ApRRilska kafanica (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


branki* -> ApRRilska kafanica (31.3.2017 23:09:09)

Dragi forumasi,nastavljajmo druzenje i u aprilu [sm=smiley1.gif]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0401/xo1-prijat.jpg[/img]


Posto chat teme sluze iskljucivo za caskanje,molimo vas da konkretna pitanja postavljate u za to predvidjenim temama.Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati.
U skladu sa tim,predlazem da procitate ringerajin vodic za koriscenje forumaProcitajte jos i opste uslove koriscenja foruma.




suzi kju -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 5:21:20)

Jutro drage moje. Ustala da se spremam za posao. Radim vikend pa na godišnji 26 radnih dana +4 za praznike i 10 sam pretvorila u slobodne kad zatreba da imam.
Bas sam se iznenadila kad mi je šef rekao da imam 36 dana odmora.
U ponedeljak putujemo kod mojih i muzevljevih na dve nedelje,pre Uskrsa e vraćamo.

Nadam se da su sva deca zdrava a i vi sa njima. Može mrve slinave već danima ali sada nece ići dve tri nedelje pa nek se lepo oporave.
Mislim na vas ali ne stižem da udjem. Na poslu ima posla preko glave. Onda u vrtic pa u parkic pa sredjivanje spremanje ručka igranje spavanje i tako svaki dan.




IvanaSK RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 7:03:45)

Dobro jutro.
Suzi, super za godisnji.
Nedostajes ovde, samo da znas 😘




Anck Su Nmaun -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 7:13:54)

Dobro jutrooo Aprilililiiiii [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 8:01:02)

jutro u apriluuu!




IvanaSK RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 8:03:58)

Branki, videh da si sinoc komentarisala moju ruku... Jeste ista ruka (desna) ali sad me ne boli samo zglob i vene, nego cela ruka, od ramena. To je kicma u pitanju, sigurno. Toliko me boli da razmišljam da idem da mi daju inekcije. Problem mi je da bilo sta pomerim, podignem, a da ne pricam kad treba da se obucem ili uzmem macu[sm=smiley13.gif]




Sanjica26 RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 8:05:47)

April u Beogradu[sm=smiley1.gif]
Ivana, opet zeza ruka? [sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 8:16:07)

uh,bree,pa to bas boli..da li moze tako da boli od kicme.covece--a,nece da prodje od diklofena ili brufena?




mali_mis -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 8:21:36)

Jutro [sm=kava.gif]
Ivana, onaj crveni konjski balzam sto pece resava stvar, uljepas se sa njim onako fino, umotas ruku u nesto sto greje, odvratice ti misli da pece ludacki i cekas da prodje.




IvanaSK RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 8:31:26)

Nisam pila tablete protiv bolova, mazala sam neki gel sto je muz dobio kad ga je bolelo rame, al mi ne pomaze :( Muz ce mi danas pomoci koliko bude mogao, a sutra opet ide.
Nego, da ne crnim ovako lepo jutro, samo nek sija sunce, sve je lakse.




Ana RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 9:26:13)

Ivančice, isti problem imam. Od ramena pa kroz celu ruku ide bol. Jako neprijatno. Bolelo me par dana, noću me budio bol, evo sad je ok. Pila sam naproxen.




IvanaSK RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 9:31:56)

Anci, pomagao Naproksen? Imam Brufen, popicu pa ako ni malo ne pomogne pokusacu onda sa Naproksenom.




emicaa -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 9:42:32)

jutro,vec aprililililil [sm=smiley1.gif]
Castim,imamo zubic [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 9:47:06)

Emice, kuvaj kafu i daj Red Bull! Dugo očekivani zuba [sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 14:39:44)

moze i sladoled uz kafu [sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 14:54:27)


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Mislim na vas ali ne stižem da udjem. Na poslu ima posla preko glave. Onda u vrtic pa u parkic pa sredjivanje spremanje ručka igranje spavanje i tako svaki dan.



Sve razumem, isto. Jos ti dvoje male dece, ali sad se odmori :)

Dobar dan. D i ja bili na Adi, on zaspa, ja rucah i sad da vidim nesto za posao :/




vocicana -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 15:04:01)

Dobar dan drage moje.
Nisam stala od jutros, ali zatosada ostajem online da vidim sta se radi.
Mali nije lepo spavao, idemo posle u setnju, navike su cudo. Ledja me ubijaju. Od ponedeljka sam zvanicno na godisnjem do 18.5, Suzi moja ti me razumes [sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 15:31:51)

Ja gledam stanove,za dva smo se prijavili da odemo pogledati.Jesu poprilicno skuplji nego ovaj ali su 4.5 sobni.
Posle cemo sa svekijevcima na veceru,taman ne moram kuvati nista.




Sanjica26 RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 15:40:39)

Emice, odlicno za veceru.
Ja sam sela konacno. Ispeglala stvari. Sad malo da odmorim. A. Sofi ne spava. Danas bas nije u elementu.




Rosita -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 17:03:46)

Joj emice, ja zivim u podstanarskih 40 kvadrata, meni 4.5 sobni stan deluje kao dvorac [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 19:56:46)

Emice nadam se da ce ti se neki bas bas svideti.
Mi konacno zavrsili krecenje,umorila sam se samo tako ali je sve cisto i mirisno,obozavam to.
S mi kaslje,nije danas isla u skolu,nadoknadjivala njihova skola neke dane kada nisu isli,evo gleda crtace sa sestro,N spava.
Ja sredjujem neke mejlove,pocinjem da radim bas dosta krajem aprila.
Pije li se nesto ovde ili da sluzim[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 20:24:59)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anci, pomagao Naproksen? Imam Brufen, popicu pa ako ni malo ne pomogne pokusacu onda sa Naproksenom.



Jeste Ivančice, pomogao mi je.




emicaa -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 20:40:51)

Rosita nas je sad oko 70 kvadrata ali je kuhinja toliko mala da se jedva snalazim u njoj.A ovu ce zgradu rusiti tako da kako god moramo traziti drugi.
Stigli smo kuci,kuk me poceo boliti jedva hodam.




Sanjica26 RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 20:53:13)

Ja cekam da se ispece zeljanica. Mnogo sam gladna. Vala danas sam se naradila i opet nisam sve odradila.




IvanaSK RR -> RE: ApRRilska kafanica (1.4.2017 21:14:47)

Dobro veče. Uspavljujem macu i ja cu polako da se spremam za krevet, moram da odmaram ruku.




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>