|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:35:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ivana, veselo kod vas.
Mm otisao na posao. Ustajem da odradim nesto dok ove dve spavaju. Ne ustaje mi se iz kreveta.
Posle vodim Sofi kod logopeda.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:38:14   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i mene. Mi se spremamo za Bosnu, djever krsti dijete, a vrijeme je katastrofa. Ne ide mi se nikako!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:46:51   
vocicana
Dobro jutro.
Budni, ihaj....Bas sam mogla spavatibar jos sat vremena. Evo ga, krece akcija, ustaje i odmah da hoda.user posted image
Ecika, razumem te u potpunosti.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:49:07   
IvanaSK RR
Sanjice, u koliko idete kod logopeda?
Eco, srecan put i lep provod, bez obzira na vreme.
Voci, mislim da smo sve mogle jos malo odspavatiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:54:18   
mamin mish
Dobro jutro mame. Ja samo svratila na kratko da vam mahne. Strasno mi nedostake kuckanje sa vama!
Grlisa za sve!

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:55:36   
suzi kju
Slažem se za spavanje.
Eco srećan put i lepo se provedite.
Ivana da brzo prođe. Nama je noćas bilo pretoplo u stanu, u pola noći sam otvarala balkonska. A i njih dve su se bas često budile, juče im je bio bas uzbudljiv dan u parkiću pa mislim da su to sanjale jer su se malo smejale a malo plakale.
Voci jel se maleni pustio da sam hoda ili uz nameštaj?
Ivana nije dežurao dve ipo godine, sad se promenio komandant pa su se neke stvari promenile. Ima dva do tri dežurstva mesečno ne vise.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:56:40   
vocicana
Jao sta bi dala, sada za samo malo vise sna. Bas sam hronicno umorna. Bas!
Mishuuu, nedostajes nam puno. Kada god ugrabis javi se.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:56:48   
Sanjica26 RR
U 10 nam je zakazano. Bukvalno predjemo ulicu.
Probudilo mi se cudovistance.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 7:58:45   
IvanaSK RR
Suzi, nije onda strasno to dezuranje.
I ja se nadam da ce macu brzo proci, ne bih htela da se vucemo po lekarima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 8:28:13   
bebilule
Jutro i od mene mame.
Pijuckam kafu na poslu, pa da navalim na papire. M je sad u nekoj fazi da se budi oko 5, nekada i prije i to je to. Onda ustanem, kafa, oblačenje, presvlačenje... U vrtiću ima jedno spavanje, onda popodne izađemo vani, valjda se premori i ne može dalje od 20 dobaciti. I eto ga naspavan u 5. Komirana sam pola dana.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 10:49:35   
Anck Su Nmaun
Pozdrav devojke
O kakvo bezvz vremee a mi danas idemo na rodjus na otvorenom user posted image
Malida se igra nekim kablovima njegova omiljena igracka, a ja pijuckam.kafu i cekam ceru da dodje od bake.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 20:22:40   
jess021
Dobro vece, mi se uspavljujemo, dok sikimo naravno user posted image
Kod nas standardno, dva puta na igraliste, presvlacenja, hranjenja i u krug.
Eco, srecan put!!
Sanjice, kako je bilo kod logopeda?


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 20:28:39   
suzi kju
Jess user posted image tako je i kod nas, ujutru u vrtic pa parkic pa malo kuci užina igranje pa opet parkic, tri puta nosanje gore-dole. Na kom si ti spratu? Mene kičma ubija user posted image Jel ideš u parkic sama sa njima ili ti je mama još kod vas?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
28.4.2017 20:33:07   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Cekam da T da sredi sobu, pa da da ih spakujem na spavanje.user posted image
Jess, mnogo toga zna kaze logoped. Ali neka slova koja treba vec da zna pravilno ne izgovara. Tako da cemo da vezbamo, ali kod nje. Malo cemo placati, ali sta da se radi. Ovo je za njeno dobro.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.4.2017 20:36:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 11:16:10   
Milena18
Gde ste, mame?
Ivana, kako je maca od jutros?
Nama došli sveki i brat mm-a, M uživa. Mene nešto muči stomak par dana, kao da ću da dobijem. Uh, što sam nešto lenja danas, ništa mi se ne radi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 14:58:30   
jess021
Suzi, na cetvrtom i imam lift, tako da mi je to spas, jos sam sad uzela ona kolica za starije i mladje dete, pa kad ih obe stavim imam sta i da guramuser posted image
Da, mama mi i dalje pomaze, mnogo mi znaci.
Sanjice, bice to dobro, bitno da ste prepoznali na vreme.
Mi danas ceo dan u stanu. Moji svi spavaju, ja gledam Uvod u anatomiju.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 16:50:09   
Anck Su Nmaun
Groznog li vremenauser posted image
Deca me nagovorila.da pravim kiflice sad smo pretovarili a pre toga jagode sa slagom...dan da se gojimkuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 16:54:19   
Sanjica26 RR
Anck i ja sam pravila kiflice. Bas je grozno vreme.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 19:23:44   
suzi kju
Ja nisam ništa spremala, muž je przio mlade krompiriće za ručak i kuvao supu. Bas grozan dan,i njih dve a bas nervozne, navikle a ovih dana da smo veći deo popodneva napolju.
Nema nam Ivane EEmice ceo dan i Branki danima. Da Branki nije otišla kuci za praznike?

Jess ta su kolica super i bas dobro da ti je mama još tu. Ljubi lutkice lepe!

< Poruku je uredio suzi kju -- 29.4.2017 19:24:43 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 21:19:49   
Sanjica26 RR
Branki je otisla kuci za praznike.
Ivani je Maca ceo dan na rukama. Procurio joj je nos. Nervozna je sigurno zbog desni.
Emi je tu negde.
Sve sam ti referisala Suziuser posted image
Ja legla. Citam knjigu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 21:44:01   
IvanaSK RR
Dobro veče.
Evo Sanjica rece, ja nisam ni morala da se javljam :)
Nocas je pola noći bilo plakanje, pola se budila placuci na desetak minuta. A danas ceo dan na rukama, i plače. Pretpostavljam da su zubi. Inhaliram je, nosic curi. Sad je pokusavam uspavati pa da vidimo kakva ce noc biti.
Ljubim vas sve

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 22:07:28   
vocicana
Moje dete je mm stavio u krevetac jer je bio nemoguc sa vristanjem, bilo mi ga je zao, ali i tamoje odvristao jos 10 minuta i posle se smiiro.Sada spava.
Suzi, mi nemamo lift bas sam vise mrtva od nosanja, a tebi svaka cast kada sa njih dve tako plivas.
Mrtva sam umorna. Ali neka, proci ce i to, moram da izdrzim.
Ivanka, ljubi mi maciku

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 23:43:12   
Mariya
Veče mame! Moji spavaju, svi su se komirali pre vremena. L je ovo tajming, H nije spavala popodne a Lu je bila na igranju pa su valjda svo troje umorni. Mm se dogovara za 1.maj, i ispada da ja treba da spremim samo ražnjiće user posted image kuma i drugarica spremaju salate a muški spremaju mesa. Super mi je,manje posla za mene, ja ću samo neke slaniše da spremim.
Juče sam bila mnogo srećna, dečak mi je super napredovao i ovaj mesec, on sa 2 meseca je dugačak i težak kao devojčice sa 4!ogroman jeuser posted image i onda sam se danas jako skenjala. Mm je pronašao u sandučetu pismo od Instituta u kom nas obaveštavaju da je L povišena vrednost tsh i da se javimo u Institut kod endokrinologa. Pismo sačinjeno 16.03, a danas 29.april! Pa ako mu nešto stvarno nije u redu, mi kasnimo skoro 2 meseca jer ćemo tek 10.maja moći kod endokrinologa na kontrolu. Ako štitna stvarno nije u redu, da li će uticati nešto to što nismo počeli terapiju na vreme? Pa se pitam zašto? Zar nam nije dosta brige i muke,nego sad i ovo?
Moj siroti dečak nema mirnog dana otkad se rodiouser posted image kao da nije dovoljna ta njegova povređena ruka, svakodnevni odlasci za Ns i terapije nego sad i ovo, da možda ima hipotireozu, i sad imam minimum 2 nedelje da se nerviram i brinem dok ne saznam da li je ili nije.
Nisam Vam ni pisala, sestra ima polipe na debelom crevu. Ono što su mogli su joj skinuli prilikom pregleda ali su ostali neki koje će joj operisati. U sredu ide kod hirurga da se dogovore za operaciju. Oni skinuti su poslati na analizu. Boga molim da nisu zloćudni. Ona ima 31 godinu.
Izvinite zbog negativnosti. Kako kad nešto krene nizbrdo sve ide za njim dole. Samo se pitam kad će da stane, koliko je dno daleko... Još koliko sr*nja treba da nam se desiuser posted image


< Poruku je uredio Mariya -- 29.4.2017 23:49:06 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
29.4.2017 23:45:07   
Milena18
Hello,
Ja pravila neke jednostavne oblande, mm od svih kolača njih najviše voli, a naprave se za 15 minuta. Tek će ujutru biti dobre, ali naravno da nismo izdržali i pojeli smo jedan red malopre user posted image
Ivana, nadam se da će vam ova noć biti lakša od prethodne.
Voci, ti radiš i subotom ili si umorna od kućnih poslova?
Moje dete je tek malopre zaspalo, sad ću i ja još malo. Lepo odmorite, devojke.

Edit: Mariya, sad tek vidim šta si pisala. Mnogo mi je žao što se tako patite. Ja sam celu trudnoću brinula za bebinu štitnu jer i ja imam problema, znam kako je to kad iščekuješ tako nešto. Koliki mu je tsh? Baš je bez veze što su vam tek sad stigli rezultati.
Nadam se da će sa sestrom biti sve u redu. user posted image za tebe i dečicu.


< Poruku je uredio Milena18 -- 30.4.2017 0:00:24 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 0:36:02   
Sanjica26 RR
Maryia, majku mu sta vas to snaslo.
Ne bi malisa napredovao da mu je tako strasna stitna. Razmisljaj pozitivno.
Za sestru mi je bas zao. Moja sestra od strica je imala slicne probleme. Godinama se bori.
Ja jos ne spavam. Sad cu
Milena, poznato mi je to zdranje u toku noci. I mi smo jeli neki slatkis kad su deca legla.
Voci je na odmoru.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here