RE: Bubuljice na licu bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


dunja RR -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 13:54:17)

[sm=smiley27.gif] [sm=smiley31.gif]


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jaooooo Suzi [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif] pa ona je medić medeni [sm=zz_wub.gif]



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

[sm=smiley27.gif] Medenkica.





Sanidej -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 13:59:39)

:) Malena je neodoljiva, taj osmeh obara :)))




dunja RR -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 14:03:38)

[sm=smiley31.gif]




Rosita -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 14:13:37)

Cicablast zakon stvarno! N se nekad na guzi pojave bele sitne tačkice, rešimo ih, kako mi kažemo, "cicom" 😁





Sanidej -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 14:20:11)

Koja je cena Cicablasta?




Ana RR -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 14:36:39)

Inače, odlična je kremica, ja je koristim posle depilacije prepona.




Sanidej -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 14:51:26)

Minijaturno pakovanje od 40ml je oko 1000 din..




Rosita -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 15:04:11)

Jeste, ali traje celu večnost i vredi.





Sanidej -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 15:19:14)

Onda je ok




dunja RR -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 15:37:51)

Da, da, jako dugo traje, nekako je bogata krema i lako se razmazuje, ne mora puno da se stavi.
Ja stvarno ne radim za LR, da ne bude zabune :) već eto, pokazala se kao odlična.




Sanidej -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 15:53:02)

Pogledala sam sastav i zaista je odlican. Inace ne volim ta mala pakovanja, kao da prodaju zlato. Najbolji pokazatelj su licna iskustva mama.




kamičak -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 17:24:13)

Pa i tu je pantenol glavni sastojak




Filadendronka -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 19:01:36)

Dunja, nas izgleda konstantno prate iste “dijagnoze”. Kada je rec o ovim bubuljicama, detaljno sam prostudirala tematiku i uglavnom se dermatolozi slazu da je ovakav tip prolaznog karaktera. Atopijski dermatitis ne izgleda uopste ovako, tako da sam u cudu da bilo koji dermatolog odmah predlaze kortikosteroid ( afloderm). Drugarica ce mi doneti iz Nemacke neku kremicu koja je njenoj devojcici bukvalno za dan, dva resila isti problem. Bez obzira sto ce vrv proci samo od sebe bas mi je zao da gledam bepca ovako crvenog, hrapavog, kao da ga nisam kupala nedeljama. 




Filadendronka -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 19:02:55)

P.S. Tvoja M je kao med, vec je sva nasmejana! 💕💕🎀💕🎀💕🎀




dunja RR -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 21:54:36)

Ni meni nije izgledao, ali sam se plašila, predugo je trajalo .. a u stvari, samo joj je koža tražila hidrataciju, i čim je dobila, lice se očistilo posle 2 mazanja.

Inače je taj dermatolog poznat po tome što često preporučuje kortiko, a posebno što je na osnovu fotke to uradio..

Ova dr kod koje sam bila je divna, ima skroz drugačiji pristup, momentalno me smirila, mada mi je sve isto i Milicicak rekla, kada sam je pitala, pretpostavila je da se još čisti koža. I bile su u pravu.

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Dunja, nas izgleda konstantno prate iste “dijagnoze”. Kada je rec o ovim bubuljicama, detaljno sam prostudirala tematiku i uglavnom se dermatolozi slazu da je ovakav tip prolaznog karaktera. Atopijski dermatitis ne izgleda uopste ovako, tako da sam u cudu da bilo koji dermatolog odmah predlaze kortikosteroid ( afloderm). Drugarica ce mi doneti iz Nemacke neku kremicu koja je njenoj devojcici bukvalno za dan, dva resila isti problem. Bez obzira sto ce vrv proci samo od sebe bas mi je zao da gledam bepca ovako crvenog, hrapavog, kao da ga nisam kupala nedeljama. 





dunja RR -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 21:58:05)

Smeško je pravi, skroz [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

P.S. Tvoja M je kao med, vec je sva nasmejana! 💕💕🎀💕🎀💕🎀





Filadendronka -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 22:01:03)

Ipak sam otišla do apoteke i pitala za cicaplast ( uzgred saznala da se pravilno izgovara cikaplast 😊). Trazila sam uzorak da probam, lako cu kupiti samo da je to to. 




dunja RR -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 22:12:37)

Javi molim te da li je pomoglo.

Jel su kod vas iste bubuljice kao na onoj našoj slici što sam stavila? Ako jesu, pre mazanja, umi je malo grublje, tako mi je rekla dr.




dunja RR -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 22:13:17)

I nisam imala pojma da se tako izgovara [sm=smiley1.gif][sm=smiley20.gif]




Sanidej -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 22:14:29)

Bitno je da radi posao :)))




mama Jo -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 22:17:13)

Jaoj pa kako je njoj lepo kad se tako smeje, preslatka je ❤




Filadendronka -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 22:20:04)


Vazi, od sutra krecem u akciju posto sad spava. Isto je kao kod vas na slici, a i po onome sto sam citala tačno su to novorodjenacke akne. U apoteci takodje predlaze kortiko u slučaju da traje duze od mesec dana, mada to je uvek privremeno rešenje. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Javi molim te da li je pomoglo.

Jel su kod vas iste bubuljice kao na onoj našoj slici što sam stavila? Ako jesu, pre mazanja, umi je malo grublje, tako mi je rekla dr.






Filadendronka -> RE: Bubuljice na licu bebe (9.5.2019 22:20:44)


Iskreno se nadam da hoce. 
IZVORNA PORUKA: Sanidej

Bitno je da radi posao :)))






Filadendronka -> RE: Bubuljice na licu bebe (11.5.2019 15:47:02)

Prvi utisak sa Cikaplastom je pozitivan, nema vise jakog crvenila i hrapavosti. 👌👌👌Bubuljice se tokom spavanja bas povuku i lice je gotovo cisto. Ali tek sam pocela da testiram.  




Sanidej -> RE: Bubuljice na licu bebe (11.5.2019 16:08:35)

Odlicno, to je bas brzo delovanje




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>