|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 8:31:23   
krin 40
Jutroo.Ja opet rano zaspala,rano ustala😃.Skockice drago mi je daje generalno ok.Mimice,kao što smo ti već rekle javljaj se.A i šta god da bude daleko si
dobacila.Ti praktično gledano za 2 nedelje možeš da se poradjaš😃.Ana to je zdravo umaranje.Ja tako skoro svaki-svaki drugi dan.Blago vama.Vi svi kupujete za
bebu.Ja ako budem u ovom raspoloženju prema bojama ništa kupiti neću.Ne mogu spavaćicu da nadjem da me ne nerviraju šare a kamoli nešto drugo.Sačekaću
malo.Da iskuliram.To su,verovatno sve hormoni.A ima i toga što su mi deca davno izašla iz bebećih stvari.Pa mi sad bzv sve što ima šare i aplikacije.Sačekaću
da se malo smirim i "ubodem vedar dan za kupovinu".Ima vremena.Lepa vest je
da sutra KONAČNO ulazim u sedmi mesec.28 nedelja,treće tromesečje😃.Gospode Bože šesti mesec mi trajao kao šest godina

< Poruku je uredio krin 40 -- 5.3.2017 8:37:09 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 9:00:19   
nikiteki
Dobro jutro. Krin po ultrazvuku 6+5 nedelja je crl4,6

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 9:34:06   
AnaAna1
Dobro jutroooo, ja od jutros vec mnogo odmornija :)
Inace ja imam sutra zakazan pregled kod ovog mog privatno, jedva cekam da vidim koliko smo napredni s obzirom da ss blizi 9. user posted image
Juce sam kupovala jos neke stvarcice bebeceee, za sad sam uzimala samo svelicinu velicinu 56, uglavnom one zeke i bodice...

Krin ima lepih stvarcica u c&a od mnogo finog pamuka i bas su nezne, nisu sarene i napadne. Ima i u h&m interesantnih... ja sam do sada u te dve radnjice kupovala, u c&a je za nijansu jeftinije nego h&m

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 5.3.2017 9:40:19 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 9:41:58   
AnaAna1

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Stomacici, upisaTi ste :)
Da brzo i lako prodje trece tromesečje :)


Hvaaala user posted image

Poslala je mimica ovde na temu da i nju upisete, 17.04. user posted image
I zemunka 10.9., malo je dalje ali da mozemo da pratimo :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 10:39:26   
krin 40
Niki znači sedma,sada ćeš u osmu.Jesi li čula srculenceuser posted image .Anči oladi malo s tom veličinom 56cmuser posted image .To će da preraste ako Bog da za manje od mesec dana.A može da se desi da malena bude dugačka kao moji na rodjenju.Sin 58 ćera 56 tako da su odmah nosili 62.A što se izbora tiče to su mene uhvatile moje lutke.Proći će.😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 11:49:53   
Mariya
Dan drugarice!!!
MM ode opet nešto da popravlja, devojčice kod babe, L spava a ja virkam ovde.
Kad već spominjete veličinu odeće, ja sam kupila 2 bodija i štramplice za iznošenje vel. 56 i to je jedino što mu je dobro od vel. 56!!!Ništa što sam dobila ili što je nasledio od devojčica a da je 56 mu ne odgovarauser posted image Sve nosi 62, to mu je knap, i 68, to mu je malo veliko.
Tako da sam juče pretresla njegov ormar i sklonila pola stvari i evo sad se u mašini peru noveuser posted image Ima 9 dana i 4,5kg, zovem ga debeliuser posted image Tako da Ana, kupi i pokoju vel.62user posted image
Juče mi je došla H kući, već joj je i pola krasti otpalo tako da je dobra. Žene, da vi vidite kako ona voli L!! Samo ide oko njega, mazi ga, pokriva ga, zove me kad se pomeri, kad zaplače, stalno je tu kad ga presvlačim, ljubi ga, srce mi je puno kad ih gledam..
I da vam sad, kad je sve prošlo kažem, tj. napišem, koliko sam kukala u trudnoći, koliko mi je bila teška i koliko sam mrzela i sebe i druge, koliko god sam se patila, vredelo je svaki sekund, pomislim na to kad god gledam ovo moje pilence...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 11:55:49   
emicaa
Ana upisala sam je.Saljite nam pp ako treba nekog upisati i prepraviti termin user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 12:48:23   
Skockica
Zdravo drustvance.

IZVORNA PORUKA: krin 40

Niki znači sedma,sada ćeš u osmu.Jesi li čula srculenceuser posted image .Anči oladi malo s tom veličinom 56cmuser posted image .To će da preraste ako Bog da za manje od mesec dana.A može da se desi da malena bude dugačka kao moji na rodjenju.Sin 58 ćera 56 tako da su odmah nosili 62.A što se izbora tiče to su mene uhvatile moje lutke.Proći će.😃

Joj i ja sam tako mislila i sad mu sve veliko, 47 cm dugacak, a najmanje imam 50 velicine.

Bila nam patronazna, bebi je superiska, piski kaki, malo je plakao zbog grcica ali i je i to proslo. Jos je malo zut u licu ali suncacemo se.

Grlisa za debelice

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 14:41:22   
MicinaMama
Dobar dan drage moje,juce sam malo bila lose i oko jutarnjih sati sam dobila visok pritisak.Bilo je uzasno!Od toga sam dobila i kontrakcije,ni danas nisam bolje.Otecena sam sva.

Na zadnjem pregledu sam imala povisen nivo proteina u mokraci i lepo pitam babicu o tome a ona mi kaze ako nema visokog pritiska ok je.Medjutim eto i visok pritisak je dosao.Zadnjih dana bas cesto oticem.

Moram so da izbacim..a nikako ne mogu.

Hvala Bogu petak se priblizava,da mi je i to obaviti da vise ne razmisljam.Sinoc sam imala uzasan san povodom toga.

Sama sam sebi smesna,gornja usna mi je kao opanak user posted image i osecam trnc eu njoj.

Jesu li vama oticale usne u trudnoci i koja vise?Vidim ima trudnica i sa otecenom samo donjom.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 16:21:47   
krin 40
Micina n nemoj da se zezaš sa tim pritiskom.Treba da odeš do dr.Meni još ništa ne otiče,da ne ureknem.E stigao muž,stigla i moja mazda.Vrh je.Sutra ću je slikati😃.Vodila aam njega i decu u etno restoran na ručak da častim.Inače kada se svi zajedno pojavimo na tako nekom mestu sa mojim stomakom svi me zagledaju😃.Posebno mene i sina.Obavezbo pitanje"gospodji jel Vam i to sin..svaka Vam čast..."itd hahaha..Moj sin šizi od toga😃Sve u svemu divan dan
i baš sam zadovoljna

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 16:52:52   
Mariya
A eto i ja pripremila sve malo, očekujući trokilaša, a moj bebac ispade džinuser posted image
Inače sad čitamo RR zajednouser posted image probudio se pa razgleda.
Krin user posted image za auto, da te dugo služiuser posted image
Micinam, jesi li merila pritisak? Ne glupiraj se već idi kod dr, nemoj sama sebi postavljati dijagnozu.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 16:53:53   
MicinaMama
Krin imam zakazano za 10 dana kod babice,bas cu joj lepo reci da je pogresila sto je zanemarila povisene proteine u urinu prosli put.

Ne pise koliko posto su proteini otkriveni na LH trakicama.

Super sto je kod vas lepo ovde kisa pada a svekrva kaze da je padao i led.

Dan je samo za spavanje


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 16:56:30   
krin 40
Micina m u prvu je i Mariya.Ako opet izmeriš visok pritisak nemoj da čekaš 10 dana.Visok pritisak u trudnoći mora strogo da se kontroliše

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 16:59:45   
degu
IZVORNA PORUKA: Mariya

A eto i ja pripremila sve malo, očekujući trokilaša, a moj bebac ispade džinuser posted image
Inače sad čitamo RR zajednouser posted image probudio se pa razgleda.


I mom je bilo malo sve sto sam mu spremila user posted image vec sa mesec dana poceli da nosimo 3 pelene.

< Poruku je uredio degu -- 5.3.2017 17:01:04 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 18:38:04   
Skockica
Pa da tako je i meni sa Vasilijem bilo neke je stvari tako brzo prerastao da mu nisam ni stigla obuci, a ovaj sad mrvica. Svi se smeju kao odakle tako mala beba od velikih roditelja. Neka, neka porascu ja pa cete vi videti user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 19:02:15   
MicinaMama
Mariya nisam ni videla da si me pitala za pritisak.Danas sam jako malaksala i imam vrtoglavicu ceo dan ali pritisak je tacno 119 sa 84...za sada je dobar.

Inace imam nizak pritisak i do skoro mi je bas bio nizak,ali eto na prosloj kontroli su vec proteini u urinu bili identifikovani kao visoki.

Sta mi vredi kada ne mogu nista do sledeceg randevua,ne mogu mi dati nista ranije.Jedino ako mi ponovo pozli da idem u hitnu.

Ma jedem ja mnogo slano,moram da prestanem da unosim previse soli.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 19:21:34   
krin 40
Micina M ja sam ti davno rekla da nećeš još dugo tako moći da klopaš😃.Odlučila sam se za Kunert silverset__ kolica.Samo još da izaberem dezen. Imaju ih u 70 dezena.Nemačka marka.Brdo opreme.Utisci sa raznih foruma pohvalni.Cena više nego normalna 280e.

user posted image



< Poruku je uredio krin 40 -- 5.3.2017 19:31:15 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 21:16:40   
emicaa
Krin prebacila sam ti post u temu o kolicima user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
5.3.2017 21:19:51   
AnaAna1
MicinaMama ako donji prelazi 80 to je alarmantno, meni se drzi na 70, i reko mi je dr ako skoci da odmah idem da mi prepise lek za pritisak do kraja trudnoce! Moras da ga meris svaki dan i da pratis, ako ti opet bude lose moras u hitnu, nemoguce je da trudnica mora da ceka redovan pregled za takve stvari! Pritisak je vrlo opasan u zadnjem trimestru, to je meni rekao dr, zato se preporucuje da se meri svakog dana...

Krin i ja sam bila gledala Kunert kolica, deluju dobro, vidi gde imaju radnju u bgd-u pa idi da ih probas i vidis uzivo...

Degu kako si ti? Kako napreduje oporavak?

Sad ste me ubacili u rebus sa stvarcicama user posted image necu vise da kupujem 56, evo mama moja je danas kupila puno stvari za bebicu i sve su 62 :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
6.3.2017 1:45:26   
MicinaMama
Krin super su kolica,steta sto takvih ovde nema.
Eh pa moram da prekinem da krkam slano.Danas gledam na slikama od prijatelja kako su bili na sajmu suhomesnatih proizvoda i konstatovala sam da bih isla od standa do standa i jela.

Uh Anaana uplasi ti mene sa tim!

Kod mene nije konstantno visok pritisak,evo sada je pao na 70 donji i ok sam stvarno.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
6.3.2017 7:23:49   
zumbulcic
Dobro jutrooo
Evo i mene, jucer nisam stigla upalit net pa ne znam sta ste pisale. Sad cu da procitam dok pijem kaficu.
Mi jucer digli spavacu da okrecimo, zapravo muz krecio a ja ko fol asistirala mu. Nista nisam specijalno radila a pala s nogu. Leda mi otpadaju, nisam cijelu noc nisam mogla zaspat od grceva. Uglavnom sve se bijeli i mozemo ici kupiti krevetac user posted image
Pala mi je ideja da na zid gdje bude krevetac kupim naljepnice ili da ja naslikam slike od strumfova. Sve je u spavacoj u nekoj smedkastoj/bez nijansi pa reko da taj zid gdje ce biti bebac bude u plavkastoj nijansi, da se razbije monotonija.

Mi smo danas punih 29 sedmica, lagano ulazimo u 30 user posted image Cekam pola 9 da me nazovu iz ordinacije...mogla bi danas ili sutra otici na pregled. Jedva cekam da vidim ovog mog lopovcica

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
6.3.2017 7:36:38   
Skockica
Dobro jutro debelice.

Mi samo da se javimo da vas pratimo, mada to vec znate.

Sad sikimo, budio se u pola 4 a malocas sam ga vise ja uzela jer mi se nakupilo mleka pa bolucka.

Zelimo vam lep ovaj trudnicki ponedeljak.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
6.3.2017 7:40:38   
zumbulcic
krin dobro dosla u 7 mjesec user posted image pises o spavacicama, ja kod nas ne mogu da nadem ni te sa slikama a kamoli obicne jednobojne. Ove sa slikama mogu naruciti jedino preko fb, mada ne znam ni da li ce mi trebat. U bolnicu ne daju unijeti nista od odjece a kad dodem kuci vjerovatno cu biti u helankama i potkosulji, tak da ne znam ni da li da narucujem. Ne daj Boze da se sta iskomplikuje pa da moram ostati duze (na djecijem odjelu) onda ce mi trebat dok na ginekologiji nece, pa sad nisam pametna user posted image PS.kolica su preedivnauser posted image

Ana sretno na pregleduuser posted image

Sto se tice odjece, ja sam kupila 3 kompleta 56 i naletila sam na jednu zenu sto je prodavala dvije kese polovne odjecice i to sam uzela za 20KM i ima raznih velicina, tak da sam mirna prva tri mjeseca. Sve sam oprala i samo treba da poslozim i jos nesto da popeglam. Sad kad je soba sredena, trebam komodicu ocistit i poslozit odjecu.

Skockice user posted image user posted image za bebaca

MicinaMama pripazi malo na pritisak, ako bude skakao otidi dr po terapiju. Sto se tice oticanja usana, ja sto znam par zena kojim je oticala donja usna nosile su djevojcice (to su one bapske price) a one kojim je oticalo sve imale su visok pritisakuser posted image

Mariya.degu user posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
6.3.2017 8:31:23   
nikiteki
Dobro jutro. Ne stižem da vam pišem puno jer radim ali vas redovno citam.

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
6.3.2017 9:12:25   
krin 40
Jutroo.Hvala Zumbuliću za sedmi mesec.Konačno.Okačila sam slike pa pogledajteuser posted image user posted image .Niki samo radi,to je zdravo.Ja sam do šestog rintala.Čim sam otišla na bolovanje stalo mi vreme.Anči već sam išla da ih vidim.Drži ih baby shop na dve lokacije.Vrh su.Veliki točkovi,odlični amortizeri..Emice neka si,stalno zabravljamo da ima tema.Posle kad podjem u skitnju i kola ću slikati.Skockice,Mariya kako bebe?Ana je u pravu.Micina m suludo je da ako ti opet skoči pritisak da neće da te prime😐

< Poruku je uredio krin 40 -- 6.3.2017 9:14:21 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here