Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 16:12:11)

Drage Ringerajke i Ringerajci,

Takmičenje »Prolećna Chicco avantura« može da počne!

U periodu od 13.3.2017. do 17.3.2017. Chicco i Ringeraja.rs za Ringerajine korisnike organizuju sjajno takmičenje, sa još sjajnijim nagradama.

Bilo da redovno na forumu razmenjujete iskustva, ili više volite da čitate Ringerajine sadržaje, svi imate mogućnost da učestvujete!!!

Zanimljiva pravila svim registrovanim korisnicima daju mogućnost učešća, tako da ne zaboravite da ih pročitate pre početka takmičenja, kako bi ste dobili najbolje informacije o načinu osvajanja bodova i naravno o nagradama.

Želja za osvajanjem titule »Najaktivnijeg korisnika« je tu ...

Zato, ne odustajte, možda baš Vi budete jedan od najaktivnijih korisnika i osvojite neku od sjajnih nagrada!!!

Važno je učestvovati!


Pročitajte više >>>

[img]http://www4.slikomat.com/13/0309/g9-Slika-.jpg[/img]

Chicco, uvek uz dete!

Chicco je jedan od vodećih brendova na svetskom tržištu proizvoda za bebe i decu i jedan je od deset__ najprodavanjih italijanskih brendova u svetu. Danas je Chicco prisutan u 120 zemalja sveta, među kojima je, zahvaljujući kompaniji Keprom, i Srbija.
Snaga brenda Chicco zasniva se na tome da je ovo jedini brend na svetu koji zadovoljava potrebe dece od rođenja do tri godine.
U proizvodnom portfoliu brenda Chicco nalaze se sledeće kategorije: krupna oprema (kolica, auto-sedišta, prenosivi kreveci), proizvodi za hranjenje, kozmetika, igračke, obuća, odeća i proizvodi za mame.


U okviru takmičenja »Prolećna Chicco avantura« Chicco će podeliti ukupno 26 nagrada: glavne, specijalne i dnevne.
Dobitnicima će nagrade biti poslate na adresu u Srbiji, o trošku sponzora.


1. GLAVNA NAGRADA-za prvoplasiranog takmičara, sadrži:
[img]http://www4.slikomat.com/13/0309/3pd-Glavna.jpg[/img]
Hoopla ležaljka Hoopla



2. GLAVNA NAGRADA, Chicco paket – za takmičare plasirane na drugom, trećem, četvrtom, petom i šestom mestu mestu, sadrži:
[img]http://www4.slikomat.com/13/0309/dge-Glavna.jpg[/img]

Chicco zvečka majmunče saksofonista
Chicco superkoncentrovani omekšivač za veš, 750 ml
Chicco zvečka medvedić
Chicco laža Physioring od kaučuka, 4m+, 2 kom, svetleća
Chicco pumpica za izmazanje viška mleka



Specijalna nagrada (5 ukupno)


Specijalne nagrade automatski osvajaju korisnici koji pronađu i sakupe Specijalnu Chicco ikonu, koja se tokom takmičenja može pronaći po jednom dnevno, u toku svakog od 5 takmičarskih dana. Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu specijalnu nagradu.


Specijalna Chicco nagrada obuhvata:
[img]http://www4.slikomat.com/13/0309/m2v-Specij.jpg[/img]

Chicco zvečka žaba
Chicco baby moments kupka i šampon za prvo kupanje, 200ml
Chicco zvečka medvedić
Chicco laža Physio Air od silikona, 4m+, 2 kom, u kutiji, svetleća



Dnevne nagrade (15 ukupno)


Svakog dana takmičenja biće nagrađena 3 takmičara sa najviše sakupljenih bodova prema dnevnoj klasifikaciji.

Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu dnevnu nagradu. To znači da posle osvajanja dnevne nagrade, takmičar u klasifikacionim tabelama neće više biti među dobitnicima dnevnih nagrada, bez obzira na to da li ima dovoljan broj bodova. Takmičar nastavlja takmičenje za glavnu ili specijalnu nagradu.


Dnevna Chicco nagrada obuhvata, svakog dana, po 3 dnevne nagrade, redom prema plasmanu pojedinačnih takmičara:
[img]http://www4.slikomat.com/13/0309/1tr-Dnevna.jpg[/img]

Chicco zvečka koala
Chicco baby moments vlažne maramice, 16 komada.
Chicco laža Physioring od kaučuka, 4m+, 2 kom, svetleća



Igrajte se, učestvujte, i dozvolite da Vas obradujemo!!!




mati -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 16:18:05)

Les "13.13.1017" , aprililiiii... [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 16:29:05)

Aaaaa stvarno ste FENOMENALNI!!! Nagradama i sreci nikad kraja sa nasom RR i Chicco-m!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 16:37:17)

Bravo ringeraja.[sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 16:37:53)


IZVORNA PORUKA: mati

Les "13.13.1017" , aprililiiii... [sm=smiley1.gif]

Blesava si. Kud si ovo primetila. [sm=smiley36.gif] meni je promaklo




mali_mis -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 16:39:14)

Bravo za RR i sponzora [sm=bravo.gif]

Naravno da ucestvujem [sm=jezicek.gif]

Anck evo ti ga omiljeni sponzor [sm=zz_tongue.png] Trkamo se?




suzi kju -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 17:40:06)

Misu u tvoju sposobnost kliktanja ne sumnjam uopšte [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




degu -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 18:05:42)

Bravo za rr i chicco [sm=bravo.gif]
Nacijam za nase zene, ja u ovakvim igrama ne stizem da se igram, ali neke mamice i bebice ce se radovati [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 19:37:57)


IZVORNA PORUKA: mali_mis


Anck evo ti ga omiljeni sponzor [sm=zz_tongue.png] Trkamo se?



Hahahah pa znas me valjda [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley20.gif]




emicaa -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 20:12:38)

Tu sam da navijam za vas [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 20:36:10)

Ma mi smo to uglavnom sve prerasli, tako da bitku za prva mesta prepustamo , ali tu cemo biti.. igracemo se [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 20:40:48)

Hm i mi igramo...Bas mi se lepo igra sa onim glodalicama, ali zeznuto kad se tresne sa njima tvrdeee....[sm=zmeden.gif]




Skockica -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 23:00:29)

Sta drugo reci osim bravo bravo bravo [sm=zz_inlove.gif]




Mariya -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 23:10:51)

Znači nagradna igra je sa kliktanjem?




Maraj -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 23:19:05)

Ja cu navijati [sm=bravo.gif]
moj L je odavno prevazisao ove nagrade




Mariya -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 23:25:04)

Ja bih neki od paketa rado prihvatila ali nemam vremena da klikćem. Bolje je kad se piše...to više volim...




Maraj -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (9.3.2017 23:36:09)

Pa da Mariya , tebi bi bas odgovarale ove nagrade kad imas bas malu bebu. Moj L ima punih 17 meseci. Od svega ovoga koristim mu samo omeksivac za ves [sm=smiley36.gif]
evo ja obecavam da ukoliko naletim na dnevnu , tebi je prepustam [sm=smiley2.gif]




IvanaSK RR -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (10.3.2017 7:12:10)

Super su nagrade [sm=bravo.gif]




mali_mis -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (10.3.2017 9:15:17)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ma mi smo to uglavnom sve prerasli, tako da bitku za prva mesta prepustamo , ali tu cemo biti.. igracemo se [sm=smiley1.gif]


Ne treba ni meni njihalica, ali igramo se. Super, imacu sa kim da se vijam po tabeli [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (10.3.2017 9:29:23)

Hahhah sasava si, navucene smo na nagradne igre [sm=jezicek.gif]




Yellena008 -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (10.3.2017 11:18:20)

Lepe nagrade....bravo za RR i sponzora.




branki* -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (11.3.2017 20:53:37)

diivno!mene mrzi da klikcem,ali navijam[sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (11.3.2017 21:07:31)

Kako mi lepo glockamo one od prosli put i cuce koristimo..[sm=duda.gif]... A ovo majmunce i zabica su bas slatki [sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (12.3.2017 8:21:03)

Bravo za RR jos jednom! Sjajni ste!




vikiveki -> RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Prolećna Chicco avantura«! (12.3.2017 19:59:43)

[sm=bravo.gif] za RR i sponzora




Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>