|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.6.2017 21:52:26   
Anck Su Nmaun
Divna prica..bravo !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.6.2017 21:53:01   
degu
Divna prica user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.6.2017 22:04:07   
Sanjalicaaa
Predivna priča. Rasplakala sam se.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.6.2017 22:49:44   
serpica
Divno user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.6.2017 18:48:42   
marketing RR

Drage mame, hvala vam od srca na predivnim pričama! Večeras predstavljamo drugu od 5 pobedničkih priča konkursa "Najlepša priča o dojenju". Mama Ana je autor i osvaja PHARMALIFE PAKET ZA MAMU I BEBU koji sadrži sledeće Pharmalife proizvode: FITOLAT, MAPEZ sprej, FITOBALM balzam gel, OMEGA JUNIOR kapi i CORTINAT krem.
Uživajte u još jednoj divnoj emotivnoj priči user posted image

"Rodila sam te carskim rezom. Svi su te videli pre mene. Jos se nisam ni probudila, ceo facebook je bio obavesten da si stigao, svi su videli tvoju sliku. Kada sam otvorila oci ugledala sam zenu u belom mantilu i tebe, uvijenog u beli peskir kao malu kiflu. Nisam te videla. Sve je bilo mutno. Probudila sam se sledeceg jutra. Transfuzija, infuzija, i jos po koja injekcija,kateter...nisam mogla da se pomerim. Ugurali se te u kolicima uvijenog u peskir, virila ti je samo glavica. Suze su mi se slivale niz lice. Bila je to eksplozija emocija koja me je obuzela kada sam te ugledala. Prvi put sam te ugledala, a nisam mogla ni da te dodirnem."

PROČITAJ VIŠE ...


< Poruku je uredio marketing RR -- 7.6.2017 22:30:41 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.6.2017 19:08:27   
Sanjica26 RR
Sve su divne price.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.6.2017 19:15:42   
IvanaSK RR
Super ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.6.2017 19:17:27   
Duškić
Da..Bravo za mame i bebice user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.6.2017 19:19:24   
emicaa
Divne su obadvije pricice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
8.6.2017 8:01:00   
Anck Su Nmaun
❤❤ divno!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
8.6.2017 9:10:10   
Sanjalicaaa
I ova prica je divna user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
8.6.2017 19:20:03   
marketing RR

Teško je bilo izabrati pobednike među divnim pričama koje ste nam poslali! Večeras predstavljamo treću pobedničku priču konkursa "Najlepša priča o dojenju". Mama Ivana je autor i osvojila je PHARMALIFE PAKET ZA MAMU I BEBU koji sadrži sledeće Pharmalife proizvode: FITOLAT, MAPEZ sprej, FITOBALM balzam gel, OMEGA JUNIOR kapi i CORTINAT krem. Uživajte i večeras u emocijama jedne mame user posted image

"Trebalo mi je verovatno 10 minuta dobrih da dođem do tamo i insistiram da vidim svoje dete. Puste me u tu sobu. On leži tamo nemoćan, spava, neke cevčice svuda po njemu, infuzija u peti. Mazim staklo i kroz nemi jecaj ga dozivam Aleksej! On kao da me čuje, pomera glavicu i kao malo je izdiže.
“ Mama je tu dušo, sve će biti u redu, ne boj se!”
Raspadam se iznutra. Nemo plačem jer plakanje posle carskog reza je ozbiljan poduhvat.
Sestra me tera napolje da se vratim u sobu. Opet brzinom puža 1 metar u minuti vučem se do sobe I kad konacno stigoh do vrata sve cimerke uzviknuše uperivši prstom u mene:
“Jao pogledajte!”
“Sta?”
“ Jesi se videla?” – pitaju me uzbuđeno
“ Sta???” – ne razumem. Plakala sam, pa šta?
Gledaju mi u spavaćicu. Ja spustim pogled a spavaćica napred skroz mokra, natopljena, krenulo mi je mleko od samog gledanja u njega. E to je snaga majčine ljubavi!"

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
8.6.2017 19:23:20   
IvanaSK RR
Bravouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
8.6.2017 19:58:39   
dunja RR
Divne priče user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
8.6.2017 20:01:23   
veselicaa
Svaka prica je predivna 😊😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
8.6.2017 21:25:08   
dddaca
user posted image Svaka cast

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.6.2017 15:52:11   
marketing RR

Predstavljamo vam četvrtu pobedničku priču konkursa "Najlepša priča o dojenju". Mama Bojana je autor i osvojila je PHARMALIFE PAKET ZA MAMU I BEBU koji sadrži sledeće Pharmalife proizvode: FITOLAT, MAPEZ sprej, FITOBALM balzam gel, OMEGA JUNIOR kapi i CORTINAT krem.
Uživajte još jednom u emocijama jedne mame user posted image

"Moja beba je u stomaku,povremeno se okrene da mi stavi do znanja da je tu. Posle neuspeha dojenja prvog deteta,bila sam uplasena kako cu ja to,kako kad nisam uspela ni prvi put. Pocela sam da trazim po internetu,citala clanke,gledala snimke kako uspesno dojiti,danima trazila resenje za moje uvucene bradavice... i najmanji trag meni je davao nadu... resila sam da ovaj put uspem!"

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.6.2017 16:11:09   
IvanaSK RR
Bravo mama Bojanauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.6.2017 17:11:56   
degu
Svaka cast mame, sve su price divne user posted image
A najlepse je to sto su se zene prijavile u ovolikom broju da podele svoje iskustvo pre svega, nagrada je lepa al sam sigurna da su pre svega mame zelele da podele svoju pricu. Mnogo ce znaciti ove price buducim mamama user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.6.2017 19:27:39   
Sanjica26 RR
Svaka cast mame.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.6.2017 20:40:39   
Mariya
Divne priče, zaslužile su nagrade user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
10.6.2017 0:00:39   
medamisko
Lepe price, mame.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
10.6.2017 1:35:02   
mama Jo
Sjajne price...bravo!!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
10.6.2017 19:18:04   
marketing RR
Autor pete pobedničke priče konkursa "Najlepša priča o dojenju" je mama Jelena i osvojila je PHARMALIFE PAKET ZA MAMU I BEBU koji sadrži sledeće Pharmalife proizvode: FITOLAT, MAPEZ sprej, FITOBALM balzam gel, OMEGA JUNIOR kapi i CORTINAT krem. Pročitajte njen "Trnovit pu do dojenja" ♥

"Ovaj put sam resena i ja sama da prekinem mleko, ali mi ovaj put Dr objasni kako prirodno izmuzavanjem da zaustavim melko. Medjutim sutradan mi prestaje temperatura i ja saopstavam suprugu da ja ipak ne zelim da prekinem mleko, nasta se ona jako iznervirao, jer to je postalo i mucenje za njega, jer kaze ne moze vise da me gleda tako iznurenu... JA mu obecavam da cu prekinuti mleko, ali posto sam po ceo dan sama sa bebicom ja nastavljam da se krisom izmuzavam i da pokusavam po uputstvima da vratim bebu da sisa.. "

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
10.6.2017 19:25:45   
marketing RR

Naši dragi prijatelji i saradnici iz kompanije Lifemedic, odlučili su da još dve priče nagrade posebnim nagradama, tako da mama Gordana autorka priče „Konačno mama“, osvaja Cortinat kremu, a mama Tamara autorka priče „Moja priča“ osvaja Fitolat.


Sve dobitnice molimo da nam putem pp ili na mail info@ringeraja.rs pošalju podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona, a nagrade će sponzor Lifemedic poslati na kućnu adresu.


Još jednom, hvala drage mame na divnim pričama kojima ste obogatili Ringeraju user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here