|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 8:38:28   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ana, sto rece Mariya menjaj ticker :)
I cisto da znas, ni nasa patronazna nije imala vaguuser posted image A ostalo cu da pisem u temi dojenja :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 9:44:55   
emicaa
Dobro jutro.Mi ni danas necemo nigdje izlaziti,poludicemo u kuci ali sta je tu je.
Danas nam teta dosla dva sta ranije za sirupe,mi za doruckom jos bile.Pripremila je sirupe i otisla pa ih je Dora sad popila.
Imam osjwcaj da nam neko od mamica fali ovde ali ne mogu da skontam ko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 10:30:35   
Mariya
Jutro mame.
Meni je jutro jer sam sad ustala user posted image bez devojčica sam pa onda nemam obaveza oko njih pa ne moram da ustajem. Pa rekoh sebi,kad već mogu da spavam,spavaću. Mališa mi je mnogo ljut, i u 6 i sad u 10 se budio plačući, pa kad ga podignem i stavim na rame samo se odguruje, ispravlja noge pa se odguruje o moje... Juče sam čula mm dok ga je uzimao kako mu govori "bogte koliki si"user posted image
Emice fali puno mama. Ja se baš setih vonavoj. A Branki nam se retko javlja poslednjih dana.
Izgleda da u Topoli savetovalište radi po nekim drugim principima nego bilo gde drugde user posted image meni je super što su oni uvek na raspolaganju mamama. I imaju vage, ne mnogo ali ima ihuser posted image i gaze, jod, zavoje, i volje i strpljenje da pomognu i objasne šta god treba. Mogu samo da ih hvalim.
Ana,odgovoriću ti u temi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 13:01:52   
Anck Su Nmaun
Hello
Mi bili u set_nji smorilo me.sunce..dusa mi spava. V se vrti po krevetu sad ce da zaspe a i ja samo sto nisamuser posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.4.2017 13:06:24 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 13:16:08   
Milena18
Ćao, mame! Samo da vam mahnem. Uspavala sam M, mm ode na posao, a ja bih mogla da odgledam seriju, makar pola epizode jer ne verujem da će ona spavati dovoljno dugo da odgledam celu. Jednom sam tako gledala jednu epizodu četiri dana user posted image
Lepo provedite ovaj sunčani dan...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 13:46:16   
suzi kju
Dan mame. Ja jutros odvela decu pa produžila do drugarice koja je trudna, osmi je mesec a bas je odavno nisam videla.
Malopre dođoh kuci, malo raspremila, izvadila meso da se odmrzne pa da pržim kasnije za ručak.
Sad odoh po decu pa do doma zdravlja, neka ih posluša za svaki slučaj, preko dana ne kašlje uopšte a noću ne prestaju, noćas pogotovo.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 14:48:43   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene. Moja deca ne spavaju. Jutros sam ih vodila do muza u kancelariju da bi otisla do skole. Upisala sam Teodoru. Sledece nedelje ima testiranje. U petak imamo zakazano testiranje za Sofiju kod logopeda.
Sad cekam muza da dodje da rucamo i posle idem na posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 21:34:13   
jess021
Ja sam opet redovnauser posted image
Mame, gde je Maraj? Nisam videla da je pisala ovih dana. Mila je zaspala a ja odoh da se kupam, ako smognem snage. Lepo spavajte

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 21:44:09   
IvanaSK RR
Da, da, i Maraj nema, ni Animsaj, Vonavoj, Rosita....
Jess, redovno, al cesce treba user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 21:59:22   
Anck Su Nmaun
Vecee
Mi se vozali biciklima i to bas onako fino . Pola grada smo skoro presliuser posted image pocrkali. Deca spavaju, a i ja krecem.
Skontala sam da uvek kuckam kad sam u krevetu tj. Pred spavanjac user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 23:58:51   
Mariya
Veče mame!
Mi u krevetu... I ja pišem kad dojim malog, pošto sisa 20-30 minuta treba mi zanimacija user posted image
Devojčice došle kući od babe, ne mogu da im se načudim kako su velike, a ne tako davno su bile bebe kao Leon user posted image
Dogovaramo se šta ćemo za prvi maj i uspeli smo mm i ja da se posvađamo oko togauser posted image koliko mi je juče bio drag, toliko ga danas mrzim! Baš je bezobziran bio.

< Poruku je uredio Mariya -- 27.4.2017 0:00:30 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 6:21:06   
suzi kju
Dobro jutro ,moje mackice sinoć zaspale pre pola 9 jutros se probudile pre 6. Juče sam ih vodila kod dr kaže sve super, pluća cista, grlo samo blago crveno nema slinica a one kašlje, A pogotovo, ne znam da li da im dam sirup ili ne. Dr mi je dala sirup u slucaju da dobiju T,nisam pametna Dal da uvodim ab ili ne user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 7:05:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Suzi, sta si odlucila za lekove?
Mariya, sto te muz iznervirao?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 7:12:42   
suzi kju
Ipak sam im dala, A bas kašlje, doduše suv kašalj ali je bas muči. Sad da i odvedem u vrtic pa ću videti kako će danas biti, mada svakako treba par doza da se da bi se video neki efekat.
Jess bas lepo što nam svracas, ljubi lutkice lepe!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 7:47:19   
IvanaSK RR
Ja im se pridruzujem u prehladi, grlo me zeza i sva sam slomljena od juceuser posted image Samo da mi ne predje na macu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 7:53:13   
suzi kju
Ja sam mislila lepse je vreme, virusi prošli, one malo veće, jače ali nije bas tako.
Samo da im se ne pogorša, valjda nece, pogotovo sto sam odmah krenula sa sirupom. Valjda će da preseče taj virus.
A nece ti valjda preci na malenu, ti uzmi malo vitamina, vocke, povrcke i bićeš i ti bolje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 7:55:09   
IvanaSK RR
Ma, virusa uvek ima.
Proci ce i njih brzo,nemoj da brines.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 8:04:54   
Anck Su Nmaun
Jutroo
Ja ispeglala malo vesa sto me cekalo pa legla sa malisom. Da stavim rucak pa kad se probudi da idemo da se vozamo malo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 8:11:52   
Sanjica26 RR
Suzi, trebala si da ih ostavis kod kuce kad vec nisi na poslu. AB pametno sto si ukljucila. Nama dr nije ukljucila AB i to vece je dobila temp. Ali nama nikad nije crveno grlo. Namw kad krece ludilo na plucima. Virusa ce uvek biti.
Sa mnom je sinoc T spavala. Bolelo je grlo. Bas je plakala. Od jutros je ni glava ne boli.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.4.2017 8:12:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 9:52:19   
Milena18
Dobro jutro!
Suzi, nadam se da će im brzo biti bolje.
Anck, blago vama, vi u Novom Sadu imate biciklističke staze, kod nas ima nekih, ali van grada i kratke su. U gradu moramo da se provlačimo pored automobila i autobusa, uopšte nije uživanje voziti.
M još spava. Nekoliko puta noćas je plakala u snu, baš mi je bilo tužno.
Kod nas se raspevale neke ptičice, lepo je, jedva čekam da je malo izvedem napolje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 10:26:03   
emicaa
Milena mislim da su ovde pticice opet otisle na jug user posted image
Dora je cijelu noc u snu plakala i svadjala se sa nekim,Davida sam uspavljivala do 12.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 11:19:53   
vocicana
Tih Emice, bas si vise koma. Neka, mozda samo takva noc dosla. Bice bolje.
MI se igramo jos malo, pa da se uspavljujemo, ako bog da da sredim kuhinju i da zavrsim vise sa tim. Kuca je od grejanja uzasna, zidovi su turbo prljavi, ako ista mrzim to je krecenje, sve pomeranje, glancanje, ali staces mora se i to.
Suitra dolazi muzic sa kumom, a ja se osecam kao da sam bila na boju na kosovu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
27.4.2017 15:53:51   
emicaa
Pise mi mm mozda je sinoc bio neki poseban pun mjesec,kazem mu puna je njima guza crvica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 6:59:23   
suzi kju
Dobro jutro, ima li budnih.
Spremamo se za vrtic, tj spremne i da se pohvalim nijednom se nijedna nije nakašljala noćas user posted image
Mm danas dežuran, sutra ujutru dolazi kuci.
Mame planovi za 1.maj?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:14:53   
IvanaSK RR
Jutro. Budni odavno, tj nismo spavali skoro nista, macu zeza nosic.
Suzi, super sto nema kaslja. Muz ti je bas cesto dezuran.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here