 2x po 15 dana. Dr je baš optimistična, kaže da je sve ovo što radi sa rukicom super,šaka ima punu pokretljivost što je odlično, sve manje je krivi, kaže "Zamislite kad je ovoliko napredovao samo od vežbica, koliko će tek od terapijeuser posted image " kaže da će biti super! Tako da samuser posted image Sad samo moram da se raspakujem!
Jeste li videle koliko je napredovao moj bebeljko, 1300g i 6 cm za mesec!

< Poruku je uredio Mariya -- 29.3.2017 15:25:29 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 15:31:09   
eca89
user posted image Marya, baš mi je drago, biće to sve ok!
A, user posted image i za napredovanje, on baš kao moja A., i ona je prvi mjesec dobila 1310g i 7cm porasla, debeljuce male!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 19:13:04   
Sanjica26 RR
Maryia super za bebana.
Moji su se vratili od dr. Sofi se malo spustilo na pluca. user posted image Dobila je inhalacije i AB.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 19:16:03   
IvanaSK RR
Mariya, drago mi je sto niste ostali u bolnici.
Sanjice, mica mala, ljubim je.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here