|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prohodavanje
4.5.2017 21:49:08   
Anck Su Nmaun
V je krenuo da hoda ali se predomislio. Znao je celu dnevnu sobu da iskoraca, da ode do sekine sobe..a poslednjih nedelju dana nam ne pusta prst ...i nece da hoda cim ga pustim pocne da place. Necu da ga forsiram mozda se uplasio..kad se ohrabri pustice se.
Ali zato zna da sidje sam s kreveta, danas se momak popeo na tabure pa na stolicu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prohodavanje
5.5.2017 7:36:07   
vocicana
Anci, to mi je superuser posted image , namsa Anim je bas o tome pisala, njen sincic je prohodao ali mu je posle bilo jos interesantnije da puzi jer se klizao po plocicama i parketu, pa je ona ja msm pomislila da nece da hoda user posted image .
Naravno, kada bude spreman krenuce, ali je shavtio da je tesko nositi tezinu svog tela, dragoi mi je sto kapira stvari. uce je trcao drzeci me za prst oko fontane, msm da je bio u stanju da napravi 100 krugova.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prohodavanje
5.5.2017 7:44:31   
IvanaSK RR
Anck, mislim da se to i mojoj maci desilo. Mozda su se uplasili.
Ja sam mislila da je tvoj sinak vec prohodao skroz.
Meni je bitno da je stabilna, ne pada, ne udara se dok hoda uz nameštaj.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prohodavanje
5.5.2017 7:46:52   
vocicana
Jeste Iv , moj je isto ok, kda padne padne za guzu, ali nije sklon "ubijanju", hoda i dugo hoce da stoji, neka ih. Bice uskoro user posted image za hodace.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prohodavanje
5.5.2017 8:10:00   
Anck Su Nmaun
Ivana pa islo je ka tome, bas je fino hodao ali samo po stanu, sad nece user posted image
I moja H je sa 12 meseci prohodala pa pljusnula i onda mesec dana nije htela ziva.... posle mesec dana opet na nogice.

On napolju trazi prstic, ja ga nni ne drzim, on se uhvati nama za prst i seta ali cim ga pustim , on cucne i kmezi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prohodavanje
5.5.2017 8:21:07   
IvanaSK RR
Znam, ista situacija user posted image
Neka ga, pustice se on sam kad bude hteo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prohodavanje
5.5.2017 8:37:45   
Sanjica26 RR
Uplasili su se. Desilo se i kod moje drugarice indenticno. Mala prohodala i posle samo stala. Brzo je proslo. Procice i kod vas brzo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prohodavanje
5.5.2017 9:57:59   
suzi kju
Prohodace. Moja E je već hodala po stanu, onda smo zaglavile u bolnicu, tamo nikakvi uslovi za hodanje pa Ju je to bas usporilo pa se kasnije pustila. Sada ne staju user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prohodavanje
5.5.2017 10:01:49   
Anck Su Nmaun
Ma.znam ... mi ih sve pozurujemo nesto. Al ja jedva cekam jer ovako me non stop vuce da ga vodim jer napolju ne moze sam , ja napolje nigde ne mogu da zastanem ni sekund a da on ne vristi. Nista s njim ne mogu da obavim. Mora da hoda ! Onda malo na biciklo malo kolica al to ga dugo ne drzi. A ja ae stvarno premorim od takvog set_kanja eto zbog toga bih volela da ubrzo prohoda user posted image al mek su nam zdravi ...prohodace 😄

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.5.2017 10:02:39 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prohodavanje
18.5.2017 17:37:40   
Anck Su Nmaun
Evo juce i danas kao navijen hoda sam . Pogotovo danas , idemo sad napolje u setnjicu da vidim hoce li hteti i napolju da seta sam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prohodavanje
18.5.2017 19:57:09   
Duškić
Super, Anck. .
Moj malac ne puzi , prevrce se, puzi samo kad ima cilj. Ovako mu se vise svidja da visi uz namestaj, krevetac..A do sad smo bili po napolju i poceo je da se buni ,nece u kolica.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prohodavanje
18.5.2017 20:04:22   
emicaa
Duskic tek sad vidim da ste vi 8 dana mladji user posted image
Anck user posted image za Vuka

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prohodavanje
18.5.2017 20:05:20   
Anck Su Nmaun
Napolju nece user posted image valjda mu nepoznat teren ali zato kuci nestaje smesan je ceo dan mu se smejemo kako je sladak mali covek ❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prohodavanje
3.7.2017 19:51:54   
IvanaSK RR
Nikako da napisem... Maca sama hoda vec dve, tri nedelje, smesna je skroz :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prohodavanje
3.7.2017 19:58:27   
emicaa
Bravo maco user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prohodavanje
3.7.2017 20:23:48   
krin 40
Najsladji su kada tek prohodaju❤Bravo maco😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prohodavanje
3.7.2017 21:42:39   
Duškić
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Duskic tek sad vidim da ste vi 8 dana mladji user posted image
Anck user posted image za Vuka


E pa da..tvom sinu je rodjendan kad i mm.user posted image
user posted image

Bravo za MacU user posted image ..
I za Vuka user posted image
user posted image
user posted image user posted image za sve nase slatke devojcice i decake!

< Poruku je uredio Duškić -- 3.7.2017 21:44:23 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prohodavanje
3.7.2017 21:46:06   
Milena18
Bravo za malu macu user posted image
M je počela da pravi sama po par koraka. Danas smo joj kupili cipelice za prohodavanje, pa je malo šetala i napolju.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prohodavanje
3.7.2017 21:57:02   
veselicaa
Maca je pametnica,bravo za koracice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prohodavanje
3.7.2017 22:08:35   
Sanjica26 RR
Macouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prohodavanje
4.7.2017 10:28:00   
mama Jo
Joj meni je najtezi period bio prohodavanje.... kad staaaalno moras da ih pratis u korak, a moja malena je bila toliko aktivna da mislim da je po ceo dan mogla da hoda svuda, kad je otkrila kako se to radi 😊 onda sam se i sama napunila straha, kad sam je jednom pustila i ona mi pala na beton i udsrila i raskrvarila nosic... nije ga razbila, ali i taj udarac je bio dovoljan da se ja uplasim... jedva sam cekala da ,,utvrdi" hodanje... taj prvi mi je bio bas naporan...

Inace, kad je pocela da se dize na nogice i da prohodava, otisli smo kod fizijatra da je pogleda, i da potrazimo koji savet oko toga kako da joj pomognemo, i koje cipelice najbolje da uzmemo... i onda nam je rekla da je nikako ne vodsmo za ruke onako da njene ruke budu iznad njene glave, kaze da je to skroz pogresno jer onda deca nemaju balans nego se opuste, da obavezno vodimo racuna da ruke budu ispod nivoa njene glave, a jos bolje (mada je to za roditelje teze) da je drzimo ispod pazuha... u tom slucaju ce, ko padne pasti na guzu... a deca koja se vodaju za ruke obicno padaju na nos...
Eto recimo sta je nas savetovala...
Mozda ima neka mama fizijatar ovde pa da nam kaze i njeno misljenje??

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prohodavanje
9.7.2017 10:39:37   
vocicana
Mamam Jo ja sam bas gore negde napisala, svom sinu sam spustala ruke ipšod nivoa glčave, da oseti kakav je balans, da sam mora da nosi tezinu svog tela, sada hoda, i dalje uz prst radi sigurnosti, a puzi, podize se uz sve, trenutno je u fazi da sve otvara i baca stvari po podu. Kada ce sam pojma nemam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prohodavanje
9.7.2017 11:05:57   
veselicaa
Voci bice uskoro nista ne brini,cim bude spreman eto koracicauser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prohodavanje
9.7.2017 12:51:09   
Sanjalicaaa
Voci, ne znam da li stvarno pomaze, ali cula sam da kada se deca plase da se puste daju im da u rucici nose neki stap ili tako nesto, i onda valjda dete ima osecaj kao da te drzi za prst i ima oslonac. Nisam probala, samo sam cula tako.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prohodavanje
9.7.2017 13:38:50   
veselicaa
Cula sam i ja za to.
Voci koliko ima Damjan?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here