|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 23:07:56   
mimica83
E bas ste kraljice, kladite se, sto rece Marija lako je sad zezati ali kad se priblizi niko nebi doborovoljno dok ga nestisne na porodjaj, eto izuzetak Krin i Ana user posted image
E zene sta me snadje posle onog posta jutros muz ustaje kaze ima temp. 39, lose mu, ovaj mali poceo da kaslje, ovaj u stomaku me izudara e blago meni sa muskima user posted image posle isla s njim do lekara, pa malo mu bolje pa opet se spustila previse temp.poce da se trese, oni resili da me poteraju da se porodim aj to nego sto se istraumira ziva... i tako daj jednom terapiju daj drugom, a kako se ja tetuljam po kuci koga briga...
Na ctg nista stanje mirno, a sad neka priceka da odrave pa onda neka krene ako se ja pitam user posted image
MM cuti dobro je a gde ce da vice na trudnu zenu user posted image
Krin znaci hopa cupa, kad mi dosadi da budem trudna user posted image Bas bi volela da me neseku ovaj put, mada brzo i to prodje i zaraste... ma samo da sve bude u redu...
Ana i meni muka ovih dana, a kiselina uvece ubija nikako da potrefim sta neprija kad mi se apetit pred vece otvori...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 23:24:54   
branki*
april

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 452
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here