RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mati -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 16:24:18)

Sanjice, cekamo ko zapete puske, samo ma
tvoj znak.
P.ruzo obavezno odradite ks pre vakcine, da budes mirna.
Milena, hvala, sad svima po deset_ puta dnevno objasnjavam kako sam prosla u bolnici. Svi bi da pitaju.
I ja ne volim svoj posao, ali tako je to, ne moze sve...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 16:27:46)

Mi cemo sad na ples. Uopste mi se ne izlazi iz kuce. Srecom casove nemam danas posle podne. [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 17:39:21)

Mati, Sanjica nas kulira [sm=smiley36.gif]
Meni ce sestra sad doci da cuva macu, ja idem da odvedem sina na trening pa da se depiliram.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 17:42:25)

Mi stigli malopre iz setnjice...spremam sda neku nazovi vecericu 😆




mati -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 21:13:00)

Ivana ja bi rekla da nam sprema iznenadjenje...[sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 21:17:59)

Ivana, farbanje..depilacija...znaci ves sa slike ima veceras svoju ulogu glavnu i sporednu.[sm=smiley36.gif]
Dobro vece mame, a ja ne znam...mogla bi ja svoj da izvucem iz fijokice pa da ovog coveka malo obradujem. Hahahahaaa, malo da se nasmejem, sama sa sobom i ovako pripita boga mi. Hvata vino, ispala sam iz stosa nacisto!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 21:20:52)

Ja cu samo da se bacim u krevet. Imam ceo dan dijareju.[sm=smiley13.gif] Boli me ispod pazuha. Kaze mm tebi tako uvek pred ciklus. Bojim se da nije nesto.
Ne kuliram vas devojke nego ne stizem da se presvucem u te haljine. U pauzi nesto kucnem i to je to.
Deca spavaju. Izmorila.me je Sofi u povratku sa plesa. Samo me je zavitlava. Onda je T plakala kad je legla. Kaze da joj se smucilo vise da ustaje rano.
Ivana, hvala ti na onom sto si mi poslala za farbanje. Moja boja je svetlo smedja.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 22:03:03)

Voci Ivana jedino ako se sredjuje za mene,muz joj je odsutan [sm=smiley36.gif]
Ovi moji zaspali,T me danas tri puta dovela do ivice nervnog sloma.Ako i sutra bude tako ranicu se.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 22:16:53)

Sanjice, skroz te razumem kada je ciklus u pitanju... i mene tako svašta boli, loše mi je, glavobolja, dijareja, povraćanje.. ma užas.




Maraj -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 22:22:24)

Vece mame. Ja smestila L u krevet. Jos malo pa cu i ja. Za sutra sam zakazala sisanje. Da se malo sredim [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 22:23:21)

Anci, bas tragam sta zdravo da koristim da bi sprecila ove simptome. Cak sam i relativno ubacila zdraviju hranu. I svaki put mi nesto drugo fali. [sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 22:30:58)

Vece, moje dame 😘
Ja se sredjujem za Emicu. A i ne ide da u grad idem neofarbana.
Sanjice, i ja sam mislila da je svetlo smedja, ali stvarno nisam sigurna. Mozda ce ti ono malo pomoci u odabiru boje.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 22:31:40)

Sanjice, meni pomaže magnezijum. I izbaci kofein pred ciklus a povećaj unos vitamina C.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 22:37:49)

Anci ja kafu nikako ne pijem. Kofeina ima u gaziranom jel tako? [sm=zmeden.gif]
Ivana, jos cu da proucim.
Cekam da mi mm donese neki posan sendvic koji je zbuckao, pa da spavam.




Skockica -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (2.3.2017 23:02:06)

Dobro vece mamite.

Eto mi da se javimo nadam se poslednji put iz bolnice. Mali je dobro vise spava nego sto siki, malo je kalirao, videcemo sutra sta kazu.

Kad pomenuste MMR Vasija su cepili sa drugom dozom sad u utorak kad je imao sistematski. To se ovde daje do druge godine. Nikakve mu analize nisu radili. Posto ja nisam bila tad tamo, spremala se za porodiliste, mama i mm su ga vodili i kazu da je bio jako hrabar. Sunce majkino.

Laku noc [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 7:22:50)

Dobro jutro.
Maca zezala nocas, al nije mnogo.
Kako kod vas noc prosla?




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 7:29:58)

Dobro jutro. Moje su otisle u vrtic. Jedva sam oci otvorile. Sinoc kao za baksuza taman sto sam zaspala, trgnem se. Setim se da mm nije stavio prazan cd zaTeodoru. Treba joj za vrtic. Posle mi nema spavanja. Kao da je sad nesto sto mora odmah da se izvadi.
Sad imam mnogo toga da uradim. Trebalo bi u bolnicu kod nekog u posetu. Posle i casovi.
Moracu nesto jos danas da smislim sta na vodi.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 7:36:58)

Dobro jutro,kod nas isto sto se tice spavanja.Dora sad dosla kod nas u krevet.David odma poceo krestati od kad je ugledao.Poceo je govoriti babababa [sm=smiley1.gif]




Skockica -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 8:49:00)

Dobro jutro!

Mi smo noćas mnogo sikili i ne samo da nismo izgubili kilazu nego smo i dobili malo [sm=bravo.gif]
Davao sam krvic za skrining test i kontrolu ima li infekcije i bio sam jako hrabar.

Jedino mi jutros nesto neutesno plakao da ga ni sika nije mogla smiriti. Izgleda ga muci neka supa sto sam pojela jer prdka pomalo. Smirio se kad sam ga okrenula na stomacic. I tad sam videla koliko su mu ledja kriva, Boze pomozi. Ne znam da li mi to samo tako izgleda, snimace ga doktor danas pa cemo videti. Tesi me to sto mu to ne pravi probleme, jer da ima bolove ne bi mogao spavati. Valjda.

Danas bas imamo puno kontrole a Vasi se bas raduje i samo prica kako ce da ljulja bebu. Jos malo pa nam tatica dolazi da se spremamo da idemo kuciciii [sm=bravo.gif]

Spremili su sobicu ali nam nisu slikali, hoce da nas iznenade. Onda cemo slikati da se pohvalimo.

Ljubac za sve




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 9:50:46)

Dobro jutro, mame!
Skockice, bravo za malog sisavca! Javi šta je rekao lekar.
Mi ćemo danas biti u pokretu ceo dan. Prvo idemo u šetnju i kod bake, posle nam dolazi jedan drug kog dugo nismo videli. Vreme je divno, jedva čekam da izađemo.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 10:05:23)

Skockice cekamo vijesti,a bubreg?Jel to ok?
Mi cekamo tetu za sirupe pa da pocnem sa pranjem vesa.
Dora se sinoc upiskila u snu,mnogo mi je zao.Bas je plakala.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 10:22:12)

Helo drage mamike [sm=smiley1.gif]
Krenula sam po P . Jutros bile spojene grupe pa su obe bile u istoj sobi, ne mogu da vam opisem koliko sam bila srecna [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 12:27:17)

Emice, dešava se, ljubi je.
Skockice, sve će biti ok!
Milence, uživajte.
Ja se nalivam vodom, mozda ce proci glavobolje.




Mariya -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 12:36:42)

Dan mame!
Htela sam juče da pišem ali sam bukvalno pala u nesvest u 11 koliko sam bila umorna.
Bili smo juče u NS na prvom pregledu kod fizijatra, pokazali su nam vežbice pa smo već juče počeli. Dr kaže da je dobar, da će se rešiti rukica ali da je još premali da kaže nešto konkretno, da radimo vežbe i da dođemo na kontrolu za 3 nedelje, tad će imati mesec dana pa će već moći nešto tačnije da nam kaže.
Danas sam jako srećna, patronažna je merila L i ispade da je za nedelju dana dodao 330g[sm=bravo.gif] a trebao je 100g minimum, juče je podigao ručicu do usta, a sada je uspeo preko glave[sm=sloncek.gif][sm=zz_bounce.gif]Jeste da to radi dok je na boku pa mu je lakše ali znači da može, samo treba da ojača[sm=bravo.gif] Stvarno sam srećna zbog toga[sm=bravo.gif]
Skockice[sm=bravo.gif]
I kod nas je vreme divno, jedva čekam da izađem. Danas devojčice dolaze kući. H su se sasušile boginje, ima još nekoliko krasti, one najveće su joj ostale, samo na licu ima 5 ogromnih, ožiljci su zagarantovani ali valjda će izrasti. tako da danas kreće ludnica. Samo bi da maze i čačakaju L. Vovore kako je sladak i kako ga vole[sm=smiley27.gif]
Sanjice, a da probaš da piješ nešto na biljnoj bazi, znam da uvek pišeš kako se patiš pred ciklus. Ja nisam imala neke tegobe ali, kad sam pokušavala da zatrudnim sa H, da bih regulisala cikluse pila sam Femisan A i sećam se da mi je jako puno pomogao, nikakve simptome pms nisam imala, ništa me nije bolelo. Ja bih ti preporučila njega.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (3.3.2017 12:43:14)

Maryia jel to znaci na biljnoj bazi?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>