|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 21:23:24   
branki*
cao,mame!
mariya,dobro je!
milena,u se i u svoje kljuse,ja ne razumem to,msm kao da neku retku zivuljku treba da cuvaju,pa nece ih pojesti..pogotovo sto ne dosadjujete stalno.
sanjice,da ozdravite brzo!i od brata malecka opet temperatura i nosic i kasalj,dobila antibiotik,snaja opet na bolovanju.
a,sto se tice tate..bez promeneuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 21:52:52   
vonavoj
Mariya.pa to su divne vesti!!! Super ce to biti!!
U bre Sanjice.opet krecu bolestine!
Branki,i kod vas ne prestaju bolesti..koliko mala ima meseci.bas je bolesna stalno?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
29.3.2017 23:58:21   
Mariya
Oo von, pa i ti si tuuser posted image
Veče mame.
Moji već hrču ali malecki se ne da. Bulji u mene u mraku sa ovim njegovim okicama.
Eco, moje i tvoje dete su istih dimenzija user posted image znam da si pisala da je tvoja A bila isto teška i dugačka kao moj L, a isto su i napredovali, kakva slučajnost!
Baš mi je to ružno,kad rođeni baba i deda neće da čuvaju svoje unuke, ili da pomognu svojoj deci, jer ja imam suprotan primer, moja majka je uvek bila tu za mene kad god mi je trebala pomoć, a sad imam svekrvu koja bi sve dala za nas i decu, uvek nam je na raspolaganju, ako ne vidi devojčice 1 dan sledeći je već tu jer joj nedostaju. A neki žive na nekoliko metara od unuka i ne interesuje ih user posted image
Bolesni da brzo ozdrave!
Laku noć.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
30.3.2017 1:01:36   
Milena18
Veče!
Mariya, divne vesti! Baš mi je drago što se nećeš razdvajati od devojčica.
Sanjice, ozdravite što pre!
Branki, je l' to znači da je tata još na intenzivnoj?
Što se baba i deda tiče, nama ni ne treba niti želimo da nam neko svaki dan pomaže i čuva dete, ali ako znaš da noćima nisam spavala kako treba i imam sto stvari da obavim u toku dana, a ti živiš u istoj kući, onda valjda možeš da se ponudiš da budeš sa njom makar da se na miru istuširam i sredim misli. Ja ne mogu da zamislim da sutradan prema njoj budem tako neosetljiva. Znam da bi se moja mama ponašala skroz drugačije, ali ona, nažalost, nije dočekala da upozna M.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
30.3.2017 6:40:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Milena 😘
Sto je lose kad se probudim a noge boleeeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
30.3.2017 7:31:41   
Sanjica26 RR
PDobro jutro zene.
Milena ne sekiraj se. Mi smo se navikli da sve sami obavljamo. Bas kazem juce muzu. Jedva cekam da jos malko T poraste. Tamo od drugog polugodista morace da se navikava da bude barem pre skole sama, pa ce muz da dodje da je vodi. Imamo neki mobilni stari, pa je polako ucimo da se javlja na mobilni. I da zove.
T se skoro pitala zasto deka ili baka ne dolaze po nju kao sto dolaze po drugu decu. Ona zna vec neke stvari. Mm joj je objasnio .Sofi smo poslali u vrtic. Radim od 9. Da je posaljem kod mm poremetice spavanje. Ovako ce u vrticu da spava.
Ima velike zahteve Sofi. Svaki put trazi razlicito da joj nametimo kosu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.3.2017 7:33:31 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
30.3.2017 7:34:36   
Maraj
Jutro mame.
Ja pijem kafu L gleda crtace.
meni mama pomaze. Ona sada cuva L kad ja radim. Svekijevci su 200 i nesto km udaljeni od nas tako da bi mozda i pomagali da su blize.
juce me na poslu jedan decak sa autizmom tako izgrebao .... lice mi je bas izgrebao. Pece me. Ruke i grudi ne toliko.. Najgore mi je lice proslo i vidi se bas....
uznemirio se. Krenuo da trci , ja htela da ga zagrlim. Rasirila ruke. I on me tako izgrebao svu....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
30.3.2017 22:02:36   
Milena18
Veče!
Gde su ostale mame danas?
Ivana, od čega te bole noge tako rano ujutru?
Sanjice, meni je zbog toga i krivo, ne verujem da će se baba i deda promeniti, a ona će to primećivati kad poraste, kao i tvoja T. Ali šta da se radi, ništa mi tu ne možemo.
Maraj, maži ogrebotine kantarionom ili nekom kremom. Kako se L prilagodio tvom povratku na posao?
Mi smo danas dugo šetali svo troje, konačno je mm imao više slobodnog vremena. Nadam se da će i sutra biti ovako lepo vreme.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 5:54:51   
Mariya
Jutro mame!
Juuu, pa šta je ovo,nema vas!
Milena,ni moja mama nažalost nije dočekala da upozna svoje unuke ali znam da bi mi pomagala 1000000% jer je bila takva. Sela je u auto i došla do Ns ili Su ako bi je nazvali da nam treba nešto. Nešto nisam mogla oko mašine za šivenje i nazovem da je pitam, ona sela na bicikl i došla do mene da mi to pokaže i uradi,onako bolesna, nekoliko nedelja pre nego što je umrla. A i svekrva mi je takva. Srećom.
Sanjice, i kako joj je objasno, šta je rekao T?
Jao kako mi se spava... Idemo danas opet u savetovalište, sad na vakcinu, pošto smo u utorak kasnili pa je dr već otišla, zato smo ga samo izmerili. Posle spremanje kuće. Pa još Lu ima uskršnju radionicu pa hoće da ide, farbaće i ukrašavaće jaja.
Juče sam htela da zadavim muža. Rekla sam mu da odvoji sat vremena da bude kući sa malim dok spremim spavaću sobu. Došao je kući u pola 9 i kaže pa nismo se dogovorili ništa user posted image user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 6:48:19   
emicaa
Dobro jutro,T jos spava a D tri minute spava pa toliko budan.
Meni mnogo znaci svekrvina pomoc,gdje god da trebam otici nije joj problem da ih pricuva.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 7:11:44   
IvanaSK RR
Jutro, mame.
Milence, noge me bolele od nedovoljnog spavanja, odmora. Mada, ni jutros nisu bolje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 7:18:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moji odose. Ja idem danas kasnije u skolu. Razmisljam da se izlazavam, jer mi curi kao iz kabla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 7:52:31   
Maraj
Jutro mame.
milena , pa ok je prihvatio. Ne place ne trazi me.... on se svaki dan vidjao sa mojima pa je valjda i navikao na njih. A izgleda da nije ono dete koje place kada roditelji izlaze iz kucr. On vidi da mi izlazimo i mase nam. Obraduje se kada nas vidi. Mada vidim da je moja mama bas umorna kada dodjem oko 5-6 posle podne po L. Ziv je ko i vecina decaka

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 9:52:37   
Anck Su Nmaun
Bebac opet zaspao, a muci ga straaasno nos. Prestao je da curi napokon, sve rane ima oko nozdrva od brisanja. Ali sad mu je opet zapusen 😑 muci se dok spava..ne znam vise kako da mu pomognem user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 9:59:21   
Sanjica26 RR
Mislim da je najgore kad je nosic zapusen.
Meni se cini da je Sofi bolje. Videcu kasnije kad se vrati iz vrtica. U ponedeljak idemo na kontrolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 10:02:43   
Anck Su Nmaun
Pa tako mu dodje..za bebe nista gore. Ne moze da dise , da jede lepo, da.spava user posted image
Glava me.boli vec danima user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 11:04:04   
IvanaSK RR
Anck, ne pomaže čišćenje pumpicom?A da ga malo inhaliras fiziološkim?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 11:46:42   
Anck Su Nmaun
Ali sad nista ne curi..
Dok je surilo , ma izvlacila sam i usisivacem svakih pola sata i cesce, i marislo, i fizioloski,i jos neke kapi sto nam dala dr.
Al danas i juce mu je suv nosic ali zapusen user posted image
Usna mu je pukla koliko dise na usta user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 14:16:40   
vonavoj
Anck,a jel mu dajes aerius? Ja mojima obavezno kad su slinave,to smanji to slivanje...provereno smes da mu das..2,5ml dnevno.
Napokon petak!! I za vikend krecenje,nije bas neko radovanje,ali nikako da prodje ova nedelja,sve napeto na posluuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 14:35:10   
Duškić
Interneet..Cudo jedno!! Sta radite mame?? Ne stizem da procitam. Od ponedeljka smo u stanu..pa ce biti vremena za sve. Sad malo kod mojih, kod muzevljevih...uh, dosta je skitanja. .user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 15:10:55   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa tako mu dodje..za bebe nista gore. Ne moze da dise , da jede lepo, da.spava user posted image
Glava me.boli vec danima user posted image


Ja imam inhalator ali mi je bolji ucinak kad inhaliram sincica na bosiljak....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 16:01:02   
emicaa
Duskic kako inhaliranje na bosiljak?
Moj srecko i ja isli u setnju,Dora otisla sa babom.Podjelili smo se user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 18:13:40   
Maraj
Dan mame. Ja dosla s losla kod mojih lo L. On zaspao. Cekam da se probudi pa da ga vodim napolje. Sto neko rece - petak user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 18:21:06   
IvanaSK RR
Dan. Meni muz dolazi veceras, pa opet ide u ponedeljak. I ovih pet dana sto nije bio kuci mi je proletelo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
31.3.2017 19:12:46   
Sanjica26 RR
Ivana uz nas ti je proletelo. user posted image Mi smo se vratile sa plesa jedva. Sofi je jako nervozna. Ceo put je plakala. T je odusevljena novim kostimom. I sto je nju trener izabrala da radi na kraju zvezdu i spagu. Moramo da sacekamo mm da stigne. Idemo nas dve da joj kupim baletanke. I neku torbice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here