RE: Betanija Novi Sad (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


pari -> RE: Betanija Novi Sad (20.6.2019 14:48:55)

Da da i ova moja cimerka je imala neku komplikaciju koju je on jako dobro pratio, ona je bas bila zadovoljna. Mene je pregledao jednom, fin je covek, deluje strucno




bubulence -> RE: Betanija Novi Sad (20.6.2019 15:00:25)

e odlicno, hvala[sm=smiley27.gif]




isidora88 -> RE: Betanija Novi Sad (20.6.2019 16:47:47)

Bubi dr Stojic je odlican. Sto se tice spiska, za bebu ti trebaju pelene (20-ak komada), pakovanje vlaznih maramica, pavloviceva ili neka slicna krema za guzu, 2,3 tetra pelene i jedan bodic ako zafali na odeljenju.Za tebe: 3 spavacice, podmetaci 5 kom, 3 pakovanja mrezastih ulozaka, mogu i mrezaste gace, u viziti si naravno bez njih. Za sanitarnu obradu (klizma, brijanje) ti treba peskir za tusiranje, papuce koje mogu pod tus, sapun ili kupka. Poneti jos plazmu, 2l vode i 1l soka negaziranog. Spakuj i gumicu za kosu, casu za vodu ako neces da pijes iz flase, pribor za licnu higijenu, kese za prljav ves. Tvoji uvek mogu doneti ono sto ti zafali,i vrlo brzo stize do tebe tako da bez brige. Vidimo se u porodilistu 👌😘




bubulence -> RE: Betanija Novi Sad (20.6.2019 18:49:18)

Isi hvala puno, htela bih sve da ponesem jer moji nisu u NS da mi mogu lako doneti... I samo pojasni ovo ''vidimo se u porodilistu'' 😂??? Jesi li ti to opet trudna ❤️? 





Sanjica26 RR -> RE: Betanija Novi Sad (20.6.2019 18:55:52)

Mislim da Isi tamo radi. [sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Betanija Novi Sad (20.6.2019 19:05:34)

Znam da radi ali bi trebalo da je jos na porodiljskom... 





isidora88 -> RE: Betanija Novi Sad (20.6.2019 19:47:52)

Hahah nisam trudna 😂 dosta od mene. Pocela sam da radim, na godisnjem sam jos par dana i onda u nove radne pobede. Ako ti tvoji nisu blizu spakuj jos ulozaka, vode, plazme i podmetaca. Pitaj ako te jos nesto zanima 😁




bubulence -> RE: Betanija Novi Sad (20.6.2019 20:51:17)

Aaaaa, pa zar vi vec imate 2 godinice!? E pa da, tako sam i mislila. Ulozaka i podmetaca ce mi trebati jos, pelene sam uzela dm 28komada, mislim da je to dovoljno. Nije da mm ne moze nikako da dodje, ali nije ni da moze da skokne casom ako mi zafali...  Pisem ti na mesindzer, zanima me jos nesto☺️





bubulence -> RE: Betanija Novi Sad (20.7.2019 14:39:17)

Evo da se javim sa informacijama iz betanije dok sam jos ovde. Mozda nekom zatreba.

Kazu epidural besplatan... Porodila se radnim danom, oko podneva, imala vezu, epi nisam dobila. Dobro, kod mene je islo brzo ali ni ostale zenice nisu dobile iako su skoro sve trazile. Znaci, od toga nista. Za razliku od pre 8 god cini mi se da se higijena dosta popravila, odnos odnosno ljubaznost sestara takodje, doktore ne bih komentarisala. Nisu neljubazni ali ne smes apsolutno nista da ih pitas, sve im je neshvatljivo, cak i da majka pita zasto ostaje 2 dana duze sa bebom u bolnici. Odgovor- jer tako treba! Mislim, zar ne moze u 3 recenice da se kaze zasto... Uzas. Hrana je nejestiva, ali svakako svi donesu nesto, u krajnjem slucaju dobijes uvek 2 parceta hleba pa je i to dovoljno... 




Sofija2018 -> RE: Betanija Novi Sad (2.2.2020 10:34:37)

Da li se neko skoro poradjao u Betaniji? Zakazali su mi carski nedelju dana pre termina pa me zanimaju iskustva. 





mama Jo -> RE: Betanija Novi Sad (2.2.2020 14:10:56)

Sofija, ja sam pre 2 godine, nadam se da ce se javiti neko sa ,,svezijim" iskustvom.
Srecno 😊




bubulence -> RE: Betanija Novi Sad (2.2.2020 15:29:49)



IZVORNA PORUKA: Sofija2018

Da li se neko skoro poradjao u Betaniji? Zakazali su mi carski nedelju dana pre termina pa me zanimaju iskustva. 





Ja sam se porodila tamo pre 6 meseci ali prirodno. Snajka je isla na cr, prijem je bio dan ranije, uvece posle 19h joj nisu dali da jede i pije. Ujutro sekcija, taj prvi dan beba nije bila sa njom. Mislim da je od drugog dana bio sa njom. 




Mitohondrija -> RE: Betanija Novi Sad (22.4.2020 22:43:15)

Pozdrav zene.

Posto sam shvatila da su sanse za dobijanje epidurala regularnim putem ravne naucnoj fantastici, da li neko ima iskustva sa angazovanjem anesteziologa? Kako doci do anesteziologa sa kojim bi dogovorio da ti da epidural? Cula sam za takve price, ali ne znam kako je izvedeno.

Drugo pitanje, cula sam i da je moguce angazovati babicu, ako nista. Na koji nacin se to izvodi?

Ovakve stvari mi nisu uopste bliske.




buttercup -> RE: Betanija Novi Sad (16.10.2021 10:35:55)

Vidim da je poslednja poruka još od prošle godine, ali se nadam da će neko ipak videti. [sm=smiley13.gif]

Trudna sam prvi put i imam hronično oboljenje zbog kojeg mi je trudnoća automatski visokorizična. Malo sam zabrinuta, ali se trudim da ostanem pozitivna.

Potrebna mi je preporuka za ginekologa koji radiu Betaniji i koji bi mi vodio trudnoću.

Možete mi pisati i u pp. [sm=smiley36.gif]




TimTam -> RE: Betanija Novi SAd (22.4.2023 12:20:11)

IZVORNA PORUKA: una77

Ja imam pozitivno iskustvo sa sestrama kada sam posle porodjaja prebacena sa bebom na odeljenje za porodilje, svi su bili ok ljubazni. Sa sestrama na prijemnom, babicama i lekarima imam lose iskustvo. Tacno se zna ako ti neko od Akusera privatno vodi trudnocu dobro ces proci i ako imas nekoga nekome ako platis inace niko te ne pogleda. Rodjaka mi se porodila u Rumi zivi blizu tamo kaze ne bi isla u Betaniju ni da joj neko plati. Malo porodilja drzali je kao malo vode na dlanu cak su joj palacinke pekli [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image], tako da sledeci put ja odo tamo da se https://www.shopio.rs/fiskalne-kase-cena/ [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


prebacena




Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]